Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Az úgy olcsó... de legalább jön valami... kár Q-ért...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
az munka.
több mint 11 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
@RavensInsider: Anquan Boldin traded to 49ers for a sixth-round pick
😕
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Per @ProFootballTalk, the #Ravens are now trying to trade WR Anquan Boldin. Had 22 catches for 380 yards and 4 TDs in the playoffs.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Én annyira nem látnám szívesen.. pici, nem kell slot nekünk.. jobban örülnék még egy nagy WR-nek.
Patterson, Hunter, Allen, Williams, Austin/Patton, Hopkins/Swope - ez az én rangsorom.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Igor,te szivesen látnád Tevon Austint az 1 kör végén?kátrány
Austin szívesen látná magát nálunk, mert ha jól emlékszem Baltimoreban született és Ravens drukker.
több mint 11 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Boldint még akár vissza is igazolhatjuk,kevesebbért.Talán a paycut presztízsveszteség,de visszaigazolni kevésbé.
JH 😀 a Ravensben ? Suggs és Harrison,rotációban Upshaw -val ? Én látok fantáziát benne.
Egy projekt OLB-vel,mint pl.Adrian Hamilton vagy egy draftolt OLB?
Ez mágia lenne a javából.Wizard of Ozz.

Igor,te szivesen látnád Tevon Austint az 1 kör végén?


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 11 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
@RavensInsider Ravens wanted Anquan Boldin to take a $2 million paycut and he declined, according to a league source.

The Browns are making runs for two of the Ravens' top free agents. The Cleveland Plain Dealer reports that the Browns have already made contract with outside linebacker Paul Kruger and inside linebacker Dannell Ellerbe's agents and appear ready to make formal offers to both.

Én szívesen fogadnám.. 😊 és sokan meglebegtették, hogy hozzánk jönne.
De max mondjuk évi 3-4 millióért, egy évre.. esetleg-esetleg kettőre, és inkább teljesítményre szóló eszkalátorokat kaphatna (10/15 sack mondjuk)
Igor
A 3-4 évvel ezelőtti JH-t én is... 😀 csak kérdés, hogy lesz-e olyan még valaha?
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Nem akarok a csapat pénztárcájában turkálni, de talán nem rajta kellene spórolnunk..Flacco5
Viszont rajta lehet a legtöbbet és úgy néz ki ez most mindent felülír. 😕

@RavensInsider: James Harrison's agent, Bill Parise, told me: 'Baltimore would be a great fit, a contender and a class organization and they have a need.'
😂puffin
Én szívesen fogadnám.. 😊 és sokan meglebegtették, hogy hozzánk jönne.
De max mondjuk évi 3-4 millióért, egy évre.. esetleg-esetleg kettőre, és inkább teljesítményre szóló eszkalátorokat kaphatna (10/15 sack mondjuk)

Nekem az idei WR class tetszik, de amondó vagyok várjunk még ezzel a Boldin üggyel.. sanszosabbnak tűnik a cut jelenlegi, de meglátjuk Ozziék mit varázsolnak még keddig.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Boldin Expects To Play 2013 In Baltimore
Wide receiver Anquan Boldin was in Arizona today for the Kurt Warner Ultimate Football Experience. While there, ESPN's Adam Schefter said Boldin told him that he expects to play in Baltimore next season with his existing deal. Boldin said the Ravens have not asked him to restructure his deal, as previous reports suggest.

A hivatalos oldal FA Rumor Millből.
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Ha Q megy akkor elkezdhetjük nézegetni a WR classt. faxa
több mint 11 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
Nem akarok a csapat pénztárcájában turkálni, de talán nem rajta kellene spórolnunk..Flacco5
Viszont rajta lehet a legtöbbet és úgy néz ki ez most mindent felülír. 😕

@RavensInsider: James Harrison's agent, Bill Parise, told me: 'Baltimore would be a great fit, a contender and a class organization and they have a need.'
😂
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
Kíváncsi leszek,el tudják e engedni Krugert.Krugert projekt játékosként draftoltuk,4 évre lőttük be az érési idejét,ami be is jött.Ilyenkor megfizetjük az értékeinket.
Nem tudom ki lesz a befutó,Ellerbe vagy Kruger.
A draftolt,sok oldalról vizsgált játékosokat nehezen engedjük el.Ellerbe UDFA -ként került hozzánk,nincs annyi scout munka mögötte.

Nem lenne butaság ár alatt szerződtetni,Rolando Mcclaint,bár egy Raiders fórumon azt olvastam,lusta,a Ravens öltöző Ray nélkül is inspiráló közeg .kátrány
konkrétan megkérdezték tőle, hogy nem zavarja-e, hogy már senki nem kommunikál vele a csapatban, mire annyit mondott h "8 millió okom van rá, hogy ne zavarjon". Gondolom a rendőrösigazoltatós sztori megvan.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Remek, még egy game of chicken akkor..
"Was told "it's a cash issue" as opposed to cap issue" Rapaport twitter

