Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 4 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Amivel a hócipőm tele van, az főleg itthon megy, az a "semmi sem jó, minden szar" szemlélet.
Buffalo Bill
Boooooo!

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 4 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 937 — Steelers fan
Na, úgy látszik felkapták a fejüket ránk a Hálaadás után; a Pittsburgh elleni idegenbeli meccsünk SNF lesz! Kezdés itteni idő szerint dec. 16., 2:30!
Hungarian Bill
Az a meccs nagyon kell mert közben PO rivális lett a Steelers !
BillsFan
Nem hinném. Nekünk jó esetben 9-7 (kisebb csodával 10-6) lehet a vége. Ha a Jets elleni hazait behúzzátok (ami valószínű) akkor a 4 üldöző csapatból szinte biztos hogy senki nem lesz előttetek.
több mint 4 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 115
Na, úgy látszik felkapták a fejüket ránk a Hálaadás után; a Pittsburgh elleni idegenbeli meccsünk SNF lesz! Kezdés itteni idő szerint dec. 16., 2:30!
Hungarian Bill
Az a meccs nagyon kell mert közben PO rivális lett a Steelers !
BillsFan
Azért a Pats vereségével előrefelé is tekinthetünk a bika sorsolás ellenére... 😊 A Ravens ellen iszonyatosan jó hangulat lesz!
Hungarian Bill
Idény előtt már vártam ezt a meccset, nálatok azért decemberben már erős hó és hideg szokott lenni. De sajna ahogy nézem 7 fok körül lesz most, hó nélkül. :/

Kemény foci lesz , az tuti.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 578 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tegnap tudtam megnézni a meccset végre, Allen tényleg nem volt rossz kurva gyorsak a labdái, nagyon kicsi résekbe is pontosan bedobálta. Végre rájöttek hogy hogyan lehet jól használni a csávót és nem a deep passzokat erőltetni. Volt ideje dobálni az O-line várhatja az ajándékokat 😊
A DEF újra nagy volt csak a futás ellen vannak gondok , kiváncsi vagyok LJ-t hogy fogják levédekezni.
BillsFan
McDermesztve😊
több mint 4 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
Tegnap tudtam megnézni a meccset végre, Allen tényleg nem volt rossz kurva gyorsak a labdái, nagyon kicsi résekbe is pontosan bedobálta. Végre rájöttek hogy hogyan lehet jól használni a csávót és nem a deep passzokat erőltetni. Volt ideje dobálni az O-line várhatja az ajándékokat 😊
A DEF újra nagy volt csak a futás ellen vannak gondok , kiváncsi vagyok LJ-t hogy fogják levédekezni.



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 4 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 484
Na, úgy látszik felkapták a fejüket ránk a Hálaadás után; a Pittsburgh elleni idegenbeli meccsünk SNF lesz! Kezdés itteni idő szerint dec. 16., 2:30!
Hungarian Bill
Az a meccs nagyon kell mert közben PO rivális lett a Steelers !
BillsFan
Azért a Pats vereségével előrefelé is tekinthetünk a bika sorsolás ellenére... 😊 A Ravens ellen iszonyatosan jó hangulat lesz!
több mint 4 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
Na, úgy látszik felkapták a fejüket ránk a Hálaadás után; a Pittsburgh elleni idegenbeli meccsünk SNF lesz! Kezdés itteni idő szerint dec. 16., 2:30!
Hungarian Bill
Az a meccs nagyon kell mert közben PO rivális lett a Steelers !



