Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 11 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
kik lesznek most a kezdő cb-k hogy cwill elment?
webb és?Janek
Webb-Jimmy Smith, nickel Graham, negyedik CB meg szerintem Chykie Brown.s.gergo
Chris Johnsonnak is van szerződése.
A Steelers ellen kulcsfumblet csinált Wallace-on.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 11 éve
s.gergo Baltimore Ravens 228 — Ravens fan
kik lesznek most a kezdő cb-k hogy cwill elment?
webb és?Janek
Webb-Jimmy Smith, nickel Graham, negyedik CB meg szerintem Chykie Brown.
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 539 — Apu ökölbeszorított keze
kik lesznek most a kezdő cb-k hogy cwill elment?
webb és?

több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Kicsit lecsendesedtek a kedélyek a csapat háza táján FA ügyileg. Doomnál minket és a Steelers (nincs is cap helyük) emlegetik. Harrison még mindig a radaron. Spears aláírta a szerződését. Az Orioles miatt idegenben kezdhetjük meg az évet mint regnáló bajnokok... Nem tudom most pontosan mennyi helyünk van a sapi alatt, de ha Doommal összeboronáltak minket akkor szerintem egy Vollmer szerződésre is lehetne. Én személy szerint őt látnám szívesebben, de róla nagyon nincs hír.
Megjelent egy cikk arról, hogy Pitta mint slotba áthelyezhető lehetne és Boldin szerű szerepet játszana, valamint a DL-ról is van egy jó kis cikk. Mindkető a baltimoresunban, linket nem tudok mutatni mert azt a b*zi felugró ablakot nem tudom legyőzni és minden egyes Ravenses cikknél bevágódik.

Szerk: Ma jelentik be a kompenzációs pickeket. "Last offseason, the Ravens lost G Ben Grubbs (Saints), LB Jarret Johnson (Chargers), S Tom Zbikowski (Colts), S Haruki Nakamura (Panthers), DE Cory Redding (Colts) and DT Brandon McKinney (Colts)" A 4 pick utánuk szonte biztosnak tűnik, csak a körök a kérdésesek.
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 930
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/03/17/ravens-have-serious-interest-in-elvis-dumervil/

elég nagy trollok lennétek azután a PO meccs után 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
 www.baltimoresun.com/sports/ravens/ravens-insider/bal-ravens-pay-lardarius-webbs-5-million-option-bonus-20130316,0,6362403.story


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 11 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Hát, nem tudom.. 5-6 milliónál többet nem adnék érte, még akkor se ha egy szinttel jobb mint Kruger.

 www.nfl.com/news/story/0ap1000000151292/article/elvis-dumervil-looked-at-by-ravens-patriots-titansIgor
Nem is lenne "Ravenses" lépés,ha rástartolnánk és túllicitálnánk valamely csapatot.Talán McGahee volt az utolsó "sztár"FA igazolásunk.
Az már inkább,hogy eltereljük a figyelmet más tárgyalásunkról.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Hát, nem tudom.. 5-6 milliónál többet nem adnék érte, még akkor se ha egy szinttel jobb mint Kruger.

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/hzi23xuq3cgwhppzbugk
Elvis Dumervil looked at by Ravens, Patriots, Titans
With Elvis Dumervil's trek into free agency underway, at least three teams have reportedly shown interest in the former Denver Broncos pass rusher.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
ez a kép 😀
több mint 11 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Aaron Wilson ‏@RavensInsider
Could Ed Reed return to Ravens? Never rule it out, but tight cap makes it real tough to do. Source says return would be bit of a long shot.
De szép lenne...
Legendagyártásban is.Három visszavonuló Ravens játékos is HOF -er.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 11 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Spearset a roto bustként aposztrofálja, látszik hogy nehezen tudnak számok mögé látni. Egy csapat meg nem fog 8 évig dédelgetni egy bustot... A csapatával szemben mindig alázatosan viselkedett, egyszer sem lehetett hallani felőle híreket a fizetésével kapcsolatban és a csapattársaira is jó hatással van. Ennyi pénzért bagó az ember. Örülök hogy jó csapatnál kötött ki, remélem beválik.gyeek
Szerintem is értéket kaptunk jó árért,Én sosem tartottam rossznak,csak annyi hiba van ebben,hogy kevés Dallas meccset láttam,szóval a véleményem mögött kevés tartalom van. 😊
Az külön jó,hogy jó csapatjátékos.Még Del Bosque mondta annó,hogy semmi nem pótolhatja a jó öltözői hangulatot,a legjobb taktika is csődöt mond,a legjobb játékosok is alul teljesítenek,ha nem jó a kohézió.
Szerintem kihozzuk belőle a maximumot,mint minden FA-ből.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 11 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
Spearset a roto bustként aposztrofálja, látszik hogy nehezen tudnak számok mögé látni. Egy csapat meg nem fog 8 évig dédelgetni egy bustot... A csapatával szemben mindig alázatosan viselkedett, egyszer sem lehetett hallani felőle híreket a fizetésével kapcsolatban és a csapattársaira is jó hatással van. Ennyi pénzért bagó az ember. Örülök hogy jó csapatnál kötött ki, remélem beválik.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 11 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Ez is nagyon jó szerződés,nagyon jó játékossal.Stabilizálódik a runD-nk.A kosár draft cetlinkkel pedig feltöltjük a fogyó D-t