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
@ProFootballTalk Boldin rejects Ravens offer, prepares to go elsewhere  wp.me/p14QSB-7B3Npuffin
Nagyon nagyon szomorú, de teljesen megérthető Boldin 😕
Nem tartom fair lépésnek a FO ténykedését. Pár hete fogadott szimbolikusan hűséget nekünk... Tényleg egy igazi vezére a csapatnak. Nem akarok a csapat pénztárcájában turkálni, de talán nem rajta kellene spórolnunk.. Legfőképpen nem haraggal elválni, mert ahhoz túl sokat tett értünk 😐
több mint 11 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
@ProFootballTalk Boldin rejects Ravens offer, prepares to go elsewhere  wp.me/p14QSB-7B3N
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
A kettőből sajna egy fog maradni, és mostanrá már én is amondó vagyok hogy Kruger megy... Suggs komplettebb, nem hiszem hogy mindkét OLB-nek annyit fizetnénk.. amikor az ILB nagyobb need és Ellerbét olcsóbban megtarthatjuk.
Szerintem a draftról is könnyebb amúgy középső körben jó OLB-t szerezni de meglájuk

Fluker.. fene tudja. Szerintem igen, de biztos hogy 1-2 évig nem lenne valami hatékony.. bár azt a szintet amit OHer hozott, ő is le tudná hozni 😛

Nálam Reid akit legszívesebben húznék safetyk közül, P Thomas/Elam a második helyen a pref listámon, de előbb húznék LB-t, DL-t, OT-t, sőt WR-t is..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Sajnos elég jó a WR class, benne van, hogy elengedjük.. de remélem Boldin enged egy keveset, és hátha kap mondjuk +1 évet cserébe.

Itt van néhány előrejelzés amúgy: Te'o és Swearinger nem kéne, Minter és Reid nekem jobban tetszik, mindkettő eléggé tetszétt még LSU-s időkből.. Fluker érdekes ötlet vele is kiegyeznék. De szerintem sem ő, sem Moore nem lesz elérhető már az első kör végén
Igor
Remélem ez a +1 éves verzió fog bejönni Q nál.

Swearingert kb sehol sem láttam eddig első körben. Vaccaro esetleg Cyprien és Reid néhol Elam akit első körbe írogatnak safetyként. Nekem inkább tűnt SS-nek Swearinger mint ballhawknak és szerintem nekünk inkább arra lenne szükségünk Pollard mellé (Philip Thomas pl. aki nem is lenne első körös).
Fluker szerinted lehet LT Igor? Mert őt mindenhol csak jobboldalra írják, ebben az esetben pedig megint LT nélkül maradnánk. Én továbbra is NT draftolnék esetleg ha valaki kihagyhatatlan lecsúszik akkor BPA alapon.
több mint 11 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Kíváncsi leszek,el tudják e engedni Krugert.Krugert projekt játékosként draftoltuk,4 évre lőttük be az érési idejét,ami be is jött.Ilyenkor megfizetjük az értékeinket.
Nem tudom ki lesz a befutó,Ellerbe vagy Kruger.
A draftolt,sok oldalról vizsgált játékosokat nehezen engedjük el.Ellerbe UDFA -ként került hozzánk,nincs annyi scout munka mögötte.

Nem lenne butaság ár alatt szerződtetni,Rolando Mcclaint,bár egy Raiders fórumon azt olvastam,lusta,a Ravens öltöző Ray nélkül is inspiráló közeg .


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 11 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
 www.baltimoresun.com/sports/ravens/ravens-insider/bal-sources-ravens-want-to-reduce-boldins-salary-or-hell-be-released-20130309,0,7772974.story

Nem kéne... 😕puffin
Nem ,Q több a csapatnak,mint puszta statisztikai számok,remélem megegyeznek vele.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Sajnos elég jó a WR class, benne van, hogy elengedjük.. de remélem Boldin enged egy keveset, és hátha kap mondjuk +1 évet cserébe.

Itt van néhány előrejelzés amúgy: Te'o és Swearinger nem kéne, Minter és Reid nekem jobban tetszik, mindkettő eléggé tetszétt még LSU-s időkből.. Fluker érdekes ötlet vele is kiegyeznék. De szerintem sem ő, sem Moore nem lesz elérhető már az első kör végén

 www.baltimoresun.com/sports/baltimore-sports-blog/bal-nfl-mock-draft-roundup-who-will-the-ravens-pick-20130307,0,7598490.story

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
 www.baltimoresun.com/sports/ravens/ravens-insider/bal-sources-ravens-want-to-reduce-boldins-salary-or-hell-be-released-20130309,0,7772974.story

Nem kéne... 😕
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
@RavensInsider: Ravens have made it official on Bobbie Williams, terminating his contract to save $800,000 against the salary cappuffin
várható, logikus lépés... nem volt jó nálunk.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
@RavensInsider: Ravens have made it official on Bobbie Williams, terminating his contract to save $800,000 against the salary cap
több mint 11 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
 www.bmob.us/57v
Összeállítás Pittáról 😊 A Play like a Raven szlogen egyik élő példája! Számomra az év egyik legmeghatóbb pillanata, amikor a gópecc ellen red zone-on belül Flacco neki passzolt és helyben lemészárolták az akkor még meglátásom szerint defenseless Pittát, majd beállt bicegve a Huddlebe. Flacco bocsánatot kért, hogy nem akarta, hogy ez legyen.. Pitta bólintott egyet és következő playre elkapta a TD-t. Több volt, mint felemelő pillanat