Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 4 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
Ne màr.. vègre beindult az èlet itt ès sok mindenki irkàl, Bill szerintem idèn többet írt ide mint idàig összesen. Erre leoltjàtok mikor vègre kibontakozik.
Szarjàl rà Bill ez csak egy fórum , ne bosszankodj! 😉

Szerkesztette: BillsFan



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 4 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 474 — karsaijanos@gmail.com
Hm, érdekes. 92 óta szurkolok a Billsnek, megjártam velük a legmélyebb bugyrokat is. Nem hittem, hogy bármi, vagy bárki eltántoríthatna tőlük. Viszont ettől a fórumtól igen. Tiszteltem Helmut hozzáértését, remélem, hogy elfogadható a lelkesedésem. Tévedtem. Szevasztok. Nemecseknek lenni csak egy ideig szórakoztató.
több mint 4 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
Nem tudjuk mennyire korszerű a DEF nàlunk ès engem èrdekelne, lècci leírnàd?



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
😊 Akkora geci vagy !
Sziasztok! Élőben kezdődik 22.30-kor, vagy esetleg korábban is nézhető lesz valahol?
Buffalo Bill
Szia!

Ha neked is az előretekerhető tv adásos csomagod van, akkor már nézheted most is!
Én épp a Fradinak szurkolok, még 2 perc és megvan a 3 pont 😀

Viccet félretéve 22:30kor kezdődik magyar idő szerint, sőt a kickoff lehet csúszni is fog, ha az előző meccs nem érne addig véget 😊
Borbinho
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Nem erre vonatkozott, pontosan tudom, hogy bizonyos kérdések nem a te asztalod...mondjuk ehhez képest azért klasszul minősíted mások problémáit, ezzel a "magyaros fanyalgással".

A kérdésem arra vonatkozott, hogy tudjuk-e mennyire korszerű a basedefünk, hiszen Bafianak a D vel , az O playhívással, és a spec teammel volt baja. Gondoltam írok a Dről, de rájöttem felesleges. Nekem meg azzal, hogy kibasztuk azt a Gregg Romant, aki anno csodát tett Kaepernickkel, és most LJ-vel. Mindegy is. az a lényeg, hogy hajrá Bills!
Sikerült! 8-3!!! Élnek még a remények!
Egyébként nem tetszik ez a "magyaros" fanyalgás. A sorsoláskor nem tudhattuk, hogy ilyen gyenge lesz a Washington, a Miami, a Denver és a Steelers. Amikor azt mondják, hogy milyen könnyű a sorsolásunk, azért az jusson mindenki eszébe, hogy kétszer játszunk a Patriots-szal. Hajrá Bills!
Buffalo Bill
Mi a védelem base felállása?
Helmut Zimmer
4-3 vagy mire gondolsz a nevekre?
BillsFan
4-3 under 5-2 wide, de már érvényét vesztette a kérdés 😊
Helmut Zimmer
Kedves Helmut, nem tudom, mi akart ez lenni, talán valami "szakértői" teszt? Még emlékszem arra, amikor Phil Hansen-Jeff Wright-Bruce Smits sorral 3-4-et játszottunk, aztán az új érában áttértünk 4-3-ra. Volt egy hamvában holt kísérlet a 3-4 visszaállítására, de nem voltak olyan formátumú játékosaink, ezért maradt a 4-3. Ez így korrekt?
Egyébként állandóan hangoztatom, hogy nem vagyok szakértő, pusztán egy drukker, aki 1 napig szomorkodik egy bután elveszített meccs utén, viszont egy hétig képes örülni a győzelemnek. Azt szoktam mondogatni: "Akár nyerünk, akár veszítünk, a kenyér ára a boltban nem változik."
Buffalo Bill
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Sziasztok! Élőben kezdődik 22.30-kor, vagy esetleg korábban is nézhető lesz valahol?
Buffalo Bill
Szia!

