Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
a Spírssze vitáznék, majd hárommillás szerződésssel ugyan legyen már rösztlin, de szerintem endbe mozog, vagy 43ra ugrik
brékkin - Sipli a Q, iq centerre gyűrödni próbál most itt, én drukkolok nekijje


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
S hogy az előzőt mennyire volt értelme megírnom? 😀

Tradeltünk Shipley-ért

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Khm... ötletelgettem... 1. Depth, úgy, hogy nem tudok még sok mindent 😊

O# - 25
QB:
Joe Flacco, Tyrod Taylor

Itt nem nagyon lehet kérdés, Haine-vel nem számolok, mert nem fog beférni az 53-ba mert később annyi kérdés van még....

RB:
Ray Rice, Bernard Pierce, Anthony Allen

Allen maradni fog az ST miatt, a többi alap

FB:
Vonta Leach

Nem kérdés, idén még....

WR:
Jacoby Jones, MRX*, Laquan Williams
Torrey Smith, Tommy Streeter, Tandon Doss

Úgy vélem ez az egység még kap veterán erősítést, hogy ki lenne jó, fogalmam sincs, de nincs megkérdőjelezhetetlen no1 WR a csapatban, sajnos Torrey sem az még... jön valami veterán.... olcsón ennek viszont lesz ára: Thompson, Reed és az újoncok közül mind... Mellette ps, de erről később.

TE:
Dennis Pitta, Ed Dickson, Kyle Juszczyk

Pitta és Dickson helye nem kérdés, ide tehetjük Juszczykot, de nem fér a keretbe Furstenburg....

T:
Bryant McKinnie, Rick Wagner
Michael Oher, Jah Reid

Hogy ki hol, azt mind tudjuk... cserének meg ezek a srácok pont megteszik szerintem, Harewood pápá, ha nem Jensen (lsd később)

G:
Marshal Yanda , Antoine McClain
Kelechi Osemele, Jack Cornell

A kedzők helye itt sem kérdéses, a cseréknél szerintem a rutin fog győzni...

C:
Gino Gradkowski, Ryan Jensen

Gino alap, Ryan pedig ha tud több posztot is, akkor csere lesz, ha nem, akkor PS és onnan kiesik Devey/Mims, és marad a rosteren Harewood.

D# - 25
DT:
Haloti Ngata, Bryan Hall, Brandon Williams
Chris Canty, Terrence Cody/Marcus Spears

Talán meglepő, de szvsz Cody és Spears fog DT csere posztra küzdeni... persze ha Canty jó formát hoz. én Hallt is biztosra írom, Williamsről meg csak jót hallani most.

DE:
Arthur Jones, Pernell McPhee , DeAngelo Tyson

az első kettőt nem engedném el, Lewis-Moore sérült, valszű IR-en lesz, Tyson meg rotációba jó... az ő helye azért nem biztos.

OLB:
Terrell Suggs, Courtney Upshaw
Elvis Dumervil, John Simon

Simon tanulhat, ha kell AlbiMekkel még rotálhat is erre a posztra, a kezdők alap, Upshaw viszont a Brown buli miatt nem kell, hogy bemenjen szerintem....

ILB:
Jameel McClain, Albert McClellan/Josh Bynes
Arthur Brown, Josh Bynes/Rolando McClain

Ez már izgi lesz... JMeki Brown, Bynes szerintem roster, Róland attól függ, mit ítél a bíró, ha marad OLB-be tolhatja AlbiMeket. Talán az 5 DT és a 4-5 LB aránya borulhat.... Emlékezzünk ez még csak első tipp-hopp 😊

CB:
Lardarius Webb, Cory Graham
Jimmy Smith, Chykie Brown, Asa Jackson

Úgy gondolom ezt sokat nem kell magyarázni, Dzsekó over Johnson, mert ST...

FS
Michael Huff, Omar Brown/Christian Thompson

Hm... izgi ez a poszt is, mert én Brownt szeretném ott, de Thompsonnak is van bőven esélye.

SS
Matt Elam, James Ihedigbo

Szerintem a csapat legegyértelműbb posztja... talán a QB-t kivéve. 😀

ST - 3
[/i]K - Justin Tucker
P - Sam Koch
LS - Morgan Cox [/i]
Megkédőjelezhetetlen.

