Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Jobb oldalon sem volt éppen korszakos, ellenben a "leftgárd" nagyon jól állt neki.Blaise
Igazad is van benne, (😀) DE rosteren:

G/T:
Cornell, Osemele, Wagner, Yanda,

T:
Harewood, Mims, Oher, Reid és Meki

namost ennyi Takli-képes emberből azért már kellene valakit találni...

Tudom, Yanda RG, mert ott elit, KO legyen LG, Oher, inkább RT, mint LT 😊 Wagner újonc, de még így is van 4 játékos, akit csak cipelni nem olcsó, és valakinek elő kellene lépni kezdőbe... sztem amúgy Reid-nek... de majd meglátjuk... Cornellt és Mimset is bírják az edzők... ha most még hozunk valakit, plusz vesszük a 2 C-t, akkor viszont hullajtani kell az emberekből... ráadásul ha össze akarjuk őket szokatni, akkor hamar.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
2.
Amennyi OL, ezen kívül pedig OT húzás volt, de OG is, simán lesz nem 11 éves veterán a palettán rövid időn belül, addig pedig - hátha bejön alapon - a meglevő anyagból is lehet gazdálkodni:
3.
X/Osemele-Osemele/Y-Gradkowski-Yanda-Oher fal azért nem fos ám... van mögöttük depth is és onnan is előléphet még ember, fiatal és potens ez a rész. De jöhet még vetmines value playa... bár nem Albert, Ő drága, de éppen jöhet, ha kell... (OZ again)
Collapo
Huhh Albert... De az már fekete mágia lenne 😀 Szerintem valami veterán lenne jó, vagy nemtom, rúgja ki Monroet a Jax, hogy legyen helye a vakoldalon Lukenak és jöhet vigasztalódni egy PO esélyes csapatba😀 Viszont én továbbra sem gondolom, hogy KO-t ki kellene tenni T-nek. Jobb oldalon sem volt éppen korszakos, ellenben a "leftgárd" nagyon jól állt neki.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Hm... én Meki kapcsán két dolgot emelnék ki:

1.
Komoly magatartás és hozzáállásbeli problémái vannak... szövegel és állandóan tohonya és kövér. Egy gyűrűvel azért még nem isten, pláne, ha figyelembe vesszük azt, amit Blaise is írt. Nem volt leharcolva, fél idényt játszott, bár tény, hogy tett a sorért, de nem (csak) miatta lett itt a fal jó.

2.
Amennyi OL, ezen kívül pedig OT húzás volt, de OG is, simán lesz nem 11 éves veterán a palettán rövid időn belül, addig pedig - hátha bejön alapon - a meglevő anyagból is lehet gazdálkodni:

3.
X/Osemele-Osemele/Y-Gradkowski-Yanda-Oher fal azért nem fos ám... van mögöttük depth is és onnan is előléphet még ember, fiatal és potens ez a rész. De jöhet még vetmines value playa... bár nem Albert, Ő drága, de éppen jöhet, ha kell... (OZ again)

4.
Jó volt a matektanárom, de evés közben jön meg az étvágy.

5.
ÖN-töd.

6.
Hasad a pad. 😛 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000165677/article/bryant-mckinnie-set-to-take-physical-with-chargers

Úgy tűnik BigMacet elveszítjük 😕 Szerintem nagy kár érte, jó lett volna még a szezont lehúzni vele.
Amúgy a Chargers hogy jött? Engem ért ez teljesen váratlanul? Hallottam pletykákat Dolphinsról, de Chargersről egyáltalán nemFlacco5
Egy részről sajnálom, mert nincs LT-nk jelenleg, és azért a semminél Ő is jobb lett volna plusz nagy szerepe volt abban, hogy összeállt a PO-ra a fal. Másrészről, nem hiszem, hogy Ray motivációs plussza nélkül és gyűrűvel az ujján képes lenne motiváltan lenyomni egy idényt arról nem is beszélve, hogy az idény döntő részét végig üldögélte a padon, szóval leharcolva sem volt a PO-ra. Ki tudja végig tud-e tolni egy teljes idényt kezdőként és Harbóval nem összeveszve. Így alakult...
több mint 10 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/zjaovz78d6vyirn1ugph
Bryant McKinnie set to take physical with Chargers
Veteran offensive tackle Bryant McKinnie told NFL.com's Albert Breer that he will take a physical with the San Diego Chargers on Wednesday. Does he fit in with the Chargers' plans?


