Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 152 — én ezt meguntam
A sok "szakember" között próbáltam lelkes amatőr lenni. Le lettem hülyézve. 93-ban sem volt fórum, és később sem, amikor a DSF csatornán néztem a meccseket, kibírtam valahogy. Emlékszem mennyire örültem, amikor Hungarian Bill írogatott, meg Billsfan. Ha nem a csapat szeretete a fontos, hanem az élve boncolás, akkkor jobb is, ha kimaradok. Rágjátok nélkülem a gittet. Harag nincs bennem, csak csalódottság. További jó drukkolást!
Buffalo Bill
Ahogy BillsFan is írta, felesleges nagy jelentőséget tulajdonítani annak, hogy egy fórumon több álláspont kerül kinyilatkoztatásra. Biztos vagyok abban, hogy pl. az ókori Rómáról nem tanultunk volna annyit, ha mindenki a Forum Romanumról szárnyaszegetten hazamegy, mert nem fogadták el a véleményét.

Én szeretek ide írni, és olvasni is szeretem Helm hardcore szakmai írásait (igaz, jogászként a Le Mans-os monológból sokat nem értettem), Bafia folyamatos offense-ekézését, és a többi szurkolótárs (bandwagonisták) véleményét is. Attól, hogy valakivel nem értünk egyet, még nem kell egyből farkast kiáltani rá.

Egyébként meg 9-3, lassan inkább azon kéne gondolkodni, hogy hol nézzük januárban a PO-meccset 😉 Le a kalappal a csapat előtt, rég láttam ekkora összeszedettséget minden egyes csapatrészt illetően! Hauschka pedig remélhetőleg ismét megtalálja a góllövő cipőjét, bár ha lenne év FG-ja az NFL-ben, nálam a kapufáról bepattanós nyert, még soccerben is megállta volna a helyét 😊
Hungarian Bill
1.)A le mansban az a poén, hogy:
A.)az utóbbi 7 évben az autóiparnak kutattam. Magam is autós lettem. Hox szurkolók tudják, hogy a meccseket rádiójátékként hallgatom, mert vasárnap éjjel szerelek egy faros dögöt.
B.) az írás eredetileg a hox topicban a niners meccs előtt született, és metafórája volt annak, hogy a niners ki fog szopni... az oka pedig az, hogy a védelmük nagyon gyenge a támadójáték 0, és 4 fázisában. 2-3 ra van optomalizálva, mint egy régivágású turbó. A hox bills védelem all access egyenletesen jön meg a nyomás. Régebben a 8. Héten nyílt a playbook, most ez változott a 10-re mert komplexebbek lettek a játékrendszerek. Azért tettem ide, mert a Bill egyrészt all access védelem, amiről akartam írni, de már rohadtul nincs kedvem, ennyi hisztis csúsztatás után, másrészt meg már nem tudom.
2.) Haushka húzzon vissza Seattlebe (jöjjön haza, várjuk)
3.) still loving you

....továbbra sem értem miért basztuk ki Romant... 😊
több mint 4 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 484
A sok "szakember" között próbáltam lelkes amatőr lenni. Le lettem hülyézve. 93-ban sem volt fórum, és később sem, amikor a DSF csatornán néztem a meccseket, kibírtam valahogy. Emlékszem mennyire örültem, amikor Hungarian Bill írogatott, meg Billsfan. Ha nem a csapat szeretete a fontos, hanem az élve boncolás, akkkor jobb is, ha kimaradok. Rágjátok nélkülem a gittet. Harag nincs bennem, csak csalódottság. További jó drukkolást!
Buffalo Bill
Ahogy BillsFan is írta, felesleges nagy jelentőséget tulajdonítani annak, hogy egy fórumon több álláspont kerül kinyilatkoztatásra. Biztos vagyok abban, hogy pl. az ókori Rómáról nem tanultunk volna annyit, ha mindenki a Forum Romanumról szárnyaszegetten hazamegy, mert nem fogadták el a véleményét.

Én szeretek ide írni, és olvasni is szeretem Helm hardcore szakmai írásait (igaz, jogászként a Le Mans-os monológból sokat nem értettem), Bafia folyamatos offense-ekézését, és a többi szurkolótárs (bandwagonisták) véleményét is. Attól, hogy valakivel nem értünk egyet, még nem kell egyből farkast kiáltani rá.