PS:
RB - Bobby Rainey - Én őt akarom rosterre, de nem fog odaférni... szvsz
TE- Matt Furstenburg[/i] - Igen, írtam 4TE rostergyanút, de aztán sehogyan se jött ki a létszám, így Matt PS.
WR - Aaron Mellette[/i] - A hozandó veterán miatt, amit a csapat is mond, meg szerintem is kell
T - Jordan Devey/David Mims[/i] - Ryan Jensen univerzalitásától és Harewood teljesítményétől függ, hogy ők itt lesznek-e. Szerintem igen.
ILB - Nigel Carr[/i] - sajnos Ő még idén se lesz alapember... én sajnálom.
OLB - Michael McAdoo[/i] - ahogy Őt is, de nem hiszem, hogy Simon idejönne, akkor pedig a nevek miatt Ő lesz PS, ha még lehet egyáltalán.
CB - Mark Anthony [/i] - Johnson az idősebb, nem lehet már PS, szóval Anthony a nyertes itt...
S - Christian Thompson/Omar Brown[/i] - írtam feljebb... szerintem ez lesz a legnagyobb harc a rosterért...
[/i]

ezek alapján kiesik:
Deonte Thompson, Chris Johnson, Rolando McClain(?), Marcus Spears,
David Reed, Alex Silvestro, Will Perichak, Damien Berry, Gerrard Sheppard,
Omarius Hines, Tori Gurley, Rogers Gaines, Ramon Harewood(?), Jeff Braun,
Caleb Haine, Brynden Trawick, Anthony Levine, Brandon Copeland,
D. J. Bryant, Adrian Hamilton

van több arc is akit nem engednék el, de ilyen a foci... dolgozzanak még a helyért, ha jól teszik a dolguk átírom ezt a DC-ot 😀

Várom a véleményeket! 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Meki edzésbe állt. Szerintem benne van a szerződésében, hogy csak akkor kapja meg a teljes pénzt, ha nem hiányzik az edzésről se 😀 😀 😀Collapo
Lehet tényleg megváltozott a mentalitása és egy csupaszív játékos lesz innentől! ....nevetés szünet.... 😀 Szereti a pénzt és ha ez a motiváció, akkor ez. Legyen lent edzéseken, játszon jól és akkor mindenki jól jár 😊

Futók:
35 Anthony Allen
28 Damien Berry
40 Kyle Juszczyk FB/TE
44 Vonta Leach FB
30 Bernard Pierce
27 Ray Rice

Jelen pillanatban teljesen elégedett lennék, ha a végső keretben Berry helyére betennék Raineyt. Allen maradna ST-ben JJ előtt vezetni. Rainey legyen csak nálunk, mert tehetséges. Juice és Leach, Pierce és Rice alap.
Flacco5
6 futó tuti nem lesz, Berryben én sem látom a fantáziát, de őszintén szólva Allenben sem. Rainey viszont PS lesz idén szvsz még igy is csak, tehát Rice, Pierce, Leach Juszczyk/Allen és Rainey PS. Juszczyk-ra még kitérek.

Tight End:
Dickson és Pitta alap, első hírek alapján Furstenburgnak is lehet esélye a csapatra.
Flacco5
Pitta, Dickson valóban alap, Juszczyk itt férhet be faszányosan a keretbe, és ha WR rovására mondjuk 4 TE lenne vele, akkor jöhet Furstenburg, amúgy nem, vagy PS.

Safety:
26 Matt Elam SS
29 Michael Huff FS
32 James Ihedigbo SS
33 Christian Thompson SS
28 Brynden Trawick SS

Felső 4 alap, Trawick passz, Brownt én nagyon szívesen látnám!
Flacco5
Szerintem Thompson előtt lesz Brown, egyszerűen jobb nála szvsz. Ha ez így alakul, akkor Trawick nem jut PS-be se...