Úgy tűnik BigMacet elveszítjük 😕 Szerintem nagy kár érte, jó lett volna még a szezont lehúzni vele.
Amúgy a Chargers hogy jött? Engem ért ez teljesen váratlanul? Hallottam pletykákat Dolphinsról, de Chargersről egyáltalán nem
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Facen találtam:

TE Matt Furstenburg-ot külön kiemelném ő szinte biztos hamar lehetőséget kap majd! Elégé leértékelték őt a drafton pedig a legjobb volt az összes TE-között a gyorsasági felmérőkön és a súlypont emelkedésben is! Emelet egy Maryland-i iskoláról jön ami ugye plusz elkötelezettség a Ravens felé. Nem is csoda hogy a Panthers ajánlatát dobta amint John felhívta hogy játsszon a városa csapatában.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 11 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Megnéztem draft trackeren az általunk megkeresett UDFA játékosok közül ki kapott értékelést, 3 játékos a 17-ből:

Matt Furstenburg, TE, Maryland 55.6
https://static.www.nfl.com/image/private/t_headshot_desktop/league/tbtzo0ky4kemoogaszsf
Matt Furstenburg Stats, News and Video - TE | NFL.com
Latest on TE Matt Furstenburg including news, stats, videos, highlights and more on NFL.com

ROGERS GAINES, OT, Tennessee State 60.9
https://static.www.nfl.com/image/private/t_headshot_desktop/league/stocjcyga4tistz2ove2
Rogers Gaines Stats, News and Video - OT | NFL.com
Latest on OT Rogers Gaines including news, stats, videos, highlights and more on NFL.com

Jordan Devey, OL, Memphis 52.0
https://static.www.nfl.com/image/private/t_headshot_desktop/league/bjgkez60gevugtmvez5w
Jordan Devey Stats, News and Video - G | NFL.com
Latest on G Jordan Devey including news, stats, videos, highlights and more on NFL.com


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Üdv Voice 😊

akkor okoskodok én is, mert az eddigi hozzászólókkal ellentétben én csak azt tudok 😀:

Matt Elam SS Florida
Egyértelmű a szándék, egy erős, nagyot ütő SS kellett Pollard távozása után, mert Ihedigbo nem elég. Huff FS, akárcsak szerintem Omár! Thompson maradt, az ő posztjával nem vagyok tisztában... szóval egyértelmű need-re jött és úgy vélem remek pick (Szüprín is lehetett volna, nekem ez a srác szimpatikusabb, mellesleg mock-drafton én is Őt húztam első körben, igaz nem ide 😊) Gyors, lát is a pályán, bár néha tényleg "melléfut" a túl nagy tackle maitt, de az tanítható... lehet hogy Gátőr párja miatt volt jó, de itt Huff mellett simán tudja majd ugyanazt, ráadásul kezdőbe várom, mert mint írtam Ihedigbo nem starter.

Arthur Brown ILB Kansas St.
És ez az a pick, ami miatt Elam tökéletes előskörös... OZ megint varázsolt, nem túl drágán előrement a nagyon sokat csúszó klasszisért, aki akár azonnal meghatározója lehet a védelmünknek, sőt talán feledtetheti a sok elmenő arcot is (Ray-ray-t persze nem, de ez a srác pusztítani fog.) Ez is egyértelmű need, tökéletes megvalósítás. A draft legnagyobb húzása ismét OZ-hoz fűződik.

Brandon Williams DT Missouri Southern St
Itt csatlakoznék kátrányhoz. Van ideje tanulni a srácnak és bár másodligában, vagy lejjebb játszott, azért mégiscsak 3x-os All American a srác. Igazi depth növelő érték akár első naptól is és bizony komoly konkurencia a Hegynek - aki mostanában inkább csak dombocska, lassú erózióval, semmint hegy, omlással. Ngata, Spears, Canty mögött pedig kitanulja a szakmát seperc - egy-két év - alatt, így amikor már öregszik az a rész, nos Ő akkor tud majd villogni. Jó választás és bár nem feltétlenül need, azért a koncepció világosan kirajzolódik.

