Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
S Brynden Trawick
The safety from Troy has good size at 6-foot-2, 215 pounds. He also has a knack for finding the football, and racked up 83 tackles and three interceptions during his senior season.

Magas, mégis sok taklit mutat fel, tud labdát is elkapni... érdekes projekt, mert hát Huff, Elam, Ihedigbo szinte biztos a poszton, de Brown, Thompson, Cook, Considine, Levine és Ő még jót küzdhet... én örülnék, ha Brown, Cook bent lenne, így viszont mindenki mástól búcsú. Ja és újabb petíciót nyújtok be Considine ellen: Drága és az árához képest fos.... küldjük el!Collapo
Hétfőn a csapat visszavonta az ERFA tendert Cook-tól így Ő szabadügynök. Bajema szerepést pedig szerintem Juszczyk fogja átvenni, ezért lesz 2 FB a rosteren, neki jóval több TE szerepkört szánnak, ezért is nyilatkozták, hogy más lesz a feladatköre, mint Leachnek.BaltimoreDefense
hm... jogos 😀 akkor Furstenburg se nagyon ér csapatközelbe... a Cook hírről meg lemaradtam...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 739 — Sa da tay!
S Brynden Trawick
The safety from Troy has good size at 6-foot-2, 215 pounds. He also has a knack for finding the football, and racked up 83 tackles and three interceptions during his senior season.

Magas, mégis sok taklit mutat fel, tud labdát is elkapni... érdekes projekt, mert hát Huff, Elam, Ihedigbo szinte biztos a poszton, de Brown, Thompson, Cook, Considine, Levine és Ő még jót küzdhet... én örülnék, ha Brown, Cook bent lenne, így viszont mindenki mástól búcsú. Ja és újabb petíciót nyújtok be Considine ellen: Drága és az árához képest fos.... küldjük el!Collapo
Hétfőn a csapat visszavonta az ERFA tendert Cook-tól így Ő szabadügynök. Bajema szerepést pedig szerintem Juszczyk fogja átvenni, ezért lesz 2 FB a rosteren, neki jóval több TE szerepkört szánnak, ezért is nyilatkozták, hogy más lesz a feladatköre, mint Leachnek.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
A csapatnál maradt UDFA-k:

TE Matt Furstenburg
The Maryland product was one of the most well-known undrafted signings by the Ravens. He caught the attention of NFL scouts with a standout combine and has a realistic chance to make the 53-man roster.

Bajema helyén igen sok esélye van bejutni, mivel Pitta és Dickson már "veterán", Bajemánál meg - ha tud hasonló szintet - olcsóbb. Itt cserét várok, Furstenburg be - Bajema ki. Ugyanakkor egyszerű dolga biztos nem lesz, viszont ha van olyan jó, mint a combine-ja, akkor még hosszabb távon is jelenthet jót a csapatnak.

WR Omarius Hines
Hines is looking to join Deonte Thompson as the second Gator in as many years to make the roster as an undrafted free agent. He is a dynamic athlete, as Florida used him as a WR and as a RB.

Érdekes multi-threat srác, de a WR egységbe rutin kell, ráadásul a futóink is megvannak, nem hiszem, hogy labdába rúghatna a csapatnál. max PS, de azt is kétlem bár még jó is lehetne.

WR Gerrard Sheppard[/b]
The Towson WR and McDonogh product is looking to make the roster of his hometown team. Sheppard made a strong impression during rookie minicamp, and caught a TD on the final play of the weekend.

Lásd feljebb, de nem multi-threat, Ő még PS-re sem esélyes... nálam.

OT Rogers Gaines
Gaines was a standout during his career at Tennessee State, starting 18 games during that time. He didn't allow a sack last year and at 6-foot-6, 334 pounds, he has the size to play either tackle spot.

Ha van annyira gyors, atletikus és tényleg bevethető akár Oher cseréjeként.... de nem hiszem. Ráadásul Ő biza azon a poszton játszik, ahol a legnagyobb most a forgalom... lásd később.

