Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 578 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gratulálok, remélem az AFC döntőt ti játszátok a Chiefssel 😛 😊 (kiemeléstől függ is persze)
több mint 4 éve
gedam 5 700
PLAYOFF CALIBER !!!

A Defense tutira 😉
BillsFan
az o sem olyan rossz, mint ahogy gondolod
több mint 4 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
PLAYOFF CALIBER !!!

A Defense tutira 😉



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 335
Szerintem simán meglehet nektek a csoportgyözelem . A mostani Pats O nektek alig fog pontot felrakni, plusz Allen nagyon jól játszik.
Hightower94
Fenti sorok alapján kissé csapdaszagot érzek, ugye nem egy Chiefs-mezbe öltöztetett Pats-megfigyelő vagy? 😊
Hungarian Bill
Csak egy QB vagyok aki nagy valobbszinuseggel tudok mindenről mint nem 😀 komolyra forditva a szót örülnék ha vernétek a patset mert akkor 2 seed meglenne és Reed tudna egy hetet gondolkodni a taktikán
Hightower94
Én csak egy HC, csak éppen nincs állásom 😉😂
több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
Szerintem simán meglehet nektek a csoportgyözelem . A mostani Pats O nektek alig fog pontot felrakni, plusz Allen nagyon jól játszik.
Hightower94
Fenti sorok alapján kissé csapdaszagot érzek, ugye nem egy Chiefs-mezbe öltöztetett Pats-megfigyelő vagy? 😊
Hungarian Bill
Csak egy QB vagyok aki nagy valobbszinuseggel tudok mindenről mint nem 😀 komolyra forditva a szót örülnék ha vernétek a patset mert akkor 2 seed meglenne és Reed tudna egy hetet gondolkodni a taktikán

Szerkesztette: Hightower94
több mint 4 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 484
Szerintem simán meglehet nektek a csoportgyözelem . A mostani Pats O nektek alig fog pontot felrakni, plusz Allen nagyon jól játszik.
Hightower94
Fenti sorok alapján kissé csapdaszagot érzek, ugye nem egy Chiefs-mezbe öltöztetett Pats-megfigyelő vagy? 😊
több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
Szerintem simán meglehet nektek a csoportgyözelem . A mostani Pats O nektek alig fog pontot felrakni, plusz Allen nagyon jól játszik. Közelebb voltatok , hogy elkapjátok a Ravenst mint ők. Mindenestre kiváncsi lennék Bradyre a Wildcard körön , mondjuk Houstonba vagy Teneeseebe mit nyujtana
több mint 4 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Na, kinek lett megint igaza, mi? Ez az offense egy rakás szar, a szemem kiégett miatta, és még csak bocsánatot sem kértetek!!!!
Muffalo_Bafia
Bocs , b+ 😉
BillsFan
Na azé'.

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 4 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
Na, kinek lett megint igaza, mi? Ez az offense egy rakás szar, a szemem kiégett miatta, és még csak bocsánatot sem kértetek!!!!
Muffalo_Bafia
Bocs , b+ 😉



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 653
Ebben száz százalékig igazad van. Ez a vereség azért fájt, mert Allen ugyan azokat a hibákat vétette, mint régebben. Nem az őt védő fal volt gyenge, hanem túl sokáig tartogatta a labdát, ezért volt ellene ennyi sack. A fumble-ja egyszerűen idióta volt. Ekkora formaingadozással csoda a PO. Ha jó napot fog ki a Pittsburg ellen, akkor lehet keresni valónk. Aztán ki tudja, mire leszünk képesek a botladozó Hazafiak ellen. (Jets kötelező győzelem!)
Buffalo Bill
A hasonlóan, vagy talán még inkább agresszív Steelers-védelem ellen hasonló csúnyaságok eshetnek meg, ha nem találnak ki valamit a támadóoldalon. Ezért is írtam, hogy ha másra nem, akkor bemelegítésnek jó volt ez. Attól nem tartok, hogy a Steelers O-t semlegesíteni tudja ez a védelem, attól viszont inkább, hogy a kínálkozó lehetőségekkel nem fognak tudni élni Allenék... Pedig most is voltak jó kiinduló mezőnypozíciók.
Hungarian Bill
Nem hasonlo a ket D, a Vasas F7 nagyon eros es ok kevesebb emberrel tudnak nyomast elerni, igy a "felszabadulo embereket" valtozatosan lehet hasznalni. Amikor ezeket blitz-re kuldik akkor altalaban lehet felkotni a gatyat az OL-QB reszerol. A Ravens-nek agresszivnak kell lennie szinte folyamatosan.

Halatlan feladatot adnek Allen-nek mert futas-futas es ugy dobatnek vele amit csak a WR vagy senki nem tud elkapni, ami viszont ugy nez ki mintha pontatlan lenne es nem baj ha a vege a drive-nak. Sack elott okosan kidobni, a Vasas jatekosok kemenyek es nagyot is akarnak utni, par zaszlot ossze lehet hozni ellenuk. A D megnyeri a meccset es a pozicios harcnal jobb az O-tek.
több mint 4 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Na, kinek lett megint igaza, mi? Ez az offense egy rakás szar, a szemem kiégett miatta, és még csak bocsánatot sem kértetek!!!!