John Simon DE/OLB Ohio St.
Játszott már DT-t, DE-t, mi inkább OLB-ként számítunk rá. Depthet növel, tanul, de testi ereje bizony erősíti majd az egységet és a pass-rush-t. Így, figyelembe véve a poszt jelenlegi állapotát, Ápsó nyugodtabban mozgatható beljebb, mert a srác sajnos nem hozza azt a nyomást amit várunk tőle... esélyes viszont hogy belül - a látásával, mert az nem rossz - jobban villoghat Külön emelném még ki (nagypop)Simon esetében, hogy kétszeres csapatkapitány, vagyis lehet hasonló hangadó lesz belőle mint Sugar-ból annak idején... persze ha letesz annyit az asztalra... kell a hang, a tűz a csapatba, ráadásul a srác work-horse is. Ez a pick is needre jött, fasza húzás.

Karl Juszczyk FB Harward
Leach-klón. Egy az egyben vesz ki LB-ket a blokkjaival, az Ivy ligában volt 700+ yardja elkapásból és 8TD-je, jó a keze, erős és nem fél blokkolni, mondom, mint Leach. Kell is a mi játékunkba, mert Rice nem fog fellökni falembert, vagy LB-t, Juszczyk igen. Lehet, hogy magas volt a 4. kör kompenzációs a srácra, viszont a játék-szisztémánk miatt egyértelműen Ő kellett... Ezt én kicsit Flacco-szerű pickre értékelem, ahol néhány év után jött ki a húzás igazi értéke. Nálam ez a Ravens draft második legjobb húzása, igaz Elammel holtversenyben.

Ricky Wagner G/T Wisconsin
A Wisconsin folyamatosan jó támadófal játékosokat ad a ligának, és szerintem Wagner se kivétel. Lehet, hogy nem immediate starter left tackle, viszont rövid időn belül az lehet belőle, szerintem amúgy NagyMeki nem marad, lévén Haribóval nem packázhat senki... amúgy érdekes módon a liga se vitte azonnal a srácot, hogy 'húú, miatta lett csak bajnok a Ravens'. A papírja lejár, ki kell várni, mert játszani akar, majd lead a "csak-kezdő" hozzáállásból. Amúgy Osemele elbíjra a baloldalt szerintem, pláne, ha van kivel rotálnia. Wagner 2-3 éven belül kezdő lesz itt szerintem.

Kapron Lewis-Moore DE Notre Dame
Nuff said a srácról. 3-5 tech, jó munkamorál, kevés balhé, igen, az MCL miatt rizikós, de ha rendbe jön, akkor upgrade lehet Ő is. Kalillel állt szemben és nem is tolta ellene rosszul. Kalil meg ugye top 5 pick volt. Talán Ő idén a luxuspick, lehetett volna sokkal később is, vagy helyette Reddick, aki kevésbé kérdéses, de nem is akkora tehetség. Posztmélyítésre, vörös trikóra és tanulásra kiváló alapanyag, aki még komoly fegyvertény lehet nálunk... a fiatal tehetségek mindig kellenek, a meglévő keret se lesz fiatalabb... ja és egy Lewis kell B'moreba ráadásul a srác Moore is 😀 (na jó ez szar szójáték volt) 😀

Ryan Jensen C Colorado St. - Pueblo
Játszott már szélen is, de az NFL-be középre várják, mi Centernek hoztuk, hogy Gradkowski ne unatkozzon a nyáron... csere lesz a srác nem kérdés, de azért kell, hogy legyen verseny... amúgy Birka posztját cefet nehéz lesz hozni azon a szinten, ahogy a vén kecske tette... 6. kör, mit veszthetünk. Tetszik a húzás