OT Jordan Devey
Devey started all 24 games during his two years at Memphis, taking snaps at LT, LG and RG. He started at LG during the East-West Shrine Game, and that versatility should help him.

Ha az előbb elmondtam, hogy sokan játszanak az OL posztokra, akkor úgy vélem, talán Ő lehet a jolly, sok posztot játszott, és emlékezzünk csak Chester-re? Mi szeretjük az univerzális OL embereket. Az én tippem az, hogy Ő megragadhat PS, ha kurvajót játszik, talán Harewood (sérülékeny, mint a picsa) helyén.

OG Jeff Braun
The Westminster native was a three-year starter at West Virginia, and was an honorable mention All-Big 12 selection selection last year. John Harbaugh said he was impressed by his rookie camp.

Az előbbi két játékosnak én lehet jobban örülnék, bár tény, hogy Braun is ígéretes lehet. Nekem a "már-eleve-guard" minősítése tűnik kevésnek... de cáfoljon rám! 😀 Max PS.

OT Joe Unga
Unga is another small-school offensive line prospect with experience at right and left tackle. He was a first-team All-Lone Star conference selection last year as a right tackle.

Még ha tetszik is Haribónak, akkor se hiszem, hogy helye lenne... SZVSZ Gaines, Devey jobb nála, Braun meg nagyobb divízióból jön. Sry Pal!

DE Will Pericak
He started all 49 games of his college career, which set a record at Colorado. He was a captain during his senior year and also was an honorable mention All-Big 12 selection.

Hangadó, jelentős tapasztalattal, vezér, nem is rossz a liga, ahonnan jön... viszont Simon, Lewis-Moore (ha és amikor felépül), Mekadó, Arti, Mekfi, Boxoló(Tyson), CanTi és Spears mellett bármi módon labdába rúgni... Ő nem jut be.

OLB Brandon Copeland
Copeland is another local product (Gilman), and the OLB from Penn was a three-year starter in college. He was a first-team Ivy League performer for three straight years.

Crowded, crowded position... SZVSZ esélyes, hogy nem esélyes. Jó competition-ért küzdhet.

S Brynden Trawick
The safety from Troy has good size at 6-foot-2, 215 pounds. He also has a knack for finding the football, and racked up 83 tackles and three interceptions during his senior season.

Magas, mégis sok taklit mutat fel, tud labdát is elkapni... érdekes projekt, mert hát Huff, Elam, Ihedigbo szinte biztos a poszton, de Brown, Thompson, Cook, Considine, Levine és Ő még jót küzdhet... én örülnék, ha Brown, Cook bent lenne, így viszont mindenki mástól búcsú. Ja és újabb petíciót nyújtok be Considine ellen: Drága és az árához képest fos.... küldjük el!

Depth-et ilyenkor adni még baromság... nem is adok, viszont aki még követi ezeket a játékosokat, tud a college múltjukról többet, azt szívesen venném, ha szintén írna pár sort 😊 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Waive:
TE - Murphy Holloway (NBA)
QB - Nathan Stanley
RB - Ray Holley
CB - Jose Cheeseborough

Cut:
DT - Swanson Miller

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 739 — Sa da tay!
Ma lenne 80 éves Johnny U
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
nice!
2013 Cheerleader Calendar ShootBaltimoreDefense
Szép-szép, meg tetszik is, de kalendárium nélküle?

(Aki kapásból keresés nélkül tudja a nevét, annak pacsi!)
| Adrienne B. |

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 739 — Sa da tay!
nice!
2013 Cheerleader Calendar Shoot
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Akár jól is elsülhet Spagi szerződtetése.
...
Ami tény,hogy Pees 64 éves és pár év múlva nyugdíjba is vonulhat.
...
A másik ,hogy biztosíthatja az átmenetet,ha Pees abbahagyja.
kátrány
ezt én is így látom, amolyan Caldwell féle húzás 😊
+1

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Ravens have hired Steve Spagnuolo as senior defensive assistant. Harbs on Spags: He can help with every position on the defense, & we’ll take full advantage of his knowledge & excellent teaching abilities.
BaltimoreDefense
Nem nagyon értem Spanuoloval mit akarunk. Szépen tolatott az évek alatt lefelé az edzői ranglétrán. Ahol pedig felelős volt a D-ért ott minden esetben 4-3-as védelem futott, bár a tavalyi alakulatát nehéz lenne védelemnek nevezni.
A tavalyi alapszakasz D.hez képest persze nehéz lenne visszalépni, de kétlem, hogy Spagnuolo hozná meg az előre lépést.

