Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Cody tavaly eléggé "súlytalan" volt Williams simán beelőzheti a charton plusz van 5 tech tapasztalati, ha nem is sok így Canty mögött is bekerülhet a rotációba. McPhee-ről az terjeng, hogy OLB-nek akarják átképezni (talán itt olvastam, de lehet rosszul emlékszem és így hogy jött Simon ez lehet megváltozik)Blaise
Az egyetemi focit nem követtem, de ahogy olvastam Jesse Williams és Alex Okafor-t is többre tartották, mint Brandon Williams-t, mi mégis őt választottuk, ennek mi lehet az oka ?


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Hello, Néhány éve nézek NFL-t 1-2 éve drukkolok a Ravensnek gondoltam most már én is beköszönök.
Voice
Üdv a fórumon! 😊

3. körös választottunkon kívül a többi rendben van nagyjából.
3. körben jobb tetszett volna: WR-nek Quinton Patton-t, esetleg Phillip Thomas (SS) vagy Jordan Poyer( CB ), Khaseem Greene( OLB ) ami ugyan nem need, de elég jónak írják és ahogy nézem 2 jó DT is bent volt még: Jesse Williams és Alex Okafor. Helyettük jött Brandon Williams DT posztra. Aztán felvilágosítottak, hogy mélyítés volt a cél, bár szerintem voltak ennél fontosabb teendők is. Bár én nem ismerem a játékosokat(egyetemi), csupán draft közben olvasgattam.
Voice
Cody tavaly eléggé "súlytalan" volt Williams simán beelőzheti a charton plusz van 5 tech tapasztalati, ha nem is sok így Canty mögött is bekerülhet a rotációba. McPhee-ről az terjeng, hogy OLB-nek akarják átképezni (talán itt olvastam, de lehet rosszul emlékszem és így hogy jött Simon ez lehet megváltozik)

HA a passrush észhez tér a tavalyi év után - amire minden esély megvan - akkor a CB állomány bőven jó lehet így - Poyer nélkül - , persze Webbnek nem ártana egészségesnek maradnia. Thomas középső körökben nálam is játszott volna, de itt többünknek nagy favoritja volt a tavalyi preseason teljesítménye miatt Omar Brown, és szerintem is megérdemli a bizonyítási lehetőséget.

Kyle Juszczyk pick elég korai volt, lehet bent lett volna még a 7. körben is, ahogy Kapron Lewis-Moore és Ryan Jensen is.
Voice
Juszczykról jókat írnak már ami a Senior Bowlos teljesítményét illeti. Ami engem illet amíg nem rúgjuk ki miatta Leachet addig okés, reálisan viszont Leach idősödik, tavaly volt sérülése is és a fizuja sem alacsony. Ha Juszczky idővel tud egy leachi szintet hozni akkor nem fog senkit sem zavarni ez a kis reach.
Moore redshirtölni fog minden bizonnyal, így lesz az edzői stábnak egy éve, hogy megtalálja a helyét és pozíció specifikusan felkészítse a következő idényre, szerintem Ő jó pick még ha a D lineba nem is feltétlenül kellett erősítés.
Jensen meg küzdelemre késztetheti Ginot a kezdő C posztért ami sokat jelenthet. Lehet BPA alapján lettek volna jobb pickek de ezek sem rossza, főleg mert 7 körben maradtak nekünk value pickek.

Flacco egy esetleges Pitta/Smith sérülés esetén kinek fog dobálni? Mert az oké, hogy a draft első felében rendbe kellett tenni a védelmet, ami nagyjából sikerült is, de a támadósor a liga végén lehet..
Voice
Ezzel annyiban vitatkoznék, hogy a végére nem is kerülnénk, mert a futójáték mentheti a menthetőt, de az biztos, ha a két említett kiválik az nagyon nagyon komoly érvágás lenne.
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Mel Kipernél miénk a top draft, de akárhol nézem, azon túl, hogy nem draftoltunk korábban WR-t, nem sikerült TE-t szerezni és korán húztunk FB-t mást nem nagyon tudnak felhozni negatívumként. Szerintem sem nagyon lehet. Nem húztunk olyan játékost akinek ne lenne meg minden sansza Lewis-Mooren kívül az idei rosterre kerülésre és 7 körben is frankó value pickeket találtunk. Az első két pick szinte biztosan kezdő és mindkettőjükben megvan a potenciál, hogy hosszú évekre vezérek legyenek a D-ben. Brownért különösen oda vagyok és Elam is jó lesz, még ha draft napján Cypriennek jobban örültem volna ha már S az első körös.
Személy szerint sajnálom, hogy LT matériát nem húztunk, remélem Mekit így visszahozzuk és nem KO-val próbálkozunk LT-ben. WR korai körös draftot én szerettem volna, de végül is amíg nem láttuk Streetert mennyit fejlődött (és én Thompsonban is bízok, hogy legit WR lehet) addig ez is bocsánatos "bűn". A D-t szépen feltuningoltuk, de talán Joenak juthatott volna több pajtás, ha már ilyen szépen megfizettük.
több mint 10 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
Még pár UDFA

Brandon Copeland, DE/OLB, Penn
Brynden Trawick, DB, Troy
Will Pericak, DE, Colorado
Steve DeMilio, OG, Gardner-Webb
Chris Harris, TE, Elon
több mint 10 éve
Swexxey 8
Én is teljesen egyetértek veled , 5. kör végén a két pickünkből az egyik mehetett volna Swopera , nekem nagy kedvencem.
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Hello, Néhány éve nézek NFL-t 1-2 éve drukkolok a Ravensnek gondoltam most már én is beköszönök.

