Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 152 — én ezt meguntam
Igazad van , örüljünk annak ami van 😉
Az elvárások lettek magasabbak a rezsim váltás és a QB draft óta. Persze sok a hiány még mindig a skill pozikat illetően az Offense oldalon. De nem tudom miért, mostanában csak bele-bele nézek a meccsekbe mert egy egész meccset képtelen vagyok végigszenvedni 😛
BillsFan
Ja nekem 2011 óta nincsenek elvárásaim a Billsel kapcsolatban...
Köszönöm PaulAllen&PeteCarroll
😛
több mint 4 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
Igazad van , örüljünk annak ami van 😉
Az elvárások lettek magasabbak a rezsim váltás és a QB draft óta. Persze sok a hiány még mindig a skill pozikat illetően az Offense oldalon. De nem tudom miért, mostanában csak bele-bele nézek a meccsekbe mert egy egész meccset képtelen vagyok végigszenvedni 😛



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 4 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 484
Persze örülök a hét győzelemnek , de engem a mutatott játék sokkal jobban érdekel mint a győzelmi arányunk.
Nem látom a jövőképet Offense oldalon (QB, OC stb) a defense nekem tetszik majd Muffalo elmondja hogy mire gondol a hiányosságokat illetően. Nekem a pass rush és a futás elleni védelem jut eszembe hirtelen mint állandó probléma.
Ez a DEF elvinné a csapatot a PO-ba és meg is érdemelnék !!BillsFan
Azért emlékszem én még arra, amikor felváltva keseregtünk azon coach Gailey idejében, hogy az offense mennyire potens, de az akkori DC, George Edwards vezette védelem az ellenfélnek önzetlenül segített pontokat rakosgatni a táblára. Olyannyira, hogy sorra buktuk a meccseket a defense miatt. Jelenleg annyiban jobb a helyzet, hogy a védelem meccsben tartja a csapatot addig, amíg a támadóknál valami be nem indul egy klikkre, és vhogy megnyerik a meccset. Per pillanat ne várjunk űrfocit, már csak azért se, mert ebben a támadósorban, skill-pozikat illetően azért bőven vannak még lyukak. Brownt jobban tudjuk használni, mint a korábbi állomáshelyein, de nem elsőszámú elkapó. Futókat illetően van egy rookie, akiben van potenciál, de még kissé szertelen, illetve egy jövőbeli HOF-tag, aki már nagyon a karrierje alkonyán van, de rövid yardos szituációknál abszolút megbízható. TE, illetve elkapó-fronton a legkevésbé veretes a névsor, de ahhoz képest jól teljesítenek, hogy kettő+egy fix elkapónk van, aki szinte az összes meccsen a csapat tagja (Brown, Beasley+Knox).

Megértem, hogy nem vagytok elégedettek a játékkal, én is szoktam marni magam Allen túldobott labdáinál, vagy egy-két idegesítő dropnál, büntetéseknél, de még egyszer mondom, emlékezzünk vissza, mi volt a 2010-es években úgy en bloc, és hányszor volt szerethető, de kevésbé sikeres csapatunk. A szimpatikus vesztes szerepével meg mindig is tele volt a hócipőm az élet minden területén... 😊
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
A maradék meccsek :Jets verhető, Broncosnak elég jó a védelme talán otthon egy szoros meccsen nyerhetünk, Cowboys és a Steelers kérdéses,Baltimore és a Pats bukó , Wild Card bukó de legalább bejutunk 😊
BillsFan
hát igen, ellenünk talán nyerhettek. De ha esetleg valamiért mégse tudnátok legyőzni minket, akkor majd mi megtaláljuk a módját

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
A maradék meccsek :Jets verhető, Broncosnak elég jó a védelme talán otthon egy szoros meccsen nyerhetünk, Cowboys és a Steelers kérdéses,Baltimore és a Pats bukó , Wild Card bukó de legalább bejutunk 😊



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 4 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
Na győzött a csapat, erre senki nem is fűz hozzá semmit? 😊 Értem én, hogy szerencsés a sorsolásunk, meg pozitív mérleggel rendelkező csapatok (és a Browns) ellen lefő a kávé, de azért mit meg nem adtunk volna ilyen "apátiáért" éveken keresztül, amikor csak a szopórolleren voltunk...

Ráadásul most az offense is egy használható egység benyomását keltette, ellentétben a ST munkásságával...
Hungarian Bill
Persze örülök a hét győzelemnek , de engem a mutatott játék sokkal jobban érdekel mint a győzelmi arányunk.
Nem látom a jövőképet Offense oldalon (QB, OC stb) a defense nekem tetszik majd Muffalo elmondja hogy mire gondol a hiányosságokat illetően. Nekem a pass rush és a futás elleni védelem jut eszembe hirtelen mint állandó probléma.
Ez a DEF elvinné a csapatot a PO-ba és meg is érdemelnék !!