Az UDFA-k közül szerintem Furstenberg, Holloway, Copeland és Gaines lehet a legérdekesebb. A két TE közül ha Bajemat nem hozzuk vissza egy megcsípheti mindenképpen a rostert.Blaise
Akár jól is elsülhet Spagi szerződtetése.
Lhet arról van szó,egy régi barátnak biztosít munkát.
Ami tény,hogy Pees 64 éves és pár év múlva nyugdíjba is vonulhat.Nálam nagy előnye,hogy már nem akar vezetőedző lenni,szóval egy hosszabb vagy legalábbis középhosszú védelmi filozófiát lahat rá építeni.Én jó szakembernek tartom,tapasztalt ,többszörös SB győztes.

Spagi viszont azt az agresszív védelmi filozófiát képviseli,amiben Harbs hisz,amiben szocializálódott Philliben,Jim Johnson defense-nek tagjaként.Most szerintem a blitzsémákban segíthei a D-t.
A másik ,hogy biztosíthatja az átmenetet,ha Pees abbahagyja.
Oké,hogy lefelé tart Spagi csillaga,kevés esélye van egy DC vagy HC posztra,a szaktudása megvan és egy kreatív környezetben hasznos lesz.

Nekem az állandóság fontosabb,én annak örülnék,ha Pees még maradna 5-10 évig,mint ,hogy Spagi 1 év után lelépjen,mint Pagano.
Viszont a folyamatosság is fontos a DC poszton,hogy egy esetleges új DC ne a nulláról kezdje és azt Spagi biztosítja.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Ravens have hired Steve Spagnuolo as senior defensive assistant. Harbs on Spags: He can help with every position on the defense, & we’ll take full advantage of his knowledge & excellent teaching abilities.
BaltimoreDefense
Nem nagyon értem Spanuoloval mit akarunk. Szépen tolatott az évek alatt lefelé az edzői ranglétrán. Ahol pedig felelős volt a D-ért ott minden esetben 4-3-as védelem futott, bár a tavalyi alakulatát nehéz lenne védelemnek nevezni.
A tavalyi alapszakasz D.hez képest persze nehéz lenne visszalépni, de kétlem, hogy Spagnuolo hozná meg az előre lépést.

Az UDFA-k közül szerintem Furstenberg, Holloway, Copeland és Gaines lehet a legérdekesebb. A két TE közül ha Bajemat nem hozzuk vissza egy megcsípheti mindenképpen a rostert.
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 739 — Sa da tay!
Ravens have hired Steve Spagnuolo as senior defensive assistant. Harbs on Spags: He can help with every position on the defense, & we’ll take full advantage of his knowledge & excellent teaching abilities.

Elam, Brown, Williams és Simon-on kívűl megegyeztünk minden rookie-val és a 14 udfa is leszerződött:
offensive guard Jeff Braun (West Virginia, Winters Mill), cornerback Jose Cheeseborough (Florida International), outside linebacker Brandon Copeland (Penn, Gilman), offensive tackle Jordan Devey (Memphis), tight end Matt Furstenburg (Maryland), offensive tackle Rogers Gaines (Tennessee State), wide receiver Omarius Hines (Florida), running back Ray Holley (Louisiana Tech), tight end Murphy Holloway (Ole Miss), defensive end Will Pericak (Colorado), wide receiver Gerrard Sheppard (Towson, McDonogh), quarterback Nathan Stanley (Southeast Louisiana), Troy safety Bryden Trawick and offensive tackle Joe Unga (Midwestern State).
+ elküldtük Lonyae Miller-t(RB)
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Dobpergés...vassadi
Valahogy várható volt, hogy visszahozzuk, kevesebb így a lyuk a falban, amit fiatallal pótolunk.
Most az az egyetlen két kérdés, hogy:

1. Gino tudja-e pótolni a posztot klasszis szinten játszó Brikát.
2. Meki hajlandó-e játszani, lesz-e morál és bír-e egy szezont végig.
3. Ki lesz az a "fiatal", akit ki tud tanítani, ki marad mögötte rosteren.