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 734 — Sa da tay!
Hiába vagyunk offense first csapat, azért az látszik, hogy a run D-vel nem voltak megelégedve.

Még egy bargain bin-es kukázott ember.. remélem annyiért is jött (1.5-2.5 millió mondjuk)
Igazából annyi más franchise csinált közben idióta dolgokat (Broncos, Pats), hogy a végén még egész jó (értsd teljesen átlagos offseasonunk) lesz a végére 😊

Igor
It's a 2ys, $3.55M deal for Marcus Spears and the Ravensempty taxi
nem rossz


marcus spears ‏@mspear96
I'm a raven!! See u in Maryland God is so good
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 669 — tracker ember
Hiába vagyunk offense first csapat, azért az látszik, hogy a run D-vel nem voltak megelégedve.

Még egy bargain bin-es kukázott ember.. remélem annyiért is jött (1.5-2.5 millió mondjuk)
Igazából annyi más franchise csinált közben idióta dolgokat (Broncos, Pats), hogy a végén még egész jó (értsd teljesen átlagos offseasonunk) lesz a végére 😊

Igor
It's a 2ys, $3.55M deal for Marcus Spears and the Ravens


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Hiába vagyunk offense first csapat, azért az látszik, hogy a run D-vel nem voltak megelégedve.

Még egy bargain bin-es kukázott ember.. remélem annyiért is jött (1.5-2.5 millió mondjuk)
Igazából annyi más franchise csinált közben idióta dolgokat (Broncos, Pats), hogy a végén még egész jó (értsd teljesen átlagos offseasonunk) lesz a végére 😊

In Ozzie We Trust!

Itt van egyébként még egy sztori a Pollard-cutról.. szóval remélhetőleg valóban nem (csak) Harbaugh egójáról volt szó.
 wnst.net/baltimore-ravens/pollard/

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 734 — Sa da tay!
Állítólag komolyan érdeklődünk Spears iránt.BaltimoreDefense
Marcus Spears heading to the #Ravens on a 2-year deal, per @alexmarvezempty taxi
Mondom Én 😀
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 669 — tracker ember
Állítólag komolyan érdeklődünk Spears iránt.BaltimoreDefense
Marcus Spears heading to the #Ravens on a 2-year deal, per @alexmarvez


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 734 — Sa da tay!
Állítólag komolyan érdeklődünk Spears iránt.
több mint 11 éve
s.gergo Baltimore Ravens 228 — Ravens fan
 sportsillustrated.cnn.com/nfl/news/20130312/nfl-free-agents-front-offices/#all 😉
több mint 11 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
@RavensInsider: Ravens tight end Dennis Pitta subject of preliminary inquiries, sources say  t.co/l3ou0VysG2

Na még az hiányzik, hogy Pitta-t is lenyúlja valaki :-\
több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 734 — Sa da tay!
@RavensInsider: Hearing Ed Reed is looking for at least $6 million per year. Texans could get within that striking range. They are very serious about himpuffin
Magángépet küldtek érte Atlantába, most érkezett meg Houstonba és megy a Reliant-ba. Sztem estére meg lesz a szerződés...
BaltimoreDefense
Annyiból megnyugtató ,hogy Ednek nem fizettünk volna ennyit és Joe szerződés után nem is tudtunk volna.
Ha a Texans ennyit adott neki,akkor nagyon akarta őt.kátrány
Ez így van. 24 órán belül aláír.
több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 734 — Sa da tay!
Lassan okozhatnának vele valamit...

Ravens still talking with James Harrison.
 www.baltimoresun.com/sports/ravens/ravens-insider/bal-baltimore-ravens-still-talking-with-james-harrison-20130314,0,4269825.story
több mint 11 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Exclusive rights free agent outside linebacker Adrian Hamilton was re-signed for one year and $480,000.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 11 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
@RavensInsider: Cary Williams' three-year, $17 million contract, includes $10.5 million in guarantees in first two year, $2 million more in incentivespuffin
Cary az ékes bizonyítéka a Ravens scout munkájának,A Titans draftolta 7.körben,mi szerződtettük,most stabil kezdő és 10,5M garantált pénze van.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related