Egyébként meg 9-3, lassan inkább azon kéne gondolkodni, hogy hol nézzük januárban a PO-meccset 😉 Le a kalappal a csapat előtt, rég láttam ekkora összeszedettséget minden egyes csapatrészt illetően! Hauschka pedig remélhetőleg ismét megtalálja a góllövő cipőjét, bár ha lenne év FG-ja az NFL-ben, nálam a kapufáról bepattanós nyert, még soccerben is megállta volna a helyét 😊
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 152 — én ezt meguntam
Ez nagyon ott volt srácok 😊)

Ed Oliver első kilenc meccs 20 tackle, 1 sack, legutóbbi három meccs 8 tackle, 4 sack <3
Wyatt
Ja ja, köszi! Jerco mekkorát játszott, Te jóég!
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez nagyon ott volt srácok 😊)

Ed Oliver első kilenc meccs 20 tackle, 1 sack, legutóbbi három meccs 8 tackle, 4 sack <3

több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 152 — én ezt meguntam
Románnal kapcsolatban is olyan egyedül maradtam, mint az ujjam. Lehet tévedtem.
Helmut Zimmer
Nem teljesen egyedül 😊 Én vittem volna a Panthersbe anno Ron helyére Cam mellé.

Amúgy a vörös nekem nagyon kellemes meglepetés itt, nyilván nem álomfocit focik játszik a Bills, de ez a csapat ki van találva és össze van rakva tisztességesen. Allen sajnos nem úgy fejlődik, hogy egy komolyabb playoff run is kinézzen, de szerintem jó nézni a Bills meccseket (oké, nekem kibicként könnyebb, mint egy hardcore drukkernek, az biztos 😊 ).
Jakehomer
Vörös rendben van, kifejezetten szeretem, de ezt már megbeszéltük.
több mint 4 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
A sok "szakember" között próbáltam lelkes amatőr lenni. Le lettem hülyézve. 93-ban sem volt fórum, és később sem, amikor a DSF csatornán néztem a meccseket, kibírtam valahogy. Emlékszem mennyire örültem, amikor Hungarian Bill írogatott, meg Billsfan. Ha nem a csapat szeretete a fontos, hanem az élve boncolás, akkkor jobb is, ha kimaradok. Rágjátok nélkülem a gittet. Harag nincs bennem, csak csalódottság. További jó drukkolást!
Buffalo Bill
Megtiltom, hogy elhagyd a fórumot. Téma lezárva.

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 4 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
A sok "szakember" között próbáltam lelkes amatőr lenni. Le lettem hülyézve. 93-ban sem volt fórum, és később sem, amikor a DSF csatornán néztem a meccseket, kibírtam valahogy. Emlékszem mennyire örültem, amikor Hungarian Bill írogatott, meg Billsfan. Ha nem a csapat szeretete a fontos, hanem az élve boncolás, akkkor jobb is, ha kimaradok. Rágjátok nélkülem a gittet. Harag nincs bennem, csak csalódottság. További jó drukkolást!
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Románnal kapcsolatban is olyan egyedül maradtam, mint az ujjam. Lehet tévedtem.
Helmut Zimmer
Nem teljesen egyedül 😊 Én vittem volna a Panthersbe anno Ron helyére Cam mellé.

Amúgy a vörös nekem nagyon kellemes meglepetés itt, nyilván nem álomfocit focik játszik a Bills, de ez a csapat ki van találva és össze van rakva tisztességesen. Allen sajnos nem úgy fejlődik, hogy egy komolyabb playoff run is kinézzen, de szerintem jó nézni a Bills meccseket (oké, nekem kibicként könnyebb, mint egy hardcore drukkernek, az biztos 😊 ).

Perception is reality.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Hm, érdekes. 92 óta szurkolok a Billsnek, megjártam velük a legmélyebb bugyrokat is. Nem hittem, hogy bármi, vagy bárki eltántoríthatna tőlük. Viszont ettől a fórumtól igen. Tiszteltem Helmut hozzáértését, remélem, hogy elfogadható a lelkesedésem. Tévedtem. Szevasztok. Nemecseknek lenni csak egy ideig szórakoztató.
Buffalo Bill
Ne kapd fel a vizet ...
Nem ér annyit, kezeld úgy ezt az oldat ahogy kell .....szorakozaskent😊
Helm pápára meg neharagudj !
(Jó öregember ő csak néha kicsit képes élvetni a sulykot de én személy szerint csípem 😜😎)
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 152 — én ezt meguntam
Románnal kapcsolatban is olyan egyedül maradtam, mint az ujjam. Lehet tévedtem.
Román a korszerű támadójátékok egyik zsenije, szerintem, csak egy AJ Manuel, és Tyrod Taylor nem tudták megoldani, amit kért, de ne varrjuk a nyakukba a caapat nem tudta megoldani, főleg, hogy Lynn nem is hitt benne, mert rohadt melós, és nehezen tanítható.