Ehjj ez a számolás 😊

Azért nem bánom, hogy ez a deal összejött, csak nekem egyértelműen sok kérdés marad nyitva még így is....

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 739 — Sa da tay!
Bryant McKinnie contract is two years with a maximum value of $7 million.

Mezszámok:
Matt Elam, No. 31
Arthur Brown, No. 59
Brandon Williams, No. 98
John Simon, No. 47
Kyle Juszczyk, No. 40
Rick Wagner, No. 71
Kapron Lewis-Moore, No. 67
Ryan Jensen, No. 77
Aaron Mellette, No. 80
Marc Anthony, No. 36
több mint 10 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Dobpergés...

Ravens agreed to terms with LT Bryant McKinnie on a two-year contract. McKinnie had reportedly been weighing offers from the Dolphins and Chargers on Thursday, but the Ravens were lurking in the weeds and found a way to get the 34-year-old back under contract.vassadi
Yeaaaa, én nagyon nagyon örülök. Fiatalok tanulhatnak tőle és amikor visszavonul már a kinevelt 'újoncoknak' adja át a helyét 😊



BigMaci, Oher, Yanda, Osemele, Gradko fal azért eléggé hangzatos 😀
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Dobpergés...

Ravens agreed to terms with LT Bryant McKinnie on a two-year contract. McKinnie had reportedly been weighing offers from the Dolphins and Chargers on Thursday, but the Ravens were lurking in the weeds and found a way to get the 34-year-old back under contract.
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Jobb oldalon sem volt éppen korszakos, ellenben a "leftgárd" nagyon jól állt neki.Blaise
Igazad is van benne, (😀) DE rosteren:
G/T:
Cornell, Osemele, Wagner, Yanda,
T:
Harewood, Mims, Oher, Reid és Meki

namost ennyi Takli-képes emberből azért már kellene valakit találni...

Tudom, Yanda RG, mert ott elit, KO legyen LG, Oher, inkább RT, mint LT 😊 Wagner újonc, de még így is van 4 játékos, akit csak cipelni nem olcsó, és valakinek elő kellene lépni kezdőbe... sztem amúgy Reid-nek... de majd meglátjuk... Cornellt és Mimset is bírják az edzők... ha most még hozunk valakit, plusz vesszük a 2 C-t, akkor viszont hullajtani kell az emberekből... ráadásul ha össze akarjuk őket szokatni, akkor hamar.Collapo
Wagnert a tavalyi draft után még korai körös T prospectnek tartották, nem tudom miért csúszott le ilyen mélységekbe. minden esetre szerintem a TC egyik legérdekesebb csatája lehet a LT poszt, de nem látom túl rózsásan a helyzetet. egy bizonyított veterán nagyon elférne.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Jobb oldalon sem volt éppen korszakos, ellenben a "leftgárd" nagyon jól állt neki.Blaise
Igazad is van benne, (😀) DE rosteren:

G/T:
Cornell, Osemele, Wagner, Yanda,

T:
Harewood, Mims, Oher, Reid és Meki

namost ennyi Takli-képes emberből azért már kellene valakit találni...

