Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 742 — Sa da tay!
AP kikelt a bíráskodás és a hógolyózó Holló drukkerek miatt... előbbi talán nem alaptalan, de sajnos nem tehetünk róla, utóbbi viszont ha igaz, nos az nem szép....Collapo
Nem szép? na ne viccelj már, hogy ezen bárki is kiakad... Ha esik a hó ez történik, az emberek elkezdenek hógolyózni. Ha Phillyben játszott volna havas meccset ereket vág magán? Mert ott nem úszták volna meg egy negyednyi hógolyózáporral...
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
AP kikelt a bíráskodás és a hógolyózó Holló drukkerek miatt... előbbi talán nem alaptalan, de sajnos nem tehetünk róla, utóbbi viszont ha igaz, nos az nem szép....

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Egyetértünk. Elég volt!!!😊 😉tomi-tomi
Meglátjuk, de most nem érzem az erőt... 😀

Ráadásul nektek jelenállás szerint mindenképpen nyerni kell, és amúgy sem szeretünk ellenetek játszani...Wyatt
Igen, van tét, de persze remélem azért még mindig életben tartjuk a PO álmokat... és igen, újabb adag borsot törünk.. 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem hiszem, hogy idén is sor kerülhetne rá, de törtünk mi már a Patriarkák orra alá elég borsot....Collapo
Ráadásul nektek jelenállás szerint mindenképpen nyerni kell, és amúgy sem szeretünk ellenetek játszani...

több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Nem hiszem, hogy idén is sor kerülhetne rá, de törtünk mi már a Patriarkák orra alá elég borsot....Collapo
Egyetértünk. Elég volt!!!😊 😉

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Nem hiszem, hogy idén is sor kerülhetne rá, de törtünk mi már a Patriarkák orra alá elég borsot....

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306

Egyben óriási lépést tettük a PO felé. Vasalósok kikaptak, innen ők már nincsenek játékban. Cincy szerintem behúzta Northot. Minden 6 vagy 5 győzelemmel álló csapatot kivettem a játékból, innentől egy dologra kell figyelni: a Dolphinsra. Nyerjünk vagy ugyanannyi meccset mint ők és megvagyunk 😊
Húzós lesz mindenesetre, de életben vagyunk!!
Fentmaradó schedule nekik: gópecc, Bills, Jets.
Fentmardó schedule nekünk: Lions, gópecc, Cincy.Flacco5
Jobban örülnék a Miami scheduledjának...a miénk árnyalatnyit nehezebb, ebből ha kettőt hozunk, az már kiemelkedő teljesítmény lenne, míg nekik a 2 win az elvárható...Voice
Pats ellen nagyon nehéz nyerni, és akkor diplomatikusan fogalmaztam, de szerintem mindenki érti mire gondolok...
Jets és a Bills a verhető kategória, de sose tudni sajnos.

Nektek a Lions ellen látom a legnagyobb esélyt, de még az is nehéz lesz. Pats majd kiderül. A Bengals viszont érdekes, mert igaz utolsó meccs, és valószínűleg a playoff tuti, de hogy hol kiemelve az még kérdéses lehet. Sőt, ha nincs esély a pihenőre akkor sem hiszem, hogy nyugodt szívvel, pihentetve játszhatnának, mert az nagyon nem mindegy, hogy a Kansassal, vagy MIA/BAL valamelyikével kell megküzdeni. Durvább a menetrend, de nem lepődnék meg ha két bukás is beleférne.Geeri
Persze, hogy értük, hiszen ez a köcsög csapat csak csalással tud nyerni, ha éppen nyer 😊

több mint 10 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Szép győzelem volt,nálunk az a biztos,hogy semmi sem biztos.
Bármi megtörténhet.
Meg is történik,a D meccs végi teljesítménye elkeserítő.
Az O az olyan,amilyen,most,hogy Pista visszatért lényegesen jobbak lesznek.
A D viszont,szerintem Daryl-en látszik,hogy az év ezen szakaszában évek óta nem kellett koncentrálnia,mert tét nélküli volt az idény vége.
Ihedigbo-nak pedig az első idénye,hogy nem kiegészítő ember és neki kell megtennie azt,amit eddig más csinált meg helyette.
Azért ahhoz tudomány kell,hogy Matt Cassel 250y-ot dobjon ellenünk.Azt hittem nincs lentebb,hogy Jason Campbell megver minket,nos van,Matt Cassel 2TD,O int.
Viszont van fény az alagút végén.Ha az OL-t megerősítjük,akkor a Torrey-Pista-Marlon Brown trióból brutális elkapógárdát lehet faragni,mert a cél őket együtt tartani Joe-nak.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 10 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu

