Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 10 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
Jacobynak van egy "bűne", mégpedig a 4.9M caphitje. Ismerjük Ozzie kedvenc mantráját "right player, right price", Jacobynál a right price nem stimmel 😊 Nem mondom, hogy biztos eltradeljük, de ha bekövetkezik nem lennék meglepve 😊
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 734 — Sa da tay!
Továbbá nagy erőkkel áruljuk valamelyik WR-ünket.(Doss, Thompson, Williams)BaltimoreDefense
Ha tényleg őket áruljuk, abból nem lesz bombaüzlet. 😀 Ha már WR trade, akkor Jacoby, érte még talán kapnánk is valamit. 😊puffin
Nehogy....! ST ász, mégha WR-ként vannak is problémái. Ettől függetlenül X-faktor, bármikor benne van a nagy play. T. Smith, JJ, Stockley trióval én jelen pillanatban meg vagyok elégedveFlacco5
ez a hármas 100% hogy rosteren lesz, Brown és Mellette, akikkel nagyon elégedett a stáb, de ők rookie-k ugye, és a maradék 3 az akiket próbálják áruba bocsájtani, ha nem sikerül cut, nemtom mennyi WR-t hagynak rosteren.
több mint 10 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Továbbá nagy erőkkel áruljuk valamelyik WR-ünket.(Doss, Thompson, Williams)BaltimoreDefense
Ha tényleg őket áruljuk, abból nem lesz bombaüzlet. 😀 Ha már WR trade, akkor Jacoby, érte még talán kapnánk is valamit. 😊puffin
Nehogy....! ST ász, mégha WR-ként vannak is problémái. Ettől függetlenül X-faktor, bármikor benne van a nagy play. T. Smith, JJ, Stockley trióval én jelen pillanatban meg vagyok elégedve
több mint 10 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
Továbbá nagy erőkkel áruljuk valamelyik WR-ünket.(Doss, Thompson, Williams)BaltimoreDefense
Ha tényleg őket áruljuk, abból nem lesz bombaüzlet. 😀 Ha már WR trade, akkor Jacoby, érte még talán kapnánk is valamit. 😊
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 734 — Sa da tay!
nem meglepő, de Gradkowski nyerte a center párharcot és Ihedigbo lesz a kezdő Elam kárára, de utóbbi is sokat fog a pályán tölteni Harbaugh szerint. Továbbá nagy erőkkel áruljuk valamelyik WR-ünket.(Doss, Thompson, Williams)
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 734 — Sa da tay!
Itt az eddigi cut lista:
Anthony Allen, RB, Georgia Tech
Marc Anthony, CB, California
Nigel Carr, LB, Alabama State
Delone Carter, RB, Syracuse
Brandon Copeland, LB, Pennsylvania
Dayne Crist, QB, Kansas
Jordan Devey, T, Memphis
Rogers Gaines, T, Tennessee State
Alex Silvestro, TE, Rutgers
Reggie Stephens, C, Iowa State
Caleb Hanie, QB, Colorado State

D.J. Bryant pedig IR-re került.
több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Érdekes, hogy a két AFC North-os kolléga meghypolta a Bengalst.. Gio az egyetlen draftos emberke aki lehet h segít, de korábban is ott volt az ütös WR, OL és DL, ezt én továbbra se látom... klasszikus szétesős 9-10 win-es csapat, ugyanazzal a QB-val és HC-vel 😛
Igor
Eifert is ott van még mint új ember az O-ba. És Boling meg Zeitler plusz egy évet fejlődött (a Sanu-Jones páros szintúgy).
A liga egyik új trendje, hogy az OT-ken kívül akar futni mindenki, jól blokkoló (és ha lehet elkapó) TE-eket használva. Ebbe tökéletesen illeszkedik Gio és Eifert játéka is. Az előszezonban is sokszor futottak kívül Bernarddal, elég jól is ment.
Ha megy a futás, akkor működhet a dolog Daltonnal is.
A D-vel az én bajom, hogy a LB sor Harrison importálásával és Maualuga megtartásával komoly versenyben van a Patriots-szal a liga leglassabb LB sora címért. Lamur meg a rookie Porter segíthetett volna, de utóbbi IR, előbbi meg most sérült le. Talán az UDFA athletic freak DiManche.
A kedvenc jelenetem a most keddi Hard Knocks-ból, amikor Pekót kérdezi a lánya a kocsiban: Papa, idén megveritek a Stílerszt? 😀
Ez már fóbia, remélem idén ráerősítünk 😊.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Érdekes, hogy a két AFC North-os kolléga meghypolta a Bengalst.. Gio az egyetlen draftos emberke aki lehet h segít, de korábban is ott volt az ütös WR, OL és DL, ezt én továbbra se látom... klasszikus szétesős 9-10 win-es csapat, ugyanazzal a QB-val és HC-vel 😛