Tudom, Yanda RG, mert ott elit, KO legyen LG, Oher, inkább RT, mint LT 😊 Wagner újonc, de még így is van 4 játékos, akit csak cipelni nem olcsó, és valakinek elő kellene lépni kezdőbe... sztem amúgy Reid-nek... de majd meglátjuk... Cornellt és Mimset is bírják az edzők... ha most még hozunk valakit, plusz vesszük a 2 C-t, akkor viszont hullajtani kell az emberekből... ráadásul ha össze akarjuk őket szokatni, akkor hamar.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
2.
Amennyi OL, ezen kívül pedig OT húzás volt, de OG is, simán lesz nem 11 éves veterán a palettán rövid időn belül, addig pedig - hátha bejön alapon - a meglevő anyagból is lehet gazdálkodni:
3.
X/Osemele-Osemele/Y-Gradkowski-Yanda-Oher fal azért nem fos ám... van mögöttük depth is és onnan is előléphet még ember, fiatal és potens ez a rész. De jöhet még vetmines value playa... bár nem Albert, Ő drága, de éppen jöhet, ha kell... (OZ again)
Collapo
Huhh Albert... De az már fekete mágia lenne 😀 Szerintem valami veterán lenne jó, vagy nemtom, rúgja ki Monroet a Jax, hogy legyen helye a vakoldalon Lukenak és jöhet vigasztalódni egy PO esélyes csapatba😀 Viszont én továbbra sem gondolom, hogy KO-t ki kellene tenni T-nek. Jobb oldalon sem volt éppen korszakos, ellenben a "leftgárd" nagyon jól állt neki.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Hm... én Meki kapcsán két dolgot emelnék ki:

1.
Komoly magatartás és hozzáállásbeli problémái vannak... szövegel és állandóan tohonya és kövér. Egy gyűrűvel azért még nem isten, pláne, ha figyelembe vesszük azt, amit Blaise is írt. Nem volt leharcolva, fél idényt játszott, bár tény, hogy tett a sorért, de nem (csak) miatta lett itt a fal jó.

2.
Amennyi OL, ezen kívül pedig OT húzás volt, de OG is, simán lesz nem 11 éves veterán a palettán rövid időn belül, addig pedig - hátha bejön alapon - a meglevő anyagból is lehet gazdálkodni:

3.
X/Osemele-Osemele/Y-Gradkowski-Yanda-Oher fal azért nem fos ám... van mögöttük depth is és onnan is előléphet még ember, fiatal és potens ez a rész. De jöhet még vetmines value playa... bár nem Albert, Ő drága, de éppen jöhet, ha kell... (OZ again)

4.
Jó volt a matektanárom, de evés közben jön meg az étvágy.

5.
ÖN-töd.

6.
Hasad a pad. 😛 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000165677/article/bryant-mckinnie-set-to-take-physical-with-chargers

Úgy tűnik BigMacet elveszítjük 😕 Szerintem nagy kár érte, jó lett volna még a szezont lehúzni vele.
Amúgy a Chargers hogy jött? Engem ért ez teljesen váratlanul? Hallottam pletykákat Dolphinsról, de Chargersről egyáltalán nemFlacco5
Egy részről sajnálom, mert nincs LT-nk jelenleg, és azért a semminél Ő is jobb lett volna plusz nagy szerepe volt abban, hogy összeállt a PO-ra a fal. Másrészről, nem hiszem, hogy Ray motivációs plussza nélkül és gyűrűvel az ujján képes lenne motiváltan lenyomni egy idényt arról nem is beszélve, hogy az idény döntő részét végig üldögélte a padon, szóval leharcolva sem volt a PO-ra. Ki tudja végig tud-e tolni egy teljes idényt kezdőként és Harbóval nem összeveszve. Így alakult...
több mint 10 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/zjaovz78d6vyirn1ugph
Bryant McKinnie set to take physical with Chargers
Veteran offensive tackle Bryant McKinnie told NFL.com's Albert Breer that he will take a physical with the San Diego Chargers on Wednesday. Does he fit in with the Chargers' plans?


