Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 4 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Amikor éjjel az asszony mellé bújtam, és megkérdezte, hogy mi történt, csak ennyit feleltem: "Kikaptunk. De úgy, ahogy csak a Bills tud."
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem akarok itt sót szórni a sebekre de... én ezt a sztorit már láttam. Kétszer.
 twitter.com/theStevenRuiz/status/1211006473347772416

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
fodoroli Buffalo Bills 57
Év közben is látszott sokszor, hogy Allennek fogalma sincs a játékról. Valamit behívnak fentről, ő hatralep, de fogalma sincs mi jön. Elkezd panikolni, és mérföldeket vesztünk. Allen nem való irányítónak. De annyira fog benne hinni a vezetés, hogy meg fogja kapni a nagy pénzt, és örökre elása megint az egész franchiset. Három év múlva kibaszak a HC-t, hogy nem tudott élni avlehetoseggel, oszt szevasz. Közben majd Dabollt lenyúljak, mert tudott azért valamit alkotni,de Ő majd máshol bukik meg. Nem mindenkinek való a PO run... #Billsthings
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 263 — a new hope (again)
Gaboval értek egyet, ezt a strigulát daboll és szmöre neve mellé kell bevésni. Singlitary elfelejtése, a folyamatos hosszúk érthetetlen dobatása herélték ki teljesen az offense-t.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Bazsinho Buffalo Bills 923
Lehet itt Allenre fogni mindent, de azért ez nem ilyen egyszerű. Nem reszleteznem voltak bőven hibái.
A védelem jó volt a 3. Negyedig, utanna viszont érthetetlen módon szinte zavartalanul jöhetett az ellenfél előre. A sok elhibázott szerelési kiserletrol nem is beszélve...ami egész szezonban sok volt. Talán top 5 hátulról azt hiszem. Ebből lett az a Watson passz is a végén, pedig ott földbe kellett volna dongolni.
És igaza van a denveri kolleganak, az utóbbi évek iranyitoihoz képest még mindig jobb vagy jobb lehet a srác, fiatal, és lehet később érik be. Tök jó tapasztalatot szerez ezzel a PO meccsel is. Nyilván nem Lesz egy Mahomes, de ez nem is elvárás
Bazsinho
Attól, hogy olyan alacsonyra teszed a lécet, hogy a küszöbig nem ér fel még nem lesz jó QB.
tüsi91
Bárcsak lenne egy Trub is nekünk. 😄😄😄
több mint 4 éve
Assurbanapli Denver Broncos 1 214
Ahhoz képest,hogy NB6-os fal van csóró Allen előtt nem is volt akkora gáz a srác. Volták homály dolgai,de simán vállalható. Sima coaching bukta, 16-0nál amelyik edző ezt visszaengedi és nem öli szét az időt a futással,az menjen birkát terelni.
LeviPoki
Bölényt.
több mint 4 éve
Bazsinho Buffalo Bills 923
Lehet itt Allenre fogni mindent, de azért ez nem ilyen egyszerű. Nem reszleteznem voltak bőven hibái.
A védelem jó volt a 3. Negyedig, utanna viszont érthetetlen módon szinte zavartalanul jöhetett az ellenfél előre. A sok elhibázott szerelési kiserletrol nem is beszélve...ami egész szezonban sok volt. Talán top 5 hátulról azt hiszem. Ebből lett az a Watson passz is a végén, pedig ott földbe kellett volna dongolni.
És igaza van a denveri kolleganak, az utóbbi évek iranyitoihoz képest még mindig jobb vagy jobb lehet a srác, fiatal, és lehet később érik be. Tök jó tapasztalatot szerez ezzel a PO meccsel is. Nyilván nem Lesz egy Mahomes, de ez nem is elvárás
Bazsinho
Attól, hogy olyan alacsonyra teszed a lécet, hogy a küszöbig nem ér fel még nem lesz jó QB.
tüsi91
Hol írtam hogy jó? 🤔
több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Lehet itt Allenre fogni mindent, de azért ez nem ilyen egyszerű. Nem reszleteznem voltak bőven hibái.
A védelem jó volt a 3. Negyedig, utanna viszont érthetetlen módon szinte zavartalanul jöhetett az ellenfél előre. A sok elhibázott szerelési kiserletrol nem is beszélve...ami egész szezonban sok volt. Talán top 5 hátulról azt hiszem. Ebből lett az a Watson passz is a végén, pedig ott földbe kellett volna dongolni.
És igaza van a denveri kolleganak, az utóbbi évek iranyitoihoz képest még mindig jobb vagy jobb lehet a srác, fiatal, és lehet később érik be. Tök jó tapasztalatot szerez ezzel a PO meccsel is. Nyilván nem Lesz egy Mahomes, de ez nem is elvárás
Bazsinho
Attól, hogy olyan alacsonyra teszed a lécet, hogy a küszöbig nem ér fel még nem lesz jó QB.
több mint 4 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Ahhoz képest,hogy NB6-os fal van csóró Allen előtt nem is volt akkora gáz a srác. Volták homály dolgai,de simán vállalható. Sima coaching bukta, 16-0nál amelyik edző ezt visszaengedi és nem öli szét az időt a futással,az menjen birkát terelni.
több mint 4 éve
Bazsinho Buffalo Bills 923
Lehet itt Allenre fogni mindent, de azért ez nem ilyen egyszerű. Nem reszleteznem voltak bőven hibái.
A védelem jó volt a 3. Negyedig, utanna viszont érthetetlen módon szinte zavartalanul jöhetett az ellenfél előre. A sok elhibázott szerelési kiserletrol nem is beszélve...ami egész szezonban sok volt. Talán top 5 hátulról azt hiszem. Ebből lett az a Watson passz is a végén, pedig ott földbe kellett volna dongolni.
És igaza van a denveri kolleganak, az utóbbi évek iranyitoihoz képest még mindig jobb vagy jobb lehet a srác, fiatal, és lehet később érik be. Tök jó tapasztalatot szerez ezzel a PO meccsel is. Nyilván nem Lesz egy Mahomes, de ez nem is elvárás
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Csak az idő ketyeg. Van egy nagyon jó roster egy gyenge QB-val.

