Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
Eddig ez a meccs sima. Nem látom a Texans offenseben, hogy feltörje ezt a masszív védelmet. Látszik az edzők közti minőségi különbség
több mint 4 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
 dailysnark.com/bills-fans-have-bought-every-single-foldable-table-available-for-sale-in-houston/ baszki 😀
Vrij6
Zseniális 😀

Hajrá, Bills!

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 773 — Слава Україні! Героям слава!
 dailysnark.com/bills-fans-have-bought-every-single-foldable-table-available-for-sale-in-houston/ baszki 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 4 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
PLAYOFF GAMEDAY!!

 index.hu/sport/amerikaifutball/2020/01/04/nfl_amerikaifutball_bills_mafia_buffalo_bills_szurkolotabor/?fbclid=IwAR2cdZNfB4cACDzx415MsIKpPo_Nk2gYpvxOlUoEg7jUpBJRZmL5i7rOgcQ
BillsFan
Köszi a cikket, nagyon tetszett. 1991 óta vagyok Bills szurkoló akkor már kétszer elkentek minket a döntőben, úgy gondoltam, többet ez nem töténhet meg velünk. Tévedtem.
A Bills mellett akkor is kitartok, mert jó az egész csapat, a szurkolóival együtt. Olyanok, amilyenek. Csak az szokott fájni, amikor más csapatok szurkolói dörgölik az orrom alá, hogy milyen régen jutottunk el a rájátszásba. Én azt mondom, nem érdekel, hogy mi lesz, a PO-ban bármi megtörténhet. Hajrá Bills!
Buffalo Bill
Kètèvente playoffban vagyunk, miről beszèlsz? 😉



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 773 — Слава Україні! Героям слава!
Go Bills, nyerjetek este. 😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 4 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
PLAYOFF GAMEDAY!!

 index.hu/sport/amerikaifutball/2020/01/04/nfl_amerikaifutball_bills_mafia_buffalo_bills_szurkolotabor/?fbclid=IwAR2cdZNfB4cACDzx415MsIKpPo_Nk2gYpvxOlUoEg7jUpBJRZmL5i7rOgcQ
BillsFan
Köszi a cikket, nagyon tetszett. 1991 óta vagyok Bills szurkoló akkor már kétszer elkentek minket a döntőben, úgy gondoltam, többet ez nem töténhet meg velünk. Tévedtem.
A Bills mellett akkor is kitartok, mert jó az egész csapat, a szurkolóival együtt. Olyanok, amilyenek. Csak az szokott fájni, amikor más csapatok szurkolói dörgölik az orrom alá, hogy milyen régen jutottunk el a rájátszásba. Én azt mondom, nem érdekel, hogy mi lesz, a PO-ban bármi megtörténhet. Hajrá Bills!
több mint 4 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
Vagy nagyon el leszünk verve, vagy pedig egy rohadt izgalmas meccsen továbbjutunk. Remélem az utóbbi lesz 😊

LET'S GO BUFFALO!!!
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor hajrá ti, reméljük Allennek sikerül valami haladós gameplant találni, mert a védelem egyedül kevés lehet.
több mint 4 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
PLAYOFF GAMEDAY!!

 index.hu/sport/amerikaifutball/2020/01/04/nfl_amerikaifutball_bills_mafia_buffalo_bills_szurkolotabor/?fbclid=IwAR2cdZNfB4cACDzx415MsIKpPo_Nk2gYpvxOlUoEg7jUpBJRZmL5i7rOgcQ

Szerkesztette: BillsFan



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
#Offseasontopic

Ngakoue nagy valószínűséggel ellovagol a Jagsville-i naplementébe, jöhet ide.
TI FIZETITEK!!!!!!!!!

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 4 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
Ha mindenki a feje tetejére állt volna, akkor is 5. a csapat. Így is, úgy is játék a kövi héten, mindenképpen a 4. kiemelt otthonában. Tök egyértelmű volt, hogy akit lehet, pihentetni kell. Semmit nem ér egy 11. győzelem az alapszakaszban, ha bárki fontos kidől és emiatt bukó a playoff. Houstonban így is van azért esély, nem a Jetscel kellett foglalkozni
Wyatt
Teljesen egyetértek, örök dilemma ez, hogy ha nincs tétje egy meccsnek, akkor melyik a jobb választás? Én a pihentetés mellett vagyok szintén, ráadásul ilyen meccseken meg tudják mutatni a korábban kevesebb szerepet kapott játékosok (pl. Duke Williams vagy Sweeney), hogy akár a PO-ban is lehet rájuk számítani. Plusz én ha bérletes lennék, biztos nem szívnám a fogam, hogy a rájátszásba jutott csapatom nem semmisíti meg a játékosait egy hazai, ámde tét nélküli meccsen. Persze nem vagyunk egyformák.
több mint 4 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Köszönjük a vígasztaló szavakat! (Bár szerintem Muffalo kolléga nem olvassa ezeket, mert kiégtek a szemei.)
több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
Szerintem a Dallas és a múltheti Pats elleni meccs a mérvadó nálatok. Mi nem pihentettünk ki is dölt Thornhill, bár igy hogy kikapott a Pats még meg is érte byeweek de alapból szivná mindenki a fogát ha jön a papirforma.
Ez egy szép szezon nektek így is és a Texans elég rapszódikus simán lehet keresni valótok.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha mindenki a feje tetejére állt volna, akkor is 5. a csapat. Így is, úgy is játék a kövi héten, mindenképpen a 4. kiemelt otthonában. Tök egyértelmű volt, hogy akit lehet, pihentetni kell. Semmit nem ér egy 11. győzelem az alapszakaszban, ha bárki fontos kidől és emiatt bukó a playoff. Houstonban így is van azért esély, nem a Jetscel kellett foglalkozni