Úgy tűnik BigMacet elveszítjük 😕 Szerintem nagy kár érte, jó lett volna még a szezont lehúzni vele.
Amúgy a Chargers hogy jött? Engem ért ez teljesen váratlanul? Hallottam pletykákat Dolphinsról, de Chargersről egyáltalán nem
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Facen találtam:

TE Matt Furstenburg-ot külön kiemelném ő szinte biztos hamar lehetőséget kap majd! Elégé leértékelték őt a drafton pedig a legjobb volt az összes TE-között a gyorsasági felmérőkön és a súlypont emelkedésben is! Emelet egy Maryland-i iskoláról jön ami ugye plusz elkötelezettség a Ravens felé. Nem is csoda hogy a Panthers ajánlatát dobta amint John felhívta hogy játsszon a városa csapatában.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Megnéztem draft trackeren az általunk megkeresett UDFA játékosok közül ki kapott értékelést, 3 játékos a 17-ből:

Matt Furstenburg, TE, Maryland 55.6
https://static.www.nfl.com/image/private/t_headshot_desktop/league/tbtzo0ky4kemoogaszsf
Matt Furstenburg Stats, News and Video - TE | NFL.com
Latest on TE Matt Furstenburg including news, stats, videos, highlights and more on NFL.com

ROGERS GAINES, OT, Tennessee State 60.9
https://static.www.nfl.com/image/private/t_headshot_desktop/league/stocjcyga4tistz2ove2
Rogers Gaines Stats, News and Video - OT | NFL.com
Latest on OT Rogers Gaines including news, stats, videos, highlights and more on NFL.com

Jordan Devey, OL, Memphis 52.0
https://static.www.nfl.com/image/private/t_headshot_desktop/league/bjgkez60gevugtmvez5w
Jordan Devey Stats, News and Video - G | NFL.com
Latest on G Jordan Devey including news, stats, videos, highlights and more on NFL.com


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Üdv Voice 😊

akkor okoskodok én is, mert az eddigi hozzászólókkal ellentétben én csak azt tudok 😀:

Matt Elam SS Florida
Egyértelmű a szándék, egy erős, nagyot ütő SS kellett Pollard távozása után, mert Ihedigbo nem elég. Huff FS, akárcsak szerintem Omár! Thompson maradt, az ő posztjával nem vagyok tisztában... szóval egyértelmű need-re jött és úgy vélem remek pick (Szüprín is lehetett volna, nekem ez a srác szimpatikusabb, mellesleg mock-drafton én is Őt húztam első körben, igaz nem ide 😊) Gyors, lát is a pályán, bár néha tényleg "melléfut" a túl nagy tackle maitt, de az tanítható... lehet hogy Gátőr párja miatt volt jó, de itt Huff mellett simán tudja majd ugyanazt, ráadásul kezdőbe várom, mert mint írtam Ihedigbo nem starter.

Arthur Brown ILB Kansas St.
És ez az a pick, ami miatt Elam tökéletes előskörös... OZ megint varázsolt, nem túl drágán előrement a nagyon sokat csúszó klasszisért, aki akár azonnal meghatározója lehet a védelmünknek, sőt talán feledtetheti a sok elmenő arcot is (Ray-ray-t persze nem, de ez a srác pusztítani fog.) Ez is egyértelmű need, tökéletes megvalósítás. A draft legnagyobb húzása ismét OZ-hoz fűződik.

Brandon Williams DT Missouri Southern St
Itt csatlakoznék kátrányhoz. Van ideje tanulni a srácnak és bár másodligában, vagy lejjebb játszott, azért mégiscsak 3x-os All American a srác. Igazi depth növelő érték akár első naptól is és bizony komoly konkurencia a Hegynek - aki mostanában inkább csak dombocska, lassú erózióval, semmint hegy, omlással. Ngata, Spears, Canty mögött pedig kitanulja a szakmát seperc - egy-két év - alatt, így amikor már öregszik az a rész, nos Ő akkor tud majd villogni. Jó választás és bár nem feltétlenül need, azért a koncepció világosan kirajzolódik.