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 4 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Figyelj Jancsi! Aludtam rá átgondoltam, 12 éve élünk egymás mellett rossz szó nélkül.
Miután kiszakadt magyar vagyok, és folyamatosan küzdök a sztereotípiák, megbélyegzés ellen mérhetetlenül feldühített a magyaros fanyalgás, meg ez az egész magyaros dolog. Borzasztóan rosszul esett. Valójában ennek szólt a stílusvoltam ,de a mondanivalóm, hogy nem minősítünk Hozzászólást, azt tartom....és csak a tényszerűség kedvéért nem hülyéztelek le. Te írod, hogy nem értesz hozzá, én annyit írtam, hogy ehhez képest könnyű szívvel minősítesz. Ami fura, mert eddig ilyen nem volt. Ettől még Te megsértődhetsz.Én viszont, hogy ezt így leírtam márnem neheztelek. 😊
A sok "szakember" között próbáltam lelkes amatőr lenni. Le lettem hülyézve. 93-ban sem volt fórum, és később sem, amikor a DSF csatornán néztem a meccseket, kibírtam valahogy. Emlékszem mennyire örültem, amikor Hungarian Bill írogatott, meg Billsfan. Ha nem a csapat szeretete a fontos, hanem az élve boncolás, akkkor jobb is, ha kimaradok. Rágjátok nélkülem a gittet. Harag nincs bennem, csak csalódottság. További jó drukkolást!
Buffalo Bill
Helmut Zimmer
Kedves Helmut, én is rápihentem a dolgokra. Kint élsz, Isten látja lelkem, nem írigyellek ezért. Sok haverom él odakint, így tudtam eljutni Buffaloba is. Amivel a hócipőm tele van, az főleg itthon megy, az a "semmi sem jó, minden szar" szemlélet. Ezekről viszont te nem tudsz. Most átadták ezt a pöpec Puskás Stadiont, erre valaki ezt mondta: "Ilyen klassz stadiont csak egy diktátor tud építeni." Itt ez megy. Csupán arra szerettem volna rávilágítani, hogy oké, nem a miénk a legjobb csapat, van mit javulnunk szinte minden poszton, de ennyi jutott. Ebből az anyagból kell főzni, örüljünk a csodáknak, ahogy az amerikaiak is a félig teli poharat látják, nem a félig üreset.
Dallasban viszont hatalmasat játszottunk, Allent beirathatták egy részecske-gyorsító tanfolyamra, mert nem tököl már annyit. Jó volt látni egy szellemes támadósort. Innentől kezdve bármi lehetséges. Peace, love, rock and roll.
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 780 — Слава Україні! Героям слава!
Jó meccset fogunk tolni a kövi fordulóban, abban biztos vagyok. 😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 4 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 484
Na, úgy látszik felkapták a fejüket ránk a Hálaadás után; a Pittsburgh elleni idegenbeli meccsünk SNF lesz! Kezdés itteni idő szerint dec. 16., 2:30!
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez nagyon ott volt srácok 😊)

Ed Oliver első kilenc meccs 20 tackle, 1 sack, legutóbbi három meccs 8 tackle, 4 sack <3
Wyatt
Ki gondolta volna, hogy az ncaa legjobb védője ennyire jó lesz? 😊

20 éve nem volt 10 győzelem egy szezonban, van a következő W-re egy teljes hónap, azért nem semmi, ahogy ezt fű alatt a Bills összehozta
r.baggio
Na PFF gradek valaki? 😊
Helmut Zimmer
Dak jobb volt nála^^

több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 799 — Keep pounding
 twitter.com/SalSports/status/1200232331652583424
tenorx
OFF

Most függetlenül attól hogy idén tényleg remek csapat a Bills, Beasleyvel a faszom kivan már.

Nem tudom mi baja, ki gázolt bele ennyire nálunk a lelki világába, de amióta csak elkerült tőlünk, minden lehetséges alkalommal keni a szart a volt csapatára.

Nálam ezzel nem nagyon tudja elásni jobban magát egy játékos, amikor ahogy kilép a cég ajtaján, teszi az epés megjegyzéseit. Főleg ha nincs rá oka.

ON
Cowboykarcsi90
Itt most nem a csapatot, hanem a stábot ekézi, hogy nem bíztak benne. Amennyire tudom, ő maradni akart, csak nem tartottak rá igényt. Akkor pedig azért érthető a frusztráltsága.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
 twitter.com/SalSports/status/1200232331652583424
tenorx
OFF

Most függetlenül attól hogy idén tényleg remek csapat a Bills, Beasleyvel a faszom kivan már.

Nem tudom mi baja, ki gázolt bele ennyire nálunk a lelki világába, de amióta csak elkerült tőlünk, minden lehetséges alkalommal keni a szart a volt csapatára.