Bár korábban mondtam h nem teszem, de már itt elkezdtem, szóval rövidesen csinálok egy 53 rostert és egy PS-t, hogy lehessen min vitázni 😊 😊Collapo
Nagyon tetszenek a meglátások! Juicet, akkor számoljuk is egyből TE-be. Maradna biztosra:
Rice-Pierce tandem, Leach FB. Ha Rainey valóban csak PS-ben marad idén is, akkor viszont nincs vezető ST-ben JJ előtt. Nem hiszem, hogy Piercet oda mernék rakni. Ki fog ez még kristályosodni, de most pillanatnyilag azt mondom, hogy 3 futónál (+1 TE/FB) több lesz rosteren. Allenből soha nem lesz semmi, korrekt ST játékos, ennyi és semmi több.

TE: Dickson, Pitta, Juice. Furstenburg PS nem is rossz meglátás!

QB: Flacco, TT. További helyfoglalás totál fölösleges.

WR: Pfúúúú ezt izgalmas lesz nézni... (4RB+3TE+2QB-val számolva kérdés hány elkapót mernek bevállalni) Smith, JJ alap. Doss befutónak tűnik. Streeter/Thompson/Williams trióból mondanék kettőt, Mellette PS, előző trióból kimaradó is talán PS. Ebből talán ki is derül, hogy David Reeddel finom szólva: nagyon nagyon nem szimpatizálok
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Meki edzésbe állt. Szerintem benne van a szerződésében, hogy csak akkor kapja meg a teljes pénzt, ha nem hiányzik az edzésről se 😀 😀 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Futók:
35 Anthony Allen
28 Damien Berry
40 Kyle Juszczyk FB/TE
44 Vonta Leach FB
30 Bernard Pierce
27 Ray Rice

Jelen pillanatban teljesen elégedett lennék, ha a végső keretben Berry helyére betennék Raineyt. Allen maradna ST-ben JJ előtt vezetni. Rainey legyen csak nálunk, mert tehetséges. Juice és Leach, Pierce és Rice alap.
Flacco5
6 futó tuti nem lesz, Berryben én sem látom a fantáziát, de őszintén szólva Allenben sem. Rainey viszont PS lesz idén szvsz még igy is csak, tehát Rice, Pierce, Leach Juszczyk/Allen és Rainey PS. Juszczyk-ra még kitérek.

Tight End:
Dickson és Pitta alap, első hírek alapján Furstenburgnak is lehet esélye a csapatra.
Flacco5
Pitta, Dickson valóban alap, Juszczyk itt férhet be faszányosan a keretbe, és ha WR rovására mondjuk 4 TE lenne vele, akkor jöhet Furstenburg, amúgy nem, vagy PS.

Safety:
26 Matt Elam SS
29 Michael Huff FS
32 James Ihedigbo SS
33 Christian Thompson SS
28 Brynden Trawick SS

Felső 4 alap, Trawick passz, Brownt én nagyon szívesen látnám!
Flacco5
Szerintem Thompson előtt lesz Brown, egyszerűen jobb nála szvsz. Ha ez így alakul, akkor Trawick nem jut PS-be se...

Bár korábban mondtam h nem teszem, de már itt elkezdtem, szóval rövidesen csinálok egy 53 rostert és egy PS-t, hogy lehessen min vitázni 😊 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Elam #31 -> #26

Fogyogatunk szépen ERFA szinten, nagyon remélem, hogy mind Rainey, mind O. Brown bekerülhet a csapatba 😊 Mondjuk a futók pozíciója... hogyis mondjam... telített:
35 Anthony Allen
28 Damien Berry
40 Kyle Juszczyk FB/TE
44 Vonta Leach FB
30 Bernard Pierce
27 Ray Rice
Jelen pillanatban teljesen elégedett lennék, ha a végső keretben Berry helyére betennék Raineyt. Allen maradna ST-ben JJ előtt vezetni. Rainey legyen csak nálunk, mert tehetséges. Juice és Leach, Pierce és Rice alap.

TE pozíció is kérdés:
Dickson és Pitta alap, első hírek alapján Furstenburgnak is lehet esélye a csapatra.