Magunk miatt nem aggódok: igen, WR/TE poszton soványak vagyunk (egyébként ezen kb. minden évben hörögnek a népek... nem baj lesz megint lehetőség Flaccot hibáztatni 😛), de ha Stokley eljátssza ott azt 60-70%-ban amit Boldin, akkor nem lesz gond.
Illetve szerintem is erősebb a defünk mint tavaly ilyenkor (pont úgy látom mint Robi.. a DL-ünk idén ütni fog!), és amit annyira nem fejtegettek sokan a topicban, de Pierce is de facto bebizonyította, hogy gyakorlatilag NFL-kaliber.. ha 15-20 cipelést kell neki meccsenként adni, én akkor se félek. Futóposzton is erősebbek vagyunk mint tavaly.. ez pedig valamennyire segíthet a támadójátékban.

Nem lesz könnyű szezon, én 4-6. helyre tippelném magunkat most.. de a csoportot illene nyerni.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Carr-t azért sajnálom. titkon reménykedtem, hogy betudjuk illeszteni a csapatba mint tarcsi ILB, de Bynes egyértelműen jobb volt nála és McClellant is lehet a pre alapján dicsérni (Rams elleni derbit még nem láttam) plusz ST.
Silvestro semmi meglepő.
Anthony már furibb kicsit így vékonyka lesz a felhozatal, mert Asa hiába tűnt biztatónak a 8 meccses eltiltásig csak 4 CB lesz jelen állás szerint ami kevésnek tűnik. Annyira hűde jó azért nem volt persze, de a létszám miatt én tutira vettem a roster helyét.
több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Dikkson első héten már bevethető lesz. A többivel (Pitta/Q) egyet értek. Taréj ember lesz 😉 mert nem csak északi meg déli irányba kell majd nyargalnia mint Cameron esetében, Caldwell sokkal fantáziadúsabban fogja használni. Neki nagyon jó éve lehet. Jákobiba már kevesebb a bizalmam (inkább lesz ST ász idén is mint WR adu), de ne legyen igazam.
Azzal is egyet értek, hogy Rizsa lesz keresve, de Ő nem az a fajta aki emiatt nyavalyogna. Szerintem benne van az 5 legjobban elkapó futóba, aztán ha pihenni kell jöhet zúzni Pierce. Előszezon meccsek alapján Leachet is befogjuk dobni mint célpont. Posession WR lesz a kérdés, de Mellette és főleg Brown talán meg tudja oldani. A két vén csont közül én inkább Stokleyban bízok, de ezt majd meglátjuk
Összességében, ahogy nálatok Lebeau személye szinte garantálja a top D-t (remélem év végén visszavonul 😛 )úgy nálunk Caldwell lehet az akin sok múlhat, mert van annyira jó, hogy kihozhat egy közepes O-t ebből az alapanyagból ami egy top D-vel már PO-t érhet.