Aron Mellette WR Elon
Én azt hittem a srác előbb kimegy... így ez jó pick. WR-ben szerintem korántsem van akkora gond, mint hisszük/hiszik odakinn... TSmith, JJ, Doss, LWill, Steeter, DReed, Thompson. Sok a fiatal, sok az ügyes kezű gyerek, és többen már bizonyítottak is. Streeter lehet még Marshall is, mérete van hozzá, eddig pedig tanult... mélységi célpontnak van Smith és Dreed - ha utóbbi feljut a csapatba újra. középre JJ, Doss, LWill és ami fontos, ne felejtsük el a TE-ket... simánt kaphatnak több szerepet, valamint ugye Rice még mindig simán elkap 800 yardot egy szezonban 😀 Haribóék pedig azt mondták, figyeljünk még, nincs minden letudva... sztem Mellette 6'2''-vel és 217 font súllyal fizikális elkapónak jött, ami céltudatosságot hordoz magába. Én úgy gondolom jön valaki aki ezt a stílust megtaníthatja neki, egy veterán egy évre aztán a WR corp kész is.

Mark Anthony CB California
CB-ből sose elég. Ráadásul top 100-ba várták, így a hetedik körben steal 😀 Viccet félretéve termete elég ahhoz, hogy külső corner legyen, az hogy mivé fejlődik meg már a többieken múlik. Ha nem kell azonnal kezdenie, s szvsz nem kell, akkor belőle is sok lehet még. Nem McAllister, de még sok van benne. Ahol húztuk, ahhoz képest meg kimondottan sokra viheti és a front7 ha olyan brutál lesz, mint várom, 1-2 év és a srác még "ballhawk" is lehet, mert a támadóknak nem lesz ideje hosszan passzra várni a zsebben. Méretei jók, de erősödnie kell... azt meg itt lehet 😀 7. körben kimondottan jó húzás.

A vége-felé a draftnak Ozziék már tipikusan Ravens pickeket húztak, jó helyen, jó értéket, ez az elmúlt 3 év talán legjobb draftja lehet, pedig az sem egyszerű feladat 😊

A többi "need"-et pedig UDFA-ból már most is pótoljuk.... lehet verekedni a címvédő csapatba kerülésért... Hajrá mi!

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Üdv. Voice 😊

Ez egy b*szott jó draft volt.Mindent jelez,hogy IR-re draftoltunk Kapron Lewis-Moore személyében.
Elam az egyik első számú kiszemelt volt,ahogy Art.Brown is,mégis lecsusszant 2.körre.Két kezdő needre az első két fordulóban,vállalható trade keretében. 😊

Brandon Williams prototípus NT
",Nose Tackle (NT)
Röviden talán a "sűrű" kifejezés találó ezen a pozíción játszó emberekre. Jellemzően nem túl magas (180-190cm), viszont kifejezetten nehéz (150-160kg) játékosok. Feladatuk nagyon összetett, egyrészt a futások két kedvenc célpontját, a belső két rést felügyelik (a center és a guardok közöttiket); másrészt a screen passszok levédekezésében is fontos szerepük van, rögtön le kell válniuk a blokkolóról amint ezt észlelik és a pálya belső részét le kell zárniuk az elkapó útjából.
Számozás: 60-79, 90-99 "
forrás:bowl.hu
Neki nem kell kezdeni,vélhetően Ngata rotációja lesz,én Codynak kevés esélyt adok rosteren maradni.

Ozz ,ars poetica,nem lehet elég passrushert a rosteren tartani.Simon valószínú,projekt playerként érkezett ,2-3 év alatt kell JJ-vé vagy Krugerré válnia.Valszeg JJ-vé,mert futás ellen jobb,mint Kruger.

Kyle Juszczyk,nagyon jó játékos,magasan draftoltuk,kellett.A Ravens folytatja a tradicionális, futás alapú focit.Ehhez kell fullback,lehet az a luxus is összejöhet,hogy Leachtől tanulhatja a szakmát,mert mindketten rosteren maradnak.

Ricky Wagner valszeg nem rosszabb,mint a backug OL menek a rosterről.

KL-M,eleve IR-re draftoltuk,kellhetett,mert valszeg később is elérhető lett volna.Meggyógyulhat 1 év alatt és óriási játékosoktól tanulhat.

Jensent a pro-day-en csak mi és a Dolphins néztük meg.Tetszhetett benne valami,mert lehet ő is elérhető lett volna később vagy udfa-ként.Magasan draftoltuk.