Safety:
26 Matt Elam SS
29 Michael Huff FS
32 James Ihedigbo SS
33 Christian Thompson SS
28 Brynden Trawick SS
Felső 4 alap, Trawick passz, Brownt én nagyon szívesen látnám!
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Considine nem FA? Egyébként spec teamerünk van elég nem kell még Ő is. Thompson meg ugyebár elszteroidozta az első 4 v 5 meccset, szóval S poszton lehet sansza UDFA-nak.
Blaise
csak ne benne lássuk a veterán tapasztalatot, ami kell a csapatnak, akkor nem hozzuk vissza.... amúgy annak ellenére, hogy jó hosszú hsz-t írtam, legalább jó szar is lett 😀 kishibás 😊
így viszont csak Levine-t kéne megverni S poszton.... mondom megint felejtsük el szépen Considine-t 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Considine nem FA? Egyébként spec teamerünk van elég nem kell még Ő is. Thompson meg ugyebár elszteroidozta az első 4 v 5 meccset, szóval S poszton lehet sansza UDFA-nak.

Juszcyk szerintem a tipikus TE/FB hibrid. Senior Bowlon meggyötörte tisztességgel a linebackereket a Harvardon meg volt 700 yardja elkapkodva meg 8 TD-je. Kíváncsi vagyok, hogyan akarja/tudja majd használni Caldwell
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
S Brynden Trawick
The safety from Troy has good size at 6-foot-2, 215 pounds. He also has a knack for finding the football, and racked up 83 tackles and three interceptions during his senior season.

Magas, mégis sok taklit mutat fel, tud labdát is elkapni... érdekes projekt, mert hát Huff, Elam, Ihedigbo szinte biztos a poszton, de Brown, Thompson, Cook, Considine, Levine és Ő még jót küzdhet... én örülnék, ha Brown, Cook bent lenne, így viszont mindenki mástól búcsú. Ja és újabb petíciót nyújtok be Considine ellen: Drága és az árához képest fos.... küldjük el!Collapo
Hétfőn a csapat visszavonta az ERFA tendert Cook-tól így Ő szabadügynök. Bajema szerepést pedig szerintem Juszczyk fogja átvenni, ezért lesz 2 FB a rosteren, neki jóval több TE szerepkört szánnak, ezért is nyilatkozták, hogy más lesz a feladatköre, mint Leachnek.BaltimoreDefense
hm... jogos 😀 akkor Furstenburg se nagyon ér csapatközelbe... a Cook hírről meg lemaradtam...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 739 — Sa da tay!
S Brynden Trawick
The safety from Troy has good size at 6-foot-2, 215 pounds. He also has a knack for finding the football, and racked up 83 tackles and three interceptions during his senior season.

Magas, mégis sok taklit mutat fel, tud labdát is elkapni... érdekes projekt, mert hát Huff, Elam, Ihedigbo szinte biztos a poszton, de Brown, Thompson, Cook, Considine, Levine és Ő még jót küzdhet... én örülnék, ha Brown, Cook bent lenne, így viszont mindenki mástól búcsú. Ja és újabb petíciót nyújtok be Considine ellen: Drága és az árához képest fos.... küldjük el!Collapo
Hétfőn a csapat visszavonta az ERFA tendert Cook-tól így Ő szabadügynök. Bajema szerepést pedig szerintem Juszczyk fogja átvenni, ezért lesz 2 FB a rosteren, neki jóval több TE szerepkört szánnak, ezért is nyilatkozták, hogy más lesz a feladatköre, mint Leachnek.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
A csapatnál maradt UDFA-k:

TE Matt Furstenburg
The Maryland product was one of the most well-known undrafted signings by the Ravens. He caught the attention of NFL scouts with a standout combine and has a realistic chance to make the 53-man roster.

Bajema helyén igen sok esélye van bejutni, mivel Pitta és Dickson már "veterán", Bajemánál meg - ha tud hasonló szintet - olcsóbb. Itt cserét várok, Furstenburg be - Bajema ki. Ugyanakkor egyszerű dolga biztos nem lesz, viszont ha van olyan jó, mint a combine-ja, akkor még hosszabb távon is jelenthet jót a csapatnak.

WR Omarius Hines
Hines is looking to join Deonte Thompson as the second Gator in as many years to make the roster as an undrafted free agent. He is a dynamic athlete, as Florida used him as a WR and as a RB.

