Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Nagyon jó hír, így már 3 minőségi célpontja is lesz Flacconak. Szerintem J.J., Pitta és T.Smith-el Flacco már egy eredményes O#-t vezethet, amely mellé már elég lehet ez a D#. Várom ám a meccset 😛

A jövőre tekintve lehet, hogy jobb lenne J.J. helyett egy minőségi slot receiver, mert az nincs a csapatnál, hosszú játékra pedig elég Smith.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
Dennis Pitta Activated, Ready For Vikings

Indulhat a nagy menetelés! 😀
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Én nálatok az ESPN számolgatósban 8-8-at tippeltem és csoportgyőzelmet (úgy, hogy a Steelers és a Bengals is 8-8-al zár; nem hiszem, hogy így lesz, de vicces és idegtépő lenne). Ti a Chiefs-el, mi meg a Colts-al játszanánk WC körben. ^ ^

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Igen gáz lenne, ha a rozsdás vasalósok miatt nem lennénk ott... pláne ahogy a szezont kezdték... persze én is szurkolok magunknak... csak fejvakarós ez a sezlony... azért csak hajrá mi!!!

Tomlin saga röhej... azé ennyi nem volt benne... mármint a függő draftcetli... Reagáltak is rá a játékosaink, edzőbá...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Érdekes ez a PO kérdés, mert szerintem nem vagyunk elég jók a PO-ra, offenz oldalon csak néhány nagy játékra vagyunk jók, az órát nem tudjuk kontrollálni ami a PO-ban kulcs, de aztán amint leírom ezt kapcsol a szurkoló énem és egyből számon kéri a dolgot. Első érvként rögtön felhozza, hogy a Miami mellett a vasalósok a legnagyobb riválisunk a PO-ért és az b*baszna ha ők jutnának be mondjuk helyettünk. Szóval a csapat ha a kövi három meccsen meghal a pályán de nem jutunk PO-ba akkor semmi probléma, ha bejutunk akkor király más kérdés, hogy egy laza peytos PO kinéz nekünk. Minden más opció elfogadhatatlan. Amiben a vasalós brigád PO-ba keveredik az meg különösen,
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
De amíg lehet, matematikailag jó számolni vele.lucio
Az már igaz 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
lucio 324
nem élem bele magam, látom én is a meccseinket😀
Arra gyúrok, hogy a Bengals húzza be minél előbb a csoportot, verve a Steelerst, persze a csoportgyőzelem jóval jobb, mint a wild card hely, node utóbbi jobb, mint lemaradni a play offról, és a Bengals botladozása amennyit hoz, annyit vihet is a konyháról (mondjuk az utolsó mecsen nem mindegy, hogy pihentetnek már pár kezdőt, mint mi tettük ellenük anno, vagy mindkét félnek vérre megy majd a harc). Idén persze belefér az is, ha nincs play off. De amíg lehet, matematikailag jó számolni vele.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Csoportgyőzelemre még útban vannak a cicák is... azért őket se felejtsük ki, pláne, hogy félhulla védelemmel is megfogták a töltőket... vagy rohamozókat... hm... el kéne dönteni, hogy mi legyen ezentúl a nevük....

Lényeg (amiben igazad van), hogy hátra van még a viziharcos-bajuszos banda, a hímcica népség, a patriarkák és a ciccmicc... azért.. ez nem megnyugtató sedli... ennél azért többeknek van könnyebb dolguk... azért a számolás jó, csak ne éljük bele magunkat nagyon XD tavaly bejött 😛

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
lucio 324
Hétvégén okosabbak lettünk – szerintem az állás, a tie breakerek és a hátralévő meccsek ismeretében 3 csapat maradt a wild cardra (AFC North esetében a csoportgyőzelemre): Ravens, Steelers, Dolphins.

Ha mindenki nyer minden hátralévőt (kivétel értelemszerűen a Pittsburgh- Miami meccs), mi biztosan továbbjutunk, vagy csoportgyőztesként, vagy wild card .
Ha mi 3-1-et hozunk a hátralévő meccseken,
-akkor a Steelersnek legalább egyszer ki kell kapnia (mert holtverseny esetén a Steelers jobb lesz a közös ellenfelek ellen, azaz előz bennünket)
- a Miaminak legalább egyszer ki kell kapnia (őket holtverseny esetén előzzük)

Ha 2-2-őt hozunk, akkor a Miaminak és a Steelersnek legalább kétszer kell kikapnia (hacsak nem a Bengals vagy a Cleveland ellen szedi be az egy vereséget a Steelers, és mi megverjük a Bengalst)+az 5-7-el álló csapatoknak minimum egyszer ( ez a sorosolásaik és a játékerejük alapján valószínűleg összejön.)

