Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
akkor minek kellett a Draughn (akiről még csak nem is hallottam ) Blaise
Azért ez így erős, pláne, ha azt nézzük, hogy a tavalyi évben Charles és Ő igen sok gondot okozott nekünk...
futni tavaly 3,9-el tudott, ami nem rossz, elakpni 6,6, dettó és visszahordónak is alkalmas... azért van benne ráció...

Őt továbbra sem bánom, A Mellette-Doss-Rainey játék már valóban érdekes.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Volt róla szó, hogy erősítünk a futáson, Haribó monta, de még tovább gyengült a zelkapás... ejj... Clark jó lenne, ha megfogná a bogyót, úgy más lenne a leányzó fekvése... kíváncsi vagyok, szerintem még lesz igazolás...

Amúgy nem baj, hogy jött Drón (visszahordó potenciál), érdekes lesz... (Rice->WR??? 😀) Rénit meg elvitték, de akkor még nem tűnt rossz húzásnak a rösztli kialakítás, azóta JJ, Mellette out...Collapo
Sajnos Clark mellett Dickson "érdemeit" sem lehet elvitatni, mert neki sem ment éppen az elkapás. Brownnak nagyot kellene robbantania, hogy elfogadható legyen a WR állományunk, de igazán a futáson fog múlni. Ha nincs futás akkor nálunk passz sem nagyon lesz. De azt sem értem, hogy Mellette kiszorítja Dosst, majd miután visszahozzuk IR-re vágjuk a rookiet (ezt a térdsérülést én nehezen hiszem el)... Ha meg visszahordónak hoztuk, akkor minek kellett a Draughn (akiről még csak nem is hallottam ) Rainey miatt pedig továbbra is nyavalygok, mert szerintem egy helyet szoríthattunk volna neki. Már tavaly is mutatott életjeleket, idén egészen jó volt, számítani lehetett rá, hogy valaki elviszi.

Minden esetre jó hír, hogy Oher 100%os edzésmunkát végzett és Arti is újra edzésbe állt.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Volt róla szó, hogy erősítünk a futáson, Haribó monta, de még tovább gyengült a zelkapás... ejj... Clark jó lenne, ha megfogná a bogyót, úgy más lenne a leányzó fekvése... kíváncsi vagyok, szerintem még lesz igazolás...

Amúgy nem baj, hogy jött Drón (visszahordó potenciál), érdekes lesz... (Rice->WR??? 😀) Rénit meg elvitték, de akkor még nem tűnt rossz húzásnak a rösztli kialakítás, azóta JJ, Mellette out...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
@Ravens 40m Former Chiefs RB Shaun Draughn is in the locker room after being signed. No update yet on a corresponding roster movepuffin
| Rainey miért nem volt jó? %/ | Blaise
Szerintem Raineyt PS-ba szánták, csak a Browns lenyúlta 😕

Mellette -> IR
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
@Ravens 40m Former Chiefs RB Shaun Draughn is in the locker room after being signed. No update yet on a corresponding roster movepuffin
| Rainey miért nem volt jó? %/ |
több mint 10 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
@Ravens 40m Former Chiefs RB Shaun Draughn is in the locker room after being signed. No update yet on a corresponding roster move
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Miért van az, hogyha a Ravens kikap a AFC legnagyobb esélyesétől egyből lehúzzák, míg a packers esetében ahol egy "2.éves " dual treath irányító szétdobálja a secondaryt akkor ők még mindig az SB esélyesek között maradnak.malkav
Mert a Ravens a címvédő? Mert a Ravens a nagy átalakításokkal az offseasonban is előtérben volt? Mert a Packers egy egy végig nagyszerűen játszó, SB döntőstől kapott ki egy szoros meccsen?

