Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
valóban van még idő...

még egyet továbblépve, ami még lehet majd baj, az az, hogy jelenleg nincs igazi Mason/Boldin féle erő-elkapó a csapatban. Stokely lehetne, már mutatott olyat, de Ő is öreg, én a következő drafton valahol 3-5 körben ilyen mukit keresnék majd...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Szerintem korai még Clarkot leírni. Texans ellen nem volt rossz, sőt... Persze már nem fiatal és rutinból kell megoldania a dolgokat, de ezért ne hasonlítsuk már Pittához aki konkrétan együtt aludt Flaccoval 4 éven keresztül. Szerintem nincs nagy baj az offenssel ahhoz képest, hogy mondjuk 49ers offense hogy muzsikál mostanában. Kell egy kis idő, hogy Caldwel megtalálja a jó playeket, és akkor lehet menetelni.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
de Caldwell ismerte Clarkot és fordítva.
Blaise
Jogos.
ha Pitta tud még majd idén játszani és 100%os állapotban lesz akkor Clark esetleges mellőzéséért nem fogok eret vágni magamon.Blaise
Ámen!

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Lehet Sankó jobb lett volna (én nem így gondolom, mert a drop parádé ment nála is az előszezonban), de Caldwell ismerte Clarkot és fordítva. A rendszer sem idegen számára. Ha meg lesz a chemistry Joeval akkor javulni fog, de ettől függetlenül, ha Pitta tud még majd idén játszani és 100%os állapotban lesz akkor Clark esetleges mellőzéséért nem fogok eret vágni magamon.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Azért egy 37éves, nem túl villámléptő TE-től aki pár hete van itt, nem várhatjuk, hogy pótolja Pittát. Dicksonnak kellene, de az Ő sérülése pont a legjobbkor jött. De abban is kételkedem, hogy tudná pótolni elkapóként Pittát.Blaise
A baj nem a kora, hanem a keze és az akaratereje/küzdeni vágyása... bár a Brownie-k ellen már kapott el labdát, továbbra is tartom, hogy Sankó, aki 33 éves, 4-500 yardra ugyanúgy jó lett volna, és a pre meccseketn legalábbis, törte magát a posztért.

Pitta no1. nálunk és a liga eleje felé van a posztján, de ne mentegessük Clarkot, ha nem kap el, ki kell tenni... azért van itt, mert Pittát pótolni kell... ha nem tudja, keressünk mást.

Még adok időt neki, - mintha rajtam múlna - hogy rámcáfoljon, akárcsak Ihidegbo, de még mindig szkeptikus vagyok velük szemben... szvsz lett volna jobb opció... 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
az sem ártana, ha Dickson végre elkapna valami tojás alakú tárgyat meccs közben. Tekik ellen talán még célpont sem volt.. Így nem egyszerű értelmes O teljesítményt lerakni a gyepre.Blaise
Volt célpont, hosszú játékban, ha jól emlékszem, el is kapta, ment is vele még vagy 15-20 yardot, csak zászló miatt (bigmek fészmaszk) visszafújták.

Ez a Pitta dolog érdekes... elvileg Clark lenne most Pitta, de valahogy nem érzem benne a tüzet... mondjuk első meccsen kapott olyat, nem kéne nekem, de ettől még azért van, hogy "meghaljon" a pályán Joe miatt...Collapo
Azért egy 37éves, nem túl villámléptő TE-től aki pár hete van itt, nem várhatjuk, hogy pótolja Pittát. Dicksonnak kellene, de az Ő sérülése pont a legjobbkor jött. De abban is kételkedem, hogy tudná pótolni elkapóként Pittát.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
az sem ártana, ha Dickson végre elkapna valami tojás alakú tárgyat meccs közben. Tekik ellen talán még célpont sem volt.. Így nem egyszerű értelmes O teljesítményt lerakni a gyepre.Blaise
Volt célpont, hosszú játékban, ha jól emlékszem, el is kapta, ment is vele még vagy 15-20 yardot, csak zászló miatt (bigmek fészmaszk) visszafújták.