A hétvégén Pittsburgh – Miami, nem tudom, kinek szurkoljak, ha a Miami behúzza, akkor a Steelers már valószínűleg nem tudja őket befogni, azaz vagy mi vagy a Miami megy a wild cardra. Viszont ekkor szinte csak a Patriotsban bízhatunk, hogy veri a Miami-t idegenben, mert ha nem, nagyon kell tekernünk a 10-6-ért ( a Dolphins ekkor valószínűleg ezzel fog zárni). Szóval arra jutottam, inkább nyerjen a Steelers, és kapjanak ki otthon a Bengalstól és/vagy idegenben a Green Baytől.
Persze a legfontosabb, hogy megverjük a Vikingeket, bár matekozok a play-offról, és javult valamit a játékunk, de még a Vikings elleni hazai meccs is kemény lesz.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Mit gondoltok PO esélyeinkről? Ti kiknek szurkoltok a hétvégén?Flacco5
Nah, csak most jutottam oda, hogy elolvassam... és persze így már eldőlt pár dolog, de én még mindig nem várom magunkat PO-ba, pont a sedli miatt.. sajnos ami nekünk még hátravan, a kétarcú játékunk mellett és a Patriarkák O# feltámadása miatt, nos szoros harmadik hely lesz ez a divízióban... sajnos a rozsdások beelőznek majd... de ne legyen úgy... még mindíg az uccsó hét a line-breaker... ha az megvan, sztem meglesz a PO, de nem hiszek benne... maradok örök pesszimista hívük: Coll 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Eccerű, nyerjenek a villamosok, akkor a saját kezetekbe van a sors fonala, mit kő ezen matekolni, de mint montam vagy a Tiktáns vagy a Bilz mén tovább, ezt nem lehet deriválni. 😉
Ehune Skéndüle of the Kanada
Alkonysz
Bucsáccsó
Januárok
Úszikadel Finnz!
Nyúling Lamb

Ezta legkönnyebb megcsinálni, de a Bilz csodákra képes


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
PO számolgatásnak nem lett volna értelme, ha kikapunk a vasalósok ellen - mivel azonban nyertünk, így kezdjük el nézni a lehetőségeket 😊

Először is a jelenlegi állás:


BaltimoreRavens.com elemzése a hétvégi meccsek optimális kimeneteléről, saját gondolatokkal kiegészítve:
Dolphins at Jets, 1 p.m.
This is a battle of two teams squarely in the wild-card race. They are both coming off losses and another defeat for either team may eliminate them from the chase. The Jets and quarterback Geno Smith have been much better at home than away this season.
Who To Root For: Toss up. This one depends on who you think is the better team between the Jets and Dolphins. The Ravens would hold the head-to-head tiebreaker over both teams. Miami still has Pittsburgh and New England on the upcoming schedule. The Jets have a somewhat easier slate remaining.AFC East matchup
Nos biztosra vehetjük, hogy a gópecc behúzza a csoportot, ezzel a 4 divízió elsőnek járó egyik PO helyet elviszi. Jets és a Dolphins mutatója is 5-6, a győzelemmel az egyik csapat életben fog maradni. Itt annak lesz érdemes drukkolni, akinek -szerintünk- nehezebb a hátralévő scheduleje és ezután a nyertes meccs után több meccset fog veszteni, mint MI.
Jets schedule:

Dolphins schedule:

Ahogy az elemzés is írja, a Jetsnek ezután valamivel könnyebb felhozatala lesz, Panthers és a 2. Dolphins meccs, ami nehéznek néz ki. Ezzel szemben a Dolphins felhozata jóval nehezebb, Steelerstől és a gópecctől kikaphat és még egy Bills zakó is bőven benne van.
Én Miaminak szurkolok!

