Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 4 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Jövőre mehet az összes pick az O-ba, ha a D-t sikerül egyben tartani masszívok lesztek. Sztem Allenben van potenciál, de kéne mellé egy normális QB guru és koordinátor, nem Brian Daboll. Olvasni nem nagyon olvas, de az a karerő és mozgékonyság, volt már nála sokkal rosszabb kezdő QB itt. Hajrá, meglesz az a PO, szar az AFC idén (is) 😀

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 4 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 484
Sajnos mostanra beláttam én is, nem vagyunk egy PO-kaliber csapat... Iszonyat mákunk van, hogy az egyik legkönnyebb sorsolás a miénk, és a wild card-aspiránsok pedig körbeverik egymást. Borzasztó a támadósor, és Dabollnak mintha fogalma se lenne róla, hogy mit hív... Ráadásul a meccs végén, időkéréssel a tarsolyunkban no-huddle helyett értékes másodperceket sikerül lepörgetni ahelyett, hogy legalább Hauschkát könnyebb helyzetbe hozzuk egy pár yardos futással...

Farnehéz csapattal sajnos nehéz várni a hétvégéket.
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 152 — én ezt meguntam
Faszom kivan ezzel a csapattal.
Josh Allen nem kezdő szint, de koordinátora, és célpontjai sem NFL szintűek. Elszakadás az nincs
Jó ötlet Allenre 40+ passzt hívni.
több mint 4 éve
Bazsinho Buffalo Bills 923
Akkor Smitht kivagni, ennyi büntetést a wiszkis nem szedett össze mint ez a mamlasz.
Miért nem futottunk többet? Singletary 8 futás összesen, kevés nagyon. Hauschka első Fg- ért kár, azt be kellett volna rúgnia..Daboll ... Hagyjuk is, úgyis minden fasza vele.
Mindegy Jovoheten Dolphins, elvileg nyerhető meccs, reméljük Fitzmagic nem fog varázsolni.
több mint 4 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Végigszenvedtem a meccset. Kaptam 17 lájkot. A csapat 16 pontot szerzett. 17>16. Hol a szerződésem, Pegula?!

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 4 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Nézem a sorsolásunkat, nem lehetetlen még három győzelmet összehozni, de még akármi is lehet. Ezzel a győzelemmel PO közelbe kerültünk. A hiányosságaink egyre nyilvánvalóbbak. Lehet építkezni.
több mint 4 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 484
Erről a mai meccsről még én se tudok semmit írni, pedig nagy rizsabajnok vagyok. Szerintem örüljünk a győzelemnek, és annak, hogy 1993 után ismét 6-2-vel állunk 😊
több mint 4 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Esélylatolgatás? Valaki?
Buffalo Bill
Easy win. Ja várjunk, ez a Bills...

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 152 — én ezt meguntam
Esélylatolgatás? Valaki?
Buffalo Bill
Hajrá Bills mag minden, csak kb Schwartz wide 9-ese óta semmi érdekes nem történik a csapattal. Ahhoz meg, hogy mit írt a p(a)ff én nem kellek.
több mint 4 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Esélylatolgatás? Valaki?
több mint 4 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Szánalmas vergődés volt. Mondjuk nem is a Phil ellen kell hozni a kötelező győzelmeket, maradt még kraft bennük az SB után. Kiegyeznék abban, hogy ez volt a védelem, az offens és Allen mélypontja. Ha ebből csak kettő bejönne, már azzal is elégedett lennék.
Ne temessük a csapatot, még semmi sincs veszve. Eddig ligaelitek voltunk az eredményünk alapján, ám ez a realitás.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azért amikor –18-nál kb csak futást sikerült összehozni, egy picit felhúztam a szemöldököm. És nem feltétlenül azért, mert minimum 60 yardot vártam Browntól. Mindenesetre így legalább van két meccs előnyünk

több mint 4 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 484
Sajnos ez egy gyenge teljesítmény volt. Lehet itt fogni a szél+eső kombóra, de Buffalóban nem ez az első ilyen meccs. Allen 2 TD-jét elhomályosítják a fumblik, mondjuk azt hozzá kell tenni, hogy 3rd&2-re miért is kell QB-drawt hívni, mikor Gore nagy valószínűséggel megoldotta volna, de a play-action is egész jól ment.

A védelem egy félidőt elit volt, a második félidőben sajnos ők is keresték a fonalat. A futás ellen nagyon nem működtünk jól, le is nyomták a torkunkon a labdát, ahányszor csak lehetett.

Nincs veszve semmi, jövő héten a Redskinst kötelező megverni, plusz utána is abszolút nyerhető meccsek jönnek. Persze a teljesítményen mindenképp javítani kell.
több mint 4 éve
Bazsinho Buffalo Bills 923
Ha most leírnám a véleményemet, kitiltanának a fórumról.
Muffalo_Bafia
Szívesen elolvasnam pedig!
több mint 4 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Ha most leírnám a véleményemet, kitiltanának a fórumról.