Mellete és Marc Anthony személyében mélységet kereshettünk,CB és WR mindig kell,akár megragadhatnak rosteren.
Harbs nyilatkozta,hogy a WR gárdával elégedettek,ezért nem draftoltak,remélem igaza lesz.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Cody tavaly eléggé "súlytalan" volt Williams simán beelőzheti a charton plusz van 5 tech tapasztalati, ha nem is sok így Canty mögött is bekerülhet a rotációba. McPhee-ről az terjeng, hogy OLB-nek akarják átképezni (talán itt olvastam, de lehet rosszul emlékszem és így hogy jött Simon ez lehet megváltozik)Blaise
Az egyetemi focit nem követtem, de ahogy olvastam Jesse Williams és Alex Okafor-t is többre tartották, mint Brandon Williams-t, mi mégis őt választottuk, ennek mi lehet az oka ?Voice
Williams hatalmasat csúszott, gondolom nem ok nélkül. Én örültem volna neki, de valami miatt nem nagyon kapkodtak érte (talán sérülés) Okafort 4-3 as endnek írják szinte mindenhol aki nem egy atletikus freak (mondjuk a Cardinals 3-4et védekezik ha jól tudom). B-Will mellett talán az szólhatott, hogy szuper fizikuma van akinek a technikáját lehet csiszolni.

Szerk: Plusz ahogy olvasgatom, zéró pályán kívüli balhé és kiváló munkamorál ami szintén sokat számíthatott.
több mint 11 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Cody tavaly eléggé "súlytalan" volt Williams simán beelőzheti a charton plusz van 5 tech tapasztalati, ha nem is sok így Canty mögött is bekerülhet a rotációba. McPhee-ről az terjeng, hogy OLB-nek akarják átképezni (talán itt olvastam, de lehet rosszul emlékszem és így hogy jött Simon ez lehet megváltozik)Blaise
Az egyetemi focit nem követtem, de ahogy olvastam Jesse Williams és Alex Okafor-t is többre tartották, mint Brandon Williams-t, mi mégis őt választottuk, ennek mi lehet az oka ?


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Hello, Néhány éve nézek NFL-t 1-2 éve drukkolok a Ravensnek gondoltam most már én is beköszönök.
Voice
Üdv a fórumon! 😊

3. körös választottunkon kívül a többi rendben van nagyjából.
3. körben jobb tetszett volna: WR-nek Quinton Patton-t, esetleg Phillip Thomas (SS) vagy Jordan Poyer( CB ), Khaseem Greene( OLB ) ami ugyan nem need, de elég jónak írják és ahogy nézem 2 jó DT is bent volt még: Jesse Williams és Alex Okafor. Helyettük jött Brandon Williams DT posztra. Aztán felvilágosítottak, hogy mélyítés volt a cél, bár szerintem voltak ennél fontosabb teendők is. Bár én nem ismerem a játékosokat(egyetemi), csupán draft közben olvasgattam.
Voice
Cody tavaly eléggé "súlytalan" volt Williams simán beelőzheti a charton plusz van 5 tech tapasztalati, ha nem is sok így Canty mögött is bekerülhet a rotációba. McPhee-ről az terjeng, hogy OLB-nek akarják átképezni (talán itt olvastam, de lehet rosszul emlékszem és így hogy jött Simon ez lehet megváltozik)

HA a passrush észhez tér a tavalyi év után - amire minden esély megvan - akkor a CB állomány bőven jó lehet így - Poyer nélkül - , persze Webbnek nem ártana egészségesnek maradnia. Thomas középső körökben nálam is játszott volna, de itt többünknek nagy favoritja volt a tavalyi preseason teljesítménye miatt Omar Brown, és szerintem is megérdemli a bizonyítási lehetőséget.

Kyle Juszczyk pick elég korai volt, lehet bent lett volna még a 7. körben is, ahogy Kapron Lewis-Moore és Ryan Jensen is.
Voice
Juszczykról jókat írnak már ami a Senior Bowlos teljesítményét illeti. Ami engem illet amíg nem rúgjuk ki miatta Leachet addig okés, reálisan viszont Leach idősödik, tavaly volt sérülése is és a fizuja sem alacsony. Ha Juszczky idővel tud egy leachi szintet hozni akkor nem fog senkit sem zavarni ez a kis reach.
Moore redshirtölni fog minden bizonnyal, így lesz az edzői stábnak egy éve, hogy megtalálja a helyét és pozíció specifikusan felkészítse a következő idényre, szerintem Ő jó pick még ha a D lineba nem is feltétlenül kellett erősítés.
Jensen meg küzdelemre késztetheti Ginot a kezdő C posztért ami sokat jelenthet. Lehet BPA alapján lettek volna jobb pickek de ezek sem rossza, főleg mert 7 körben maradtak nekünk value pickek.

