Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 10 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Most nagyon utállak titeket 😀tenorx
Ők akár a ti választásaitok is lehettek volna.Mindhárman kisebb-nagyobb needre érkeztek volna.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 10 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Nekem az Elam választás is tetszett,így viszont kiegészülve Art.Brownal már igazán nagyszerű.Két playmaker és vezető ... 😊 Nem tudom,hogy az FO ,Vaccanronál vagy Reidnél is magasabbra taksálta Elamet,tényviszont,hogy nagyon boldog volt mindenki.
El sem akartam hinni,hogy Bostic is kiment előtte és mind a Steelers,mind a Bengals hagyta zuhanni.A két trade pick abszolút megérte,amit adtunk a Seahawksnak érte.
A Brendon Williams pick is tetszik,azt nem tudom,miért taksálták Jessi Williamsnél magasabbra.
Azt nyilatkozták,hogy természetes őserő ,aki karakterileg is Raven ,egyértelműen NT posztra érkezett,ahová vélhetően Ngata húzódik be idén.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 10 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Most nagyon utállak titeket 😀
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Első nap után úgy voltam kiváró álláspontra helyezkedek - így mostmár jobban tetszik a classunk.

Még egy magas WR-t el tudnék képzelni nálunk (DaRick vagy Marquess Wilson, akik talent szinten még jók lehetnek kezdőnek NFL-ben, de mindkettő fejével vannak elég komoly bajok... ezért nem meglepő hogy edig csúsztak, de ha őket esetleg visszük ott tudnék reménykedni.)
Harper/Kaufman nekem nem bejövős... akkor inkább Marcus Davis/Buckner/Harrison a 7. körben.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Brandon Williams 5 tech tapasztalattal rendelkező Dlineman. Cantyt tehermentesítheti. Nem egy sexy pick, de nem is valami noname dífenzív bekk amiket előttünk huzigáltak, szóval happy 😀

Szerk: NT-t is játszott, szóval Cody félhet lesz-e helye a rosteren
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Éééééés Brown nálunk landolt! Szuper, most a fülemig ér a szám 😀 Már csak arról kellene valami megerősítés miért csúszott ennyit, mert, hogy Bostic és Alonso is előtte ment ki... Remélem nincs mediacal issue és csak a mérete miatt. Majréztam is a Steelers/Giants/Bears triótól, hogy elviszi, de Oz ez most fantasztikusan játszotta meg 😀
több mint 10 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Nekem nagyon tetszik az Elam pick .Gyors mind fejben mind a pályán, a gyors védelembe abszolút beleillik,sőt motorja lesz.Vele igazán tudjuk majd támadni a LOS-t.
Azt gondoltam az LB sorral kezdünk építkezni,de ez abszolút jó így,Elam egy Raven és Huffal brutális párost alkotnak majd.kátrány
Legyen igazad, Én mondjuk nem annyira csípem Elam-et de ez van. Lehet Brown-t húztam volna és S-t a 2. körben, mondjuk az egyik kedvencemet Swearingert 😊BaltimoreDefense
Szerintem anno a Ravens 15-20 posztfüggetlen tehetségében benne volt Rolando McClain és meg vannak győződve róla,hogy beválik .
Most Elam benne volt a Ravens top tehetségei között,bent volt ,draftolták.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 10 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama


@RavensInsider: Dean Pees: 'There's a dying art in college football and it's called tackling, and this guy has that art.'
több mint 10 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
Második körre tippek? Szerintem lesz felfelé mozgás, mély a klassz a középső körökben és azért rettenetesen sok needünk nincs. LT / O line depth / TE / WR egy 5 tech DE/ ILB / S depth / CB depth Más ezen túl nem jutott eszembe. Hátsó körösöket beáldozva kicsit mozoghatunk felfelé a kiszemelt játékosokért. Watson ha KO-t kiakarják tenni LT-nek akkor Warford / Hunter Allen Woods (bár én Chris Harpert szeretném nagyon a 4. kör magasságában) ILB: Minter Brown Te'o is bent van Jesse Williamsre is írták, hogy 5 tech képes. Valakit csak megcsípünk, de ha maradunk a helyünkön megvan az esélye, hogy elmennek.Blaise
2. kör OL, 3. kör ILB vagy fordítva 😊 Első nap sok OL kiment, így talán az OL az esélyesebb a 2. körben, ugyanakkor egy lecsúszó Brown v. Minter is fasza lenne (Te'o nem kell 😊). Mindkét körben játszik a feltrade szerintem.
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 734 — Sa da tay!
Nekem nagyon tetszik az Elam pick .Gyors mind fejben mind a pályán, a gyors védelembe abszolút beleillik,sőt motorja lesz.Vele igazán tudjuk majd támadni a LOS-t.
Azt gondoltam az LB sorral kezdünk építkezni,de ez abszolút jó így,Elam egy Raven és Huffal brutális párost alkotnak majd.kátrány
Legyen igazad, Én mondjuk nem annyira csípem Elam-et de ez van. Lehet Brown-t húztam volna és S-t a 2. körben, mondjuk az egyik kedvencemet Swearingert 😊
több mint 10 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Nekem nagyon tetszik az Elam pick .Gyors mind fejben mind a pályán, a gyors védelembe abszolút beleillik,sőt motorja lesz.Vele igazán tudjuk majd támadni a LOS-t.
Azt gondoltam az LB sorral kezdünk építkezni,de ez abszolút jó így,Elam egy Raven és Huffal brutális párost alkotnak majd.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 925
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/hc7vcdkmncuqjnrwnkne
Rolando McClain: Police 'arrested the wrong guy'
Baltimore Ravens linebacker Rolando McClain, on the heels of his Sunday night arrest on disorderly conduct and resisting arrest charges, says police in Decatur, Ala., nabbed the "wrong guy."


😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Meg sem merem próbálni kitalálni mi jön... najó, de, OL, de hogy ott melyik poszt az passz... ILB-t 3.-ra jön

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Második körre tippek? Szerintem lesz felfelé mozgás, mély a klassz a középső körökben és azért rettenetesen sok needünk nincs. LT / O line depth / TE / WR egy 5 tech DE/ ILB / S depth / CB depth Más ezen túl nem jutott eszembe. Hátsó körösöket beáldozva kicsit mozoghatunk felfelé a kiszemelt játékosokért. Watson ha KO-t kiakarják tenni LT-nek akkor Warford / Hunter Allen Woods (bár én Chris Harpert szeretném nagyon a 4. kör magasságában) ILB: Minter Brown Te'o is bent van Jesse Williamsre is írták, hogy 5 tech képes. Valakit csak megcsípünk, de ha maradunk a helyünkön megvan az esélye, hogy elmennek.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Nem éppen egy villámléptű játékos és ball skillben is van nála jobb a classban.Blaise
Nos az tény, hogy nem egy ballhawk a srác 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Játéka alapján azért én inkább SS-nek, mint nfl.com szerinti FS-nek hiszem a srácot, (valaki kiokosíthat a pontos posztbeli különbségről) oda viszont Pollard helyett, Ihedigbo-val sztem fasza leszCollapo
Szerintem Ő SS. Nem éppen egy villámléptű játékos és ball skillben is van nála jobb a classban. Coverben nem írták rossznak, de a mély zónák védekezésében fejlődnie kell. Cserébe viszont fizikalitását nem lehet megkérdőjelezni, hard hitter aki nem fél összekarcolni a siakját szóval szerintem inkább a boxban futás ellen fog rombolni
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Játéka alapján azért én inkább SS-nek, mint nfl.com szerinti FS-nek hiszem a srácot, (valaki kiokosíthat a pontos posztbeli különbségről) oda viszont Pollard helyett, Ihedigbo-val sztem fasza lesz

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
A safety draftnak örülök és végül is Elam is okés. Cyprient jobban szerettem volna, de ha Ozziék szerint Elam jobb, én hiszek nekik 😊
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Highlight helyett a meccsvideók jóval beszédesebbek.


 www.youtube.com/watch?v=t3s0oJ_LhJ0



 www.youtube.com/watch?v=h2MX2Hd6rU4
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
várjuk ki a mágiát 😊Collapo
Ámen. Mondjuk mentalitása és stílusa alapján nálunk a helye. Remélem ezt egy szinttel feljebb a pályán is bizonyítani fogja.

Addig is higlightos videó:
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
várjuk ki a mágiát 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Valami oka biztos van, hogy Ő volt a boardunk első embere, de ez az ok most nagyon nem tudom mi. Húztunk egy nem éppen atletikus, alacsony, hard hitter, boxban otthonosan mozgó safetyt. Ilyen playat találtunk volna hátrébb is.
Biztosan fülig érő szájjal fogok vigyorogni az első komolyabb csontrepesztő ütése után, de most nem vagyok oda meg vissza érte.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Elamtól nem vágom földhöz magam örömömben :/ Cyprien szerintem kapásból jobb, Brownnak is jobban örültem volna.Blaise
Én pont fordítva gondolom, de hát ez a történetben a szép... Szerintem Elam jó lesz ide (szerk: mert passz ellen azt mondják kicsit jobb, mivel covert jobban játszik)... Te'o-t nem húztam volna, még hiányposzt mellett sem, 2-4 körben meg van egy csomó jó játékos... a mezőny ott crowded 😀 Én elvagyok ezzel a pick-kel 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Elamtól nem vágom földhöz magam örömömben :/ Cyprien szerintem kapásból jobb, Brownnak is jobban örültem volna.
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
1/20-nál bent van A.Brown/Cyprien/Watson/Hopkins és Genoért is jöhetnek akik meg akarják előzni Jaxet. Happy 😊