Egyben óriási lépést tettük a PO felé. Vasalósok kikaptak, innen ők már nincsenek játékban. Cincy szerintem behúzta Northot. Minden 6 vagy 5 győzelemmel álló csapatot kivettem a játékból, innentől egy dologra kell figyelni: a Dolphinsra. Nyerjünk vagy ugyanannyi meccset mint ők és megvagyunk 😊
Húzós lesz mindenesetre, de életben vagyunk!!
Fentmaradó schedule nekik: gópecc, Bills, Jets.
Fentmardó schedule nekünk: Lions, gópecc, Cincy.Flacco5
Jobban örülnék a Miami scheduledjának...a miénk árnyalatnyit nehezebb, ebből ha kettőt hozunk, az már kiemelkedő teljesítmény lenne, míg nekik a 2 win az elvárható...Voice
Pats ellen nagyon nehéz nyerni, és akkor diplomatikusan fogalmaztam, de szerintem mindenki érti mire gondolok...
Jets és a Bills a verhető kategória, de sose tudni sajnos.

Nektek a Lions ellen látom a legnagyobb esélyt, de még az is nehéz lesz. Pats majd kiderül. A Bengals viszont érdekes, mert igaz utolsó meccs, és valószínűleg a playoff tuti, de hogy hol kiemelve az még kérdéses lehet. Sőt, ha nincs esély a pihenőre akkor sem hiszem, hogy nyugodt szívvel, pihentetve játszhatnának, mert az nagyon nem mindegy, hogy a Kansassal, vagy MIA/BAL valamelyikével kell megküzdeni. Durvább a menetrend, de nem lepődnék meg ha két bukás is beleférne.

Mindig jövőre!
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Brown személyében találtunk egy elkapót - ez az idény egyik nagy pozitívuma. lucio
Nos igen, ráadásul Ő lehet olyan erőelkapó, amit szeretnénk... Maze, vagy Q féle... az a srác jó.

Közbe Réni 120+ yard.... a dolcsik jól jártak vele... a számlák töketlenkedése fájdalmas volt, de Réninek örülök 😒

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
lucio 324
Amikor Pitta TD-je után először vette vissza a vezetést a Vikings, arra gondoltam, na, az O megint egész meccsen bénázott, a D bénázik egyet, kikapunk, és jön a mantra, hogy a D is hibás, mert a végén kritikus szituációban nem állította meg az ellent. Ami többször így volt, de ez szerintem nincs pariban az O egész meccses nulla teljesítményeivel. Aztán amikor másodszor is visszavette az előnyt a Vikings, arra jutottam, hogy na, tényleg így van, a tegnapi meccs a D-n legalább annyira elmegy, mint az O-n. Aztán amikor nyertünk, levontam a konklúziót: ez egy csapatjáték, alapvetően a vereségben és a győzelemben is megvan mindenkinek a része.
Brown személyében találtunk egy elkapót - ez az idény egyik nagy pozitívuma.
Másik, hogy a problémák ellenére még mindig versenyben vagyunk a pO-ért. Én egy Steelers győzelemnek jobban örültem volna, nekik nehezebb a sorsolásuk, mint a Miami-é. Szerintem innen minimum 9-7 kell a PO-hoz. De: továbbra is a mi kezünkben van a sorsunk.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Parádés meccs lett a vége... amúgy szar meccs volt, de ezt az időjárás erősen befolyásolta... és Rice a végén azért talált pár lyukat... ami akár bíztató is lehet... talán.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Gyenge kis tuzijatek volt a vegen!

