Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 10 éve
lucio 323
Véleményem szerint a tavalyi szezon utáni helyzet rendezésében elsősorban a D újjáépítésére törekedtünk. Ez a nevek alapján sikerült is – azonban a hajnali meccs alapján úgy tűnik, a szellemiséget (a lelkierőt)nem sikerült átmenteni. Korábban is voltak hibák, de a D-ben általában nem maradt benn semmilyen ütés, minden play-t mintha tiszta lappal játszottak volna, így elvétve zuhant össze a csapat. No, ebben a mentális erőt adó tekintetben nehéz lesz Lewist és Reed-et pótolni (bár ez még csak egy meccs). A secondarynk lebőgött. Ennek ellenére – tán abszurd, hiszen 49-et kapott – ez a D összeállhat, mert van anyag, amiből össze lehet állítani.
Az O-nál szerintem az volt a taktika, hogy abból főzünk, ami Flacco szerződése és a D újjáépítése után maradt – és hát ez elég vékonynak tűnik. Nincs egy jó, erős fizikumú igazi első számú elkapónk, az idehozott veteránok nem tűnnek erősítésnek. A püi helyzet alapján érthető, de valahogy mégis fura, hogy Flacconak nagy pénzt adtak, de igazi célpontoknak híján van. Ennek – és a korábban hatékony futójáték - ellenére mégis a passzt erőltettük. Itt vagy kinövi magát egy WR és egy TE, vagy szenvedős év lesz…
A hajnali meccsel kapcsolatban volt egy olyan érzésem, hogy kb olyan volt, mint az egész évünk lehet (remélem nem): próbáljuk meg, hátha sikerül, ha nem az se nagy baj, hiszen Denverben ki lehet kapni, különben is építkezünk, idén D, jövőre O, aztán jövőre vagy két év múlva irány a play off – nem volt meg az a koncentráció sem, ami kellett volna.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 106 — capitaine du château de Vienne 1487
Igen, azt még nem számolhattuk, hogy Jakoby kiesik, plussz Oher, ez több mint nagy csapás ebben az állapotban. De ami felróható, hogy a futás össze se lett rakva, vaz.. ennek az O-nak a fénye Rizs-apó, tudom Flacon megkapta a fizetési-cetliét, de könyörgöm...... áhh. Clark ami elművelt, tehát - Waiting for Pista.
És a másikoldal meg úgy nyeli a TE játékot, mint kacsa a nokedlit, ez mégcsak nem is ementáli volt, hanem egy fekete lyuk, de az így világos, hogy ennél a Thomas gyereknél a csoportban egy csöppet lesznek csak jobb TE-k.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Gondoltam, hogy írok valami hosszút a meccs azon részéről amíg nem estünk szét, de töröltem. Inkább annyit írok, hogy ettől jobbak leszünk. A D-n kifogott a liga legjobb offense, de idő kell, hogy minden új darab becsiszolódjon a gépezetbe (voltak azért bizakodásra okot adó dolgok). A ST nem lesz ilyen szar még egyszer (remélem). Offense oldalon, meg a linemenek kapják össze magukat, mert a Broncosénál veretesebbek a csoport riválisaink D-jei és a pass prot és a futás blokkolás is elég esetleges volt.

A momentumok (Wellker elkapás/Punt blokk/Tharwick ST mutatványa) rohadtul alánk tettek, de nem emiatt kaptunk ki, inkább emiatt lett ennyire csúnya. Grat a Broncosnak innen is, megérdemelték a győzelmet, a jobb csapat nyert.
A sérültjeink meg épüljenek fel minél előbb.
több mint 10 éve
s.gergo Baltimore Ravens 228 — Ravens fan
Super Bowl hangover, lesz ez jobb is ne aggódjatok.
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 413 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem megbántva senkit ha nem is nagyjából ilyen különbséggel, de a végeredményt tekintve már januárban ennek kellett volna történni csak ott volt egy emocionális plusz ami megfordította a dolgot. Még van időtök visszarázódni, és akkor lehet esély a címvédésre. A 62 passzkísérlet tényleg durva.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
ST káosz, misstakli gyár, a denver erre most ki volt éhezve, mint pár éve mi a vasas ellen... jobbak voltak, nekünk meg figyelni kell, hogy megcsináljuk a szerelést... amúgy nem voltam elégedett a Huff-Ihedigbo párossal... mintha lámpalázasak lettek volna, pedig ők a veteránok... Bynes sajnos szintén, bár Ő legalább gyártotta a szereléseket.... szerintem.