Nálatok mint kevésbé belefolyt laikus csak azt látom, hogy nincs kezdő szintű futótok (valamint elfogadható futójátékotok) és TE-tek. Az első számú WR-tek elment, a falatok pedig... Marad Big Ben, de kérdés, hogy végig tud-e tolni egy idényt meccs kihagyást eredményező sérülés nélkül és, hogy tudja-e hozni a tavaly év eleji formáját, ha igen más a leányzó fekvése, de erre nincs semmi garancia. A D-ben a kulcsjátékosok szinte mind 30 felett, tavaly a nem túl produktív pass rush nem sok támogatást kapott (én nem hiszem, hogy JJ tényező lesz). Ennek ellenére top D lehet de jó pass rush nélkül azért megint nem lesz egyszerű.Blaise
Én nem értek egyet sütivel, a Ravens D sztem jobb lesz mint tavaly, nem is kicsivel. Az előszezonban mutatott first D teljesítmény ezt alátámasztja. Kegyetlen jól nézett ki a védelem eddig. A védőfalat remekül erősítették Canty-vel, Spears-szel és Brandon Williams sincs annyira elveszve, mint egy rookie a brutális fizikuma miatt. Eközben Arthur Jones továbbfejlődött. Sokkal jobb ez az egység, mint tavaly. A LB sor ugyanígy. Senki se lesz olyan jó ILB-ben, mint Ellerbe, de Bynes vagy Arthur Brown is tudja játszani a szerepkörét. Mindketten atletikusak és jól támadják a LOS-t, nagyon hasonlít a játékuk elődjükére, főleg Browné (nem véletlen lett draftolva). A rutinos Daryl Smith Lewis tavalyi szerepét veszi át. Na nem leadership téren, de helyezkedésben, játékok felismerésében hasonlót tud és még atletikusabb is. OLB poszton jól áll a csapat, hiába ment el az Elm utcai zsivány a bal oldalról. Upshaw futás ellen, Doom passz ellen, Sizzle meg minden ellen jó lesz, izzadós offseasonje volt, jót tett neki. Upshaw is fogyott, gyorsult is kicsit, nem annyira rossz már pass rushban, de még mindig nem elég jó. A DB sor sem gyengült, hiába ment el Reed, Pollard vagy Cary Williams, mert visszajön Webb és érkezett Huff. Elam játékát én nem szeretem, nem tartom igazi ütközőgépnek, de jóval sokoldalúbb, mint Pollard, akár slotWR-rel szemben is felállhat, mint nálunk Shamarko.
Ez az egész variálás a védelemben valahol azért is jött jól, mert éhesebb a D, elvégre a fél kezdőnek nincs gyűrűje.
Az O olyan lenne, mint 2 éve, HA Cameron lenne az OC. De nem ő az.
Azért még nem vennék mérget arra, hogy Torrey jó lesz az új route-okon. Jacoby sem egy megnyugtató #2WR. Marlon Brown viszont baromi jól mozgott és Mellettében is van fantázia, csakhogy ők ettől még rookie-k. Lesznek rossz meccsei az egységnek, az tuti. A másik kérdéses egység az OL. Depth nincs és a két kezdő OT sem szupersztár kategória. A két guard ok, de a többi? A SB-on Birkkel jól játszottak egy erős front ellen, de sztem azt nem tudják folyamatosan hozni. Ellenünk gigantikus szenvedés lesz ebből támadóoldalon. Mondjuk vice versa is. Megy majd az iszapbirkó, ahogy szeretjük. Vagy nőkkel vagy így.

