Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
McAdoo,2 év IR után megint edz.
Harbs szavai:
"He’s not a guy we’ll give up on,” Harbaugh said at the time. "He’s just going to be a project for us. He’s going to get another year in the weight room and in the meetings and try to see if he can be a player next year.”

Nem dobják be egy egyenlőtlen versenyszituációba,adnak neki még egy évet,hogy tudjon bizonyítani.kátrány
Valamit láthatnak a srácban, ha undraftedként 2 évig IR-en hagyják, plusz még egy év 'pihit' is ráhagynak. Nagyon érdekesFlacco5
College videói elég meggyőzőek voltak, néhány meccsen is szépen játszott, udfa is kb azért lett, mert már akkor sérült volt, azóta meg rájár a rúd... ettől függetlenül ügyes, de sztem ez az utsó "haladéka"

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
McAdoo,2 év IR után megint edz.
Harbs szavai:
"He’s not a guy we’ll give up on,” Harbaugh said at the time. "He’s just going to be a project for us. He’s going to get another year in the weight room and in the meetings and try to see if he can be a player next year.”

Nem dobják be egy egyenlőtlen versenyszituációba,adnak neki még egy évet,hogy tudjon bizonyítani.kátrány
Valamit láthatnak a srácban, ha undraftedként 2 évig IR-en hagyják, plusz még egy év 'pihit' is ráhagynak. Nagyon érdekes
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Rice-t kirabolták:
 www.usatoday.com/story/sports/nfl/2013/05/20/baltimore-ravens-ray-rice-maryland-home-burglarized/2344501/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
McAdoo,2 év IR után megint edz.
Harbs szavai:
"He’s not a guy we’ll give up on,” Harbaugh said at the time. "He’s just going to be a project for us. He’s going to get another year in the weight room and in the meetings and try to see if he can be a player next year.”

Nem dobják be egy egyenlőtlen versenyszituációba,adnak neki még egy évet,hogy tudjon bizonyítani.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
túrót, az a másik meklén
ehh túl sok van a csapatban... Jamael ILB lesz... mint eddig... csak most előreébb szvsz

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Reserved retired lista ami 53-at nem terheli ha jol tudom.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 541 — Apu ökölbeszorított keze
Jameel McClain akkor hová fog beférni?

több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 104 — capitaine du château de Vienne 1487
Remélem visszatér,nem lenne gyenge egy R.McClain-Art.Brown ILB duó,10 évre meglennének a klasszis kezdőink.kátrány
+1, de idén így még akkor is kell valaki... de ki?!Collapo
-1. nem kő MekKlán, bolond


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Remélem visszatér,nem lenne gyenge egy R.McClain-Art.Brown ILB duó,10 évre meglennének a klasszis kezdőink.kátrány
+1, de idén így még akkor is kell valaki... de ki?!

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
A Róóland ügy újabb fordulata, hogy a visszavonulást úgy teszi meg, hogy még később visszatérhet ráadásul az eredeti szerződéssel egy évre.
Collapo
Szerintem visszatér majd.
Most lehet olyan sok folyamatban lévő fegyelmi és bírósági ügye van,hogy jobbnak látták partvonal mellé állítani.
lehet a sok ügye miatt nem tud 100%-on koncentrálni.
Lehet Goodell elől rejtik el.
Lehet nem tud vagy akar NFL szinten dolgozni.
A választ valszeg 80 évre titkosítják.
Nekem nem áll össze,hogy miért pont most,mikor minden adott a Ravens-nél hogy tehetsége szerint teljesítsen.
Elfogadó közeg ,ami biztosítja neki az újrakezdést,hisznek benne,mint játékos és,mint ember.
Védelmi rendszerünk a 'Bamához hasonló 3-4.

Remélem visszatér,nem lenne gyenge egy R.McClain-Art.Brown ILB duó,10 évre meglennének a klasszis kezdőink.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
A Róóland ügy újabb fordulata, hogy a visszavonulást úgy teszi meg, hogy még később visszatérhet ráadásul az eredeti szerződéssel egy évre.