Szerkesztette: Muffalo_Bafia

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 072 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
 www.youtube.com/watch?v=cOl-Uv-miCw

Maga a videó is vicces, de érdemes a hozzászólásokat is elolvasni, van köztük egy-két gyöngyszem 😊
Hungarian Bill
"Bill Belicek has requested a trade to Buffalo"

Ezen nagyot rögötem.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 484


Maga a videó is vicces, de érdemes a hozzászólásokat is elolvasni, van köztük egy-két gyöngyszem 😊
több mint 4 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 115
Bárki bármit mond, ez a védelem egyszerűen elit. Az NFL jelenlegi legjobb formában lévő csapatát sikerült kordában tartani, és még az egyenlítésre is ott volt az esély, kár, hogy Peters nagyon jól védekezett az egyébként ma szürke JB-n. Nincs bennem hiányérzet, sajnos ennyi volt a max ebben a meccsben. A Steelers elleni SNF-ra ez egyfajta bemelegítésnek beillett.

Daboll azért remélem, fejlődik playhívásban addigra, és az elkapók is betömködik a lyukat a kezükön.
Hungarian Bill
Senki nem vitatja h elit, es talan a legjobb is a ligaban, de h TOP 3 az biztos. Jok voltatok 😊 Egy Bills-Ravens AFC focsoportdontot megneznek.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 4 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 484
Ebben száz százalékig igazad van. Ez a vereség azért fájt, mert Allen ugyan azokat a hibákat vétette, mint régebben. Nem az őt védő fal volt gyenge, hanem túl sokáig tartogatta a labdát, ezért volt ellene ennyi sack. A fumble-ja egyszerűen idióta volt. Ekkora formaingadozással csoda a PO. Ha jó napot fog ki a Pittsburg ellen, akkor lehet keresni valónk. Aztán ki tudja, mire leszünk képesek a botladozó Hazafiak ellen. (Jets kötelező győzelem!)
Buffalo Bill
A hasonlóan, vagy talán még inkább agresszív Steelers-védelem ellen hasonló csúnyaságok eshetnek meg, ha nem találnak ki valamit a támadóoldalon. Ezért is írtam, hogy ha másra nem, akkor bemelegítésnek jó volt ez. Attól nem tartok, hogy a Steelers O-t semlegesíteni tudja ez a védelem, attól viszont inkább, hogy a kínálkozó lehetőségekkel nem fognak tudni élni Allenék... Pedig most is voltak jó kiinduló mezőnypozíciók.
több mint 4 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Csak a második félidőt láttam és egész jól szórakoztam, nem a Ravens-t kell megverjük hanem hozni kell minimum két meccset még! A DEF parádés!
BillsFan
Ebben száz százalékig igazad van. Ez a vereség azért fájt, mert Allen ugyan azokat a hibákat vétette, mint régebben. Nem az őt védő fal volt gyenge, hanem túl sokáig tartogatta a labdát, ezért volt ellene ennyi sack. A fumble-ja egyszerűen idióta volt. Ekkora formaingadozással csoda a PO. Ha jó napot fog ki a Pittsburg ellen, akkor lehet keresni valónk. Aztán ki tudja, mire leszünk képesek a botladozó Hazafiak ellen. (Jets kötelező győzelem!)
több mint 4 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
Csak a második félidőt láttam és egész jól szórakoztam, nem a Ravens-t kell megverjük hanem hozni kell minimum két meccset még! A DEF parádés!



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 4 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 484
Bárki bármit mond, ez a védelem egyszerűen elit. Az NFL jelenlegi legjobb formában lévő csapatát sikerült kordában tartani, és még az egyenlítésre is ott volt az esély, kár, hogy Peters nagyon jól védekezett az egyébként ma szürke JB-n. Nincs bennem hiányérzet, sajnos ennyi volt a max ebben a meccsben. A Steelers elleni SNF-ra ez egyfajta bemelegítésnek beillett.

Daboll azért remélem, fejlődik playhívásban addigra, és az elkapók is betömködik a lyukat a kezükön.
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 653
egy kerdes, mivel nem nezek tul sok Bills meccset, de ilyet meg nem lattam hogy a kapu tetejen levo zaszlo kozul az egyik full erovel lobog, a masik meg fityeg. Ugy fujt a szel mintha egy legorveny kavarta volna. Ez gyakran ilyen?
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 072 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Brutál mit megy idén ennek a divnek a két top CB-je.
Se White se Gilmore nem engedett még idén TD-t, pedig mindkettőt 70+szor vettek célba.
Mindkettő 4-4 intet szedett.
Top mindkettő az engedett qb ratingben is.

Persze NE-ben Gilmore mellett is egészen brutál milyen jól dolgoznak a társai is, de egy pillanatra érdemes belegondolni, hogy milyen duó lett volna ez ha Gilmore-t megtartja a csapat.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Bazsinho Buffalo Bills 923


Csak közelebb akar lenni a büféhez a bajusz. Change my mind.
Muffalo_Bafia
Meg nem is fázik.
több mint 4 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920


Csak közelebb akar lenni a büféhez a bajusz. Change my mind.

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 4 éve
fodoroli Buffalo Bills 57
Pats ellen is Tv meccs szombaton . Sztárok lettünk.

Mondjuk, ha tv-s bills meccs, akkor az vereség...
fodoroli
Csütörtökön nyertünk a sport tvn. 😄
Bazsinho
Ah, azt álmodtuk. Meg amúgy is kivétel erősíti a szabályt
több mint 4 éve
Bazsinho Buffalo Bills 923
Pats ellen is Tv meccs szombaton . Sztárok lettünk.

Mondjuk, ha tv-s bills meccs, akkor az vereség...
fodoroli
Csütörtökön nyertünk a sport tvn. 😄
több mint 4 éve
fodoroli Buffalo Bills 57
Pats ellen is Tv meccs szombaton . Sztárok lettünk.

Mondjuk, ha tv-s bills meccs, akkor az vereség...