Bengals at Chargers, 4:25 p.m.
The Chargers may have saved their season with a comeback win in Kansas City last week. San Diego was riding a three-game losing streak but pulled off a last-minute win. The Bengals are coming off a lopsided win against Cleveland and looking to stay on top in the AFC North.
Who To Root For: Toss up. With a Bengals loss, the Ravens would be just one game behind in the AFC North division race. And they still get to play at Cincinnati in Week 17. But a Chargers loss would put perhaps Baltimore’s toughest challenger for the sixth and final wild-card spot a game behind. It's a win-win situation for the Ravens.Matchup for AFC North Title - for WildCard spot
A legnehezebb kérdés. Egy Bengals vereséggel közelebb kerülnénk az AFC North titlehez, viszont egy Chargers vereséggel távolabb kerülne tőlünk a talán legnagyobb ellenfelünk a 6. PO spotért.
Bengals schedule:

Chargers schedule:

Chargers schedule szembetűnőbben könnyebb.. Ha feltételezzük, hogy nyernek és utána csak a Broncostól kapnak ki, akkor 9-7 lesz a vége. Amennyiben a Cincy leolvadás bekövetkezik, 1 meccsre leszünk tőlük. Benne van a pakliban, hogy kikapnak a Coltstól és/vagy a Steelerstől és a végén az utolsó héten megküzdhetnénk a a divízió elsőségért.
Egyszer élünk... Kockáztassunk, menjünk rá a nagyra: Hajrá Chargers!

Titans at Colts, 1 p.m.
Before the Ravens’ Thanksgiving win, Tennessee was the leader of the pack of 5-6 teams in the AFC. The Titans started the season at 3-1 but have faded as of late. They scored a crucial win over Oakland last week. The Colts have been embarrassed twice in the past two weeks, losing to the Rams, 38-8, and then last week to Arizona, 40-11. After their bye, they’ve been the worst defense in the league.
Who To Root For: Colts. The Colts are leading the AFC South and the Ravens want them to pull away with it and send the Titans further back in the wild-card race.Matchup for AFC South Title - for WildCard spot
Bár a Titansnek nincs egyszerű menetrendje, jobb az elővigyázatosság... Colts be fogja húzni a csoportot, Titans kikaphat Broncostól és a Cardinaltól is, de tényleg jobb az elővigyázatosság.
Colts schedule:

Titans schedule:

Hajrá COLTS!

Jaguars at Browns, 1 p.m.
Watch out for the Jags. Winless over their first eight games, Jacksonville has won two of its last three. Still, the Jaguars are one of the few teams out of the playoff hunt. The Browns will have to turn back to benched quarterback Brandon Weeden with Jason Campbell out due to a head injury.
Who To Root For: Jaguars. The Browns are already a step behind at 4-7, but why not put them further back? One more loss and Cleveland may be in draft watch territory.Matchup for what?!
Nem érdekel... Csak elővigyázatosságból írják le, de véleményem szerint már a Browns nem fog visszajönni.

Broncos at Chiefs, 4:25 p.m.
Both teams lead the AFC with 9-2 records, so it’s a matchup of powerhouses. The Broncos are coming off a tough loss in New England. How will Peyton Manning respond? He’ll have a better chance of staying upright considering the Chiefs’ dynamic pass rushing duo of Tamba Hali and Justin Houston is banged up.
Who To Root For: Chiefs. Both teams are almost assuredly going to the postseason, so it’s about who wins the AFC West division. The rest of the AFC, including the Ravens, would probably rather not have the Broncos get the top seed and home-field advantage throughout the playoffs.AFC West Title matchup
Nekünk igazából ez tökmindegy... Bármelyik csapat is veszít, utána még egy meccset tuti be fog húzni, szóval az 5. PO spotot sehogy sem tudjuk elérni. AFC Westből csak a Chargersre kell figyelni.

Végül és utolsósorban, remélem csak az ördög sohasem alszik szemlélet alapján beszéljük a Steelersről:

Akár összes meccsüket behúzhatják és akkor 9-7-tel fognak állni. Van/lesz tie-breakerünk?!

