Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000219672/article/jacoby-jones-fails-baltimore-ravens-conditioning-test
Faja 😕Flacco5
Kitáncolta magát, majd feljön, még úgyis leteheti a fizikait kedden... viszont jó lenne, ha azon már átmenne...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Én nem bántam volna ha játszik, jó teszt lett volna a támadófalnak mindjárt az első meccsen 😊

Yanda,McClain -> PUP, Kapron Lewis-Moore -> NFI, Omarius Hines cutpuffin
JJ is NFI, forrás: mint előbbCollapo
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/gdtsntu95ogsptqy3qb0
Jacoby Jones fails Baltimore Ravens' conditioning test
"Dancing With the Stars" apparently is no substitute for an NFL offseason program. Baltimore Ravens wide receiver Jacoby Jones learned that the hard way Monday.


Faja 😕
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Én nem bántam volna ha játszik, jó teszt lett volna a támadófalnak mindjárt az első meccsen 😊

Yanda,McClain -> PUP, Kapron Lewis-Moore -> NFI, Omarius Hines cutpuffin
JJ is NFI, forrás: mint előbb

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
Én nem bántam volna ha játszik, jó teszt lett volna a támadófalnak mindjárt az első meccsen 😊

Yanda,McClain -> PUP, Kapron Lewis-Moore -> NFI, Omarius Hines cut
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Von Millert elmeszelték 4 meccsre. Nagyon nem fogunk szerintem szomorkodni miatta. 😊
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 734 — Sa da tay!
Breaking down Matt Elam's $6.767 million contract
több mint 10 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Ha már itt a kánikula,találtam nektek egy frisset..😊

több mint 10 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
Megtörtént 😊
@RavensInsider Ravens first-round safety Matt Elam officially signed his $6.767 million deal Sunday upon reporting to training camp

PUP lista esélyesek
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Elam aláírt, 4 év, opció az 5-re... ez is megvan 😊
edit: pontosabban rábólintott, aláírtás talán 21-én

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Lardarius Webb ahead of schedule, has made significant progress, source says.BaltimoreDefense
Szükség is van az Ő felépülésére, #1 CB nélkül azért vékony lenne a sezlonykezdet...

Ray-ray a Ring of Honort a harmadik héten itthon, a Tekik ellen kapja meg... nem meglepő, hogy kapja 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 734 — Sa da tay!
Lardarius Webb ahead of schedule, has made significant progress, source says.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 813 — No es importante
beállítások -> kedvenc csapat -> tádámm 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Rice: 257/1143, 4.4, 9 TD
Ridley: 290/1263, 4.4, 12 TD
Bár elkapóként Rice sokkal többet volt foglalkoztatva
Előző szezont kell csak nézni, az alapján vannak, ott pedig Rice kb olyan szinten toltaWyatt
A pff tavalyi statjai alapján lehet, hogy egy kalap alá vehetők, (bár az elkapásban közte 400 yard azért szerintem jelentős difi), de ha a csapatomba kellene egy játékost választani akkor nem lenne kérdés a választás. Ugyan elfogult vagyok RR irányába

Viszont csak a tavalyi teljesítményt vesszük akkor Suggs nem igazán HQ de ahogy Ngatanak vagy Webbnek sem volt éppen túl jó éve ami ha minden igaz Ngata tavalyi pff statjaiban is meglátszódott (most nem keresgélem vissza pontosan mennyivel is zárt). Szóval vagy nem csak tavalyi és és akkor Ridley labdában sem rúghat Rice mellett vagy össze vissza van a stat és felesleges is vitázni rajta.Blaise
Ngata +8.7-tel zárt, Suggs mondjuk valóban érdekes, alighanem nála tényleg bekavarhatott a neve
Ridleyvel meg nem tudom mi a bajod, 560 snapből hozott 1263 yardot, Rice 835-ben fenn volt 😊
Sokoldalúbb persze, de az előző szezonban nem volt feltétlen jobb a rizsa, még ha mint játékost, nyilván összességében jobbnak tartok most még én is

több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Rice: 257/1143, 4.4, 9 TD
Ridley: 290/1263, 4.4, 12 TD
Bár elkapóként Rice sokkal többet volt foglalkoztatva
Előző szezont kell csak nézni, az alapján vannak, ott pedig Rice kb olyan szinten toltaWyatt
A pff tavalyi statjai alapján lehet, hogy egy kalap alá vehetők, (bár az elkapásban közte 400 yard azért szerintem jelentős difi), de ha a csapatomba kellene egy játékost választani akkor nem lenne kérdés a választás. Ugyan elfogult vagyok RR irányába

Viszont csak a tavalyi teljesítményt vesszük akkor Suggs nem igazán HQ de ahogy Ngatanak vagy Webbnek sem volt éppen túl jó éve ami ha minden igaz Ngata tavalyi pff statjaiban is meglátszódott (most nem keresgélem vissza pontosan mennyivel is zárt). Szóval vagy nem csak tavalyi és és akkor Ridley labdában sem rúghat Rice mellett vagy össze vissza van a stat és felesleges is vitázni rajta.
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Rice: 257/1143, 4.4, 9 TD
Ridley: 290/1263, 4.4, 12 TD
Bár elkapóként Rice sokkal többet volt foglalkoztatva
Előző szezont kell csak nézni, az alapján vannak, ott pedig Rice kb olyan szinten tolta

több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!