Érdekes multi-threat srác, de a WR egységbe rutin kell, ráadásul a futóink is megvannak, nem hiszem, hogy labdába rúghatna a csapatnál. max PS, de azt is kétlem bár még jó is lehetne.

WR Gerrard Sheppard[/b]
The Towson WR and McDonogh product is looking to make the roster of his hometown team. Sheppard made a strong impression during rookie minicamp, and caught a TD on the final play of the weekend.

Lásd feljebb, de nem multi-threat, Ő még PS-re sem esélyes... nálam.

OT Rogers Gaines
Gaines was a standout during his career at Tennessee State, starting 18 games during that time. He didn't allow a sack last year and at 6-foot-6, 334 pounds, he has the size to play either tackle spot.

Ha van annyira gyors, atletikus és tényleg bevethető akár Oher cseréjeként.... de nem hiszem. Ráadásul Ő biza azon a poszton játszik, ahol a legnagyobb most a forgalom... lásd később.

OT Jordan Devey
Devey started all 24 games during his two years at Memphis, taking snaps at LT, LG and RG. He started at LG during the East-West Shrine Game, and that versatility should help him.

Ha az előbb elmondtam, hogy sokan játszanak az OL posztokra, akkor úgy vélem, talán Ő lehet a jolly, sok posztot játszott, és emlékezzünk csak Chester-re? Mi szeretjük az univerzális OL embereket. Az én tippem az, hogy Ő megragadhat PS, ha kurvajót játszik, talán Harewood (sérülékeny, mint a picsa) helyén.

OG Jeff Braun
The Westminster native was a three-year starter at West Virginia, and was an honorable mention All-Big 12 selection selection last year. John Harbaugh said he was impressed by his rookie camp.

Az előbbi két játékosnak én lehet jobban örülnék, bár tény, hogy Braun is ígéretes lehet. Nekem a "már-eleve-guard" minősítése tűnik kevésnek... de cáfoljon rám! 😀 Max PS.

OT Joe Unga
Unga is another small-school offensive line prospect with experience at right and left tackle. He was a first-team All-Lone Star conference selection last year as a right tackle.

Még ha tetszik is Haribónak, akkor se hiszem, hogy helye lenne... SZVSZ Gaines, Devey jobb nála, Braun meg nagyobb divízióból jön. Sry Pal!

DE Will Pericak
He started all 49 games of his college career, which set a record at Colorado. He was a captain during his senior year and also was an honorable mention All-Big 12 selection.

Hangadó, jelentős tapasztalattal, vezér, nem is rossz a liga, ahonnan jön... viszont Simon, Lewis-Moore (ha és amikor felépül), Mekadó, Arti, Mekfi, Boxoló(Tyson), CanTi és Spears mellett bármi módon labdába rúgni... Ő nem jut be.

OLB Brandon Copeland
Copeland is another local product (Gilman), and the OLB from Penn was a three-year starter in college. He was a first-team Ivy League performer for three straight years.

Crowded, crowded position... SZVSZ esélyes, hogy nem esélyes. Jó competition-ért küzdhet.

S Brynden Trawick
The safety from Troy has good size at 6-foot-2, 215 pounds. He also has a knack for finding the football, and racked up 83 tackles and three interceptions during his senior season.

Magas, mégis sok taklit mutat fel, tud labdát is elkapni... érdekes projekt, mert hát Huff, Elam, Ihedigbo szinte biztos a poszton, de Brown, Thompson, Cook, Considine, Levine és Ő még jót küzdhet... én örülnék, ha Brown, Cook bent lenne, így viszont mindenki mástól búcsú. Ja és újabb petíciót nyújtok be Considine ellen: Drága és az árához képest fos.... küldjük el!

Depth-et ilyenkor adni még baromság... nem is adok, viszont aki még követi ezeket a játékosokat, tud a college múltjukról többet, azt szívesen venném, ha szintén írna pár sort 😊 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Waive:
TE - Murphy Holloway (NBA)
QB - Nathan Stanley
RB - Ray Holley
CB - Jose Cheeseborough

Cut:
DT - Swanson Miller

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 739 — Sa da tay!
Ma lenne 80 éves Johnny U
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
nice!
2013 Cheerleader Calendar ShootBaltimoreDefense
Szép-szép, meg tetszik is, de kalendárium nélküle?