Flacco egy esetleges Pitta/Smith sérülés esetén kinek fog dobálni? Mert az oké, hogy a draft első felében rendbe kellett tenni a védelmet, ami nagyjából sikerült is, de a támadósor a liga végén lehet..
Voice
Ezzel annyiban vitatkoznék, hogy a végére nem is kerülnénk, mert a futójáték mentheti a menthetőt, de az biztos, ha a két említett kiválik az nagyon nagyon komoly érvágás lenne.
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Mel Kipernél miénk a top draft, de akárhol nézem, azon túl, hogy nem draftoltunk korábban WR-t, nem sikerült TE-t szerezni és korán húztunk FB-t mást nem nagyon tudnak felhozni negatívumként. Szerintem sem nagyon lehet. Nem húztunk olyan játékost akinek ne lenne meg minden sansza Lewis-Mooren kívül az idei rosterre kerülésre és 7 körben is frankó value pickeket találtunk. Az első két pick szinte biztosan kezdő és mindkettőjükben megvan a potenciál, hogy hosszú évekre vezérek legyenek a D-ben. Brownért különösen oda vagyok és Elam is jó lesz, még ha draft napján Cypriennek jobban örültem volna ha már S az első körös.
Személy szerint sajnálom, hogy LT matériát nem húztunk, remélem Mekit így visszahozzuk és nem KO-val próbálkozunk LT-ben. WR korai körös draftot én szerettem volna, de végül is amíg nem láttuk Streetert mennyit fejlődött (és én Thompsonban is bízok, hogy legit WR lehet) addig ez is bocsánatos "bűn". A D-t szépen feltuningoltuk, de talán Joenak juthatott volna több pajtás, ha már ilyen szépen megfizettük.
több mint 11 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
Még pár UDFA

Brandon Copeland, DE/OLB, Penn
Brynden Trawick, DB, Troy
Will Pericak, DE, Colorado
Steve DeMilio, OG, Gardner-Webb
Chris Harris, TE, Elon
több mint 11 éve
Swexxey 8
Én is teljesen egyetértek veled , 5. kör végén a két pickünkből az egyik mehetett volna Swopera , nekem nagy kedvencem.
több mint 11 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Hello, Néhány éve nézek NFL-t 1-2 éve drukkolok a Ravensnek gondoltam most már én is beköszönök.

3. körös választottunkon kívül a többi rendben van nagyjából.
3. körben jobb tetszett volna: WR-nek Quinton Patton-t, esetleg Phillip Thomas (SS) vagy Jordan Poyer( CB ), Khaseem Greene( OLB ) ami ugyan nem need, de elég jónak írják és ahogy nézem 2 jó DT is bent volt még: Jesse Williams és Alex Okafor. Helyettük jött Brandon Williams DT posztra. Aztán felvilágosítottak, hogy mélyítés volt a cél, bár szerintem voltak ennél fontosabb teendők is. Bár én nem ismerem a játékosokat(egyetemi), csupán draft közben olvasgattam.

Kyle Juszczyk pick elég korai volt, lehet bent lett volna még a 7. körben is, ahogy Kapron Lewis-Moore és Ryan Jensen is.

Flacco egy esetleges Pitta/Smith sérülés esetén kinek fog dobálni? Mert az oké, hogy a draft első felében rendbe kellett tenni a védelmet, ami nagyjából sikerült is, de a támadósor a liga végén lehet..