Ha neked is az előretekerhető tv adásos csomagod van, akkor már nézheted most is!
Én épp a Fradinak szurkolok, még 2 perc és megvan a 3 pont 😀

Viccet félretéve 22:30kor kezdődik magyar idő szerint, sőt a kickoff lehet csúszni is fog, ha az előző meccs nem érne addig véget 😊

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 474 — karsaijanos@gmail.com
És mit szóltok ehez: Allen felbátorodik gyönyörű TD passza után, bátran futtatja az egyre jobb Brownt. Singletary megállíthatatlan, a defens az end zónához szögezi a Dallast, sack, safety, minden játszik. Walt Disney sem írhatna jobb forgatókönyvet. (Csak a vidámság miatt)
több mint 4 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 474 — karsaijanos@gmail.com
Sziasztok! Élőben kezdődik 22.30-kor, vagy esetleg korábban is nézhető lesz valahol?
több mint 4 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
GAMEDAY ! mit vártok?
BillsFan
Úgy kikapunk, mint a szar.

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
GAMEDAY ! mit vártok?
BillsFan
"Magyaros fanyalgást"... 😛
több mint 4 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
GAMEDAY ! mit vártok?



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 615 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ma hajrá ti😊!
több mint 4 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 474 — karsaijanos@gmail.com
Sikerült! 8-3!!! Élnek még a remények!
Egyébként nem tetszik ez a "magyaros" fanyalgás. A sorsoláskor nem tudhattuk, hogy ilyen gyenge lesz a Washington, a Miami, a Denver és a Steelers. Amikor azt mondják, hogy milyen könnyű a sorsolásunk, azért az jusson mindenki eszébe, hogy kétszer játszunk a Patriots-szal. Hajrá Bills!
Buffalo Bill
Mi a védelem base felállása?
Helmut Zimmer
4-3 vagy mire gondolsz a nevekre?
BillsFan
4-3 under 5-2 wide, de már érvényét vesztette a kérdés 😊
Helmut Zimmer
Kedves Helmut, nem tudom, mi akart ez lenni, talán valami "szakértői" teszt? Még emlékszem arra, amikor Phil Hansen-Jeff Wright-Bruce Smits sorral 3-4-et játszottunk, aztán az új érában áttértünk 4-3-ra. Volt egy hamvában holt kísérlet a 3-4 visszaállítására, de nem voltak olyan formátumú játékosaink, ezért maradt a 4-3. Ez így korrekt?
Egyébként állandóan hangoztatom, hogy nem vagyok szakértő, pusztán egy drukker, aki 1 napig szomorkodik egy bután elveszített meccs utén, viszont egy hétig képes örülni a győzelemnek. Azt szoktam mondogatni: "Akár nyerünk, akár veszítünk, a kenyér ára a boltban nem változik."
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Sikerült! 8-3!!! Élnek még a remények!
Egyébként nem tetszik ez a "magyaros" fanyalgás. A sorsoláskor nem tudhattuk, hogy ilyen gyenge lesz a Washington, a Miami, a Denver és a Steelers. Amikor azt mondják, hogy milyen könnyű a sorsolásunk, azért az jusson mindenki eszébe, hogy kétszer játszunk a Patriots-szal. Hajrá Bills!
Buffalo Bill
Mi a védelem base felállása?
Helmut Zimmer
4-3 vagy mire gondolsz a nevekre?
BillsFan
4-3 under 5-2 wide, de már érvényét vesztette a kérdés 😊
több mint 4 éve
Bazsinho Buffalo Bills 924
több mint 4 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
Divatok vagytok!!!
Muffalo_Bafia
azaz, itt tele vagyunk mindig divat szurkerekkel 😊



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 4 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
Sikerült! 8-3!!! Élnek még a remények!
Egyébként nem tetszik ez a "magyaros" fanyalgás. A sorsoláskor nem tudhattuk, hogy ilyen gyenge lesz a Washington, a Miami, a Denver és a Steelers. Amikor azt mondják, hogy milyen könnyű a sorsolásunk, azért az jusson mindenki eszébe, hogy kétszer játszunk a Patriots-szal. Hajrá Bills!
Buffalo Bill
Mi a védelem base felállása?
Helmut Zimmer
4-3 vagy mire gondolsz a nevekre?



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 4 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Divatok vagytok!!!