Ez a Pitta dolog érdekes... elvileg Clark lenne most Pitta, de valahogy nem érzem benne a tüzet... mondjuk első meccsen kapott olyat, nem kéne nekem, de ettől még azért van, hogy "meghaljon" a pályán Joe miatt...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Nah igen erre a run-run-pass, run-run-pass sémára nagyon rászokott Caldwell :/ Joe passzolja a legtöbb yardot harmadik kísérletnél. Valami 50 yarddal van a másodiki irányító előtt-e tekintetben, pedig összes passzolt yardban valahol a vert mezőnyben kullog. Amíg a futást nem tudjuk megszerelni addig nagyon akadozni fog az O. Kellene Pitta vissza nagyon, akkor több célponttal és veszélyesebb passz játékkal, majd nem tömnék tele a boxot ellenünk. MEg mondjuk az sem ártana, ha Dickson végre elkapna valami tojás alakú tárgyat meccs közben. Tekik ellen talán még célpont sem volt.. Így nem egyszerű értelmes O teljesítményt lerakni a gyepre.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
MissUPista! ezt akarjátok mondani, csak nem sikerül megfogalmazdni?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Spasm Baltimore Ravens Maryland Terrapins 27
Más: a játékunkból szinte teljesen kiveszett a screen.... miért?!Collapo
Run-run-pass, run-run-pass, rendkívül ötlettelen a játék, a Cam Cameronos időkre hajaz, nem csodálom, hogy az első félidőben alig volt az O a pályán


BALTIAMORE
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Pierce játékában néha benne van a nagy játék, de alapvetően nem fog 100+ yardot futni meccsenként akkor sem, ha elsőszámú lesz. Rice elsőszámúként veszélyesebb, bár Ő se fut sok túl hosszút, de már írtam, hogy Ő miért kell ide... egy Tank jó kérdés, de ezt alább részletezem még...

A futás kapcsán pedig két észrevétel:

- a futó nem viheti le a fejét, ezzel nagyobb esélyt ad a szerelésre... ezt szerintem baromság volt bevezetni, bár így valóban kevesebb a concussion a futónál, de még inkább öljük a futás lehetőségét... nem csoda, ha így passz-happy liga lesz.

- amíg nincsenek lukak, addig nem lehet futni, ezt pedig az OL-nek kell biztosítania. Lehet akármilyen jó futód, ha nincs lyuk, nem lesz jó... lásd CJ?K. Nekünk meg most nincs OL-ben lyuk... Gino, Meki, KO és Oher se játszik élete formájában, Yanda viszont Yanda idén is... viszont jó hír, hogy a fal még simán összeállhat... azért sok most ott az új láncszem...

Edit:
Pierce-Rice kapcsán pedig: Rice tud középen futni és elkapni, Pierce szerintem szélen tudna jól futni, de ott nem nagyon láttam még játékot...

Más: a játékunkból szinte teljesen kiveszett a screen.... miért?!

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
hunraven Baltimore Ravens 3
Srácok, Ray Rice ki volt már beszélve 192 oldalon? Imádom a palit, mint embert, de szerintetek játékosként van akkora tehetség, mint amekkorára nekünk most szükségünk lenne? Kétségtelen, hogy vannak nagy villanásai (4&29), de nem érzem annyival jobbnak Pierce-nél, ráadásul eddig minden ellenfél tökéletesen felkészült a Rice-futásokból.Spasm
Amikor nincs Rice minden futásnál imádkozok, hogy Pierce legalább pozitív yardot hozzon, sokkal gyengébb az a pali, nem beszélve arról, hogy Rice a labdákat is jobban kapja el.

Én örülnék, ha jövőre Pierce helyett egy jó erőfutó lenne a csapatnál Rice mellett.Voice
En meg vagyok elegedve Pierce-el.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Srácok, Ray Rice ki volt már beszélve 192 oldalon? Imádom a palit, mint embert, de szerintetek játékosként van akkora tehetség, mint amekkorára nekünk most szükségünk lenne? Spasm
Jó futó, de nem elit, jó elkapó, de nem elit, viszont ha a kettőt összeteszed a franchise egyik legfontosabb emberét kapod... szvsz

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Srácok, Ray Rice ki volt már beszélve 192 oldalon? Imádom a palit, mint embert, de szerintetek játékosként van akkora tehetség, mint amekkorára nekünk most szükségünk lenne? Kétségtelen, hogy vannak nagy villanásai (4&29), de nem érzem annyival jobbnak Pierce-nél, ráadásul eddig minden ellenfél tökéletesen felkészült a Rice-futásokból.Spasm
Amikor nincs Rice minden futásnál imádkozok, hogy Pierce legalább pozitív yardot hozzon, sokkal gyengébb az a pali, nem beszélve arról, hogy Rice a labdákat is jobban kapja el.