Román nem a tökéletes játék megszállottja, mint McVay, vagy Shanahan, hanem a sokopciós játékoké sok munkaponttal. Ehhez agy kell, és összpontosítás QB-nak, falnak, RB-nek, pontosan kell felépíteni a route váltási pontokat, stb...

Én évekig néztem ezt a csávót a Ninersben, és tudtam, hogy ott ő a koponya, nem a Haribó, és végképp nem Fangio, aki most is bizonyítja a Denverben hogy HOF front 7-el bárki tud kúrva jó DC lenni.
Abban a típusú támadásépítésben, amit Fangio akart nem hisz Mcdermedt, Harbaugh hisz. Ugyanez az iskola Bevell, Schottenheimer, Kingsbury. Ez egy harc a két szemlélet közt és kiderül melyik lesz a domináns.

Asszem Macphisto írta, hogy melyik csapat hogyan állna, ha annyi pontot szerzett volna az támadósoruk, mint a Lions O átlagosan (25 azt hiszem)… a Bills 10 - 0-ás lett volna.

Nem erre vonatkozott, pontosan tudom, hogy bizonyos kérdések nem a te asztalod...mondjuk ehhez képest azért klasszul minősíted mások problémáit, ezzel a "magyaros fanyalgással".

A kérdésem arra vonatkozott, hogy tudjuk-e mennyire korszerű a basedefünk, hiszen Bafianak a D vel , az O playhívással, és a spec teammel volt baja. Gondoltam írok a Dről, de rájöttem felesleges. Nekem meg azzal, hogy kibasztuk azt a Gregg Romant, aki anno csodát tett Kaepernickkel, és most LJ-vel. Mindegy is. az a lényeg, hogy hajrá Bills!
Sikerült! 8-3!!! Élnek még a remények!
Egyébként nem tetszik ez a "magyaros" fanyalgás. A sorsoláskor nem tudhattuk, hogy ilyen gyenge lesz a Washington, a Miami, a Denver és a Steelers. Amikor azt mondják, hogy milyen könnyű a sorsolásunk, azért az jusson mindenki eszébe, hogy kétszer játszunk a Patriots-szal. Hajrá Bills!
Buffalo Bill
Mi a védelem base felállása?
Helmut Zimmer
4-3 vagy mire gondolsz a nevekre?
BillsFan
4-3 under 5-2 wide, de már érvényét vesztette a kérdés 😊
Helmut Zimmer
Kedves Helmut, nem tudom, mi akart ez lenni, talán valami "szakértői" teszt? Még emlékszem arra, amikor Phil Hansen-Jeff Wright-Bruce Smits sorral 3-4-et játszottunk, aztán az új érában áttértünk 4-3-ra. Volt egy hamvában holt kísérlet a 3-4 visszaállítására, de nem voltak olyan formátumú játékosaink, ezért maradt a 4-3. Ez így korrekt?
Egyébként állandóan hangoztatom, hogy nem vagyok szakértő, pusztán egy drukker, aki 1 napig szomorkodik egy bután elveszített meccs utén, viszont egy hétig képes örülni a győzelemnek. Azt szoktam mondogatni: "Akár nyerünk, akár veszítünk, a kenyér ára a boltban nem változik."
Buffalo Bill
Helmut Zimmer
Román?🙄

Mé aztat akarod, hogy Josh Allen is fejreálljon két év után? Menni fog az magától is.

Ravens meg füstölhetné a runblockját, ha Culley nem tanítja meg erre a safe pass conceptre LJ-t.

Az OL blokingot aláírom, de Román azért nem tartóstej
Fast Willie
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 751
Nem erre vonatkozott, pontosan tudom, hogy bizonyos kérdések nem a te asztalod...mondjuk ehhez képest azért klasszul minősíted mások problémáit, ezzel a "magyaros fanyalgással".

