Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 11 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Reed Houston-ba költözik.BaltimoreDefense
😕 Legalább szimpatikus,jó csapathoz kerül.Ennyi vigasztal.
Nem tudom elképzelni más mezben.
Eddig azért nem tudtam, igazán átérezni,mit érez 1-1 szurkoló,mikor az emblematikus játékos más mezt ölt.Azt hittem,olyan érzés,mint pl.egy másik kedvencnél,Heap-nél vagy Gregg-nél.
Most azért rosszabb...kátrány
Igen Ő azért más kategória egy igazi ikon, de nem ért váratlanul, számítani lehetett rá, hogy nem tér vissza idén. Sajnálom, hogy Ray után távozott a 2.számú vezér is, az összes csapattárs nagyon-nagyra tartotta és a fiatalok fejlődésében és motivációjában kulcsfigura volt Ő. Kíváncsian várom hogy fogja átvenni a leader szerepet Suggs.
Idén mindkét játékos elhagyta a csapatot, akik miatt annó Ravens drukker lettem.BaltimoreDefense
Az csak a kezdet volt,mint egy szerelem,amikor valamivel kezdődött,pillantás,poén,D kosaras melltartó ,aztán terebélyesedik... 😊


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 744 — Sa da tay!
Ennek a közelében nem volt az ajánlatunk...

@JasonLaCanfora
Maximum value of Ed Reed's deal with the Texans is $16 million for 3 years. Very strong deal for an older safety, especially in this market.
több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 744 — Sa da tay!
Reed Houston-ba költözik.BaltimoreDefense
😕 Legalább szimpatikus,jó csapathoz kerül.Ennyi vigasztal.
Nem tudom elképzelni más mezben.
Eddig azért nem tudtam, igazán átérezni,mit érez 1-1 szurkoló,mikor az emblematikus játékos más mezt ölt.Azt hittem,olyan érzés,mint pl.egy másik kedvencnél,Heap-nél vagy Gregg-nél.
Most azért rosszabb...kátrány
Igen Ő azért más kategória egy igazi ikon, de nem ért váratlanul, számítani lehetett rá, hogy nem tér vissza idén. Sajnálom, hogy Ray után távozott a 2.számú vezér is, az összes csapattárs nagyon-nagyra tartotta és a fiatalok fejlődésében és motivációjában kulcsfigura volt Ő. Kíváncsian várom hogy fogja átvenni a leader szerepet Suggs.
Idén mindkét játékos elhagyta a csapatot, akik miatt annó Ravens drukker lettem.
több mint 11 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Reed Houston-ba költözik.BaltimoreDefense
😕 Legalább szimpatikus,jó csapathoz kerül.Ennyi vigasztal.
Nem tudom elképzelni más mezben.
Eddig azért nem tudtam, igazán átérezni,mit érez 1-1 szurkoló,mikor az emblematikus játékos más mezt ölt.Azt hittem,olyan érzés,mint pl.egy másik kedvencnél,Heap-nél vagy Gregg-nél.
Most azért rosszabb...


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 744 — Sa da tay!
Reed Houston-ba költözik.
több mint 11 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
A tervek szerint még a héten vendégül látjuk Huff-t.(forrás)

Nah, mégegy diploma begyűjtve... végre van időm ide is írni 😀Collapo
Gratula! 😊
több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 744 — Sa da tay!
Grat Colla!

Reed állítólag ma dönt hol folytatja. Tex vagy mi. Állítólag nem nagyon kapartunk utána és a Tex is kevesebb pénzt kínált neki, mint amennyit szeretett volna ( 7milla). Talán 4 millió között fog kapni szerződést meglátjuk hol...

Boldin átment az orvosi vizsgálaton a Niners-nél, így hivatalosan lezárult a trade.
több mint 11 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Nah, mégegy diploma begyűjtve... végre van időm ide is írni 😀
Na nem most, mert most még fejvakarós a dolog, de amint van mit... izgi off-season lesz ez...Collapo
Gratulálok(lunk) 😊
Kevésbé pörögnek az események,azért most is vannak történések.Abszolút változáson esik át a csapat,az a jó,hogy,mint egy tanulmány vagy esszé a kedvencedtől vagy a aki munkáját nagyon szereted,úgy lehet Ozzy és csapata munkáját figyelni,hogyan változnak a prioritások a csapaton belül.Ez is izgalmas .