Mondjuk fura nekem Joe 62! passzkísérlete is

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Harbaugh 2016-ig hosszabbított.

több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Nos akkor ez is elérkezett... | az első Injury report |

Probable: Dickson, McPhee

Doubtful: Williams, Thompson, Jensen

Out: Jones

Spearsen és Tysonon a sor, hogy villogjanak.

Túloldalon Bailey, Dreessen a fontos hiányzók (out) valamint a center Chris Kuper (douptful) így Manny Ramirez kezdhet, akit az oline gyenge láncszemének tartanak.
több mint 10 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Arthur Jones’ health status went from not serious to “not life-threatening or anything.”

That made outsiders even more curious about the mysterious illness that will cause Jones to miss at least the first game of the season.

As curious as everyone may be, however, Jones is requesting that everyone respect his privacy.

“As many of you know i'm having personal health issues,” Jones tweeted. “Please respect my privacy. We as athlete's go through real life problems also.Thank you all for your love and support. Ravens fans are the best!! See you all on the field soon!!! : ) #Onelove”
Bármivel is küzd, a legjobbakat kívánjuk!!
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Orulunk Vincent. Remeltem es vartam ezt a lepest.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Pitta -> visszatérős IR, Billy -> Rosterpuffin
Ez várható volt, Clark nem éppen a blokkolásáról híres, Dickson meg nem lehet fenn állandóan.
több mint 10 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
Pitta -> visszatérős IR, Billy -> Roster
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Arti kidőlt betegség miatt... F*ck. Spears fog kezdeni. Thompson továbbra se edz és Brandon Williams is maródi. Dickson teljes értékű edzésmunkát végzett
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 739 — Sa da tay!
Jordan Devey(OT) kivágva, visszajött Gerrard Sheppard(WR) és leigazoltuk Jonas Gray-t(RB), mindketten PS-be mentek.
szerk: Dickson állítólag felépült és kezdeni fog csütörtökön.
több mint 10 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
claim-eltük Robert James LB-t, az Atlantában nyomta, ST playa. Továbbá jön vizitre Jeris Pendleton(DL).BaltimoreDefense
Ezeket a mozgásokat nem nagyon értem. DL-ba nem hinném, hogy szükségünk lenne akárkire is. ST-be meg megtarthattuk volna a végig nálunk edző játékosokat.Blaise
Komoly scout munka folyik nálunk,James valszeg a noteszben volt,mint rögtön bevethető hatással lévő ST player.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 10 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
Köszi Collapo!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
claim-eltük Robert James LB-t, az Atlantában nyomta, ST playa. Továbbá jön vizitre Jeris Pendleton(DL).BaltimoreDefense
Ezeket a mozgásokat nem nagyon értem. DL-ba nem hinném, hogy szükségünk lenne akárkire is. ST-be meg megtarthattuk volna a végig nálunk edző játékosokat.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
A Clemson játékosa volt, 6'5'' és 336 font. UDFA-ként jött, és PS-ig jutott itt... nincs különösebben sok tapasztalat a srácról, viszont szvsz van akkora, hogy kényelmesen vihesse a G posztot...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
Hi!

OG Antoine McClain-ról tudnátok pár szót írni?

Thx

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 739 — Sa da tay!
claim-eltük Robert James LB-t, az Atlantában nyomta, ST playa. Továbbá jön vizitre Jeris Pendleton(DL).
több mint 10 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Raineynek minden jót és nagyon sok szerencsét kívánok! Hihetetlenül szimpatikus és tehetséges játékos. Így talán több esélye van nagyobb NFL karriert befutni, mint a Rice-Pierce duó mögött. Kapjon sok lasztit és szorgoskodjon össze minnél több yardot 😊

O. Brown, Füstli PS-ben, legalább ők maradnak nálunk!
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 739 — Sa da tay!
Fiúk-lányok, Ryan Jensennel mi a helyzet?
Azt láttam, hogy július végén megsérült és 8-10 hetes kihagyást mondtak neki, de elvileg így is ott van a jelenlegi 53-mas rosterben.Stez
sztem IR-en fog kikötni Pitta-val egyetemben, TC elején eltört a lába oktober közepére várható a felépülése.
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
@RavensInsider 51s Bobby Rainey has been claimed by the Cleveland Browns, according to a league source
puffin
Hát ez nem valami happy 😕
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Fiúk-lányok, Ryan Jensennel mi a helyzet?
Azt láttam, hogy július végén megsérült és 8-10 hetes kihagyást mondtak neki, de elvileg így is ott van a jelenlegi 53-mas rosterben.

több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 739 — Sa da tay!
LaQuan Williams-t kivágtuk.