Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Azért ha véletlen lepottyanna egy Lee, lehet nem bánnám, ha Ő jönne... XD

Amúgy meg biztos lesz paycut... vagy release... nincs elég della mindenki számára... ezért is kellene jól draftolt, megbízható fiatalokkal nyomni...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
lucio 323
Ha jól emlékszem, Jacoby Jones szerződése lejár az idény végén - már a jelenlegi fizetése sem kevés, a tavalyi teljesítménye alapján valószínűleg még többet akar. Szerintem Pitta szerződése is lejár - ha az idei évet kihagyja, kérdés, mennyiért ír alá illetve mennyiért vinnék el. A rosteren van ugyan egy rakás WR - de úgy igazán a draftoltak közül csak Torrey Smith jött be eddig, Bodin és JJones-t sem mi választottuk. Hm..lehet, amennyire jól foltozgatunk - építkezünk általában a drafton, annyira nem a WR poszton. Szóval egyértelmű a WR need, de lehet, nagyobb pazarlás odaadni egy újoncra egy első vagy második körös jogot, mint a Bodin trade-hez hasonlóan megszerezni egy már bizonyított játékost. A cap helyzet mindenesetre nem lesz jobb, félek, ennek Suggs esik majd áldozatul, pláne, ha a védelem ennyire jól muzsikál később is.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Jelenleg azért akadozunk, mert a fél csapat cserélődött, összeáll ez mint a 100fogú asszonykórus a bekődugszibrandnek...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Szerintem LT-t nem érdemes első körökben draftolni hiszen az egész falban az az egyetlen hiányposzt, és már bocs Flacco, de pl. a futásnál nem is lényeges ki van ott. Szerintem ott lehet valami kegyvesztett FA-t igazolni, akit csak megfelelően kell kezelni. Oda én most még nem draftolnék, vagy csak max. későbbi körben. WR látom mindenkinél egyértelmű meg a CB erősítés is. De komolyan ha szerintetek /szerintem nincs igazán nagy szükség senkire akkor nehogymán ne kerüljünk PO-ba idén...
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Mi a helyzet Webb-el? Fantasymba projection-nek 0 pont van írva. Ismét sérülés?Dodó
Nem tudunk ilyenről, szerinem annyi, hogy a számláknál annyi a sérült, mindkét oldalon, hogy nem tudni egyáltalán ki tudnak-e állni...

ESPN fantasy pl. nem számol védelmet... lehet ezért van olyan érték...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
BigMek érdekes... úgy fest, hogy akkor hajlandó játszani, ha szorul a hurok, más kategória a fal, ha Ő is van, de Ő sem hosszútávú megoldás... azt mondom én is, hogy LT, WR, CB, (DL) kell, meg persze mindenhova frissítés, legyen csak versenyhelyzet... futót most még nem hoznék... jah, és LB is csak akkor, ha Daryl, Bynes Barnartúró és Meklén nem marad együtt...Collapo
Én jövőre mindenképp hoznék elől egy WR-t, meg egy CB-t, aztán attól függ kell-e safety van linebacker húznék még oda, ha nem akkor a falakat erősíteni.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Dodó Pittsburgh Steelers 251
Mi a helyzet Webb-el? Fantasymba projection-nek 0 pont van írva. Ismét sérülés?
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
BigMek érdekes... úgy fest, hogy akkor hajlandó játszani, ha szorul a hurok, más kategória a fal, ha Ő is van, de Ő sem hosszútávú megoldás... azt mondom én is, hogy LT, WR, CB, (DL) kell, meg persze mindenhova frissítés, legyen csak versenyhelyzet... futót most még nem hoznék... jah, és LB is csak akkor, ha Daryl, Bynes Barnartúró és Meklén nem marad együtt...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
TE mizéria: Füstli, Juci... nem ügyetlen egyik se, utóbbi kombó pozi...nem kell draft oda
RB: nuff said
D# draft: lesz húzás, én egálba mondanám a draftot o/d oldalon... most CB-t, N(D)T-t, (O)LB-t mondanék, amúgy OLB prospect is van Simonmonnya és Kapros
Safety most van sok, és még mindíg a hOmárt akarom oda...
Süti: minden szaga Arany! 😀 küllő ide, mer nagyon lássa ám a stájszlit... és csak látensholló... azér' acélszív a szentem 😀Collapo

