Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Egy otthoni vasas elleni meccs lett volna az igazi, de hála a rugalmas Oriolesnak mehetünk idegenbe. Csesszék meg. Az tuti, hogy nem most fogom megszeretni a baseballt.Blaise
Az O's schedule tudható hónapok óta. Reméljük szeptember 5-én ugyanúgy tétre menő meccset fogunk játszani, mint tavaly. A ChiSox is és az O's is utazik előtte, ezért nem tudják átpakolni másik napra akár doubledaynek. Azt meg kérdezd meg Peter Angelostól, hogy mi a különbség egy esti és egy nappali meccs bevétele között. De itt van bővebben:  bit.ly/YhBr4jrobiroboter
Nem ismerem a baseballt, fogalmam sincs a naptáratokról. Csak annyit, tudok, hogy van egy szokás az nfl-ben, hogy a bajnok - történetesen mi - otthon nyitjuk az évet. Ehelyett megyünk idegenbe mert egy kevésbé népszerűbb sportág, kevésbé népszerűbb csapata lejátssza a 80 (?) hazai meccse közül az egyiket. Mi játszunk 8 hazai meccset ami közül a legnagyobb ünnep ez lehetett volna. Ehelyett elzúgunk mondjuk Chicagoba ahol kb pont lefogja szarni a közönség a fejünket vagy mondjuk elmegyünk a vasashoz ahol még nagyobb hurrá ováció fogja köszönteni a regnáló bajnokot az idény nyitón.

A pénzről meg annyit, hogy nem egy nem két tweet szólt arról, hogy Bisciotti hajlandó lett volna kompenzációt fizetni.
több mint 11 éve
robiroboter 2 007 — Let's go O's!
Egy otthoni vasas elleni meccs lett volna az igazi, de hála a rugalmas Oriolesnak mehetünk idegenbe. Csesszék meg. Az tuti, hogy nem most fogom megszeretni a baseballt.Blaise
Az O's schedule tudható hónapok óta. Reméljük szeptember 5-én ugyanúgy tétre menő meccset fogunk játszani, mint tavaly. A ChiSox is és az O's is utazik előtte, ezért nem tudják átpakolni másik napra akár doubledaynek. Azt meg kérdezd meg Peter Angelostól, hogy mi a különbség egy esti és egy nappali meccs bevétele között. De itt van bővebben:  bit.ly/YhBr4j

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Baltimore Ravens ‏@Ravens 4 perc
The #Ravens are going to open the 2013 season on the road on Thursday, Sept. 5 because of a scheduling conflict with the Orioles.

Szuper...Blaise
Bears, Steelers vagy a Broncos lehet az ellenfél.BaltimoreDefense
Egy otthoni vasas elleni meccs lett volna az igazi, de hála a rugalmas Oriolesnak mehetünk idegenbe. Csesszék meg. Az tuti, hogy nem most fogom megszeretni a baseballt.
több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 734 — Sa da tay!
Baltimore Ravens ‏@Ravens 4 perc
The #Ravens are going to open the 2013 season on the road on Thursday, Sept. 5 because of a scheduling conflict with the Orioles.

Szuper...Blaise
Bears, Steelers vagy a Broncos lehet az ellenfél.
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Baltimore Ravens ‏@Ravens 4 perc
The #Ravens are going to open the 2013 season on the road on Thursday, Sept. 5 because of a scheduling conflict with the Orioles.

Szuper...
több mint 11 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Reed Houston-ba költözik.BaltimoreDefense
😕 Legalább szimpatikus,jó csapathoz kerül.Ennyi vigasztal.
Nem tudom elképzelni más mezben.
Eddig azért nem tudtam, igazán átérezni,mit érez 1-1 szurkoló,mikor az emblematikus játékos más mezt ölt.Azt hittem,olyan érzés,mint pl.egy másik kedvencnél,Heap-nél vagy Gregg-nél.
Most azért rosszabb...kátrány
Igen Ő azért más kategória egy igazi ikon, de nem ért váratlanul, számítani lehetett rá, hogy nem tér vissza idén. Sajnálom, hogy Ray után távozott a 2.számú vezér is, az összes csapattárs nagyon-nagyra tartotta és a fiatalok fejlődésében és motivációjában kulcsfigura volt Ő. Kíváncsian várom hogy fogja átvenni a leader szerepet Suggs.
Idén mindkét játékos elhagyta a csapatot, akik miatt annó Ravens drukker lettem.BaltimoreDefense
Az csak a kezdet volt,mint egy szerelem,amikor valamivel kezdődött,pillantás,poén,D kosaras melltartó ,aztán terebélyesedik... 😊kátrány
Gyönyörű költői kép 😊