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Sikerült! 8-3!!! Élnek még a remények!
Egyébként nem tetszik ez a "magyaros" fanyalgás. A sorsoláskor nem tudhattuk, hogy ilyen gyenge lesz a Washington, a Miami, a Denver és a Steelers. Amikor azt mondják, hogy milyen könnyű a sorsolásunk, azért az jusson mindenki eszébe, hogy kétszer játszunk a Patriots-szal. Hajrá Bills!
Buffalo Bill
Mi a védelem base felállása?
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 829 — Keep pounding
Végre elment az asszony, tudok írni... Nos, a tegnapi - szerintem - egy roppant fontos győzelem volt. Való igaz, a jelenlegi Denver nem volt egy erős csapat, de azért Josh Allen hosszú passza (amiből TD lett), nem volt semmi. Úgy vélem, az offensben is vannak játékosok, akik javuló formát mutatnak, nem látom olyan tragikusan a helyzetet. (Bár személy szerint Milano a kedvencem, a védelemből.) Tehát 8-3, ez azt jelenti, hogy 7 csapatnál jobbak voltunk. Sanszos a PO, de nem szeretném elkiabálni. Tud még valaki velem együtt örülni?
Buffalo Bill
Én, rettentő mód, ezerrel ülök a nemlétező bandwagonon. És a playoffban az AFC South győztese ellen bármi lehet. Szóval hajrá!!!

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 474 — karsaijanos@gmail.com
Végre elment az asszony, tudok írni... Nos, a tegnapi - szerintem - egy roppant fontos győzelem volt. Való igaz, a jelenlegi Denver nem volt egy erős csapat, de azért Josh Allen hosszú passza (amiből TD lett), nem volt semmi. Úgy vélem, az offensben is vannak játékosok, akik javuló formát mutatnak, nem látom olyan tragikusan a helyzetet. (Bár személy szerint Milano a kedvencem, a védelemből.) Tehát 8-3, ez azt jelenti, hogy 7 csapatnál jobbak voltunk. Sanszos a PO, de nem szeretném elkiabálni. Tud még valaki velem együtt örülni?
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 805 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Hát srácok gratulálok a tegnapihoz! Teljesen megérdemelt volt, a játék minden elemében fölénk nőttetek. Remélem összejön a rájátszás, legalább akkor lenne kinek szurkolnom az AFC-ből is. 😀

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 4 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 485
Sikerült! 8-3!!! Élnek még a remények!
Egyébként nem tetszik ez a "magyaros" fanyalgás. A sorsoláskor nem tudhattuk, hogy ilyen gyenge lesz a Washington, a Miami, a Denver és a Steelers. Amikor azt mondják, hogy milyen könnyű a sorsolásunk, azért az jusson mindenki eszébe, hogy kétszer játszunk a Patriots-szal. Hajrá Bills!
Buffalo Bill
Azért a szezon elején lehetett sejteni, hogy nem ez lesz az utóbbi évtized legnehezebb sorsolása, a csapatok elmúlt évi mérlege alapján azt hiszem, a top5 legkönnyebb sorsolás volt a miénk. De természetesen ezeket a meccseket meg kell nyerni, a döntő pillanatokban élesnek kell lenni. Igazából a mai meccsen a győzelem egy pillanatig sem forgott veszélyben, köszönhetően sokadjára a defense munkájának. Nagyon nagy szükség lesz rájuk csütörtökön is. Kíváncsi leszek, rég játszottunk Hálaadáskor, jó lenne legalább megnehezíteni a Cowboys dolgát.

A mérleg meg olyan, amilyen 😊

És mielőtt elfelejtem: óriási gratuláció annak a Frank Gore-nak, aki immáron a harmadik legtöbb yardot futotta karrierje során! #legend #futurehofer

Szerkesztette: Hungarian Bill
több mint 4 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 474 — karsaijanos@gmail.com
Sikerült! 8-3!!! Élnek még a remények!
Egyébként nem tetszik ez a "magyaros" fanyalgás. A sorsoláskor nem tudhattuk, hogy ilyen gyenge lesz a Washington, a Miami, a Denver és a Steelers. Amikor azt mondják, hogy milyen könnyű a sorsolásunk, azért az jusson mindenki eszébe, hogy kétszer játszunk a Patriots-szal. Hajrá Bills!
több mint 4 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Sajnos a hatalmas siker éket vert a szurkolótábor tagjai közé. Szerintem néhány műanyagszékkel egy parkolóban lehetne rendezni a viszonyt! 😊
Helmut Zimmer
Én a Bears fanokkal leszek.

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."