(Aki kapásból keresés nélkül tudja a nevét, annak pacsi!)
| Adrienne B. |

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 739 — Sa da tay!
nice!
2013 Cheerleader Calendar Shoot
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Akár jól is elsülhet Spagi szerződtetése.
...
Ami tény,hogy Pees 64 éves és pár év múlva nyugdíjba is vonulhat.
...
A másik ,hogy biztosíthatja az átmenetet,ha Pees abbahagyja.
kátrány
ezt én is így látom, amolyan Caldwell féle húzás 😊
+1

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Ravens have hired Steve Spagnuolo as senior defensive assistant. Harbs on Spags: He can help with every position on the defense, & we’ll take full advantage of his knowledge & excellent teaching abilities.
BaltimoreDefense
Nem nagyon értem Spanuoloval mit akarunk. Szépen tolatott az évek alatt lefelé az edzői ranglétrán. Ahol pedig felelős volt a D-ért ott minden esetben 4-3-as védelem futott, bár a tavalyi alakulatát nehéz lenne védelemnek nevezni.
A tavalyi alapszakasz D.hez képest persze nehéz lenne visszalépni, de kétlem, hogy Spagnuolo hozná meg az előre lépést.

Az UDFA-k közül szerintem Furstenberg, Holloway, Copeland és Gaines lehet a legérdekesebb. A két TE közül ha Bajemat nem hozzuk vissza egy megcsípheti mindenképpen a rostert.Blaise
Akár jól is elsülhet Spagi szerződtetése.
Lhet arról van szó,egy régi barátnak biztosít munkát.
Ami tény,hogy Pees 64 éves és pár év múlva nyugdíjba is vonulhat.Nálam nagy előnye,hogy már nem akar vezetőedző lenni,szóval egy hosszabb vagy legalábbis középhosszú védelmi filozófiát lahat rá építeni.Én jó szakembernek tartom,tapasztalt ,többszörös SB győztes.

Spagi viszont azt az agresszív védelmi filozófiát képviseli,amiben Harbs hisz,amiben szocializálódott Philliben,Jim Johnson defense-nek tagjaként.Most szerintem a blitzsémákban segíthei a D-t.
A másik ,hogy biztosíthatja az átmenetet,ha Pees abbahagyja.
Oké,hogy lefelé tart Spagi csillaga,kevés esélye van egy DC vagy HC posztra,a szaktudása megvan és egy kreatív környezetben hasznos lesz.

Nekem az állandóság fontosabb,én annak örülnék,ha Pees még maradna 5-10 évig,mint ,hogy Spagi 1 év után lelépjen,mint Pagano.
Viszont a folyamatosság is fontos a DC poszton,hogy egy esetleges új DC ne a nulláról kezdje és azt Spagi biztosítja.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Ravens have hired Steve Spagnuolo as senior defensive assistant. Harbs on Spags: He can help with every position on the defense, & we’ll take full advantage of his knowledge & excellent teaching abilities.
BaltimoreDefense
Nem nagyon értem Spanuoloval mit akarunk. Szépen tolatott az évek alatt lefelé az edzői ranglétrán. Ahol pedig felelős volt a D-ért ott minden esetben 4-3-as védelem futott, bár a tavalyi alakulatát nehéz lenne védelemnek nevezni.
A tavalyi alapszakasz D.hez képest persze nehéz lenne visszalépni, de kétlem, hogy Spagnuolo hozná meg az előre lépést.

Az UDFA-k közül szerintem Furstenberg, Holloway, Copeland és Gaines lehet a legérdekesebb. A két TE közül ha Bajemat nem hozzuk vissza egy megcsípheti mindenképpen a rostert.
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 739 — Sa da tay!
Ravens have hired Steve Spagnuolo as senior defensive assistant. Harbs on Spags: He can help with every position on the defense, & we’ll take full advantage of his knowledge & excellent teaching abilities.