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Nah, mégegy diploma begyűjtve... végre van időm ide is írni 😀
Na nem most, mert most még fejvakarós a dolog, de amint van mit... izgi off-season lesz ez...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
Spears szerződésének részletei (1,2M cap hit)
@RavensInsider: Marcus Spears' two-year deal worth $2.75 million: $600,000 bonus, $900,000 and $1.25 million base salaries. Up to $1 million incentives 2013

A TE meglepő, de ha korai körös lesz a húzás amit kétlek akkor esetleg Pittát ki lehetne próbálni slotban. BYU-ban elég sokat játszott ott.Blaise
Jövőre mind a két TE UFA lesz, gondolom az egyiküket olcsóbb megoldásra cserélnénk.

Ami viszont furcsa, az az, hogy LT-t nem (?) említette. Mekiról semmi hír, original LT nincs már piacon, bár ha csak 9 millió helyünk van akkor marad a korábban is jól bevált kései FA "kukázás".Blaise
Twitterről gereblyéztem össze ezeket, ott annyi volt ezzel kapcsolatban, hogy szeretnénk, ha BigMac visszajönne.
több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 744 — Sa da tay!
BTW Dickson is RFA ha jól emlékszem, kapott Ő tendert?Blaise
eredeti(3.) körös tendert kapott
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Haribó beszélt... fontosabb gondolatok:

-Valószínű a draftról jönni fog WR és TE is
-Canty és Spears érkezésével Ngata többször NT lesz
-FA pass rushert keresgélünk (jelöltek: Osi, Freeney, Dumerville, Harrison)
-McClellan valószínű ILB lesz
-Egy S érkezése is várható (Huff?)puffin
A TE meglepő, de ha korai körös lesz a húzás amit kétlek akkor esetleg Pittát ki lehetne próbálni slotban. BYU-ban elég sokat játszott ott. BTW Dickson is RFA ha jól emlékszem, kapott Ő tendert?
Ngata bemozgatása valahol várható, mert DT/DE túltengés van míg NT csak Cody van rosteren. Egy nagy need talán megoldható akkor így, de idén sok jó hegyomlás van a drafton szerintem be lehetne egyet húzni
Huffnak örülnék, a Raiders secben kb mindenhol játszott és mindenképpen needre jönne.
Pass rusherek közül nem tudom kinek örülnék, talán leginkább egy egészséges nem túlfizetett Harrisonnak 1-2 évre. Doom nagy név, de sokba lenne szerintem, futás ellen ergya és ha Sizzle visszanyeri a formáját akkor Upshaw villanthat és nem kell Doom.

Ami viszont furcsa, az az, hogy LT-t nem (?) említette. Mekiról semmi hír, original LT nincs már piacon, bár ha csak 9 millió helyünk van akkor marad a korábban is jól bevált kései FA "kukázás".
több mint 11 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
Haribó beszélt... fontosabb gondolatok:

-Valószínű a draftról jönni fog WR és TE is
-Canty és Spears érkezésével Ngata többször NT lesz
-FA pass rushert keresgélünk (jelöltek: Osi, Freeney, Dumerville, Harrison)
-McClellan valószínű ILB lesz
-Egy S érkezése is várható (Huff?)
több mint 11 éve
puffin Baltimore Ravens 175 — Ravens/AFC North/Alabama
Nem tudom most pontosan mennyi helyünk van a sapi alatt, de ha Doommal összeboronáltak minket akkor szerintem egy Vollmer szerződésre is lehetne.Blaise
Ha jól számolgattam, akkor a Boldin trade lezárása után lesz kb. 9M mínusz Spears cap hitje.