Valóban. Meg kell mondanom az őszintét: Hihetetlen puffogtam az elmúlt napokban, vérzett a szívem a játékosokért. De mostanra ez már kezdett elhülni. Ami fáj az mindig fájni fog, ami hiányzik az mindig hiányozni fog. De ez a múltunk. A Bajnokcsapat. Ezt senki nem veheti el tőlünk. Innentől viszont már előre kell nézni!
Sokkal jobb ezeket a nagyszerű játékosokat - akikért beleszerettünk ebbe a csapatba- BAJNOKKÉNT (még leírni is gyönyörű!!) elengedni, mint a gyűrű nélkül. De ez dolog - a hasonlatotokkal élve - egy Igaz Szerelem, az ember a szívével választ csapatot és jóban, rosszban, magasban, mélyben ki is tart mellette akárhogy változnak a körülmények, akárhogy változik is a játékosállomány. 😊
több mint 11 éve
Snagal Baltimore Ravens 846
nem olcsó megoldás, de az nfl shopban van a cusotmize it mez... onnan lehet....
ha rendelnél onnan, esetleg pm, lehet társulnék a szállítási költség miatt...Collapo
Esélyes... (bár kicsit lelombozott hogy így nem SB -os mez lesz de, legalább fekete)
még megpróbálom megfejteni a méretet (csak régi Reebok mezem van így az nem sokat segít), ha sikerült írok.

elnézést az offért
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
nem olcsó megoldás, de az nfl shopban van a cusotmize it mez... onnan lehet....
ha rendelnél onnan, esetleg pm, lehet társulnék a szállítási költség miatt...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Snagal Baltimore Ravens 846
Nem tudja valaki honnan tudnék fekete Ed Reed mezt szerezni? (S vagy M-es méret főleg)
Régi reebok mez is jó lenne de évek óta nem találtam feketéből csak youth mezt 😕
Ja és természetesen nem, nem akarok Houston mezt 😛
több mint 11 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Reed Houston-ba költözik.BaltimoreDefense
😕 Legalább szimpatikus,jó csapathoz kerül.Ennyi vigasztal.
Nem tudom elképzelni más mezben.
Eddig azért nem tudtam, igazán átérezni,mit érez 1-1 szurkoló,mikor az emblematikus játékos más mezt ölt.Azt hittem,olyan érzés,mint pl.egy másik kedvencnél,Heap-nél vagy Gregg-nél.
Most azért rosszabb...kátrány
Igen Ő azért más kategória egy igazi ikon, de nem ért váratlanul, számítani lehetett rá, hogy nem tér vissza idén. Sajnálom, hogy Ray után távozott a 2.számú vezér is, az összes csapattárs nagyon-nagyra tartotta és a fiatalok fejlődésében és motivációjában kulcsfigura volt Ő. Kíváncsian várom hogy fogja átvenni a leader szerepet Suggs.
Idén mindkét játékos elhagyta a csapatot, akik miatt annó Ravens drukker lettem.BaltimoreDefense
Az csak a kezdet volt,mint egy szerelem,amikor valamivel kezdődött,pillantás,poén,D kosaras melltartó ,aztán terebélyesedik... 😊


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 734 — Sa da tay!
Ennek a közelében nem volt az ajánlatunk...

@JasonLaCanfora
Maximum value of Ed Reed's deal with the Texans is $16 million for 3 years. Very strong deal for an older safety, especially in this market.
több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 734 — Sa da tay!
Reed Houston-ba költözik.BaltimoreDefense
😕 Legalább szimpatikus,jó csapathoz kerül.Ennyi vigasztal.
Nem tudom elképzelni más mezben.
Eddig azért nem tudtam, igazán átérezni,mit érez 1-1 szurkoló,mikor az emblematikus játékos más mezt ölt.Azt hittem,olyan érzés,mint pl.egy másik kedvencnél,Heap-nél vagy Gregg-nél.
Most azért rosszabb...kátrány
Igen Ő azért más kategória egy igazi ikon, de nem ért váratlanul, számítani lehetett rá, hogy nem tér vissza idén. Sajnálom, hogy Ray után távozott a 2.számú vezér is, az összes csapattárs nagyon-nagyra tartotta és a fiatalok fejlődésében és motivációjában kulcsfigura volt Ő. Kíváncsian várom hogy fogja átvenni a leader szerepet Suggs.
Idén mindkét játékos elhagyta a csapatot, akik miatt annó Ravens drukker lettem.
több mint 11 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Reed Houston-ba költözik.BaltimoreDefense
😕 Legalább szimpatikus,jó csapathoz kerül.Ennyi vigasztal.
Nem tudom elképzelni más mezben.
Eddig azért nem tudtam, igazán átérezni,mit érez 1-1 szurkoló,mikor az emblematikus játékos más mezt ölt.Azt hittem,olyan érzés,mint pl.egy másik kedvencnél,Heap-nél vagy Gregg-nél.
Most azért rosszabb...


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 734 — Sa da tay!
Reed Houston-ba költözik.
több mint 11 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
A tervek szerint még a héten vendégül látjuk Huff-t.(forrás)

Nah, mégegy diploma begyűjtve... végre van időm ide is írni 😀Collapo
Gratula! 😊
több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 734 — Sa da tay!
Grat Colla!