A kérdésem arra vonatkozott, hogy tudjuk-e mennyire korszerű a basedefünk, hiszen Bafianak a D vel , az O playhívással, és a spec teammel volt baja. Gondoltam írok a Dről, de rájöttem felesleges. Nekem meg azzal, hogy kibasztuk azt a Gregg Romant, aki anno csodát tett Kaepernickkel, és most LJ-vel. Mindegy is. az a lényeg, hogy hajrá Bills!
Sikerült! 8-3!!! Élnek még a remények!
Egyébként nem tetszik ez a "magyaros" fanyalgás. A sorsoláskor nem tudhattuk, hogy ilyen gyenge lesz a Washington, a Miami, a Denver és a Steelers. Amikor azt mondják, hogy milyen könnyű a sorsolásunk, azért az jusson mindenki eszébe, hogy kétszer játszunk a Patriots-szal. Hajrá Bills!
Buffalo Bill
Mi a védelem base felállása?
Helmut Zimmer
4-3 vagy mire gondolsz a nevekre?
BillsFan
4-3 under 5-2 wide, de már érvényét vesztette a kérdés 😊
Helmut Zimmer
Kedves Helmut, nem tudom, mi akart ez lenni, talán valami "szakértői" teszt? Még emlékszem arra, amikor Phil Hansen-Jeff Wright-Bruce Smits sorral 3-4-et játszottunk, aztán az új érában áttértünk 4-3-ra. Volt egy hamvában holt kísérlet a 3-4 visszaállítására, de nem voltak olyan formátumú játékosaink, ezért maradt a 4-3. Ez így korrekt?
Egyébként állandóan hangoztatom, hogy nem vagyok szakértő, pusztán egy drukker, aki 1 napig szomorkodik egy bután elveszített meccs utén, viszont egy hétig képes örülni a győzelemnek. Azt szoktam mondogatni: "Akár nyerünk, akár veszítünk, a kenyér ára a boltban nem változik."
Buffalo Bill
Helmut Zimmer
Román?🙄

Mé aztat akarod, hogy Josh Allen is fejreálljon két év után? Menni fog az magától is.

Ravens meg füstölhetné a runblockját, ha Culley nem tanítja meg erre a safe pass conceptre LJ-t.

Az OL blokingot aláírom, de Román azért nem tartóstej
több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 416 — Colts fan
GAMEDAY ! mit vártok?
BillsFan
Úgy kikapunk, mint a szar.
Muffalo_Bafia
Ezen visítottam most egy erőset 😀 😀
több mint 4 éve
fodoroli Buffalo Bills 57
Igazi bills things, ami itt megy. Ha valami beindul, más elromlik. Pozitív a csapat, negatív a magyar szurkoló sereg.
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Hm, érdekes. 92 óta szurkolok a Billsnek, megjártam velük a legmélyebb bugyrokat is. Nem hittem, hogy bármi, vagy bárki eltántoríthatna tőlük. Viszont ettől a fórumtól igen. Tiszteltem Helmut hozzáértését, remélem, hogy elfogadható a lelkesedésem. Tévedtem. Szevasztok. Nemecseknek lenni csak egy ideig szórakoztató.
Buffalo Bill
Nem akart megbantai Helmut. Bar hulyen jott ki, kioktato jelleggel a mondandoja, de megsem. O sem tokeletes.

Abban egyetertek, ráadasul soxor mondtam mar, miszerint szurkolonak lenni egyaltalan semmit nem kell tudni szakmailag. Hajra kekek! Ennyi pont eleg.

Mindamellett paran megis ugy erzik (nem Helmut. Ot orom olvasni), megalapozni a velemenyuket, az unszimpik kivagasarol, egy vereseg megmogyorozasahoz, etc., hitelesebb ha bedobjak tutko szakzsargont.
De ez nem igaz.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 799 — Keep pounding
Most kajak a Bills topik esik szét miután a csapat elkezd normálisan teljesíteni? Ne basszatok fel agyilag...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
Ne màr.. vègre beindult az èlet itt ès sok mindenki irkàl, Bill szerintem idèn többet írt ide mint idàig összesen. Erre leoltjàtok mikor vègre kibontakozik.
Szarjàl rà Bill ez csak egy fórum , ne bosszankodj! 😉

Szerkesztette: BillsFan



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 4 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Hm, érdekes. 92 óta szurkolok a Billsnek, megjártam velük a legmélyebb bugyrokat is. Nem hittem, hogy bármi, vagy bárki eltántoríthatna tőlük. Viszont ettől a fórumtól igen. Tiszteltem Helmut hozzáértését, remélem, hogy elfogadható a lelkesedésem. Tévedtem. Szevasztok. Nemecseknek lenni csak egy ideig szórakoztató.
több mint 4 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
Nem tudjuk mennyire korszerű a DEF nàlunk ès engem èrdekelne, lècci leírnàd?



