Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 11 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
lassan elfogy a LB sorotok

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
puffin
Dobogót megcsíptem.

Viszont, ha ez igaz akkor elértük a worst case scenariot, szóval innentől már csak jobb lehet
több mint 11 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
@RavensInsider: Ravens linebacker Dannell Ellerbe reaches agreement in principle with Miami Dolphins, per a league source with knowledge of deal
😕
több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 721 — Sa da tay!
Krugert nem sajnálom, ennyiért meg főleg... (bár többre számítottam 😊 )
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Huhh ennyi pénzért jobb is, hogy elment Kruger. Szituációs rusher aki akkor volt eredményes ha a túloldalán Sizzle tepert.

Amendola se ér szerintem annyit, amennyit kérhet (Hartline) ahhoz túlságos necces a kórlapja, hiába képes bravúros dolgokra.
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
@RavensInsider: Running back Damien Berry has remained with the Ravens, signing his one-year exclusive-rights free agent contract

Azt nem tudom elképzelni, hogy rámennénk Jenningsre vagy Amendolára.. aki esetleg jöhetne pótlásnak.
Annyi pénzünk talán nincs a cap alatt.
Igor
Lehet mégis megpróbáljuk 😊
@RavensInsider: Hearing, as I wrote earlier this week, that Raven are highly interested in Danny Amendola. Here's the story:  t.co/2hB1wUgiDipuffin
Én imádom, de túl törékeny ő egy 5 év/30 misis dealhez... nem tudom kit fogunk húzni, mert akárhogy számolom, szerintem marad hely a cap alatt.. hacsak a Leach/McKinnie/Reed trióból meg nem tartjuk mindhármat.
De szerintem kettőre marad hely, ha nem húzunk más nagy FA-t, és Ellerbe marad.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
@JasonLaCanfora: Browns and Paul Kruger agree to terms on a 5 year deal worth $41M
több mint 11 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
@AdamSchefter Browns reached agreement in principle on a five-year deal with Paul Kruger.
több mint 11 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
@RavensInsider: Running back Damien Berry has remained with the Ravens, signing his one-year exclusive-rights free agent contract

Azt nem tudom elképzelni, hogy rámennénk Jenningsre vagy Amendolára.. aki esetleg jöhetne pótlásnak.
Annyi pénzünk talán nincs a cap alatt.
Igor
Lehet mégis megpróbáljuk 😊
@RavensInsider: Hearing, as I wrote earlier this week, that Raven are highly interested in Danny Amendola. Here's the story:  t.co/2hB1wUgiDi
több mint 11 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
@AlbertBreer: Ravens, Dannell Ellerbe haven't struck a deal, I'm told. He hits the market.

@RavensInsider: Dannell Ellerbe is an unrestricted free agent officially now. No deal at this time with Ravens or anyone else

Utolsó RFA is kipipálva
@RavensInsider: Ramon Harewood back to the Ravens on a one-year contract, per a league sourcepuffin
Az úgy komoly! Kruger közel áll, hogy Brownshoz menjen, Ellerbe szabad. Nehéz órák, napok jönnek
több mint 11 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
@AlbertBreer: Ravens, Dannell Ellerbe haven't struck a deal, I'm told. He hits the market.

@RavensInsider: Dannell Ellerbe is an unrestricted free agent officially now. No deal at this time with Ravens or anyone else

Utolsó RFA is kipipálva
@RavensInsider: Ramon Harewood back to the Ravens on a one-year contract, per a league source
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Se Kruger, se Avril nem ér 10 misit (még 8-at se), és ennyit fognak kapni...
Én szívesen megtartottam volna Krugert, de be kell látni, hogy ennyi pénzért Suggstól többet (pl runsupportot is) kapunk. Egyoldalú pass rusher menjen csak Indybe vagy Clevelandbe bustolni 😛 pláne ha utóbbi helyre megy, akkor könnyen lehet hogy többet SB közelébe se jut pályafutása során.