Gondolom pff gradek alapján a várható kezdő értékelése.

Kicsit furi Gradkowski pontja miközben pályán sem volt, vagy Rice egy kalap alá került mondjuk Ridleyvel vagy Trent Richardsonnal (az eddigiek közül). Oher azért legalább átlagos RT szerintem őt a LT-ként szerzett osztályzatai húzzák le plusz Doom is jobb mint átlagos. A többi szerintem stimmt, bár JJ mint elkapó lehet inkább csak átlagos. Jó lenne egy bizonyított veterán WR-t hozni valahonnan. Most egyértelműen ez tűnik a legkomolyabb neednek.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
JJ szülinap, Tori nősül, boldogat nekik...

Ezt meg csak úgy, hááát, carreer-nek írják, azért sok 2005 előtti dolog már sztem nincs benne... azért jó nézni:

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
LaKámfor szerint DReed sanszos, hogy 2-3 WR lehet a csapatnál, mivel 2misit adott neki a stáb... ráadásul a szerződésében is van garantált.... érdekes lesz, mert a kezén csiszolni kell, különben a fiatalabbak kiszoríthatják.
Collapo
nekem is adhatnának 2-3 misit, hogy jó legyek, mer nehéz itt vidékensutianap
Ha csak ez a vágyad, adok 4et is... 😛 😛 😛

1 - Vörösmarty Mihály


2 - Babits Mihály


3 - Deák Bárdos Mihály


4 - Meteorológus Mihály

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 103 — capitaine du château de Vienne 1487
LaKámfor szerint DReed sanszos, hogy 2-3 WR lehet a csapatnál, mivel 2misit adott neki a stáb... ráadásul a szerződésében is van garantált.... érdekes lesz, mert a kezén csiszolni kell, különben a fiatalabbak kiszoríthatják.
Collapo
nekem is adhatnának 2-3 misit, hogy jó legyek, mer nehéz itt vidéken


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Spekulálció 1000-el, van valamennyi pénz, szeretnénk is visszahozni Lícset, de sztem nem lesz nagy igazolásunk már, görgetni fogunk...

Meknebb szerint Rice túl sok fumblit vét... ez szerintem nem igaz, bár azt el kell ismerni, hogy a PO-ban nem jött ki neki a lépés igazán... sokba is kerülhetett volna, de szerencsére meglett a gyűrű, a csapat kiállt és hazahozta, talán Rice is kicsit jobban oda fog erre figyelni ezentúl.

Elam ügynök nélkül továbbra is, de a TC-re állítólag meglesz a papírja...

LaKámfor szerint DReed sanszos, hogy 2-3 WR lehet a csapatnál, mivel 2misit adott neki a stáb... ráadásul a szerződésében is van garantált.... érdekes lesz, mert a kezén csiszolni kell, különben a fiatalabbak kiszoríthatják.

Még 24 nap a banzájig...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Supplemental draft holnap, a játékosok, akik választhatók:

DE James Boyd, UNLV
DT Nate Holloway, UNLV
DE Toby Jackson, Central Florida
WR DeWayne Peace, Houston
WR O.J. Ross, Purdue
DB Damond Smith, South Alabama

nem látom, hogy bárkiért is kellene menni, igaz nem is ismerem a játékukat... poszt alapján, meg veterán need alapján gondolnám, hogy nem megyünk senkiért....

Edit: Róóland ártatlannak vallotta magát, tárgyalása dec. 12, ha minden igaz. Nem lesz egyszerű bizonyítani, hogy nem állt ellen a letartóztatásnak...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
However, when asked if he would be ready to start the regular season, Cody replied "Probably so."

To hedge their bet, the Ravens drafted Brandon Williams in the third round this year, and also signed free agents Marcus Spears and Chris Canty to bolster the interior of the defensive line.empty taxi
Ezek nem neki dolgoznak, nem hozta amit mindenki remélt tőle, kellene, hogy egészségesen harcolhasson, mondjuk fiatal, talán ez megmenti még... érdekes eset mindenestre.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Nose guard Terrence Cody tells the Baltimore Sun he is making progress in his recovery from off-season hip surgery.

But that progress might not be enough to allow him to be ready for the start of the Baltimore Ravens' training camp.

"I don't know yet," Cody said during a fundraiser hosted by teammate Jameel McClain. "We'll know once it gets closer to camp time, but I think I'm going to take my time, though."

However, when asked if he would be ready to start the regular season, Cody replied "Probably so."

To hedge their bet, the Ravens drafted Brandon Williams in the third round this year, and also signed free agents Marcus Spears and Chris Canty to bolster the interior of the defensive line.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
A csapat gyászolja a motorbalesetben elhunyt cheerleadert Dyon Bagby-thttp://www.abc2news.com/dpp/news/state/ravens-cheerleader-killed-in-md-motorcycle-crash

Elam még mindíg nem írt alá, csakúgy mint másik 21 elsőkörös társa, lassan időszerű lenne, minek húzzuk az időt 😊

Harbs minden assistant coachnak csináltatott Lombardi-kupa másolatot, kb. $200.000-be fájt neki... laza

A rajongótábor meg elvan:
 twitter.com/JustCallzMeKiri/status/354044326990454784
😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Dreams came true... megkapó látni őket, ahogy reagálnak... 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!