A Steelers-t kicsit félreértékelted sztem. Az offense-ben van feature RB (Bell), nem csodálom, hogy nem láttad, mert 4 futást leszámítva az ispotály volt megadva az állandó lakcímének a meccsek alatt. De rendben lesz nemsokára. Fizikumbeli hátrányosságai ellenére Stephens-Howling is tudja futtatni a rendszert a ZBS fal mögül. Felix Jones is erre alkalmas egyedül. Redmant még nem nagyon láttuk, mert a Bell melletti ágyban pihent rendszerint, de ő is leadott legalább 10 fontot. Rendben leszünk RB poszton. Sőt, Bellt magassága és meglepő sebessége miatt rendszerint kimozgatjuk slotba LB-k ellen elkapónak, meglátjuk mennyire jön be.
A fontosabb az OL, aminek a jobb oldala meglepően jól összeállt, csak Adams fos egyelőre, de ő nagyon. Ellenetek persze Murphy törvénye jön rendszerint, úgyhogy a fizikális falatok ellen valszeg semmi sem fog működni, de amúgy sztem rendben lesz a falunk, Adams-t leszámítva. Arra meg rámehet a nagyon frissnek tűnő Big Ben és a szezon.
A D is jó lesz, a legfontosabb előrelépés a korábbi évekhez képest (az egész csapatra igaz), hogy félelmetesen jó kondiban vannak, mert 6 év után Tomlin rájött, hogy van konditerem az épületben (sőt használni is lehet) és az offseasonben is komoly konditermi munkát írt elő a keretnek a korábbiakkal ellentétben. Többeknek előírta, hogy a Steelers létesítményében erősítsenek. Csodákra képes, ha edz az ember. A tavalyi TC képek után az ideieket nézve csak pislog az ember. Érdekes lenne, ha összehasonlítaná valaki a csapat tavalyi és az idei összsúlyát.
A Woodley 3.0 nagyon jó lesz a program lassúságáért felelős modulok eltávolításával, Worilds közepes, nála már most jobb Dzsarvisz, pedig - ahogy vártam - működő pass rush techikát még nem mutatott, de a rendszerbe remekül illeszkedik. Az elsőszámú kívánságom (egyetlen reményem) vele kapcsolatban a vártnál sokkal gyorsabban teljesült, szerencsére őt is brutálisan kigyúrták augusztusban (a megfelelő offseasonben draftoltuk), elég a korábban vézna karjára nézni. És persze itt is vonzza a labdát, nem csak college-ban. A DL működik, McLendon óriási meglepetésre eszméletlen jó eddig, a két DE meg ua. mint tavaly. Hozzák, amit kell a 2gapben.
A sec is rendben lesz, A CB-k Lewis nélkül is rendben vannak, bár a depth kérdéses, Curtis Brown nem nagyon akar fejlődni. Troy-jal sem kivételeztek az offseasonben, kb 10 fontot leadott tavaly óta, eszméletlen vékony (és gyors 😊 ).

Rendben lesz a Steelers. Az egyetlen igazi kérdőjel a Jonathan Scott szintű LT poszt jelenleg, de hátha Adams a 3. ps meccs utáni két hétben kapott valami csodaturmixot.
Kemény meccsek lesznek idén veletek, és az egész AFC North-szal. Mondjuk én a Bengals-szal kapcsolatban kissé szkeptikus vagyok, Dalton játéka nem valami meggyőző. Franchise QB nélkül meg csak egy szintig lehet elmenni.


Flacco5
Na ez meglepetés. Jól is játszott és Asa JAckson szezon eleji eltiltása miatt 4 CB maradt a rosteren. o_o


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 734 — Sa da tay!
Silvestro és Carr lett még elküldve.
több mint 10 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831

több mint 10 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Ravens cut running back Anthony Allen, according to a source.

Egy kérdőjellel kevesebb.kátrány
Akkor üdvözöljük Raineyt a csapatban, nagyon nagyon szimpatikus játékos! Még Omar Brown is kerüljön be 😊
ST miatt én azért örülnék, ha egy későbbi időpontban AA-t még visszaigazolnánk, az elkerülhetetlen sérülések miatt ez még teljesen reális lehet.
több mint 10 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Ravens cut running back Anthony Allen, according to a source.