van egy-két érdekes statisztika, amivel vigasztalom magam az elvesztése miatt...
-mindössze 1.5 sacket szerzett mikor Suggs sérült volt.. ki lehet számolni mennyit, miután Sizzle visszatért, és gyakran duplázták
-22 snapet játszott a Super Bowlon (62-ből), és már 27 éves

Én nagyon örülnék ha a Browns vinné el, ők korábban is befürödtek, mikor tőlünk akartak FA-t lopni 😀 (lásd Baxter, Gary mondjuk)

a többi FA:
Ellerbe must keep, most már inkább erről kapnék hírt.. a három öreg közül nem is tudom. Ha a háromból egyet tartunk meg, akkor lehet hogy McKinnie-re tippelnék, bár ő a legszélsőségesebb a három közül... nagyon nehéz kérdés. Talán Reed lenne a legolcsóbb, relatíve poszthoz képest.. Leach pedig a legmegbízhatóbb, de nem játszik annyira fontos poszton.

Boldin elengedése továbbra is fájó (pláne áron alul), de szerintem a FO arra játszik, hogy az egyik TE-t fogjuk többet berakni slotba (kíváncsi vagyok jövőre mi lesz melyiket tartjuk meg.. mert biztos vagyok benne, hogy Dickson is tud többet mint amit tavaly láttunk tőle, csakhát Pitta összehaverkodott Joe-val, és ez lett a vége)

Azt nem tudom elképzelni, hogy rámennénk Jenningsre vagy Amendolára.. aki esetleg jöhetne pótlásnak.
Annyi pénzünk talán nincs a cap alatt.

De csöndben csak annyit mondok, nem kell mindig a nagy nevek miatt sírdogálni: engedtünk mi el számtalan FA-t, főleg defenzív oldalról, akik közül nagyon kevesen hozták máshol azt amit nálunk.
És a tavaly igazolt Graham vagy JJ is inkább "kis" név volt (bár én JJ-nek nagyon örültem 😛), mégis kulcsszerepük lett, és felnőttek a feladathoz.

Ellerbe-t mindenképp meg kell tartani.. azon felül nekem minden ajándék.

PS: Ihedibgo jó hír, RFA-k (közte Art!) nagyon jó hír.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Kicsit aludva a Boldin ügyre és DReed ügyét is ideszámolva, most kezdek el bízni Wizard of Ozz-ban...
Ennek a sok trutymónak, ami most a csapat körül megy, tuti nem az a célja, hogy jól összeessünk, valami nagyra készülünk, úgy érzem 😊Collapo
Nagyon nem látom át a helyzetet. 1. számú lenne/lesz Smith, 2. JJ, 3. Draftról, 4. Doss/Reed? Valamint akkor az ultraszuper ST játékunkat most kukázzuk JJ-vel és rá fogjuk bízni David "1meccsenbelül2returnfumble" Reedre?
több mint 11 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Köszönjük <3

több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 721 — Sa da tay!
Long snapper Morgan Cox returning to Ravens on two-year deal.
több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 721 — Sa da tay!
@RavensInsider: James Ihedigbo returning to Ravens on one-year deal, per a league sourcepuffin
Jó depth-nek és az egyik legjobb ST játékosunk.
több mint 11 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
@RavensInsider: James Ihedigbo returning to Ravens on one-year deal, per a league source
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Ha ez tényleg igaz, akkor már lesz pénz Ellerbe ÉS Kruger szerződésére is... ha nem akkor vérengzőset játszom 😊Collapo
Kruger lehet az első kiszálló nagy név a piacon. Browns a valószínűsíthető végállomás. Majd Albert Breert kell figyelni Ő a helyszíni tudósító.