több mint 4 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Unokahúgomtól kaptam egy 0,75-os belga apátsági sört Karácsonyra. Gondoltam, megadom az utolsó mérkőzésnek a tiszteletet, és alatta kortyolgatom el. A látottak a csapvizet sem érdemelték meg. Egyszerűen kiakasztó, hogy van egy ilyen hűséges, kitartó szurkológárda, amelyiknek a vezetőség képes az arcába nyomni ezt a felháborító teljesítményt. Egy jegy nem két dollárba kerül, a legszarabb helyekre is 200 USD körül vannak. Mit érezhetett egy törzsszurkoló, aki a több ezres bérletéért ezt a taliga fo@t kapta a "futottak még" kerettől. McDermott nálam most elvágta magát (túl fogja élni). Ezek után nyerni kell Houstonban, ha már ennyire tartalékolt.
több mint 4 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
Miénk az első PO-meccs, szombaton, magyar idő szerint 22:35-kor játszunk a Houston otthonában.

Let's roll!
több mint 4 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
SZÉGYEN!!!!!!
Muffalo_Bafia
Backupjaitokat épphogy megvertük, szerintem is szégyen, de ránk nézve

Lesz ez még így se!
több mint 4 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
SZÉGYEN!!!!!!

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 4 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
Felejtsük el a mai meccset, Duke Williams mindenesetre üde színfolt volt. Sokan nem értik, miért nem kerül be rendszeresen a meccskeretbe.

10-6, az évtized legjobb mérlegével irány a playoff, ahol a Texans otthonába látogatunk. Időpont később.
több mint 4 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
Örezsem, ha erre tudnám a választ, jelentkeznék edzőnek. A fallal (szerintem) nincsenek nagy gondok, Allennek még így is túl sok ideje van, dédelgeti a labdát, amikor már rég szabadulnia kéne tőle. Inkább elkapókra koncentrálnék, meg egy jó TE-re, bár (szerintem) Knox több lehetőséget kaphatna.
Buffalo Bill
Én is így gondolom, egy igazi első számú elkapóra szükség lenne, bár ilyet nem biztos, hogy a drafton találnánk. Kell majd futó is, mert Gore-ra újabb szezont még tartalékként sem lehet alapozni. Védelmi oldalon a fal belső része egyértelműen pusztít, a rotáció is jól működik, és ne feledjük el, jövőre visszatér a K-Will klón, Harrison Phillips is. DE viszont kellene, mert szerintem Lawson tesztelni fogja a piacot, és valahol biztos túlfizetik majd.

Úgy látom, a régi reflexek megvannak, és már most elkezdünk beszélgetni a holtszezonról, pedig még kicsit korai. 😉
több mint 4 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Buffalo Bill,

Te milyen posztokra draftolnál és hoznál embereket a szabadügynök piacról? Lesz valaki, akiért érdemes lenne felmozogni a drafton?Ha jól láttam olyan 90 guriga körüli lesz a cap space-ünk..kíváncsi leszek, kikkek tudunk erősödni...
Ati78
Örezsem, ha erre tudnám a választ, jelentkeznék edzőnek. A fallal (szerintem) nincsenek nagy gondok, Allennek még így is túl sok ideje van, dédelgeti a labdát, amikor már rég szabadulnia kéne tőle. Inkább elkapókra koncentrálnék, meg egy jó TE-re, bár (szerintem) Knox több lehetőséget kaphatna.
több mint 4 éve
Ati78 Buffalo Bills California Golden Bears 37
Buffalo Bill,

Te milyen posztokra draftolnál és hoznál embereket a szabadügynök piacról? Lesz valaki, akiért érdemes lenne felmozogni a drafton?Ha jól láttam olyan 90 guriga körüli lesz a cap space-ünk..kíváncsi leszek, kikkek tudunk erősödni...
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Gilmore engedett egy TDt ellenetek, így Tre White maradt az egyetlen makulátlan CB.
#defensiveplayeroftheyear


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Sziasztok! Azt már a szezon elején sejteni lehetett, hogy nem Pats ellen kell a győzelmeket szaporítani. Én három sallert vettem tutira: a Pats elleni kettőt, és a Ravenst. Ez mondjuk be is jött, nem kell hozzá nagy vátesznek lenni. A legfájóbb vereségünk a Browns ellen volt (szerintem), csúnya meccs volt, kis aljasságokkal fűszerezve, ezért, és amit a Steelers ellen műveltek, kiestek a kegyeimből (túl fogják élni).
Ez a támadó sor nem olyan rossz, Allen fejlődik, a drafton tovább fog izmosodni, jövőre még jobbak lesznek. Ezért se zsörtölődj, kedves Muffalo, a Hazafiak védelme ellen játszani nem olyan könnyű. Bezzeg a Dallas ellen ficánkoltak.
Úgy látom, az edzőnk tudja, mit akar, tudatosan építkezik. Ha sikerül ennek a csapatnak a magját megtartani, a következő szezonban reszkethetnek a hozzánk látogatók!
Hajrá Bills!