Este eszembe ugrott Füstli, hogy őt elfelejtettem. Bízzunk, benne, hogy az egy év amit a ps-ben tölt az nem streeteri eredményt hoz majd. Ha tud fejlődni akkor tényleg nem valószínű a TE draft, bár Oz akart húzni egyet. Jucit nem tudom még hova tenni.
WR LT viszont szerintem reális need. Ha Mekiben van még egy év akkor is kellene hozni valakit akit kikupálhatunk, WR meg nagyon adja magát. Mike Evans lenne vicces, aztán a két torony (6'5 mint Brown) mellett/között/ árnyékában rohangászhatna Torrey. xD

D-ben Kapros inkább DE nem? De ha nem, akkor sem kell szerintem lineman, de lb-ben sem vagyok biztos, hogy kell. CB viszont reális, bár azért nem írnám még le Asa-t és Graham is összekaphatja magát. Jimmy meg... nos talán valami javulás nála is lesz.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
TE mizéria: Füstli, Juci... nem ügyetlen egyik se, utóbbi kombó pozi...nem kell draft oda
RB: nuff said
D# draft: lesz húzás, én egálba mondanám a draftot o/d oldalon... most CB-t, N(D)T-t, (O)LB-t mondanék, amúgy OLB prospect is van Simonmonnya és Kapros
Safety most van sok, és még mindíg a hOmárt akarom oda...
Süti: minden szaga Arany! 😀 küllő ide, mer nagyon lássa ám a stájszlit... és csak látensholló... azér' acélszív a szentem 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
hunraven Baltimore Ravens 3
Pierce játékában néha benne van a nagy játék, de alapvetően nem fog 100+ yardot futni meccsenként akkor sem, ha elsőszámú lesz. Rice elsőszámúként veszélyesebb, bár Ő se fut sok túl hosszút, de már írtam, hogy Ő miért kell ide... egy Tank jó kérdés, de ezt alább részletezem még...

A futás kapcsán pedig két észrevétel:

- a futó nem viheti le a fejét, ezzel nagyobb esélyt ad a szerelésre... ezt szerintem baromság volt bevezetni, bár így valóban kevesebb a concussion a futónál, de még inkább öljük a futás lehetőségét... nem csoda, ha így passz-happy liga lesz.

- amíg nincsenek lukak, addig nem lehet futni, ezt pedig az OL-nek kell biztosítania. Lehet akármilyen jó futód, ha nincs lyuk, nem lesz jó... lásd CJ?K. Nekünk meg most nincs OL-ben lyuk... Gino, Meki, KO és Oher se játszik élete formájában, Yanda viszont Yanda idén is... viszont jó hír, hogy a fal még simán összeállhat... azért sok most ott az új láncszem...

Edit:
Pierce-Rice kapcsán pedig: Rice tud középen futni és elkapni, Pierce szerintem szélen tudna jól futni, de ott nem nagyon láttam még játékot...

Más: a játékunkból szinte teljesen kiveszett a screen.... miért?!Collapo
Ezt adom 😛ierce-Rice kapcsán pedig: Rice tud középen futni és elkapni, Pierce szerintem szélen tudna jól futni, de ott nem nagyon láttam még játékot...
több mint 10 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Egy másik fórumon találtam. Nekem ez a hozzáállás tetszik.