Én örülnék, ha jövőre Pierce helyett egy jó erőfutó lenne a csapatnál Rice mellett.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Spasm Baltimore Ravens Maryland Terrapins 27
Spasm koma mar ismeros a fuzovel kifelebol 😊ott Halovany neven futok,de a bacsikkal egyetemben mar nagyon sokan hurrognak minket a stilus miatt😊hunraven
😀 és tényleg

Srácok, Ray Rice ki volt már beszélve 192 oldalon? Imádom a palit, mint embert, de szerintetek játékosként van akkora tehetség, mint amekkorára nekünk most szükségünk lenne? Kétségtelen, hogy vannak nagy villanásai (4&29), de nem érzem annyival jobbnak Pierce-nél, ráadásul eddig minden ellenfél tökéletesen felkészült a Rice-futásokból.


BALTIAMORE
több mint 10 éve
hunraven Baltimore Ravens 3
Spasm koma mar ismeros a fuzovel kifelebol 😊ott Halovany neven futok,de a bacsikkal egyetemben mar nagyon sokan hurrognak minket a stilus miatt😊😛 Sztem 10-6 al zarunk iden is es meglesz a csopi.A PO meg 100%.amugy en is elegedett lennek mar 1 kor menessel.D kezd osszallni O az botrany egyenlore.Minden meccsunket sasolom,es a bengals sztem tul van hypolva no para.a barnak meg a szilersz meg nem ellenfel(foleg iden)jovo 7en a masik lilak ugy elkenik oket londonban mint a pinty.0-4 roszti bacsieknak 😊 Udv mindenkinek a topicban 😊
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Canty és Rice a héten már játszhat, közben pedig a cicákoktól megklémeltük Jemory Miles-t... nem ügyetlen, de nem is ász, kíváncsi leszek... kell a frissítés... ennek megfelelően Trawick elküldve. Ezt sokan már az első héten várták, de nem tudom... várom a fejleményeket 😊

Cody out lesz valószínűleg, míg a Drónnak high ankle sprain-je lett a negyedik negyedben... de mindegy is, amíg a lyukak nincsenek meg addig marad a 2.4es futóátlag...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
üdv Spasm,
legyen igazad, de én az örök szkeptikus és kiváró szerepét játszom itt 😀

Amúgy még egy dologgal tartozom a csapatnak és Ihidegbo-nak... el kell ismernem tegnap nagyot játszott és Elemmel együtt már egészen secondarynek néztünk ki...

Most amúgy Huffnágel is egész közel volt a tűzhöz... csak így tovább.

jah, és Stezinho, mindig azok a fránya nők!! 😀Collapo
Nekem (is) azért mindig vannak fenntartásaim a secondaryvel kapcsolatban. Sírásó most jó volt, de lesznek rosszabb meccsei (főleg ha nem minden 1 és második downra futni próbáló csapat ellen meccselünk majd, futás ellen pedig sokkal jobb Ihedigbo mint passz ellen), Jimmy és Corey pedig még mindig nincs 60 percig a helyzet magaslatán. Webb túloldalán bizony még mindig sebezhetőek vagyunk és egy jó csapat ezt ki is használhatja.

Jah és üdv minden új fórumozónknak 😀
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
üdv Spasm,
legyen igazad, de én az örök szkeptikus és kiváró szerepét játszom itt 😀

Amúgy még egy dologgal tartozom a csapatnak és Ihidegbo-nak... el kell ismernem tegnap nagyot játszott és Elemmel együtt már egészen secondarynek néztünk ki...

Most amúgy Huffnágel is egész közel volt a tűzhöz... csak így tovább.

jah, és Stezinho, mindig azok a fránya nők!! 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Spasm Baltimore Ravens Maryland Terrapins 27
Ravens KR Jacoby Jones reportedly suffered a head injury in a brawl aboard a party bus when a stripper hit him in the head with a bottle late Sunday.
The bus was reportedly filled with Ravens players and at least one stripper named "Sweet Pea," who struck Jones with a "gigantic" Ace of Spades bottle. Jones was reportedly "bleeding everywhere," and an ambulance was called, though he did not have to be hospitalized. Notorious partier Bryant McKinnie was aboard the bus, but tried to break up the brawl. No arrests were made because "no one cooperated with cops."

😀Stez
LOL


BALTIAMORE
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ravens KR Jacoby Jones reportedly suffered a head injury in a brawl aboard a party bus when a stripper hit him in the head with a bottle late Sunday.
The bus was reportedly filled with Ravens players and at least one stripper named "Sweet Pea," who struck Jones with a "gigantic" Ace of Spades bottle. Jones was reportedly "bleeding everywhere," and an ambulance was called, though he did not have to be hospitalized. Notorious partier Bryant McKinnie was aboard the bus, but tried to break up the brawl. No arrests were made because "no one cooperated with cops."

😀

több mint 10 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Sziasztok.