Egyébként meg nem mindegy? A PR #1 nem is tudom mikor nyert utoljára SB-t, úgyhogy én speciel jobban aggódom a Broncos pozíciója miatt, mint ahogy nektek kéne. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Miért van az, hogyha a Ravens kikap a AFC legnagyobb esélyesétől egyből lehúzzák, míg a packers esetében ahol egy "2.éves " dual treath irányító szétdobálja a secondaryt akkor ők még mindig az SB esélyesek között maradnak. Szerintem nem kell messzemenő következtetést levonni a Denver elleni mecsből. Nem volt katasztrofális az O,(nem úgy mint a steelersnél) a védelem meg legalább a futást megfogta. Szerintem még mindig nem szabad leírni a Ravens összeszedi magát a védelem és minden rendben lesz. Flacco nem volt rossz, csak éppen minden célpontjának dadogott a kezében a labda. Go Ravens ..
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Twitterről ezt szedegettem össze:

Baltimore Ravens ‏@ravensbuzztap 5 óra
Baltimore Beatdown >> Ravens to work out tight end Jake Ballard on Monday  buzztap.com/-7HbKGQ

Albert Breer ‏@AlbertBreer 2 óra
Also, this is interesting ... Biggest Week 1 performances by rookies WRs so far: Tavon Austin (6 rec, 41 yds); Marlon Brown (4 rec, 65 yds)

Arthur Jones ‏@Artj97 2 óra
Amazing workout this morning. Can't wait to practice today!!! Feels so good to get moving again. 😀

Jamison Hensley ‏@HensleyESPN 48 perc
Report: Tandon Doss rejoining Ravens  es.pn/1fQHEqn

UPD: Robert JAmest tettük ki, hogy Dossnak legyen helye.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Igen, úgy fest nem hitte el senki, hogy Davis, Patton, Crabtree mellett első számú lesz, pedig lett... csak nem jól használtuk, de Ő tényleg tud 200 yardot meccsenként.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
https://static.www.nfl.com/image/private/t_headshot_desktop/league/ajabgwxbliupgkwjbnut
Anquan Boldin Stats, News and Video - WR | NFL.com
Latest on WR Anquan Boldin including news, stats, videos, highlights and more on NFL.com


Q statja,félelmetes


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Tudod te mire értem! 😀 (Y) :cool:

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
csakhogy cap okokból elég nehéz lesz a csapatot jövőre is egyben tartani... igen, van néhány szép igazolás, de Doom se fog fillérért maradni és hát minden évben jár le szerződés.
Most még bizakodó vagyok - szar is lenne ha nem - de egyszerű dolgunk nem lesz... kíváncsi vagyok mi lesz a lépés a falnál... Wagner RT-ben nem volt még elég... talán beljebb megy? Reid-Yanda játék lesz?! IzgiCollapo
Doomnak van elvileg szerződése jövőre nem? Inkább Sizzle lehet necces :/ mert rajta lehet sokat spórolni, bármilyen eretnekül is hangzik. McClain + Big Mac duó esetében egy vágás 6 millió helyet szabadítana fel és Koch nyakára is lehetne honi valami UDFA rookiet. Egyébként tényleg nem túl rózsás a cap helyzet.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
csakhogy cap okokból elég nehéz lesz a csapatot jövőre is egyben tartani... igen, van néhány szép igazolás, de Doom se fog fillérért maradni és hát minden évben jár le szerződés.
Most még bizakodó vagyok - szar is lenne ha nem - de egyszerű dolgunk nem lesz... kíváncsi vagyok mi lesz a lépés a falnál... Wagner RT-ben nem volt még elég... talán beljebb megy? Reid-Yanda játék lesz?! Izgi