Szerk: Chris Canty vizitál nálunk a mai napon, valamint a Jets kivágta Pouha-t aki 1 évre megoldhatná a NT gondjainkat valami jutányos áron.
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ha ez tényleg igaz, akkor már lesz pénz Ellerbe ÉS Kruger szerződésére is... ha nem akkor vérengzőset játszom 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Edet közben összeboronálták a '9ersel.
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Mekkini nekem nagyon, túl hektikus játékos, igen, a PO-ban amit csinált szép volt, pláne, hogy amikor Ő jött lett stabil a fal, még a korábbi paycut is okés volt neki, maradt... ugyanakkor néha ritka tohonya tehén és csökönyös szamár kombót is tud mutatni, az sem véletlen, hogy kikerült majd egy évre a csapatból... mondjuk érdekes lenne, ha ő is menne... pénz lenne, de lyuk is bőven.... ejj izgi.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Kicsit aludva a Boldin ügyre és DReed ügyét is ideszámolva, most kezdek el bízni Wizard of Ozz-ban...
Ennek a sok trutymónak, ami most a csapat körül megy, tuti nem az a célja, hogy jól összeessünk, valami nagyra készülünk, úgy érzem 😊Collapo
McKinnie elég nagy? 😀 Egyébként Ő sem lesz rugalmas, szóval ha nem kap annyit amennyit szeretne megy a piacra

Szerk:  profootballtalk.nbcsports.com/2013/03/12/report-ravens-closing-in-on-deal-with-paul-kruger/
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Kicsit aludva a Boldin ügyre és DReed ügyét is ideszámolva, most kezdek el bízni Wizard of Ozz-ban...
Ennek a sok trutymónak, ami most a csapat körül megy, tuti nem az a célja, hogy jól összeessünk, valami nagyra készülünk, úgy érzem 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/03/11/mckinnie-declares-no-discounts-for-the-ravens/

Főállású returner lesz + alaklami WR, JJ pedig csak WR? Másra így hirtelen nem tudok gondolniBlaise
Vagy rajta is csak spórolni akartunk.
@RavensSalaryCap: Based on report, guessing David Reed's '13 Cap # will be $880K, a savings of $443K over what would have been his RFA tender of $1.323M
több mint 11 éve
lucio 323
Remélem nemcsak a needek hanem a vmi koncepció is van a Boldin ügy hátterében. Tényleg az volt ahelyzet, hogy a rövid yardos szituációinkban egyértelműen az ő képességeire építettünk. Ilyen fizikumú, ilyen kezű elkapóért nem sok az a fizetés, amit kapott...ha nem sikerül pótolni, az a pénz, amit a helyettesére költünk, kidobott pénz lesz...
Arra tudok gondolni, hogy
- a WR szabadügynök piacot és/vagy a draft mélységét ezen a poszton jónak látja a vezetőség
- Boldin 33, jövőre asszem lejárt volna a szerződése, gondolom akkor sem aprópénzt kért volna, viszont Ellerbe és Kruger most lett szabadügynök, most kell a pénz - tehát a jövőre mindenképpen jelentkező problémát (mennyit adjunk egy 34 éves WR-nek) előbb lezártuk

Azaz lehet,a védelmet a meglévő értékeink megtartásával szeretnénk stabilizálni, míg a támadósorban inkább újítások várhatóak. (hm..fordítva tippeltem a 20 misis irányítónk miatt) Ennek ára idén Boldin (és lehet, Leach, és McKinnie - ha a fiatalítás is szempont) jövőre szerintem Suggs (ha nem azt hozza, mint amikor a csúcson volt, mer' qrva drága és Flaccora is több pénz kell jövőre)

JJ szerintem nem tudja pótolni Boldint, nem egy fizikum...a frisco most van a csúcson, most akar nyerni, nekik belefér, hogy egy elkapóban csak 2 évben gondolkozzanak, mi úgy látszik, inkább egy 5-6 évig is használható gárdát építünk, ennek hasznos eleme TS, JJ, és még szerintem jön minimum egy WR draft - de ki lesz a projekt első számú WR igazolásunk, ha nem a draftról jön?
Ja, és mindennel együtt Boldinért egy 6. körös pick árun aluli üzlet.