Egy kérdőjellel kevesebb.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 10 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
53-as roster tipp:

QB (2): Joe Flacco, Tyrod Taylor

RB (3): Ray Rice, Bernard Pierce, Bobby Rainey

FB (2): Vonta Leach, Kyle Juszczyk

WR (6): Torrey Smith, Brandon Stokley, Jacoby Jones, Marlon Brown, Aaron Mellette, Tandon Doss

TE (3): Ed Dickson, Dallas Clark, Billy Bajema

OL (8): Bryant McKinnie, Kelechi Osemele, Gino Gradkowski, Marshal Yanda, Michael Oher, Jah Reid, A.Q. Shipley, Ricky Wagner

DL (7): Haloti Ngata, Art Jones, Chris Canty, Marcus Spears, Brandon Williams, DeAngelo Tyson, Terrence Cody

LB (9): Terrell Suggs, Elvis Dumervil, Courtney Upshaw, Pernell McPhee, John Simon, Arthur Brown, Daryl Smith, Albert McClellan, Josh Bynes

CB (5): Lardarius Webb, Jimmy Smith, Corey Graham, Chykie Brown, Marc Anthony

S (5): Michael Huff, Matt Elam, James Ihedigbo, Omar Brown, Brynden Trawick

ST (3): Sam Koch, Justin Tucker, Morgan Cox
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
hà elmészkedjünk jobban, Pista-Dikkson-Boldin kizúgás odaver a variációs lehetőségeknek, JoeKúl pedig Rizst fogja keresgélni, mint tutti pontot, az maj most derül ki mennyire ember Taréj meg Jákobi, ha rájukszáll a fókusz, ugyanúgy Rizsapó vállán is nő a teher. Nállunk eccerűbb a számítás mer a futás csak jobb lehet a tavaji szereplésnél, s ahogy látható mostanra a drink-drunkba a részeges karatemester elé nem fogja Héli odatoszni a HB-t, hanem ha kell kap egy plussza falembert, így meggondolandóak már némely bliccek, a Valasz sztori végeztével TonioBrün sika-kasza-léc játéka következik, valamint becsurgattunk két posession fiút is, magam nem aggódom, hogy e ne mönne, a kérdés a pontgyár meg az idő, de ehhez lehet elegendő valami minimá futójáték vagy csak Félik a tekölönáltal, ami ebaszhatunk, hogy még mindig Tóni a visszahordó 😕sutianap
Dikkson első héten már bevethető lesz. A többivel (Pitta/Q) egyet értek. Taréj ember lesz 😉 mert nem csak északi meg déli irányba kell majd nyargalnia mint Cameron esetében, Caldwell sokkal fantáziadúsabban fogja használni. Neki nagyon jó éve lehet. Jákobiba már kevesebb a bizalmam (inkább lesz ST ász idén is mint WR adu), de ne legyen igazam.
Azzal is egyet értek, hogy Rizsa lesz keresve, de Ő nem az a fajta aki emiatt nyavalyogna. Szerintem benne van az 5 legjobban elkapó futóba, aztán ha pihenni kell jöhet zúzni Pierce. Előszezon meccsek alapján Leachet is befogjuk dobni mint célpont. Posession WR lesz a kérdés, de Mellette és főleg Brown talán meg tudja oldani. A két vén csont közül én inkább Stokleyban bízok, de ezt majd meglátjuk
Összességében, ahogy nálatok Lebeau személye szinte garantálja a top D-t (remélem év végén visszavonul 😛 )úgy nálunk Caldwell lehet az akin sok múlhat, mert van annyira jó, hogy kihozhat egy közepes O-t ebből az alapanyagból ami egy top D-vel már PO-t érhet.

