Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Oh, easy win 😀


Egész végig a támadófalat figyeltem, futásoknál egész pocsék munkát végeznek, nem csodálom, hogy Rizsáék ennyire szarok..bár azt sem értem, hogy miért csak belső futásokat hívunk, ha ennyire alul teljesít a fal..

AZ O# rendben volt, máskor azért néhány TD is belefér. 😛

Tetszett a meccs.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
más csak egy baj van, hogy a legjobb támadótok terhes 😛


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
lucio 324
Tucker szenzációs. RZ O - van mit fejlődnünk, de! legalább itt tartunk, az idény első felében ez se volt. Nagyon koncentráltak voltunk, de szerintem inkább a hibákat akartuk elkerülni, remélve, hogy az ellen hibázik, nem nagyon kockáztattunk. Erre majdnem ráfáztunk, kár lett volna, mert a Lions elég impotens volt. De Tucker hozta az extrát, ami a győzElamhez elég volt. Az O fal jó volt, azonban érzésem szerint pont a 4. negyedre elfáradtak, ezért voltak kétségeim az utolsó drive-unk előtt. De ekkor jött egy jó visszahordás és egy jó játék, és Tucker. Azért a NE ellen sanszos, hogy kellenek majd a TD-k, és ami nagyon fontos, ne adjuk el akkor sem labdát, azért nekik is megvannak a gondjaik, ha nem segítünk nekik, bármi lehet... (Emellett szurkolhatunk a Billsnek is...)
Az NFC-ben Detroit helyett személy szerint jobban örülnék a GB play-offba jutásának, de az az érzésem, a Bears fog odaérni. Végül is ott is hideg-havas meccs lesz, ami nagyon hangulatos fotelból😀
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
több mint 10 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hat csak nem lesz olyan gonosz, mult karacsonyra is az volt 😊
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Keso, ezt kertem karacsonyra 😊Delonso_
oh, szomorú lesz szembesülni vele, hogy Jézuska/Mikulás nem hozott semmit a fa alá 😛 😀
(de megfogom még ezt szívni 😀)

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
ugly win... nothing to say here...Collapo
just win baby
több mint 10 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Keso, ezt kertem karacsonyra 😊
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Egyszer majd úgy lesz, most még ne 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hat marad a verseny koztunk.
Kedvellek titeket is, de ezegyszer jo lenne ha mi kerekednenk felul.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
ugly win... nothing to say here...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Az eredménykövetőben mennyire fikázták a 3&10-es játékhívást.
Pedig meccsnyerőnek bizonyult. Nem semmi.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A mai nyerőszámok: 29, 24, 32, 49, 53, 61
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nagyon szépen köszönjük, beszélek mindeg Green Bay és Chicago drukker nevében. Tucker óriási volt!


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 100
Köszönjük Tucker a W-t 😀

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 10 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Én csak azt kívánom,hogy a holló kaparja ki az oroszlán szemét! xD
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Üdv Mindenkinek! Új vagyok itt...kg0412
Üdv köztünk, jó egy újabb Hollót magunk mellett tudni, reméljük igazad lesz a leírtakban meglátjuk az első lépcsőt ma. Sajnos a NyúlIngland meccse nem jön jól, ellenünk még mindig nagyon motiváltak lesznek...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 100
Üdv Mindenkinek! Új vagyok itt, 5 éve vagyok Raven, amióta add a Sport TV NFL-t azóta követem 😀, tegnap/ma is 3 meccset követtem végig, a lényeg így hogy a Miami hozta a meccsét, úgy gondolom ha szerencsénk van 2-1-el ki kell jönnünk uccsó 3 meccsből , hogy PO-ba lehessünk, személyes kedvencem Suggs , úgy érzem ma elkezdi a sack termelést megint, és a Flacco-Pitta páros segítségével nyerünk , úgy érzem több számunkra megnyerhető meccset adtunk le, főleg a Bears elleni volt ronda, ha nem jutnak be , maguknak köszönhetik, de bízom benne , hogy az igazán fontos meccseket hozni fogjuk, mint tavaly 😊

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Én erre az eredményre számítottam, csak a játék képe volt más... a patriarkák nem hiszem, hogy ki tudják magukat játszani a PO-ból... szóóóóval.... a halacskáknak meg ez biz' élet-halál....

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
lucio 324
én is bosszús voltam a Miami meccs miatt - de azért elsősorban saját magunknak kell kivívni a sikert, nem másik csapatra számítani...a Dolphins 3 nagyon nehéz meccset húzott be zsinórban, kettőt idegenben, közvetlen vetélytársak ellen. Ha ők jutnak be, megérdemlik. Mi - eddig, hozzájuk képest - nem. Remélem ez holnap hajnalra változik😀
több mint 10 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
************ gópecc... 😡@ Nem hittem, hogy fokozható még az utálatom a csapat iránt.... Évben összehoztak már kb 123 millió 4. negyedes 1 perc van vissza a meccsből comebacket, de most amikor nekünk a legnagyobb szükségünk lenne rá, most befuccsolnak.

Sebaj, továbbra is kezünkben a sorsunk! Nagyon nagyon nehéz lesz innentől, de egyszerre csak egy lépés: Legyen meg a Lions elleni W.
Addig is gópecctámbrédi
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
 www.baltimoreravens.com/videos/videos/Happy-Holidays-From-The-Ravens/75785211-4530-442e-b590-31d49b909f24?mobile-id=788894&media-type=V

egyszerűen kurva jó, Tuckernek milyen hangja van már 😀berger90
Volt már az a Dr Pepperes reklám, amiben operát énekel.. de elég boss. (A többiek viszont kb úgy tolják mint én 4 sör és 3 rövid után, B-Williams egész jó még.)

Elam, bazze... a Benny Hill-show után hallgatna inkább...
Ez az én tippem. 13 catch, 272 yard, 3 TD

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
azért azt mindenképpen igaz pírsz sem hozz nagy számokat rájsz mellet. Igazából nem beszélünk róla de a fal hatékonysága nagyon visszaüt futásnál és passznál is. Szerintem kiderül majd jövőre hogy mi lesz a sztárfutónkal addaig nem hiszem hogy érdemben lehet nyilatkozni
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Vagy Elem csinál 4 Intet a Robot felé szottyanó bogyókból... Oh wait! XD

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Elem nem xarral gurigázik. Csak meg ne bánjuk nagyon... XD XD XDCollapo
Legurít nekünk majd egy 300 yardos meccset... 😀