@RavensInsider: Anquan Boldin is set to take his 49ers physical on Wednesday, per a league source. That's required to finalized trade with Ravens
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Négy kompenzációs picket kaptunk(4.kör,5.kör,6.kör,7.kör).
95 óta 37 ilyen picket kaptunk ez a legtöbb a ligában.BaltimoreDefense
Jövőre is kinéz 1-2.
több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 744 — Sa da tay!
Négy kompenzációs picket kaptunk(4.kör,5.kör,6.kör,7.kör).
95 óta 37 ilyen picket kaptunk ez a legtöbb a ligában.
több mint 11 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
 instagram.com/p/XARcWLQBqm/

Chick Webb Recreation Center ?



Ez a Chick Webb lenne.?
Mert akkor imádom.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 11 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
kik lesznek most a kezdő cb-k hogy cwill elment?
webb és?Janek
Webb-Jimmy Smith, nickel Graham, negyedik CB meg szerintem Chykie Brown.s.gergo
Chris Johnsonnak is van szerződése.
A Steelers ellen kulcsfumblet csinált Wallace-on.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 11 éve
s.gergo Baltimore Ravens 228 — Ravens fan
kik lesznek most a kezdő cb-k hogy cwill elment?
webb és?Janek
Webb-Jimmy Smith, nickel Graham, negyedik CB meg szerintem Chykie Brown.
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
kik lesznek most a kezdő cb-k hogy cwill elment?
webb és?

több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Kicsit lecsendesedtek a kedélyek a csapat háza táján FA ügyileg. Doomnál minket és a Steelers (nincs is cap helyük) emlegetik. Harrison még mindig a radaron. Spears aláírta a szerződését. Az Orioles miatt idegenben kezdhetjük meg az évet mint regnáló bajnokok... Nem tudom most pontosan mennyi helyünk van a sapi alatt, de ha Doommal összeboronáltak minket akkor szerintem egy Vollmer szerződésre is lehetne. Én személy szerint őt látnám szívesebben, de róla nagyon nincs hír.
Megjelent egy cikk arról, hogy Pitta mint slotba áthelyezhető lehetne és Boldin szerű szerepet játszana, valamint a DL-ról is van egy jó kis cikk. Mindkető a baltimoresunban, linket nem tudok mutatni mert azt a b*zi felugró ablakot nem tudom legyőzni és minden egyes Ravenses cikknél bevágódik.

Szerk: Ma jelentik be a kompenzációs pickeket. "Last offseason, the Ravens lost G Ben Grubbs (Saints), LB Jarret Johnson (Chargers), S Tom Zbikowski (Colts), S Haruki Nakamura (Panthers), DE Cory Redding (Colts) and DT Brandon McKinney (Colts)" A 4 pick utánuk szonte biztosnak tűnik, csak a körök a kérdésesek.
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/03/17/ravens-have-serious-interest-in-elvis-dumervil/

elég nagy trollok lennétek azután a PO meccs után 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
 www.baltimoresun.com/sports/ravens/ravens-insider/bal-ravens-pay-lardarius-webbs-5-million-option-bonus-20130316,0,6362403.story


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 11 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Hát, nem tudom.. 5-6 milliónál többet nem adnék érte, még akkor se ha egy szinttel jobb mint Kruger.

 www.nfl.com/news/story/0ap1000000151292/article/elvis-dumervil-looked-at-by-ravens-patriots-titansIgor
Nem is lenne "Ravenses" lépés,ha rástartolnánk és túllicitálnánk valamely csapatot.Talán McGahee volt az utolsó "sztár"FA igazolásunk.
Az már inkább,hogy eltereljük a figyelmet más tárgyalásunkról.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Hát, nem tudom.. 5-6 milliónál többet nem adnék érte, még akkor se ha egy szinttel jobb mint Kruger.

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/hzi23xuq3cgwhppzbugk
Elvis Dumervil looked at by Ravens, Patriots, Titans
With Elvis Dumervil's trek into free agency underway, at least three teams have reportedly shown interest in the former Denver Broncos pass rusher.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)