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 4 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Szerintem nem egy meccset néztünk.
Az offense megint tele volt fogalmatlan, nívótlan, mindennemű logikát és józan észt mellőző hívásokkal, a special team pedig egy rakás fos.

SZÉGYEN

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 4 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Az eredményünk álomszerű, karnyújtásnyira a PO, ott pedig majd meglátjuk. Hajrá Bills!!!
Buffalo Bill
Hátralevo meccsek: Denver, Dallas, Baltimore, Pittsburgh, NE, NY Jets.
Ebből a Broncos -Ravens-Jets otthon.
Elég necces. Ha ebből 2 őt hozunk azzal lenne 9-7 .
Bazsinho
Ha PO álmok vannak akkor valahogy ki kell izzadni a Denver és a Jets ellenit főleg itthon.
Nem lesz könnyű mert annyira nem hengerlő a csapat de ha az megvan és 9 győzelem meglenne szerintem a maradék 4 meccsen simán benne van 1 meglepetés győzelem. Persze ha az egyik könnyebb nincs meg akkor 2 bravúr kéne a tuti po-hoz. 10-6 szerintem elég lesz az AFC-ben a WC-ra.
alatriste
a Broncos és a Jets kb kötelező győzelem, szerintem még a Steelers is ide tartozik
a Cowboys 50-50es meccs
a Ravens és a Patriots inkább bukónak néz ki, de pl a Pats meccsen nem lepne meg egy Bills győzelem
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 072 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Az eredményünk álomszerű, karnyújtásnyira a PO, ott pedig majd meglátjuk. Hajrá Bills!!!
Buffalo Bill
Hátralevo meccsek: Denver, Dallas, Baltimore, Pittsburgh, NE, NY Jets.
Ebből a Broncos -Ravens-Jets otthon.
Elég necces. Ha ebből 2 őt hozunk azzal lenne 9-7 .
Bazsinho
Ha PO álmok vannak akkor valahogy ki kell izzadni a Denver és a Jets ellenit főleg itthon.
Nem lesz könnyű mert annyira nem hengerlő a csapat de ha az megvan és 9 győzelem meglenne szerintem a maradék 4 meccsen simán benne van 1 meglepetés győzelem. Persze ha az egyik könnyebb nincs meg akkor 2 bravúr kéne a tuti po-hoz. 10-6 szerintem elég lesz az AFC-ben a WC-ra.

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Bazsinho Buffalo Bills 923
Az eredményünk álomszerű, karnyújtásnyira a PO, ott pedig majd meglátjuk. Hajrá Bills!!!
Buffalo Bill
Hátralevo meccsek: Denver, Dallas, Baltimore, Pittsburgh, NE, NY Jets.
Ebből a Broncos -Ravens-Jets otthon.
Elég necces. Ha ebből 2 őt hozunk azzal lenne 9-7 .
több mint 4 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
A magam részéről először is köszönetet mondanék Muffalo kollégának, az ő segítsége nélkül már három meccsről is lemaradtam volna. Hiába kattingattam a mérkőzéskövetésre, nem nyílt meg semmi. Ami a csapatot illeti. A védelmünk - Pákó szavaival élve _ kokemény, rájátszás szintű. A problémák akkor jelentkeztek, amikor a tetemes előny tudatában álmodozni kezdtek. De újra összeszedték magukat, és hozták a kötelezőt. Az offens továbbra is gyengécske, egy ilyen védelem ellen azért néha megvillantak. Allen is mert néha hosszabbakat dobni, ez minden féle képen dícséretes. Az eredményünk álomszerű, karnyújtásnyira a PO, ott pedig majd meglátjuk. Hajrá Bills!!!
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 072 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nagyon drukkolok az egységnek, és remélem rámcáfolnak. A PO elég tutinak tűnik de komoly összeget tudnék tenni majd rá hogy one and done lesz.
Ami persze egyfelől örömteli hogy legalább már ez megvan csak nem tudom, hogy ha tényleg ez a plafon Allennel akkor mi lesz a koncepció a továbbiakban. A Def sokkal jobb nem lehet - kisegítő személyzeten lehet javítani, de érdemes amikor látszólag egy PO menetelés nincs benne a QBban?
A nagy példa azt mutatja, hogy meg fogják inkább probálni mintsem új opció után néznének.
Nekem egy Daltonnal vezetett Bengals ugrik be - más csapat de hasonló végkimenetel.
De mondom nagyon remélem hogy Allen rá cáfol. 😊


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 484
Na győzött a csapat, erre senki nem is fűz hozzá semmit? 😊 Értem én, hogy szerencsés a sorsolásunk, meg pozitív mérleggel rendelkező csapatok (és a Browns) ellen lefő a kávé, de azért mit meg nem adtunk volna ilyen "apátiáért" éveken keresztül, amikor csak a szopórolleren voltunk...