Mit gondoltok PO esélyeinkről? Ti kiknek szurkoltok a hétvégén? Mint látható sok-sok csapat fog a végén 8-8 vagy 9-7-es mutatóval állni. Reméljük, hogy egy hasonló recorddal MI elcsípünk egy WildCard helyet vagy éppen az AFC North Titlet 😉
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Most jutottam el az ominózus Tomlin esethez. Nah most a tag vagy rettenet ostoba vagy egy rangadóhoz méltatlan sunyi dolgot húzott. Szerintem mindkettő. Először is, ha véletlenül állt oda akkor is büntetés az oldalsó bíró útvonalába állni és 15 yard amit a Jets ellen meg is kaptunk. Itt nem. Nincs jelentősége mert végül nyertünk
Az ostobaságát persze még tetézte is mikor azt nyilatkozta, hogy a kivetítőt nézte. Egyrészt ez nem igaz mert végig oldalra vagy a háta mögé nézett, tehát tehát látnia kellett a playt ---> sunyi húzás, másrészt ha a kivetítőt nézte ami csak félig lehet maximum igaz akkor is látnia kellett volna, hogy arra megy a játék --> ostoba hazugságot talált ki és még a sunyi húzást erősíti. Szóval BOOOO 😊Blaise
Azannya, most jól megmondtad! 😊

Gondolom amikor Flacco a SB-on ilyesmire biztatta a csapattársát, az is hasonlóan felzaklatott.Jan
Az is sunyi és utolsó mocskos húzás lett volna, csak más mondani, mint megtenni. Remélem azért a kettő közötti átnyalatnyi különbséget még érzékeled.
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
A lényeg hogy ki nyert 😀 Mi nyertünk


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 935 — Steelers fan
Most jutottam el az ominózus Tomlin esethez. Nah most a tag vagy rettenet ostoba vagy egy rangadóhoz méltatlan sunyi dolgot húzott. Szerintem mindkettő. Először is, ha véletlenül állt oda akkor is büntetés az oldalsó bíró útvonalába állni és 15 yard amit a Jets ellen meg is kaptunk. Itt nem. Nincs jelentősége mert végül nyertünk
Az ostobaságát persze még tetézte is mikor azt nyilatkozta, hogy a kivetítőt nézte. Egyrészt ez nem igaz mert végig oldalra vagy a háta mögé nézett, tehát tehát látnia kellett a playt ---> sunyi húzás, másrészt ha a kivetítőt nézte ami csak félig lehet maximum igaz akkor is látnia kellett volna, hogy arra megy a játék --> ostoba hazugságot talált ki és még a sunyi húzást erősíti. Szóval BOOOO 😊Blaise
Azannya, most jól megmondtad! 😊

Gondolom amikor Flacco a SB-on ilyesmire biztatta a csapattársát, az is hasonlóan felzaklatott.
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Most jutottam el az ominózus Tomlin esethez. Nah most a tag vagy rettenet ostoba vagy egy rangadóhoz méltatlan sunyi dolgot húzott. Szerintem mindkettő. Először is, ha véletlenül állt oda akkor is büntetés az oldalsó bíró útvonalába állni és 15 yard amit a Jets ellen meg is kaptunk. Itt nem. Nincs jelentősége mert végül nyertünk
Az ostobaságát persze még tetézte is mikor azt nyilatkozta, hogy a kivetítőt nézte. Egyrészt ez nem igaz mert végig oldalra vagy a háta mögé nézett, tehát tehát látnia kellett a playt ---> sunyi húzás, másrészt ha a kivetítőt nézte ami csak félig lehet maximum igaz akkor is látnia kellett volna, hogy arra megy a játék --> ostoba hazugságot talált ki és még a sunyi húzást erősíti. Szóval BOOOO 😊
több mint 10 éve
lucio 324
Rice lehet, hogy nem játszik jól, de Pierce sem hoz egetverő számokat, azaz nem biztos (illetve biztos, hogy nem ) csak vele van a gond. Emellett élő szerződése van, a kirúgása sok dead moneyt eredményezne. Én arra fogadnék, hogy az idény eleji sérülését még mindig nem heverte ki. Az, ahogy viselkedik: hát megértem, hogy frusztrált. De ezt lehet kezelni. Lejár a tight endek szerződése, Jacoby Jonnes-al is kellene kezdeni valamit (ha marasztaljuk, zsebbe kellene nyúlni, ha nem marasztaljuk, csak a pénz miatt lehet...) - nem hiszem, hogy korai drafthelyen futót kellene hozni. Persze ki lehetne próbálni valakit, van olyan, akit elküldtünk máshol meg bevállt - node szerencsére még versenyben vagyunk, ezért nem kísérletezhetünk ennyire szabadon.
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Épp most nézem a meccset, Rice-t el kell felejteni jövőre, az ember nem akar úgy mint régen, hozni kell új futókat .