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 152 — én ezt meguntam
😊 Akkora geci vagy !
Sziasztok! Élőben kezdődik 22.30-kor, vagy esetleg korábban is nézhető lesz valahol?
Buffalo Bill
Szia!

Ha neked is az előretekerhető tv adásos csomagod van, akkor már nézheted most is!
Én épp a Fradinak szurkolok, még 2 perc és megvan a 3 pont 😀

Viccet félretéve 22:30kor kezdődik magyar idő szerint, sőt a kickoff lehet csúszni is fog, ha az előző meccs nem érne addig véget 😊
Borbinho
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 152 — én ezt meguntam
Nem erre vonatkozott, pontosan tudom, hogy bizonyos kérdések nem a te asztalod...mondjuk ehhez képest azért klasszul minősíted mások problémáit, ezzel a "magyaros fanyalgással".

A kérdésem arra vonatkozott, hogy tudjuk-e mennyire korszerű a basedefünk, hiszen Bafianak a D vel , az O playhívással, és a spec teammel volt baja. Gondoltam írok a Dről, de rájöttem felesleges. Nekem meg azzal, hogy kibasztuk azt a Gregg Romant, aki anno csodát tett Kaepernickkel, és most LJ-vel. Mindegy is. az a lényeg, hogy hajrá Bills!
Sikerült! 8-3!!! Élnek még a remények!
Egyébként nem tetszik ez a "magyaros" fanyalgás. A sorsoláskor nem tudhattuk, hogy ilyen gyenge lesz a Washington, a Miami, a Denver és a Steelers. Amikor azt mondják, hogy milyen könnyű a sorsolásunk, azért az jusson mindenki eszébe, hogy kétszer játszunk a Patriots-szal. Hajrá Bills!
Buffalo Bill
Mi a védelem base felállása?
Helmut Zimmer
4-3 vagy mire gondolsz a nevekre?
BillsFan
4-3 under 5-2 wide, de már érvényét vesztette a kérdés 😊
Helmut Zimmer
Kedves Helmut, nem tudom, mi akart ez lenni, talán valami "szakértői" teszt? Még emlékszem arra, amikor Phil Hansen-Jeff Wright-Bruce Smits sorral 3-4-et játszottunk, aztán az új érában áttértünk 4-3-ra. Volt egy hamvában holt kísérlet a 3-4 visszaállítására, de nem voltak olyan formátumú játékosaink, ezért maradt a 4-3. Ez így korrekt?
Egyébként állandóan hangoztatom, hogy nem vagyok szakértő, pusztán egy drukker, aki 1 napig szomorkodik egy bután elveszített meccs utén, viszont egy hétig képes örülni a győzelemnek. Azt szoktam mondogatni: "Akár nyerünk, akár veszítünk, a kenyér ára a boltban nem változik."
Buffalo Bill
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Sziasztok! Élőben kezdődik 22.30-kor, vagy esetleg korábban is nézhető lesz valahol?
Buffalo Bill
Szia!

Ha neked is az előretekerhető tv adásos csomagod van, akkor már nézheted most is!
Én épp a Fradinak szurkolok, még 2 perc és megvan a 3 pont 😀

Viccet félretéve 22:30kor kezdődik magyar idő szerint, sőt a kickoff lehet csúszni is fog, ha az előző meccs nem érne addig véget 😊

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
És mit szóltok ehez: Allen felbátorodik gyönyörű TD passza után, bátran futtatja az egyre jobb Brownt. Singletary megállíthatatlan, a defens az end zónához szögezi a Dallast, sack, safety, minden játszik. Walt Disney sem írhatna jobb forgatókönyvet. (Csak a vidámság miatt)
több mint 4 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Sziasztok! Élőben kezdődik 22.30-kor, vagy esetleg korábban is nézhető lesz valahol?
több mint 4 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
GAMEDAY ! mit vártok?
BillsFan
Úgy kikapunk, mint a szar.

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 152 — én ezt meguntam
GAMEDAY ! mit vártok?
BillsFan
"Magyaros fanyalgást"... 😛