Reed állítólag ma dönt hol folytatja. Tex vagy mi. Állítólag nem nagyon kapartunk utána és a Tex is kevesebb pénzt kínált neki, mint amennyit szeretett volna ( 7milla). Talán 4 millió között fog kapni szerződést meglátjuk hol...

Boldin átment az orvosi vizsgálaton a Niners-nél, így hivatalosan lezárult a trade.
több mint 11 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Nah, mégegy diploma begyűjtve... végre van időm ide is írni 😀
Na nem most, mert most még fejvakarós a dolog, de amint van mit... izgi off-season lesz ez...Collapo
Gratulálok(lunk) 😊
Kevésbé pörögnek az események,azért most is vannak történések.Abszolút változáson esik át a csapat,az a jó,hogy,mint egy tanulmány vagy esszé a kedvencedtől vagy a aki munkáját nagyon szereted,úgy lehet Ozzy és csapata munkáját figyelni,hogyan változnak a prioritások a csapaton belül.Ez is izgalmas .


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Nah, mégegy diploma begyűjtve... végre van időm ide is írni 😀
Na nem most, mert most még fejvakarós a dolog, de amint van mit... izgi off-season lesz ez...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
Spears szerződésének részletei (1,2M cap hit)
@RavensInsider: Marcus Spears' two-year deal worth $2.75 million: $600,000 bonus, $900,000 and $1.25 million base salaries. Up to $1 million incentives 2013

A TE meglepő, de ha korai körös lesz a húzás amit kétlek akkor esetleg Pittát ki lehetne próbálni slotban. BYU-ban elég sokat játszott ott.Blaise
Jövőre mind a két TE UFA lesz, gondolom az egyiküket olcsóbb megoldásra cserélnénk.

Ami viszont furcsa, az az, hogy LT-t nem (?) említette. Mekiról semmi hír, original LT nincs már piacon, bár ha csak 9 millió helyünk van akkor marad a korábban is jól bevált kései FA "kukázás".Blaise
Twitterről gereblyéztem össze ezeket, ott annyi volt ezzel kapcsolatban, hogy szeretnénk, ha BigMac visszajönne.
több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 734 — Sa da tay!
BTW Dickson is RFA ha jól emlékszem, kapott Ő tendert?Blaise
eredeti(3.) körös tendert kapott
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Haribó beszélt... fontosabb gondolatok:

-Valószínű a draftról jönni fog WR és TE is
-Canty és Spears érkezésével Ngata többször NT lesz
-FA pass rushert keresgélünk (jelöltek: Osi, Freeney, Dumerville, Harrison)
-McClellan valószínű ILB lesz
-Egy S érkezése is várható (Huff?)puffin
A TE meglepő, de ha korai körös lesz a húzás amit kétlek akkor esetleg Pittát ki lehetne próbálni slotban. BYU-ban elég sokat játszott ott. BTW Dickson is RFA ha jól emlékszem, kapott Ő tendert?
Ngata bemozgatása valahol várható, mert DT/DE túltengés van míg NT csak Cody van rosteren. Egy nagy need talán megoldható akkor így, de idén sok jó hegyomlás van a drafton szerintem be lehetne egyet húzni
Huffnak örülnék, a Raiders secben kb mindenhol játszott és mindenképpen needre jönne.
Pass rusherek közül nem tudom kinek örülnék, talán leginkább egy egészséges nem túlfizetett Harrisonnak 1-2 évre. Doom nagy név, de sokba lenne szerintem, futás ellen ergya és ha Sizzle visszanyeri a formáját akkor Upshaw villanthat és nem kell Doom.

Ami viszont furcsa, az az, hogy LT-t nem (?) említette. Mekiról semmi hír, original LT nincs már piacon, bár ha csak 9 millió helyünk van akkor marad a korábban is jól bevált kései FA "kukázás".
több mint 11 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
Haribó beszélt... fontosabb gondolatok:

-Valószínű a draftról jönni fog WR és TE is
-Canty és Spears érkezésével Ngata többször NT lesz
-FA pass rushert keresgélünk (jelöltek: Osi, Freeney, Dumerville, Harrison)
-McClellan valószínű ILB lesz
-Egy S érkezése is várható (Huff?)
több mint 11 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
Nem tudom most pontosan mennyi helyünk van a sapi alatt, de ha Doommal összeboronáltak minket akkor szerintem egy Vollmer szerződésre is lehetne.Blaise
Ha jól számolgattam, akkor a Boldin trade lezárása után lesz kb. 9M mínusz Spears cap hitje.

@RavensInsider: Anquan Boldin is set to take his 49ers physical on Wednesday, per a league source. That's required to finalized trade with Ravens
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Négy kompenzációs picket kaptunk(4.kör,5.kör,6.kör,7.kör).
95 óta 37 ilyen picket kaptunk ez a legtöbb a ligában.BaltimoreDefense
Jövőre is kinéz 1-2.
több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 734 — Sa da tay!
Négy kompenzációs picket kaptunk(4.kör,5.kör,6.kör,7.kör).
95 óta 37 ilyen picket kaptunk ez a legtöbb a ligában.