Nálatok mint kevésbé belefolyt laikus csak azt látom, hogy nincs kezdő szintű futótok (valamint elfogadható futójátékotok) és TE-tek. Az első számú WR-tek elment, a falatok pedig... Marad Big Ben, de kérdés, hogy végig tud-e tolni egy idényt meccs kihagyást eredményező sérülés nélkül és, hogy tudja-e hozni a tavaly év eleji formáját, ha igen más a leányzó fekvése, de erre nincs semmi garancia. A D-ben a kulcsjátékosok szinte mind 30 felett, tavaly a nem túl produktív pass rush nem sok támogatást kapott (én nem hiszem, hogy JJ tényező lesz). Ennek ellenére top D lehet de jó pass rush nélkül azért megint nem lesz egyszerű.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 104 — capitaine du château de Vienne 1487
hà elmészkedjünk jobban, Pista-Dikkson-Boldin kizúgás odaver a variációs lehetőségeknek, JoeKúl pedig Rizst fogja keresgélni, mint tutti pontot, az maj most derül ki mennyire ember Taréj meg Jákobi, ha rájukszáll a fókusz, ugyanúgy Rizsapó vállán is nő a teher. Nállunk eccerűbb a számítás mer a futás csak jobb lehet a tavaji szereplésnél, s ahogy látható mostanra a drink-drunkba a részeges karatemester elé nem fogja Héli odatoszni a HB-t, hanem ha kell kap egy plussza falembert, így meggondolandóak már némely bliccek, a Valasz sztori végeztével TonioBrün sika-kasza-léc játéka következik, valamint becsurgattunk két posession fiút is, magam nem aggódom, hogy e ne mönne, a kérdés a pontgyár meg az idő, de ehhez lehet elegendő valami minimá futójáték vagy csak Félik a tekölönáltal, ami ebaszhatunk, hogy még mindig Tóni a visszahordó 😕


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
csak annyi kérdőjellel van előrébb a Porcelángyár hollóházán, hogy itt összevan rakva a futás, de ha Rizst megfogják, márpedig most itt az esély, akkor kopaszodnak a kócsok.......sutianap
Ezen azért hosszan elmélkedhetnénk, de egy tuti, több érv van amellett, hogy nekünk van kevesebb bajunk mint nektek. Ha szerinted, csak a futójáték a difi lelked rajta, de azon kívül, hogy Ben jobb mint Joe és Lebeau a legjobb D koordinátor más olyan különbség ami a Steelers felé tolná a kacsacsőrt szerintem nincs. Ez pedig kevesebb mint ami mellettünk szól/ellenetek szól.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 104 — capitaine du château de Vienne 1487
erre varrjál gombócot 😀sutianap
Dicsőség vagy halál!!!
19-0 vagy 0-16!!! 😀Collapo
ezt forgassadd idén, mivel te is tudod, hogy csak jót akarok nektek 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 104 — capitaine du château de Vienne 1487
csak annyi kérdőjellel van előrébb a Porcelángyár hollóházán, hogy itt összevan rakva a futás, de ha Rizst megfogják, márpedig most itt az esély, akkor kopaszodnak a kócsok.......


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
erre varrjál gombócot 😀sutianap
Dicsőség vagy halál!!!
19-0 vagy 0-16!!! 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
hm... levezetem:

6-7 eredetileg, AFCNorthos 10... ennél kisebbet kérek, de 1 < 10, szóval átgondolva legyen a Ravens a rangsor 1. helyén 😀 😀

De lásd, hogy rendes vagyok, a vasas is túl magas számot kapott... lehetnek 2-ak... 😛Collapo
vegyük Anakint X-nek, Pistát X2-nek,
Luizt Y-nak, Krügert Y2-nek, Ellenbét Y3-nak,
Rídet Z-nek, Polárt Z2-nek

Passz - tehát nézzük mibűl is élt Taréj és Jákob, igen X-ből és X2-ből, már be is köszöntött a szegénység
Lánybekker - Lehet Dümervil állat akkor is három Y-t kell bepótolnia, bár a Varázsdadába bízok, Szag kapitányba annyira nem, de ott középen biza befüstöl
Szekondáré - az biza szopornyicás harapós kutya

aszondom bármi lehet csoporton belül egytől négyig, ez pontosan arra elegendő hogy >6
erre varrjál gombócot 😀sutianap
Ez a számolás egészen addig jó amíg az X/Y/Z értékeket specifikusan nem számosítjuk. 😀

Krüger értékét Szag kapitány határozta meg, ha volt kapitány akkor Y2 ért valamit, ha nem akkor jelentősen zuhant az árfolyama. Önmagában tehát Y2 nem takar olyan komoly értéket, amit Dümervil, ne tudna bőségesen ellensúlyozni és elhomályosítani.