Csak azert nem haragszom merz Lilak vagytok! 😉 XD
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus

Egyben óriási lépést tettük a PO felé. Vasalósok kikaptak, innen ők már nincsenek játékban. Cincy szerintem behúzta Northot. Minden 6 vagy 5 győzelemmel álló csapatot kivettem a játékból, innentől egy dologra kell figyelni: a Dolphinsra. Nyerjünk vagy ugyanannyi meccset mint ők és megvagyunk 😊
Húzós lesz mindenesetre, de életben vagyunk!!
Fentmaradó schedule nekik: gópecc, Bills, Jets.
Fentmardó schedule nekünk: Lions, gópecc, Cincy.Flacco5
Jobban örülnék a Miami scheduledjának...a miénk árnyalatnyit nehezebb, ebből ha kettőt hozunk, az már kiemelkedő teljesítmény lenne, míg nekik a 2 win az elvárható...


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
De unalmas volt a végjáték :/

több mint 10 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831

Egyben óriási lépést tettük a PO felé. Vasalósok kikaptak, innen ők már nincsenek játékban. Cincy szerintem behúzta Northot. Minden 6 vagy 5 győzelemmel álló csapatot kivettem a játékból, innentől egy dologra kell figyelni: a Dolphinsra. Nyerjünk vagy ugyanannyi meccset mint ők és megvagyunk 😊
Húzós lesz mindenesetre, de életben vagyunk!!
Fentmaradó schedule nekik: gópecc, Bills, Jets.
Fentmardó schedule nekünk: Lions, gópecc, Cincy.
több mint 10 éve
rkstzz Baltimore Ravens 305 — justinblackmonpohara
Fogalmam sincs miért csak az utolsó percben működött a passzjáték, de végül is elég volt. Ellenben egy parányival jobb csapat ellen ez mocskos kevés lesz.
több mint 10 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831


Ezt nevezem én SIMA győzelemnek 😀
Ja, és innentől fejét veszem annak, aki még egyszer azt mondja, hogy JJ nem jövőre!
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
7-6 Szorosabb volt, mint gondoltam 😀


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Asa Jackson bemelegítés közben:


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
A jövőre tekintve lehet, hogy jobb lenne J.J. helyett egy minőségi slot receiver, mert az nincs a csapatnál, hosszú játékra pedig elég Smith.Voice
Ezzel most vitatkoznom kell. Egyrészről mivel imádom JJ-t, másrészről mivel a ST és a O motorja. Elkapóként nem hoz óriási számokat, de ő az X faktor: amíg nem volt, addig döglődött az O. Visszajött és az ellenfél secondaryknak durván figyelniük kell rá, hiszen bármikor bekövetkezhet a "baj" 😊

Ha meg tud maradni a Pitta, JJ, Smith trió az véleményem szerint tudná eredményesen pótolni Boldin hiányát.
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Nagyon jó hír, így már 3 minőségi célpontja is lesz Flacconak. Szerintem J.J., Pitta és T.Smith-el Flacco már egy eredményes O#-t vezethet, amely mellé már elég lehet ez a D#. Várom ám a meccset 😛

A jövőre tekintve lehet, hogy jobb lenne J.J. helyett egy minőségi slot receiver, mert az nincs a csapatnál, hosszú játékra pedig elég Smith.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
Dennis Pitta Activated, Ready For Vikings

Indulhat a nagy menetelés! 😀
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Én nálatok az ESPN számolgatósban 8-8-at tippeltem és csoportgyőzelmet (úgy, hogy a Steelers és a Bengals is 8-8-al zár; nem hiszem, hogy így lesz, de vicces és idegtépő lenne). Ti a Chiefs-el, mi meg a Colts-al játszanánk WC körben. ^ ^

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Igen gáz lenne, ha a rozsdás vasalósok miatt nem lennénk ott... pláne ahogy a szezont kezdték... persze én is szurkolok magunknak... csak fejvakarós ez a sezlony... azért csak hajrá mi!!!

Tomlin saga röhej... azé ennyi nem volt benne... mármint a függő draftcetli... Reagáltak is rá a játékosaink, edzőbá...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!