Elam, Brown, Williams és Simon-on kívűl megegyeztünk minden rookie-val és a 14 udfa is leszerződött:
offensive guard Jeff Braun (West Virginia, Winters Mill), cornerback Jose Cheeseborough (Florida International), outside linebacker Brandon Copeland (Penn, Gilman), offensive tackle Jordan Devey (Memphis), tight end Matt Furstenburg (Maryland), offensive tackle Rogers Gaines (Tennessee State), wide receiver Omarius Hines (Florida), running back Ray Holley (Louisiana Tech), tight end Murphy Holloway (Ole Miss), defensive end Will Pericak (Colorado), wide receiver Gerrard Sheppard (Towson, McDonogh), quarterback Nathan Stanley (Southeast Louisiana), Troy safety Bryden Trawick and offensive tackle Joe Unga (Midwestern State).
+ elküldtük Lonyae Miller-t(RB)
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Dobpergés...vassadi
Valahogy várható volt, hogy visszahozzuk, kevesebb így a lyuk a falban, amit fiatallal pótolunk.
Most az az egyetlen két kérdés, hogy:

1. Gino tudja-e pótolni a posztot klasszis szinten játszó Brikát.
2. Meki hajlandó-e játszani, lesz-e morál és bír-e egy szezont végig.
3. Ki lesz az a "fiatal", akit ki tud tanítani, ki marad mögötte rosteren.

Ehjj ez a számolás 😊

Azért nem bánom, hogy ez a deal összejött, csak nekem egyértelműen sok kérdés marad nyitva még így is....

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 739 — Sa da tay!
Bryant McKinnie contract is two years with a maximum value of $7 million.

Mezszámok:
Matt Elam, No. 31
Arthur Brown, No. 59
Brandon Williams, No. 98
John Simon, No. 47
Kyle Juszczyk, No. 40
Rick Wagner, No. 71
Kapron Lewis-Moore, No. 67
Ryan Jensen, No. 77
Aaron Mellette, No. 80
Marc Anthony, No. 36
több mint 11 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Dobpergés...

Ravens agreed to terms with LT Bryant McKinnie on a two-year contract. McKinnie had reportedly been weighing offers from the Dolphins and Chargers on Thursday, but the Ravens were lurking in the weeds and found a way to get the 34-year-old back under contract.vassadi
Yeaaaa, én nagyon nagyon örülök. Fiatalok tanulhatnak tőle és amikor visszavonul már a kinevelt 'újoncoknak' adja át a helyét 😊



BigMaci, Oher, Yanda, Osemele, Gradko fal azért eléggé hangzatos 😀
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 571
Dobpergés...

Ravens agreed to terms with LT Bryant McKinnie on a two-year contract. McKinnie had reportedly been weighing offers from the Dolphins and Chargers on Thursday, but the Ravens were lurking in the weeds and found a way to get the 34-year-old back under contract.
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Jobb oldalon sem volt éppen korszakos, ellenben a "leftgárd" nagyon jól állt neki.Blaise
Igazad is van benne, (😀) DE rosteren:
G/T:
Cornell, Osemele, Wagner, Yanda,
T:
Harewood, Mims, Oher, Reid és Meki

namost ennyi Takli-képes emberből azért már kellene valakit találni...

Tudom, Yanda RG, mert ott elit, KO legyen LG, Oher, inkább RT, mint LT 😊 Wagner újonc, de még így is van 4 játékos, akit csak cipelni nem olcsó, és valakinek elő kellene lépni kezdőbe... sztem amúgy Reid-nek... de majd meglátjuk... Cornellt és Mimset is bírják az edzők... ha most még hozunk valakit, plusz vesszük a 2 C-t, akkor viszont hullajtani kell az emberekből... ráadásul ha össze akarjuk őket szokatni, akkor hamar.Collapo
Wagnert a tavalyi draft után még korai körös T prospectnek tartották, nem tudom miért csúszott le ilyen mélységekbe. minden esetre szerintem a TC egyik legérdekesebb csatája lehet a LT poszt, de nem látom túl rózsásan a helyzetet. egy bizonyított veterán nagyon elférne.