John Simon DE/OLB Ohio St.
Játszott már DT-t, DE-t, mi inkább OLB-ként számítunk rá. Depthet növel, tanul, de testi ereje bizony erősíti majd az egységet és a pass-rush-t. Így, figyelembe véve a poszt jelenlegi állapotát, Ápsó nyugodtabban mozgatható beljebb, mert a srác sajnos nem hozza azt a nyomást amit várunk tőle... esélyes viszont hogy belül - a látásával, mert az nem rossz - jobban villoghat Külön emelném még ki (nagypop)Simon esetében, hogy kétszeres csapatkapitány, vagyis lehet hasonló hangadó lesz belőle mint Sugar-ból annak idején... persze ha letesz annyit az asztalra... kell a hang, a tűz a csapatba, ráadásul a srác work-horse is. Ez a pick is needre jött, fasza húzás.

Karl Juszczyk FB Harward
Leach-klón. Egy az egyben vesz ki LB-ket a blokkjaival, az Ivy ligában volt 700+ yardja elkapásból és 8TD-je, jó a keze, erős és nem fél blokkolni, mondom, mint Leach. Kell is a mi játékunkba, mert Rice nem fog fellökni falembert, vagy LB-t, Juszczyk igen. Lehet, hogy magas volt a 4. kör kompenzációs a srácra, viszont a játék-szisztémánk miatt egyértelműen Ő kellett... Ezt én kicsit Flacco-szerű pickre értékelem, ahol néhány év után jött ki a húzás igazi értéke. Nálam ez a Ravens draft második legjobb húzása, igaz Elammel holtversenyben.

Ricky Wagner G/T Wisconsin
A Wisconsin folyamatosan jó támadófal játékosokat ad a ligának, és szerintem Wagner se kivétel. Lehet, hogy nem immediate starter left tackle, viszont rövid időn belül az lehet belőle, szerintem amúgy NagyMeki nem marad, lévén Haribóval nem packázhat senki... amúgy érdekes módon a liga se vitte azonnal a srácot, hogy 'húú, miatta lett csak bajnok a Ravens'. A papírja lejár, ki kell várni, mert játszani akar, majd lead a "csak-kezdő" hozzáállásból. Amúgy Osemele elbíjra a baloldalt szerintem, pláne, ha van kivel rotálnia. Wagner 2-3 éven belül kezdő lesz itt szerintem.

Kapron Lewis-Moore DE Notre Dame
Nuff said a srácról. 3-5 tech, jó munkamorál, kevés balhé, igen, az MCL miatt rizikós, de ha rendbe jön, akkor upgrade lehet Ő is. Kalillel állt szemben és nem is tolta ellene rosszul. Kalil meg ugye top 5 pick volt. Talán Ő idén a luxuspick, lehetett volna sokkal később is, vagy helyette Reddick, aki kevésbé kérdéses, de nem is akkora tehetség. Posztmélyítésre, vörös trikóra és tanulásra kiváló alapanyag, aki még komoly fegyvertény lehet nálunk... a fiatal tehetségek mindig kellenek, a meglévő keret se lesz fiatalabb... ja és egy Lewis kell B'moreba ráadásul a srác Moore is 😀 (na jó ez szar szójáték volt) 😀

Ryan Jensen C Colorado St. - Pueblo
Játszott már szélen is, de az NFL-be középre várják, mi Centernek hoztuk, hogy Gradkowski ne unatkozzon a nyáron... csere lesz a srác nem kérdés, de azért kell, hogy legyen verseny... amúgy Birka posztját cefet nehéz lesz hozni azon a szinten, ahogy a vén kecske tette... 6. kör, mit veszthetünk. Tetszik a húzás

Aron Mellette WR Elon
Én azt hittem a srác előbb kimegy... így ez jó pick. WR-ben szerintem korántsem van akkora gond, mint hisszük/hiszik odakinn... TSmith, JJ, Doss, LWill, Steeter, DReed, Thompson. Sok a fiatal, sok az ügyes kezű gyerek, és többen már bizonyítottak is. Streeter lehet még Marshall is, mérete van hozzá, eddig pedig tanult... mélységi célpontnak van Smith és Dreed - ha utóbbi feljut a csapatba újra. középre JJ, Doss, LWill és ami fontos, ne felejtsük el a TE-ket... simánt kaphatnak több szerepet, valamint ugye Rice még mindig simán elkap 800 yardot egy szezonban 😀 Haribóék pedig azt mondták, figyeljünk még, nincs minden letudva... sztem Mellette 6'2''-vel és 217 font súllyal fizikális elkapónak jött, ami céltudatosságot hordoz magába. Én úgy gondolom jön valaki aki ezt a stílust megtaníthatja neki, egy veterán egy évre aztán a WR corp kész is.