Tucker küzd a tökéletes szezonért, tavaly csak hármat rontott...

Mark Clayton is visszavonult... Ő végleg szvsz... sokat volt sérült, de én nagyon bírtam a játékát, jó mélységi célpont volt... jó pihit.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
"LB Rolando McClain is retiring from the NFL, GM Ozzie Newsome announces."

 www.baltimoreravens.com/news/article-1/Rolando-McClain-Retires-From-NFL/38deabfe-b59b-43de-88cc-5e43c41d956cSixo67
Off field issues... +700K a capben, de -1 LB... így még keresgélni kell.... Róóland legalább akkora Pötsch mint Titus Young :S ejjj.......Collapo
Nos jobb ez így mintha csinálta volna az ökörségeit év közben. Az esélyt megadtuk neki, nem tudott vele élni. Ennyit róla. Egy ILB tényleg jó lenne, mert McLellan, Hall, Carr plusz Bynes és a sérülés után visszatérő McClain Brownnal nem éppen frenetikus felhozatal
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
"LB Rolando McClain is retiring from the NFL, GM Ozzie Newsome announces."

 www.baltimoreravens.com/news/article-1/Rolando-McClain-Retires-From-NFL/38deabfe-b59b-43de-88cc-5e43c41d956cSixo67
Off field issues... +700K a capben, de -1 LB... így még keresgélni kell.... Róóland legalább akkora Pötsch mint Titus Young :S ejjj.......

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 775 — LIGHTS OUT!
"LB Rolando McClain is retiring from the NFL, GM Ozzie Newsome announces."

 www.baltimoreravens.com/news/article-1/Rolando-McClain-Retires-From-NFL/38deabfe-b59b-43de-88cc-5e43c41d956c

több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Róóland esete nekem még akkor is előbb marhulok, majd ráérek gondolkodni típus.... jó lenne ha benőne a feje már végre, mert amúgy jó játékos...

A WR csere meg hááááát, keressük az embereket... mellette Mellette meg a könyvet akarja először jól bemagolni 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
 tnvalleynow.com/stories/McClain-Party-was-only-right,119712

"Ravens Sign Former Georgia Receiver Marlon Brown"

" Ravens cut former Towson WR Gerrard Sheppard"


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Igy nyomja egy Super Bowl gyoztes !!! 😀Ray_bp_Lewis
mondasz valamit, simán lehet, hogy ez még a: JJ SB-dance performance

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Ray_bp_Lewis Baltimore Ravens Miami Hurricanes 160
Kis érdekesség... JJ-nek nagyon jól megy a Dancing With The Stars, már a döntőbe kerülésért küzdenek!






Itt lehet rájuk -egy gépről- ötször szavazni:  vote-e.abc.go.com/shows/dancing-with-the-stars/vote/season-16
(Természetesen nem a lehúzós magyar műsorok "szavazz a 06-91.... számon 300 forint+áfáért" elve szerint, hanem teljesen ingyenesen) Segítsünk mi is JJ-nek 😊Flacco5
Igy nyomja egy Super Bowl gyoztes !!! 😀
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 734 — Sa da tay!
Kész a bajnoki gyűrű, június 7-én lesz az átadó ceremónia.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ehhez talán még egy adalék, hogy Smirnoff kisasszaony - azt hiszem így hívják - éppen kórházban van 😊 párostánc JJ-vel... Ő lesz mindkét fél... elég gyors hozzá 😀 😀 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Kis érdekesség... JJ-nek nagyon jól megy a Dancing With The Stars, már a döntőbe kerülésért küzdenek!