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Brandon Stokley suffers knee injury, Jimmy Smith should be ‘OK’ and Elvis Dumervil has ankle sprain.
jobbulásokat

amúgy kicsit pissed off vagyok... Omár még mindig nem játszik 😒

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Csak csak sikerült neccessé tenni a végét, de megvan és ez a lényeg!! Innentől már saját kezünkben van a sorsunk 😊
Sok FG aggasztó, Lions, gópecc és Bengals ellen ez nem biztos, hogy elég lesz - valamit kezdeni kellene magukkal a támadóknak az ellenfél területén is, reméljük Pitta visszatérése itt sokat fog dobni. Rice továbbra is minősíthetetlen, nagyon hálás vagyok neki az eddigiekért, de lassan kezd (a viselkedése miatt is) betelni a pohár... Jacoby Jones pedig egy vadállat!!! Ő kell nekünk, offseasonben nem szabad elengedni.

több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Az viszont kötelező W kell, hogy legyen... mivel az egyik legbehúzhatóbb meccs a hátralevőkre...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
lucio 324
Viszont a rengeteg hasonló mérlegű csapat többségénél (ha nem mindnél) jobban állunk kinél egymás elleni eredménnyel, kinél a konferenciamérleggel - vagy jobban fogunk, ha a Bengals meccs megvan. Azaz a sorsunk a saját kezünkben van.
Én nem optimista vagyok, csak boldog, hogy tovább izgulhatok, már vasárnap is úgy ültem le meccset nézni, hogy lehet, az lesz az utolsó tétmeccs a szezonban.
Tucker tényleg sokat jelentett az elmúlt két meccsen - ma különösen. De ismétlem, valami elindult, mert legalább field goalokig jutunk, és drive-onként legalább egy nagy játékunk ül. (Több viszont nem, ezért a mezőnygoal) Lehet továbblépni a Vikingek ellen.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Hát én úgy számolom, nézem, stb, hogy a WC contenderek között az egyik legnehezebb sedlink nekünk van... én nem számolok PO-val, max majd meglepődök 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
lucio 324
A sok kínálkozó TD esélyt csak fieldgoalra váltottuk ezért szoros lett - no de eddig TD esélyünk se sok volt. Pár nap alatt két fontos meccset húztunk be - ez még otthon is szép teljesítmény. Flakon tényleg fel tudja magát szívni a fontos meccsekre - mostantól csak ilyenek vannak😀
Lassan kezdhetünk számolgatni?😀
A Steelers akár mind a 4 hátralévő meccsét nyerheti, ekkor 9-7-el fog állni, de legyen csak 3-1 és 8-8. A Bengalsnak most három necces meccse lesz - közte a Steelers elleni idegenben. Ha netán ott győzne a Bengals, könnyen lehet, hogy az utolsó fordulóra 10 vagy több győzelemmel a csoportot már behúzva érkezik, ahol szerencsés esetben még egy a wild cardra hajtó Ravens-el találkozik - ez nem rossz. Ha a Bengals netán bukja a soron következő nehéz meccseit, akkor előállhat az, hogy akár a csoportgyőzelem is meglehet ha verjük őket, de ezt mindenképpen egy a Bengals számára is éles meccsen kell megtennünk.
Összességében szerintem a play-offhoz vagy így, vagy úgy, de a Bengalst vernünk kell majd, és a másik három meccsből kellene minimum 2, ha lehet közte a New England elleni, a konferenciamérleg miatt.
(((és reménykedjünk, hogy a surranópályán nem előz be a pl. a Bills...)
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
PAY DAT MAN! PAY TUCKER!!! XD XD XD
Borzalmas meccs volt, nem mi nyertük, ők vesztették el, de legalább visszajött valami a múltkori elpuskázott GW kisérletből... a fal időnként jól tartott, de most nem volt elég nyomás szerintem.... azért tetszett a meccs... ja és W 😀
Sanderst meg bírom... egyre jobban... jó játékos, jó elkapó és most velünk volt... OT-t nem húztuk volna be...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!