Ráadásul most az offense is egy használható egység benyomását keltette, ellentétben a ST munkásságával...
több mint 4 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Amúgy teljesen jogos, hogy oltjátok az offenset, én is oltom, de eközben illene azt is észrevenni, hogy milyen alapvető hiányosságok kezdenek kiütközni a defense-ben. Nem lövöm le a pojént, csak annyit segítek, hogy Mekkdermedt regnálása óta létezik, az összes.

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 4 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
jó kis cikk a miért nem futunk témakörben:

 www.buffalorumblings.com/2019/11/11/20958992/opinion-brian-daboll-buffalo-bills-need-to-stop-relying-on-the-pass-josh-allen?fbclid=IwAR1k7aoK6yhxMyR4mBqGg1_TmUJAEe9snAKT147Dew_zFgoNcrlkLK2m8d4



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 799 — Keep pounding
De ha nem ejti el, akkor viszont futáshoz írják a statisztikában jól gondolom?
kristóf17
igen
BillsFan
Nem, ez passzjáték.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
De ha nem ejti el, akkor viszont futáshoz írják a statisztikában jól gondolom?
kristóf17
igen



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 416 — Colts fan
De ha nem ejti el, akkor viszont futáshoz írják a statisztikában jól gondolom?
több mint 4 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
Faszom kivan ezzel a csapattal.
Josh Allen nem kezdő szint, de koordinátora, és célpontjai sem NFL szintűek. Elszakadás az nincs
Jó ötlet Allenre 40+ passzt hívni.
Helmut Zimmer
Az elkapókra nem lehet panaszunk idén szerintem , Brown és Beasley mellé hiányzik még egy playmaker az biztos. De a fejétől bűzlik a hal, ha elé,mögé, alá vagy fölé megy a labda akkor nem tudnak mit csinálni. Agyfaszt kapok mikor a wide open elkapóknak 5-10 yarddal hosszabb labdákat dobál. Nem véletlen hogy nem jön ide sztár elkapó..



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 4 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
technikailag a birtokolt labda előre mozdult a QB kezéből , ezért



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 799 — Keep pounding
Elolvastam a kommenteket, rendben, nagyjából én is egyetértek. DE! Miért nem adták meg azt a visszahordott TD-T?
Buffalo Bill
Nem fumble volt, hanem előre passz.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Elolvastam a kommenteket, rendben, nagyjából én is egyetértek. DE! Miért nem adták meg azt a visszahordott TD-T?
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 152 — én ezt meguntam
Dabolnak egy gondja van, szvsz. Elkepzelt, es kitalalt egy legyozhetetlen tamadogepezetet. Jovan. Ahol a WR is elit kell legyen mind, a HB is a QB is kozel, a TE is, a fal meg atlagon feluli. Na most ilyen nincs. Es o akkor is ezt jatszatja, mert mekkora lenne. A valosag az o nagy ellensege.
ulpianus
Dabollnak az a gondja, hogy sok időt töltött a Patriotsnál, és nem volt rálátása az egészre, csak részekre.
A Billsnem az a baja, hogy nem merjük az árnyékunkat átlépni. Nem merünk bátrak lenni, váratlant húzni. Nincs bajom Szmörével, mert rendes fickó, de ő egy parádés DC, ennél nem sokkal több. Látta Newtont, aki tök jó, de szerintem Newtonban is sokkal több volt, mint amit a Riveráék elértek vele. Kéne ide egy Bruce Arians, vagy egy hasonló gyűröttfejű, sokat látott türelmes csávó.
Allen játéka tele van vadhajtással, ami szörnyű döntésekben csúcsosodik. Ezeket úgy tudod levágni, ha ezerszer beteszed ilyen helyzetekbe, DE egy rájátszásért folytatott küzdelem nem ez a terep....
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Dabolnak egy gondja van, szvsz. Elkepzelt, es kitalalt egy legyozhetetlen tamadogepezetet. Jovan. Ahol a WR is elit kell legyen mind, a HB is a QB is kozel, a TE is, a fal meg atlagon feluli. Na most ilyen nincs. Es o akkor is ezt jatszatja, mert mekkora lenne. A valosag az o nagy ellensege.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 152 — én ezt meguntam
Jövőre mehet az összes pick az O-ba, ha a D-t sikerül egyben tartani masszívok lesztek. Sztem Allenben van potenciál, de kéne mellé egy normális QB guru és koordinátor, nem Brian Daboll. Olvasni nem nagyon olvas, de az a karerő és mozgékonyság, volt már nála sokkal rosszabb kezdő QB itt. Hajrá, meglesz az a PO, szar az AFC idén (is) 😀
Joey Tribbiani
Allen balfasz, sohasem lesz belőle irányító NFL szinten.... mindegy Gratu