Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Elem kezdő, Huff bukta a kezdő pozit év elején... Depth szerint is és a meccsen is úgy tűnt.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Sziasztok! Elam most a kezdő FS vagy két meccs után azt a pozíciót is elvesztette?
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Várhatóan ma jön vissza Stopli, kíváncsi vagyok ki helyére... sérült volt, véveltük, mer' Bandzsa kellett... hát most mi lesz?!

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Snagal Baltimore Ravens 848
Nem volt könnyű győzelem, de a második félidőben egyértelműen uraltuk a meccset, a vége a labdaeladás miatt lett szoros - a D-nk ellen sansztalanok voltak. A védelmünk jó, az O meg javul...és még nyertünk is.😀 Ha netán nem nyernénk meg a csoportot, már a Miamival és a Houstonnal szemben is jobbak vagyunk egy wild cardos holtversenynél.lucio
ezt azért így nem jelenteném ki bármennyire is szeretném... az hogy a végén nem jött össze a pont a Miaminak a sok drop miatt is köszönhető (ami meccs közbe is volt), sajnos nem csak a védelemünk hanem a miami elkapóinak a tufaságai is kellett hozzá.
Van fény az alagút végén, de a secondaryban még most sem látom a potenciált... és a GB szerintem ezt meg is fogja mutatni.
több mint 10 éve
lucio 323
Fontos hetek jönnek - a GB elleni siker egy "hab a tortán" lenne, viszont a rákövetkező három meccsből minimum kettőt hoznunk kell a csoportelsőséghez, a Bengals elleni hazait mindenképpen.
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Elég pesszimsta voltam a meccs elején és az O az első félidőben mindent elkövetett, hogy a pesszimizmusomat megerősítse, DE a második félidei offenz már tetszetős volt. A pick6 ami kicsit elrontja a képet, de egy ilyen "belenyúlnak a labdába és pont ez ellenhez kerül" játék sajnos bármikor bármelyik csapatnál benne van. Ettől függetlenül végre volt élet a futójátékban és a passz játék is sokat fejlődött (mondjuk volt honnan). A playhívások sem a sematikus rrp vagy a totálisan nem futok sémát hozta szóval szerintem oda is mehet a pirospont. Kíváncsi vagyok, hogy végre elindulunk-e a lejtőn felfelé vagy csak pillanatnyi fellángolás volt.
Meki megint nagyon tré volt, de szerintem ebbe már a motiváltsága is belejátszott, szóval jöhet Eugene. Pass protot mondjuk segítette, hogy Wake hamar kiszállt. Nyomás így is volt, de Joe jól állta a sarat. KO reméljük semmi komoly.

A front seven brutál volt, de ismét bebizonyosodott, hogy a secondary sebezhető még ilyen pass rush mellett is.Itt mindenképpen javulni kell, mert jön a GB.

Kicsit optimistább vagyok mint voltam, de hiába játszunk végre otthon a GB ellen nagyon nehéz meccs lesz. Utána mondjuk "bájwíkes "elfoglaltság gyanánt beleverjük a 7. szöget is a vasalósok koporsójába 😀 hogy aztán tényleg tartsunk egy hét szüntet
több mint 10 éve
lucio 323
Nem volt könnyű győzelem, de a második félidőben egyértelműen uraltuk a meccset, a vége a labdaeladás miatt lett szoros - a D-nk ellen sansztalanok voltak. A védelmünk jó, az O meg javul...és még nyertünk is.😀 Ha netán nem nyernénk meg a csoportot, már a Miamival és a Houstonnal szemben is jobbak vagyunk egy wild cardos holtversenynél.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Got it, albeit it took some time!
Monnyuk orultem volna ha Arturo es Kovacsimre tobb fantasy pontot hz, de ne legyunk telhetetlenek.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 739 — Sa da tay!
Easy WIN 😀Voice
én nem úgy láttam, de win... viszont legalább elkezdtünk futni, úgy ahogy 😊Collapo
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Easy WIN 😀Voice
én nem úgy láttam, de win... viszont legalább elkezdtünk futni, úgy ahogy 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Pitta-nak még mennyi időt mondanak? Több mint 2 hónap a visszatéréséig?


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Torrey Smith 21 rec 435 yard 20,7 avg yard


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Visszakaphatjuk Monroet? Joeckel eltörte a bokáját és megy IRre.iktriad
Persze, 3 draft pick kell érte, 1-3 körig és így legalább nem lesz ciki hogy ti fizetitek 😀Voice
Kivághatnátok McKinniet, hogy felszedjük...iktriad
Jövő évi 4+5-ért odaadjuk... csak hogy lássátok Ozzienak aranyból van a szíve.Igor
Annyit max Monroe ér meg. 😀😀 😕
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Visszakaphatjuk Monroet? Joeckel eltörte a bokáját és megy IRre.iktriad
Persze, 3 draft pick kell érte, 1-3 körig és így legalább nem lesz ciki hogy ti fizetitek 😀Voice
Kivághatnátok McKinniet, hogy felszedjük...iktriad
Jövő évi 4+5-ért odaadjuk... csak hogy lássátok Ozzienak aranyból van a szíve.Igor
😀 😀 😀


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Visszakaphatjuk Monroet? Joeckel eltörte a bokáját és megy IRre.iktriad
Persze, 3 draft pick kell érte, 1-3 körig és így legalább nem lesz ciki hogy ti fizetitek 😀Voice
Kivághatnátok McKinniet, hogy felszedjük...iktriad
Jövő évi 4+5-ért odaadjuk... csak hogy lássátok Ozzienak aranyból van a szíve.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 739 — Sa da tay!
Visszakaphatjuk Monroet? Joeckel eltörte a bokáját és megy IRre.iktriad
Persze, 3 draft pick kell érte, 1-3 körig és így legalább nem lesz ciki hogy ti fizetitek 😀Voice
Kivághatnátok McKinniet, hogy felszedjük...iktriad
trade-eljetek érte 😛
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Visszakaphatjuk Monroet? Joeckel eltörte a bokáját és megy IRre.iktriad
Persze, 3 draft pick kell érte, 1-3 körig és így legalább nem lesz ciki hogy ti fizetitek 😀Voice
Kivághatnátok McKinniet, hogy felszedjük...
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Visszakaphatjuk Monroet? Joeckel eltörte a bokáját és megy IRre.iktriad
Persze, 3 draft pick kell érte, 1-3 körig és így legalább nem lesz ciki hogy ti fizetitek 😀


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Visszakaphatjuk Monroet? Joeckel eltörte a bokáját és megy IRre.
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Easy WIN 😀


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 842 — StuG Life
izgalmas meccs volt, gratula.

több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
én szoros meccset várok, 17-14, vagy ilyesmi, és remélem nyerünk, de a D# hozza majd le.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Van egyáltalán csere az Olineban? Bár mindegy is, mert nincs nagyon kinek dobálni, futni meg amúgy sem tudunk. Szóval fő az optimizmus 😀
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
@AdamSchefter 9p Ravens WR Marlon Brown is inactive.
@AdamSchefter 8p Ravens WR Jacoby Jones also inactive.

3 WR maradt :-/puffin
Baltimore Ravens ‏@Ravens 7 perc
#Ravens Inactives: WR Jacoby Jones, WR Marlon Brown, T Eugene Monroe, NT Terrence Cody, G/T Jah Reid, C Ryan Jensen, DE Marcus Spears

A teljes lista.
több mint 10 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
@AdamSchefter 9p Ravens WR Marlon Brown is inactive.
@AdamSchefter 8p Ravens WR Jacoby Jones also inactive.

3 WR maradt :-/