3. körös választottunkon kívül a többi rendben van nagyjából.
3. körben jobb tetszett volna: WR-nek Quinton Patton-t, esetleg Phillip Thomas (SS) vagy Jordan Poyer( CB ), Khaseem Greene( OLB ) ami ugyan nem need, de elég jónak írják és ahogy nézem 2 jó DT is bent volt még: Jesse Williams és Alex Okafor. Helyettük jött Brandon Williams DT posztra. Aztán felvilágosítottak, hogy mélyítés volt a cél, bár szerintem voltak ennél fontosabb teendők is. Bár én nem ismerem a játékosokat(egyetemi), csupán draft közben olvasgattam.

Kyle Juszczyk pick elég korai volt, lehet bent lett volna még a 7. körben is, ahogy Kapron Lewis-Moore és Ryan Jensen is.

Flacco egy esetleges Pitta/Smith sérülés esetén kinek fog dobálni? Mert az oké, hogy a draft első felében rendbe kellett tenni a védelmet, ami nagyjából sikerült is, de a támadósor a liga végén lehet..

A védelem egész pofás:

DE: Marcus Spears, Pernell McPhee, DeAngelo Tyson
DT: Haloti Ngata, Terrence Cody, Brandon Williams
DE: Arthur Jones, John Simon, Chris Canty

OLB: Terrell Suggs, Courtney Upshaw, Adrian Hamilton
OLB: Elvis Dumervil, Albert McClellan, Michael McAdoo,

ILB: Jameel McClain, Rolando McClain, John Simon,
ILB: Arthur Brown, Spencer Adkins, Josh Bynes,

CB: Corey Graham, Jimmy Smith, Asa Jackson
CB: Lardarius Webb, Chykie Brown, Marc Anthony

FS: Michael Huff, Omar Brown, Emanuel Cook,
SS: Matt Elam, James Ihedigbo, Christian Thompson


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Jeff Braun, OL, West Virginia
Matt Furstenburg, TE, Maryland
Roger Gaines, OT, Tennessee State
Murphy Holloway, TE, Ole Miss
Gerrard Shepard, WR, Towson
Nate Stanley, QB, Southeast Louisiana
Trent Steelman, QB, Army
Jose Cheeseborough, CB, Florida International
Omarius Hines, RB/TE/WR, Florida
Ray Holley, RB/WR, Lousiana Tech
Moe Lee, CB, Utah

2 TE-re rá is ugrottunk az UDFA-k közül

Szerk: +1
Jordan Devey, OL, Memphis
több mint 10 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
7/32 Aaron Mellette WR (Elon)
7/41 Marc Anthony CB (California)

Ozzie elégedett a drafttal. TE az egyetlen poszt, ahova szerettek volna húzni, de nem jött össze. Ozzie szerint Juszczyk és Leach is valószínű rosteren lesz. John Simon valószínű OLB lesz, Haribó Jarret Johnsonhoz hasonlította.
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Jensen valószínű center lesz.

@mzenitz John Harbaugh just said on NFL Network that he expects Ryan Jensen to play center and challenge Gino Gradkowski for the starting jobpuffin
Talán jobb is, a verseny a kezdő pozícióért nem fog ártani.
több mint 10 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
Jensen valószínű center lesz.

@mzenitz John Harbaugh just said on NFL Network that he expects Ryan Jensen to play center and challenge Gino Gradkowski for the starting job
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Kapron Lewis Moore DE Notre Dameis jött a rotációba. Komoly programból érkezik. 3 és 5 techet is játszott. BCS döntőn elszakadt az ACL-je ez kérdésessé teszi az első éves bevethetőségét.

Ryan Jensen OL Colorado State-Pueblo. Combineon nem volt, a pro dayén két csapat O line edzője jelent meg (Mi és a Fins) 4 évig kezdp LT, de inkább guard lehet a posztja. .
Draftace és a CBS is 10-12. G prospectnek lőtte be.
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Wisconsin elég jó olineman gyár. 5. körben nagy csodát nem lehet várni, Depthbe jó lesz. Nem sexy pick ez sem, ahogy a tavalyi 3. napos pickek sem voltak Streeter kivételével.