(forrás: Zaho FKblog)
több mint 10 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Ha már itt tartunk védelembe mit lehetne húzni a kövi drafton??
Korai körökben nem látok semmi szükségest egyelőre .. mondjuk CB-t és safetyt későbbi körökben el tudnék képzelni. Esetleg valami OLB utánpótlás is jöhetne mert Suggs és Dummervil sem lesz fitalabb mögöttük meg Upshaw nem annyira meggyőző ... Mit gondoltok?
több mint 10 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Na csak nem beszéltem ostobaságokat..
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Érdekes ez a TE mizéria, mert pont most néztem meg két-három mock draftot. (igen ennyire perverz vagyok, hogy már most nézem) és Austin Seferian-Jenkins két helyen is feltűnt hozzánk. Őt tartják a(z egyik) legtehetségesebbnek a lehetséges felhozatalból. Dickson, ha nem mutat valami komolyabb forma javulást akkor szerintem nem kap nálunk szerződést vagy csak valami nagyon diszkontosat. Pitta numeróunó, Bajema blokkolni bőven jó, ha párszor még "elkapatjuk ", hogy ne legyen totálisan nyilvánvaló a szerepe a playekben akkor meg méginkább. Ez kiegészülve egy tehetséges újonccal (nem feltétlen első körösre gondoltam, mert nem bengálik vagyunk) már jó TE brigádot adhat.
több mint 10 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Az rendben is van hogy hollófan, de ezt a dunaújvárosi acélkohós akcentust nem nagyon értetttem, de majd igyekszem felnőni hozzá. Szerintem Dickson gyenge mint a Neocitrán a körömgombára nem hiszem hogy szerződést fognak vele hosszabítani mert elkapni csak a labdát nem tudta eddig. Azzal nem vitatkozom hogy Pitta "numero uno" TE a csapatba, de kell még valaki mellé. Diskónak meg nem fognak nagy lét adni az eddigi teljesítménye alapján akkor inkább szereznek vlami friss húst. Mellesleg most Illem milyen safetyt nyom freet vagy strongot. Mert igazából benne nem látom azt az Int mennyiséget ami egy freesafetynek kellene.
Megnéztétek a McDonaldsos reklámot, azért Flacco szerencsés, hogy MVP lett, mert az Oscart sosem zsebelné be. Annyi érzelem volt az arcán mintha Kristen Swetart és Stevan Segal szerelemgyereke lenne.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Sutit nem bant mer jo cimbi alapanyag s latens oszentsege ngatya fan igy mar tobb mint felig hollofan. Tutmaker vaker tole gyun. Hogyaszonygya Pitta ami fegyverunk s hordpzza a dicsson. Klark kriptonitja leszen. Csak turelem s kondi koll. Nem cicasodunk triple tight enddes hokAmokara. Pihenes es szuuszaa. Rovidest meg verscsetepata. Jollatas es szivesviszont. Vagyhogymi. Na kapisi? :-P

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 103 — capitaine du château de Vienne 1487
Én is rühellem, hogy ilyen hszeket kell olvassak itt, ezt a tájszólást meghagyhatná a pitszbörg topicra vagy ne írjon ide.Voice
Énisszeretlekám


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Én is rühellem, hogy ilyen hszeket kell olvassak itt, ezt a tájszólást meghagyhatná a pitszbörg topicra vagy ne írjon ide.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Ő azért ezt most nem annyira vágtam ..... de ez a Pittsburgi akcentus nem rosszmalkav
Ezt most én sem értem teljesen, de majd jön a csapat hivatalos "sütiszótára" Collapo és dekódolja nekünk 😀
több mint 10 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Ő azért ezt most nem annyira vágtam ..... de ez a Pittsburgi akcentus nem rossz
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 103 — capitaine du château de Vienne 1487
Szerintem, el fogjuk cserélni a 1. körös draftjogunkat és második körben húzunk WR-t és TE-t is. Kellene egy Lt-is az igaz de nem kell olyan aki kezdőkaliber elég ha 2 év múlva eljut arra a szintre, nehogymár Yanda, Oher, K.O. mellett még az LT is magas pick legyen. Viszont abban biztos vagyok hogy Pitta mellé szerünk még egy TE-t, egyrészt mert Caldwell az OC másrészt meg Dickson egészségesen sem meggyőző. Mondjuk kár a jövőévi draftot fejtegetni szeptemberben meg amúgy is BPA alapon megy a draft. 😀malkav
nehogymá TE-t draftoljatok me mingyá öngyi leszek, Pista returnofthejedi, Dikksó meg teljesen maximálissan betölti a szerepkört, amire van, márminthogy ű E D. Clarkot se kellet vón, igaz seggencsúszósabb menet lett vón, mint mondjuk nekünk, de felesleges megszokni, mer ki lesz .... vágva. Én a izét nemértem mér nem Bazseba, na ijen eza mutyibiznicc, biztos leadja a lét ClarkKent. Mék a Stoklit se vágom teljessen, de mint a melléklet izé mutattya tényleg vannak valami pléhmékker-vírusok, csak a nyű bengázik immunisak, szóvan Tandem se meg mellette se kutya csak épp bekapták a -itizst, ríli-nemríli, nemkő Klárk.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Spasm Baltimore Ravens Maryland Terrapins 27
Érdekes módon tavaly ekézték Flaccot hogy nem elit meg Eli és Big Ben is jobb irányító nála, most valahogy nem hallom ezeket hangokat.malkav
Győztes csapaton, győztes irányítón egy idő után már nem nagyon lehet nyelvet köszörülni (vagy hogy mondják ezt). A haterek is megunják #eliteasfuck


BALTIAMORE
több mint 10 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Érdekes módon tavaly ekézték Flaccot hogy nem elit meg Eli és Big Ben is jobb irányító nála, most valahogy nem hallom ezeket hangokat.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Nem tudom, tavaly elég jól bejött az underdog szerepkör 😀 :cool:

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!