Mark Anthony CB California
CB-ből sose elég. Ráadásul top 100-ba várták, így a hetedik körben steal 😀 Viccet félretéve termete elég ahhoz, hogy külső corner legyen, az hogy mivé fejlődik meg már a többieken múlik. Ha nem kell azonnal kezdenie, s szvsz nem kell, akkor belőle is sok lehet még. Nem McAllister, de még sok van benne. Ahol húztuk, ahhoz képest meg kimondottan sokra viheti és a front7 ha olyan brutál lesz, mint várom, 1-2 év és a srác még "ballhawk" is lehet, mert a támadóknak nem lesz ideje hosszan passzra várni a zsebben. Méretei jók, de erősödnie kell... azt meg itt lehet 😀 7. körben kimondottan jó húzás.

A vége-felé a draftnak Ozziék már tipikusan Ravens pickeket húztak, jó helyen, jó értéket, ez az elmúlt 3 év talán legjobb draftja lehet, pedig az sem egyszerű feladat 😊

A többi "need"-et pedig UDFA-ból már most is pótoljuk.... lehet verekedni a címvédő csapatba kerülésért... Hajrá mi!

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Üdv. Voice 😊

Ez egy b*szott jó draft volt.Mindent jelez,hogy IR-re draftoltunk Kapron Lewis-Moore személyében.
Elam az egyik első számú kiszemelt volt,ahogy Art.Brown is,mégis lecsusszant 2.körre.Két kezdő needre az első két fordulóban,vállalható trade keretében. 😊

Brandon Williams prototípus NT
",Nose Tackle (NT)
Röviden talán a "sűrű" kifejezés találó ezen a pozíción játszó emberekre. Jellemzően nem túl magas (180-190cm), viszont kifejezetten nehéz (150-160kg) játékosok. Feladatuk nagyon összetett, egyrészt a futások két kedvenc célpontját, a belső két rést felügyelik (a center és a guardok közöttiket); másrészt a screen passszok levédekezésében is fontos szerepük van, rögtön le kell válniuk a blokkolóról amint ezt észlelik és a pálya belső részét le kell zárniuk az elkapó útjából.
Számozás: 60-79, 90-99 "
forrás:bowl.hu
Neki nem kell kezdeni,vélhetően Ngata rotációja lesz,én Codynak kevés esélyt adok rosteren maradni.

Ozz ,ars poetica,nem lehet elég passrushert a rosteren tartani.Simon valószínú,projekt playerként érkezett ,2-3 év alatt kell JJ-vé vagy Krugerré válnia.Valszeg JJ-vé,mert futás ellen jobb,mint Kruger.

Kyle Juszczyk,nagyon jó játékos,magasan draftoltuk,kellett.A Ravens folytatja a tradicionális, futás alapú focit.Ehhez kell fullback,lehet az a luxus is összejöhet,hogy Leachtől tanulhatja a szakmát,mert mindketten rosteren maradnak.

Ricky Wagner valszeg nem rosszabb,mint a backug OL menek a rosterről.

KL-M,eleve IR-re draftoltuk,kellhetett,mert valszeg később is elérhető lett volna.Meggyógyulhat 1 év alatt és óriási játékosoktól tanulhat.

Jensent a pro-day-en csak mi és a Dolphins néztük meg.Tetszhetett benne valami,mert lehet ő is elérhető lett volna később vagy udfa-ként.Magasan draftoltuk.

Mellete és Marc Anthony személyében mélységet kereshettünk,CB és WR mindig kell,akár megragadhatnak rosteren.
Harbs nyilatkozta,hogy a WR gárdával elégedettek,ezért nem draftoltak,remélem igaza lesz.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related