Kicsit talán lehetnénk vagányabbak itt a hátsó körben, mert ez a három pick eléggé színtelen szagtalan.
több mint 10 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
@Ravens: With the 168th pick in the 5th round of the 2013 NFL Draft, the #Ravens select T/G Ricky Wagner (Wisconsin). #RavensDraft
több mint 10 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
Hmmm... ezek nem olyan egyértelmű pickek, mint az eddigiek, de gondolom idővel kiderül, milyen elgondolás van a húzások mögött. Mondjuk Juszczyk várható volt, csak korainak tűnik.
több mint 10 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Ezek után sok sexy pickre nem számíthatunk. Nehéz lenne BPA-nak csúfolni őket. A gondolat, hogy Leach-t aki hatalmas kedvencem kipakoljuk a fizuja miatt pedig...
Meg 4. körben ST pick? Basszus egy lépést mehettünk volna feljebb valami WRért vagy Fragel. Ezek szerint megint tákoljuk az o linet vagy Meki jönn vissza plusz Streeter egy szörnyeteg és nem kell WR.Blaise
WR Pattont pont előttünk vitte el a 9ers - lehet az a pick tőlük nekünk 'szólt', hiszen Pattont többször is szóbahozták velünk, kellene is, szóval lehettek vele úgy, hogy akkor bsszuk meg.. 😀 Nem igazán értem ezt az utolsó 2 back to back picket, de In Ozzie We Trust
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Ezek után sok sexy pickre nem számíthatunk. Nehéz lenne BPA-nak csúfolni őket. A gondolat, hogy Leach-t aki hatalmas kedvencem kipakoljuk a fizuja miatt pedig...
Meg 4. körben ST pick? Basszus egy lépést mehettünk volna feljebb valami WRért vagy Fragel. Ezek szerint megint tákoljuk az o linet vagy Meki jönn vissza plusz Streeter egy szörnyeteg és nem kell WR.
több mint 10 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
4/32 DE John Simon
4/33 FB Kyle Juszczyk
több mint 10 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
Ez eddig tökéletes draft és a D# nagyjából rendben is van. DeCosta szerint ma jönnek az O#-be emberek (WR/OL/TE) + CB.
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 721 — Sa da tay!
Így már okés 😊
Nekem nagyon tetszik az Elam pick .Gyors mind fejben mind a pályán, a gyors védelembe abszolút beleillik,sőt motorja lesz.Vele igazán tudjuk majd támadni a LOS-t.
Azt gondoltam az LB sorral kezdünk építkezni,de ez abszolút jó így,Elam egy Raven és Huffal brutális párost alkotnak majd.kátrány
Legyen igazad, Én mondjuk nem annyira csípem Elam-et de ez van. Lehet Brown-t húztam volna és S-t a 2. körben, mondjuk az egyik kedvencemet Swearingert 😊BaltimoreDefense
Nem hittem volna, hogy itt még elérhető lesz Brown, nem is adtunk sokat a felmozgásért, nagyon jó lesz.
több mint 10 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Most nagyon utállak titeket 😀tenorx
Ők akár a ti választásaitok is lehettek volna.Mindhárman kisebb-nagyobb needre érkeztek volna.kátrány
Nem véletlenül utállak titeket 😀tenorx
😊 És évente legalább 2x fogod őket látni.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 10 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Most nagyon utállak titeket 😀tenorx
Ők akár a ti választásaitok is lehettek volna.Mindhárman kisebb-nagyobb needre érkeztek volna.kátrány
Nem véletlenül utállak titeket 😀
több mint 10 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
"As you probably have been watching, with the 32nd pick, we took Matt Elam, safety out of the University of Florida," Newsome said. "Even though it was a position of need, whether you all believe it or not, he was the highest-rated player on our board. And the thing that I think we all like about Matt is his speed. He's probably one of the better tacklers that we've seen play the position, and the other thing we look to is he enjoys practicing, he enjoys playing the game of football.

😊


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 10 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Most nagyon utállak titeket 😀tenorx
Ők akár a ti választásaitok is lehettek volna.Mindhárman kisebb-nagyobb needre érkeztek volna.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 10 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Nekem az Elam választás is tetszett,így viszont kiegészülve Art.Brownal már igazán nagyszerű.Két playmaker és vezető ... 😊 Nem tudom,hogy az FO ,Vaccanronál vagy Reidnél is magasabbra taksálta Elamet,tényviszont,hogy nagyon boldog volt mindenki.
El sem akartam hinni,hogy Bostic is kiment előtte és mind a Steelers,mind a Bengals hagyta zuhanni.A két trade pick abszolút megérte,amit adtunk a Seahawksnak érte.
A Brendon Williams pick is tetszik,azt nem tudom,miért taksálták Jessi Williamsnél magasabbra.
Azt nyilatkozták,hogy természetes őserő ,aki karakterileg is Raven ,egyértelműen NT posztra érkezett,ahová vélhetően Ngata húzódik be idén.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 10 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Most nagyon utállak titeket 😀