Luiz értékét már nehezebb meghatározni, mert a pályán már nem hozott annyit, ami az egekbe emelné az értékét. A kérdés a pályán kívüli teljesítménye, amit viszont nehéz mérni. Minden esetre egy egészséges Kovács Daryl itt is ápgréd lehet a pályán, főleg akkor ha hozzátesszük, hogy leginkább a TE-k levédekezésével akadt Luiznak gondja márpedig Kovács és Barna is kiváló coverben. Nyitott kérdés tehát a lídersíp maradt.

[A futójáték elleni teljesítményét a Y/Y3 alanynak nem vizsgálom, mert a Dline gyengesége jelentősen rontotta a helyzetüket. Ezen fal esetében pedig komoly teljesítmény javulás prognosztizálható]

Ellenbé ugyan jó évet futott, ellenben semmi extrát nem teljesített, csak egy közepes D-ből kicsit kiemelkedett. Nem hiszem, hogy Y3 elvesztése akkora léked ütne a hollóD-n, hogy az ne tudjon szárnyrakelni, főleg ha a toldozás foldozás jól sikerál.

A Z értékeknél ismét optimista vagyok (lehet a lila napszemcsi miatt), de Z1 hébe hóba még egészséges is tudott lenni tavaly | többnyire nem | , ezért inkább nyomta non-kontakt módban a meccseken, ami régi önmagától messzire elmaradó teljesítményt eredményezett. Z2 ugyan nagy kedvenc és futás ellen azért éreztette a jelenlétét, de a Sírásó+Elem duó semmivel sem tud kevesebbet mint Polár.

Sajnos Anakin és Pista esetében az optimizmusom kicsit megcsappan - ezért ugorjuk is át ezt a topikot. 😀. Azonban a kedvező világnézetem, nem borul be annyira, hogy a vasipari dógozókat - akiknél a kérdőjelek lebírkózása nálunk is komolyabb problémát jelent - a holló sereg elé tegyem.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 104 — capitaine du château de Vienne 1487
hm... levezetem:

6-7 eredetileg, AFCNorthos 10... ennél kisebbet kérek, de 1 < 10, szóval átgondolva legyen a Ravens a rangsor 1. helyén 😀 😀

De lásd, hogy rendes vagyok, a vasas is túl magas számot kapott... lehetnek 2-ak... 😛Collapo
vegyük Anakint X-nek, Pistát X2-nek,
Luizt Y-nak, Krügert Y2-nek, Ellenbét Y3-nak,
Rídet Z-nek, Polárt Z2-nek

Passz - tehát nézzük mibűl is élt Taréj és Jákob, igen X-ből és X2-ből, már be is köszöntött a szegénység
Lánybekker - Lehet Dümervil állat akkor is három Y-t kell bepótolnia, bár a Varázsdadába bízok, Szag kapitányba annyira nem, de ott középen biza befüstöl
Szekondáré - az biza szopornyicás harapós kutya

aszondom bármi lehet csoporton belül egytől négyig, ez pontosan arra elegendő hogy >6
erre varrjál gombócot 😀


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
hm... levezetem:

6-7 eredetileg, AFCNorthos 10... ennél kisebbet kérek, de 1 < 10, szóval átgondolva legyen a Ravens a rangsor 1. helyén 😀 😀

De lásd, hogy rendes vagyok, a vasas is túl magas számot kapott... lehetnek 2-ak... 😛

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 104 — capitaine du château de Vienne 1487
jó lett, s a schedule miatt még az értékelés is reális... no nem az AFC North-os szalagosoké, mert ők elfogultak 😛 😀Collapo
szóva szerinted is magas?sutianap
Igen, én alacsonyabbra írnám azt a számot... 1, max 2 😛 😀Collapo
gondold át........


Aki nem hiszi, annak utánajárnak