Én viszont igyekszem majd vizet zavarni 😊
Szerintem mind a négy soron következő meccs fogható. A Packers-t nézni kell a következő hetekben, hogy hogyan próbálja foltozni a lukakat, a Bills és Steelers sima ügy (igen, az), a Dolphins pedig szintén a következő hetekben szeretné megmutatni, mire is képes a csoportjában. A Ratbirds egy tipikus hosszan menetelő csapat, nem fogja a törölközőt bedobni pár kezdeti vereség után (tavaly 9-2, majd 10-6-ból lett SB). Az idei szezonban most először (a tegnapi meccs után) érzem azt, hogy van potenciál a csapatban, és simán odaérhetünk egy AFC döntőre.Spasm
Üdv a fedélzeten! AFC Championship Game-mel még várjunk azért... 😊
Új a védelmünk - bár utóbbi 2 meccsen már kezd-kezd karcolni, ST helyén maradt JJ nélkül is, Offense pedig még mindig nyögi Q, Pitta, JJ kiválását + Run game is nagyon akadozik. Látszanak már bíztató jelek Flaccoék oldaláról is, de ne szaladjunk túlságosan előre. Maradjunk a realitások talaján és akkor az elkövetkező pár meccs után se fogunk csalódottak lenni.
Abszolút reális célnak tartom azonban a Playoffot. Most hogy ez együtt jár-e az AFC North Title-el az kérdéses. Jelen pillanatban azt mondom, hogy idén a csoport nem lesz meg, de a PO igen. De ne legyen igazam és szórjanak el pár meccset a cicusok. Figyelem, közhely veszély: Ha pedig a PO megvan, onnantól már bármi lehet! Summa summarum, ha bejutunk a PO-ba és netalán tán ott még 1 meccset be is húzunk, akkor én már maximálisan elégedett is leszek a szezonnal.
több mint 10 éve
Spasm Baltimore Ravens Maryland Terrapins 27
Sziasztok.

Én viszont igyekszem majd vizet zavarni 😊
Szerintem mind a négy soron következő meccs fogható. A Packers-t nézni kell a következő hetekben, hogy hogyan próbálja foltozni a lukakat, a Bills és Steelers sima ügy (igen, az), a Dolphins pedig szintén a következő hetekben szeretné megmutatni, mire is képes a csoportjában. A Ratbirds egy tipikus hosszan menetelő csapat, nem fogja a törölközőt bedobni pár kezdeti vereség után (tavaly 9-2, majd 10-6-ból lett SB). Az idei szezonban most először (a tegnapi meccs után) érzem azt, hogy van potenciál a csapatban, és simán odaérhetünk egy AFC döntőre.


BALTIAMORE
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
én annyit mondanék a köv. négy meccsre, hogy
- a számlák csapata akárkit megszorít, egyszer ki is jöhet nekik al épés
- a halak (igen, tudom, hogy a delfin nem hal, hanem madár) idén erősebbek lehetnek a patriarkáknál, valami ott nagyon összeált, legalábis egyenlőre úgy fest, bár igazi teszt most jön majd nekik is...
- a pacskerek tuti zakó, DiszkontDuplaCsekk szétzilál minket...
- a vasalóss meg sose egyszerű...

ideális a 3-1 lenne, de worth case lehet az 1-3 is... érdekes a szeon.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
lucio 323
Lehet mondani, minden a tervek szerint halad, újjáépítés során a W a lényeg, nem a szép játék 😀. A D-t újraszerveztük, mélységében még talán erősebb is, mint tavaly - úgy tűnik, működik. A különben sem yardgyáros O gyengült - hát ezt látjuk...Ilyen helyzetben extrák nélkül nem valószínű, hogy erős csapatot megverünk - tegnap voltak extrák (labdaszerzés, visszahordás). Rengeteg büntetéssel, de a fal szerintem egy elit védelem ellen is tartott valamennyire - azt nem tudom megállapítani, hogy az elszakadni nem tudó elkapók vagy a túl kevés idő (Flacconak) miatt akadozik a passzjáték, bár a szünetben ezen azért javítottak (vagy a Tekik omlottak össze a 2 szünet előtti TD miatt). A futójátékunk múlt héten Rice-al is akadozott, most is - ezen azért javítani kéne, mert ha a passz nem megy, akkor legalább a futásnak kellene. Jön két idegenbeli meccs, szerintem ilyen O-val nincsenek kötelező győzelmek számunkra, de egyet hozni kéne, ha versenyben akarunk maradni a Bengalssal. Sőt, a wild card miatt a Miami elleni meccs eredménye nagyon fontos lehet még decemberben. Mindenesetre kezdeti félelmeim ellenére úgy néz ki, az idei alapszakaszt is végig lehet izgulni a play off reményében.