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 4 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
Bills meccseket pedig elvből nem adnak és ismételnek, de ezt ne is várjuk el tőlük, nem lehet mindenkinek olyan exkluzív és kifinomult ízlése, mint a miénk.
Muffalo_Bafia
Tudom, hogy kintről pár meccset ajánlanak nekik a kora délutáni sávból, de ha a Bills - Eagles meccs az opciók közt volt, eléggé érthetetlen, hogy miért a Falcons - 'Hawks meccset választották...
Hungarian Bill
Mert Rásszel vilzon egy liga sztár, de Gyula meg Ricsi elkezd dadogni amikor Britt földre rogy, mert nem tudják ki játszik 68 asba, ezek alapján azon a meccsen mi lenne Wentz és esetleg Cox, de mentségükre elmondják mi a holding talán még a tampa 2 is megy. Amúgy este is érthetetlen,Pats-Browns a 9ers-Panthers ellen...vicc...

Szerkesztette: cikesz
több mint 4 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Bills meccseket pedig elvből nem adnak és ismételnek, de ezt ne is várjuk el tőlük, nem lehet mindenkinek olyan exkluzív és kifinomult ízlése, mint a miénk.
Muffalo_Bafia
Tudom, hogy kintről pár meccset ajánlanak nekik a kora délutáni sávból, de ha a Bills - Eagles meccs az opciók közt volt, eléggé érthetetlen, hogy miért a Falcons - 'Hawks meccset választották...
Hungarian Bill
Ezt megint csak a kifinomult ízlésre tudnám visszavezetni.

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A Bölények nem tudnak repülni 😕

több mint 4 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 484
Bills meccseket pedig elvből nem adnak és ismételnek, de ezt ne is várjuk el tőlük, nem lehet mindenkinek olyan exkluzív és kifinomult ízlése, mint a miénk.
Muffalo_Bafia
Tudom, hogy kintről pár meccset ajánlanak nekik a kora délutáni sávból, de ha a Bills - Eagles meccs az opciók közt volt, eléggé érthetetlen, hogy miért a Falcons - 'Hawks meccset választották...

Szerkesztette: Hungarian Bill
több mint 4 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Tudja valaki, hogy miért nem ismétlik a meccseket a tévében?
Buffalo Bill
Attól függ, melyik meccsekre gondolsz. Amiket ad élőben a Sport TV, azok általában 1x ismételve vannak, természetesen vállalhatatlan időben. Példának a ma éjszakai Redskins-Vikings, amit megismételtek a csodálatosan alkalmas 14 órás idősávban.
Bills meccseket pedig elvből nem adnak és ismételnek, de ezt ne is várjuk el tőlük, nem lehet mindenkinek olyan exkluzív és kifinomult ízlése, mint a miénk.

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 4 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Tudja valaki, hogy miért nem ismétlik a meccseket a tévében?
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 578 — Így remélem megfelelek nektek.....
Készüljetek a 6-1re ahogy mindenki várta 😊
több mint 4 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Sziasztok! Huh, 5-1 mutató magáért beszél. Nem akartam azt mondani, hogy Allen a liga legrosszabb irányítója, de egy kicsit határozottabb QB-vel nem lenne kérdéses a PO. Ezt a meccset is a védelem nyerte meg (nem a TD-re gondolok kizárólag), azért volt ilyen szoros, mert hiányzott Milano, és kicsit rozsdásak voltak a fiúk. De egyenesen tragédia, hogy az offens szinte nincs is a pályán, az irányítónknak mérkőzésenként 2-3 jó hosszú passza van. Még nem láttam olyat, hogy az edző veszekedjen a QB-vel a pályá szélén, következő héten pedig ismét ugyan azt a hibát kövesse el.
Azért továbbra is hajrá Bills!
több mint 4 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 484
Sejtettem, hogy nem lesz sétagalopp, a bye utáni rozsda is érződött a labda mindkét oldalán. Az a helyzet, hogy Allenről sok mindent lehet mondani, hogy nem dob pontosan, nem tud védelmet olvasni, feleslegesen töreti össze magát (mindegyikben van igazság), de amikor nagyon kell, akkor odateszi magát a gyerek, és pontokig halad vele a csapat. Máskülönben nem állnánk 5-1-el. Persze fontos volt az agresszívebb playhívás defense oldalon - lehet Mufalónak igaza volt, és McD átvette a playhívást legalább egy kis időre -, White int-je, meg Hyde onside return TD-je, de ha totál inkompetens irányítónk lenne, akkor nem ez lenne a mérlegünk, függetlenül a könnyebb sorsolástól.

Tény, h a Philly ellen több kell, és csak reménykedni lehet benne, hogy azt a többet hazai pályán odatesszük a pályára.

De az 5-1-et nem kell megmagyarázni, és haladni kell tovább a rájátszáshoz vezető úton! 😊
több mint 4 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
Látom a DEF csak behúzta a meccset 😉



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