Nálam ezzel nem nagyon tudja elásni jobban magát egy játékos, amikor ahogy kilép a cég ajtaján, teszi az epés megjegyzéseit. Főleg ha nincs rá oka.

ON

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
 twitter.com/SalSports/status/1200232331652583424
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 799 — Keep pounding
Még ötöt kell nyerni, a Pats kikap a Chiefstől, és megvan a 1st seed 😉

És tényleg, primetime Allen franchise QB volt ameddig láttam (első félidő).

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 018
Allen kifejezetten jó benyomást tett tegnap

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 4 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Gratulálok srácok ,jó meccs volt!


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 152 — én ezt meguntam
Figyelj Jancsi! Aludtam rá átgondoltam, 12 éve élünk egymás mellett rossz szó nélkül.
Miután kiszakadt magyar vagyok, és folyamatosan küzdök a sztereotípiák, megbélyegzés ellen mérhetetlenül feldühített a magyaros fanyalgás, meg ez az egész magyaros dolog. Borzasztóan rosszul esett. Valójában ennek szólt a stílusvoltam ,de a mondanivalóm, hogy nem minősítünk Hozzászólást, azt tartom....és csak a tényszerűség kedvéért nem hülyéztelek le. Te írod, hogy nem értesz hozzá, én annyit írtam, hogy ehhez képest könnyű szívvel minősítesz. Ami fura, mert eddig ilyen nem volt. Ettől még Te megsértődhetsz.Én viszont, hogy ezt így leírtam márnem neheztelek. 😊
A sok "szakember" között próbáltam lelkes amatőr lenni. Le lettem hülyézve. 93-ban sem volt fórum, és később sem, amikor a DSF csatornán néztem a meccseket, kibírtam valahogy. Emlékszem mennyire örültem, amikor Hungarian Bill írogatott, meg Billsfan. Ha nem a csapat szeretete a fontos, hanem az élve boncolás, akkkor jobb is, ha kimaradok. Rágjátok nélkülem a gittet. Harag nincs bennem, csak csalódottság. További jó drukkolást!
Buffalo Bill
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerintem a maira gondolt, az meg még nincs

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ez nagyon ott volt srácok 😊)

Ed Oliver első kilenc meccs 20 tackle, 1 sack, legutóbbi három meccs 8 tackle, 4 sack <3
Wyatt
Ki gondolta volna, hogy az ncaa legjobb védője ennyire jó lesz? 😊

20 éve nem volt 10 győzelem egy szezonban, van a következő W-re egy teljes hónap, azért nem semmi, ahogy ezt fű alatt a Bills összehozta
r.baggio
Na PFF gradek valaki? 😊
Helmut Zimmer
 i.imgur.com/FIJ4hRY.png

Cowboys meccs nélkül:
235 pass rush snap alatt 22 nyomás (4 sack, 3 qb hit, 15 hurry), 1 leütött laszti.

| Összehasonlításképp, Quinnen Williamsnek 247 snap alatt van 11 (2 sack, 2 hit, 7 hurry). |

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 152 — én ezt meguntam
Ez nagyon ott volt srácok 😊)

Ed Oliver első kilenc meccs 20 tackle, 1 sack, legutóbbi három meccs 8 tackle, 4 sack <3
Wyatt
Ki gondolta volna, hogy az ncaa legjobb védője ennyire jó lesz? 😊

20 éve nem volt 10 győzelem egy szezonban, van a következő W-re egy teljes hónap, azért nem semmi, ahogy ezt fű alatt a Bills összehozta
r.baggio
Na PFF gradek valaki? 😊
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
Ez nagyon ott volt srácok 😊)

Ed Oliver első kilenc meccs 20 tackle, 1 sack, legutóbbi három meccs 8 tackle, 4 sack <3
Wyatt
Ki gondolta volna, hogy az ncaa legjobb védője ennyire jó lesz? 😊

20 éve nem volt 10 győzelem egy szezonban, van a következő W-re egy teljes hónap, azért nem semmi, ahogy ezt fű alatt a Bills összehozta


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 799 — Keep pounding
Na ez kellemes upset volt, likeolom, kb meg is van a PO.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 578 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kösz srácok erre szükség volt, remélem vasárnap élni tudunk a lehetőséggel.