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Mindkét gárda elkapó sorával van baj... ott van mit erősödni, a támadó fal egy-egy eleme pedig kiesett, csak sajnos náluk hosszabb időre... érdekes szezon lesz ez, de az biztos, hogy nehéz lesz akárkinek PO-ba menni innen...Collapo
Minden esetre magunkkal foglalkozva: Ha a futójátékot nem rázzuk gatyába - és itt Oher kiesése sem sokat rontott, mert előtte sem nagyon tudtunk futni - akkor hamar le kell mondanunk a PO álmokról, mert ezzel a felhozatallal nem lehet eredményes pass-heavy offenset futtatni.
Nekem kicsit olyan érzésem volt a mostani offsasonben, hogy Ozzie beáldozta (nem ez a jó szó, mert PO esélyes csapat vagyunk, de mást nem találtam) ezt az évet. Rendbe szedi a D-t és átvezeti a post-Ray/Ed érába és majd jövőre kitatarozza az O-t "leftekölöstöl, vájdriszíverestől".
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Mindkét gárda elkapó sorával van baj... ott van mit erősödni, a támadó fal egy-egy eleme pedig kiesett, csak sajnos náluk hosszabb időre... érdekes szezon lesz ez, de az biztos, hogy nehéz lesz akárkinek PO-ba menni innen...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Mit piszkált a Steelerses haverom a pénteki mecs utána, szerintetek ő tegnap mit kapott. 😀malkav
😀 Kétségtelen, hogy elég rosszul festettek, de mi sem éppen diadalittasan hagytuk el a mérföld magast.
több mint 10 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Mit piszkált a Steelerses haverom a pénteki mecs utána, szerintetek ő tegnap mit kapott. 😀
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Azért szar látni, hogy a csoportrivális ennyi játékost veszít... és nem is lófaszjancsikat, Fut és Punci nagy érvágás ott... sajnálom :S

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
A vasastól és a barnáktól is többet vártam, a cicák meg megverték magukat, illetve nem nyerték meg a meccset, amikor lehetett volna... hááát, ez van 😀Collapo
Vasalósokkal nem tudom mi lesz, Pouncey/LRSH/Foote IR. A faluk Pouncey nélkül még a Titans passrusht sem tudta feltartani. Futóik közül csak LRSH mutatott életjeleket. Minden esetre ez az Ő bajuk, nekünk is megvannak a saját nyavalyáink azokkal kell foglalkozni.

Az nálunk minden esetre jó hír, hogy Oher játszhat talán már a Barnák ellen.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
A vasastól és a barnáktól is többet vártam, a cicák meg megverték magukat, illetve nem nyerték meg a meccset, amikor lehetett volna... hááát, ez van 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Az első forduló után a vereség ellenére is holtversenyben az első helyen állunk a csoportban... 😀



Szépen bekezdett a diviziónk. Pozitívum, hogy a mi támadósorunkban legalább a potenciál nyomokban felfedezhető
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Azt a részét fogom, hogy az oline így ergya. 😊 A mondandóm arra vonatkozott, hogy azt nem tudom, hogy Flacco-t ez mennyire veti vissza majd? Mert PM, Brady, Rodgers, Brees, vagy Roethlisberger is visszaesik, ha sz*r a fala, de azért egész jól eldobál egy ergya fal mögött is.peterk2005
Meglátjuk, elvileg képes lehetne rá, de hogy meg is tudja-e csinálni?!
Amúgy a fal nem ergya, csak megérzi a kezdő hiányát... szerintem, ha más megoldás nem lesz, Reid megy RG-be és Yanda RT-be... kialakul...

@napcsi: osztaztán a vasas mennyi delláról mond le, h Kruger újra ittlégyen... mer' a Klívlendsó azé' odapörköltölt szafttal az ipsének 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Arti szívtájéki vírusos megbetegedéssel bírt... ezért volt out... jó hír, hogy:

After missing Thursday night’s regular-season opener, Jones reportedly received news that a viral infection near his heart is clearing up, according to The Baltimore Sun.ravens

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Nem érzem, hogy Blitzburgh barátunk trollkodni akart volna, sőt, azt kell mondjam még igaza is van...

Az NFL sedli kialakító képessége úgy van megalkotva, hogy ha csoportelső vagy, nehéz sedli jön jó eséllyel... hiszen csoportelsőkkel játszol... nomeg, utsónak húzol a drafton, ami kb. annyit jelent, hogy az adott év sztárjaiból Te már nem részesülsz, így /l/egalizál a liga...

Blitz, a mondandód szerintem az egészséges trashtalk kategória volt, nem kell - szerintem - elnézést kérned... kikap idén kétszer a csapatod tőlünk és egál 😀 😀 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!