A védelem egész pofás:

DE: Marcus Spears, Pernell McPhee, DeAngelo Tyson
DT: Haloti Ngata, Terrence Cody, Brandon Williams
DE: Arthur Jones, John Simon, Chris Canty

OLB: Terrell Suggs, Courtney Upshaw, Adrian Hamilton
OLB: Elvis Dumervil, Albert McClellan, Michael McAdoo,

ILB: Jameel McClain, Rolando McClain, John Simon,
ILB: Arthur Brown, Spencer Adkins, Josh Bynes,

CB: Corey Graham, Jimmy Smith, Asa Jackson
CB: Lardarius Webb, Chykie Brown, Marc Anthony

FS: Michael Huff, Omar Brown, Emanuel Cook,
SS: Matt Elam, James Ihedigbo, Christian Thompson


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Jeff Braun, OL, West Virginia
Matt Furstenburg, TE, Maryland
Roger Gaines, OT, Tennessee State
Murphy Holloway, TE, Ole Miss
Gerrard Shepard, WR, Towson
Nate Stanley, QB, Southeast Louisiana
Trent Steelman, QB, Army
Jose Cheeseborough, CB, Florida International
Omarius Hines, RB/TE/WR, Florida
Ray Holley, RB/WR, Lousiana Tech
Moe Lee, CB, Utah

2 TE-re rá is ugrottunk az UDFA-k közül

Szerk: +1
Jordan Devey, OL, Memphis
több mint 11 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
7/32 Aaron Mellette WR (Elon)
7/41 Marc Anthony CB (California)

Ozzie elégedett a drafttal. TE az egyetlen poszt, ahova szerettek volna húzni, de nem jött össze. Ozzie szerint Juszczyk és Leach is valószínű rosteren lesz. John Simon valószínű OLB lesz, Haribó Jarret Johnsonhoz hasonlította.
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Jensen valószínű center lesz.

@mzenitz John Harbaugh just said on NFL Network that he expects Ryan Jensen to play center and challenge Gino Gradkowski for the starting jobpuffin
Talán jobb is, a verseny a kezdő pozícióért nem fog ártani.
több mint 11 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
Jensen valószínű center lesz.

@mzenitz John Harbaugh just said on NFL Network that he expects Ryan Jensen to play center and challenge Gino Gradkowski for the starting job
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Kapron Lewis Moore DE Notre Dameis jött a rotációba. Komoly programból érkezik. 3 és 5 techet is játszott. BCS döntőn elszakadt az ACL-je ez kérdésessé teszi az első éves bevethetőségét.

Ryan Jensen OL Colorado State-Pueblo. Combineon nem volt, a pro dayén két csapat O line edzője jelent meg (Mi és a Fins) 4 évig kezdp LT, de inkább guard lehet a posztja. .
Draftace és a CBS is 10-12. G prospectnek lőtte be.
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Wisconsin elég jó olineman gyár. 5. körben nagy csodát nem lehet várni, Depthbe jó lesz. Nem sexy pick ez sem, ahogy a tavalyi 3. napos pickek sem voltak Streeter kivételével.

Kicsit talán lehetnénk vagányabbak itt a hátsó körben, mert ez a három pick eléggé színtelen szagtalan.
több mint 11 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
@Ravens: With the 168th pick in the 5th round of the 2013 NFL Draft, the #Ravens select T/G Ricky Wagner (Wisconsin). #RavensDraft
több mint 11 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
Hmmm... ezek nem olyan egyértelmű pickek, mint az eddigiek, de gondolom idővel kiderül, milyen elgondolás van a húzások mögött. Mondjuk Juszczyk várható volt, csak korainak tűnik.
több mint 11 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Ezek után sok sexy pickre nem számíthatunk. Nehéz lenne BPA-nak csúfolni őket. A gondolat, hogy Leach-t aki hatalmas kedvencem kipakoljuk a fizuja miatt pedig...
Meg 4. körben ST pick? Basszus egy lépést mehettünk volna feljebb valami WRért vagy Fragel. Ezek szerint megint tákoljuk az o linet vagy Meki jönn vissza plusz Streeter egy szörnyeteg és nem kell WR.Blaise
WR Pattont pont előttünk vitte el a 9ers - lehet az a pick tőlük nekünk 'szólt', hiszen Pattont többször is szóbahozták velünk, kellene is, szóval lehettek vele úgy, hogy akkor bsszuk meg.. 😀 Nem igazán értem ezt az utolsó 2 back to back picket, de In Ozzie We Trust