Itt lehet rájuk -egy gépről- ötször szavazni:  vote-e.abc.go.com/shows/dancing-with-the-stars/vote/season-16
(Természetesen nem a lehúzós magyar műsorok "szavazz a 06-91.... számon 300 forint+áfáért" elve szerint, hanem teljesen ingyenesen) Segítsünk mi is JJ-nek 😊
több mint 10 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Aláírta Pitta a tendert és aláírt 4 UDFA:
WR Rashaad Carter,
CB Mo Lee,
S Gary Walker
OLB Meshak Williams


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
DT:
Haloti Ngata, Bryan Hall, Brandon Williams
Chris Canty, Terrence Cody/Marcus Spears

Talán meglepő, de szvsz Cody és Spears fog DT csere posztra küzdeni... persze ha Canty jó formát hoz. én Hallt is biztosra írom, Williamsről meg csak jót hallani most.Collapo
Cody szerintem nem fog bent maradni Spearsel szembenBlaise
Hallal kapcsolatban az utolsó emlékem, hogy őt egy sorral hátrébb, ILB-ként akarja kipróbálni a stáb, mert a 3-4-es falba alulméretezett. A rosterre szerintem ott sincs sok esélye, ha DL-ként számolok vele, akkor pedig mégúgy se - Ngatát nem kell magyarázni, Williams 3. körös pick, Canty és Spears már csak a szerződésük miatt is biztos kerettag, ott van még a Jones-McPhee kettős, és szerintem Cody-t sem fogjátok kirakni, bármennyire is underachiever; Ngata mögé kell egy viszonylag megbízható csere, mert Williams egyelőre csak project.

FS
Michael Huff, Omar Brown/Christian Thompson

Hm... izgi ez a poszt is, mert én Brownt szeretném ott, de Thompsonnak is van bőven esélye.Collapo
Nálam Thompson az eltiltás miatt PS és Brown megéli az 53-atBlaise
Thompson eltiltottként reserve/suspended listen fogja kezdeni a szezont, nem foglal helyet az 53-ban, és az eltiltás lejárta után lehet dönteni a sorsáról: rosterre kerül, vagy cut, és utána megpróbáljátok visszahozni PS-be.
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 734 — Sa da tay!
Bryant McKinnie deal: $2 million bonus, salaries of $1 million, $2 million, $200,000 workout bonuses annual, etc. Cap figures: $2.5M, $4M

Shipley simán megérte + Castillo is ismeri, nem lennék meglepve, ha lenyoná Gino-t a kezdő centerségért folyó harcban.
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
WR:
Jacoby Jones, MRX*, Laquan Williams
Torrey Smith, Tommy Streeter, Tandon Doss

Úgy vélem ez az egység még kap veterán erősítést, hogy ki lenne jó, fogalmam sincs, de nincs megkérdőjelezhetetlen no1 WR a csapatban, sajnos Torrey sem az még... jön valami veterán.... olcsón ennek viszont lesz ára: Thompson, Reed és az újoncok közül mind... Mellette ps, de erről később.
Collapo
Williamst én lecserélném Thompsonra

DT:
Haloti Ngata, Bryan Hall, Brandon Williams
Chris Canty, Terrence Cody/Marcus Spears

Talán meglepő, de szvsz Cody és Spears fog DT csere posztra küzdeni... persze ha Canty jó formát hoz. én Hallt is biztosra írom, Williamsről meg csak jót hallani most.Collapo
Cody szerintem nem fog bent maradni Spearsel szemben

CB:
Lardarius Webb, Cory Graham
Jimmy Smith, Chykie Brown, Asa Jackson

Úgy gondolom ezt sokat nem kell magyarázni, Dzsekó over Johnson, mert ST...
Collapo
Webb sérülései miatt én nem mernék nekimenni az évnek 5 CB vel ezért Cody vagy Hall ki és Johnson be
FS
Michael Huff, Omar Brown/Christian Thompson

Hm... izgi ez a poszt is, mert én Brownt szeretném ott, de Thompsonnak is van bőven esélye.Collapo
Nálam Thompson az eltiltás miatt PS és Brown megéli az 53-at