Rengeteg ilyen csapat volt, van és lesz, ahol csak a legfontosabb puzzle darab nem passzolt. Szép FO munka ez a roster.tüsi91
Egy olyan franchise-ról beszélünk, ahol az elmúlt években Fitzpatrick, EJ Manuel, Kyle Orton, Tyrod Taylor, Nathan Peterman, Matt Barkley, Derek Anderson voltak az irányítók. Nem csoda, hogy ennyire sokra tartják és bíznak most Allenben. Szerintem esélytelen, hogy váltsanak. És érthető is. Inkább elkapókra, tight endekre fordítsák a pickeket.
több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Csak az idő ketyeg. Van egy nagyon jó roster egy gyenge QB-val.

Rengeteg ilyen csapat volt, van és lesz, ahol csak a legfontosabb puzzle darab nem passzolt. Szép FO munka ez a roster.
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Allen egész szezonban túlteljesített, ezek a számok amiket produkált nem fedik a valóságot. Egyszerűen irreális ilyen gyenge hatékonyságra és homály passzra ilyen kevés intet dobni. Ettől függetlenül nem mondanám, hogy nem kezdő QB kaliber. Van egy sajátos stílusa, amihez hozzá kell igazítani a csapatot. Ez idén eddig a meccsig sikerült, de itt nem csak Allen hibái jöttek ki. Félretéve, hogy kb 4 inttel kellett volna zárnia ezt a meccset, John Brown két nagyon fontos sideline catch mozdulatot rontott el, McDermott a rendes játékidő végén érthetetlen módott hail mary szintű labdákat hajigáltatott fel vele, hátha leszedik (közel volt...). A Billsnek most három nagyon fontos teendője van:
- A támadófalat és a védelem legjobbjait megtartani
- A liga bottom 5 WR és TE állományt javítani, hogy Allen fejlődhessen
- Amíg Allen nem kezd el fejlődni dobószázalék terén, addig nem szabad nagy szerződést Rams mintára az orra alá dugni. Viszont amíg rookie szerződése van, nincs értelme mással próbálkozni (hacsak ki nem kerül a piacra egy top QB)
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Allen fiatal. Teljesen megszeppent arcot vagott, foleg mikor neki kellett volna nyerni egy NFL PO meccset. Ez neki meg sok volt. De nem varrnam egyedul az o nyakaba.
ulpianus
Ja, ez egy szep indok, amivel lehet takarozni, csak ha nezted az elmult masfel evben a Bills-meccseket, akkor tudod, hogy minden hetre jut neki ot wtf huzas. Az meg, hogy fiatal. Azert szerintem te is tudsz mutatni minden evben fiatal iranyitokat, akik nem muvelnek ilyeneket.

Szerintem a kor nem kifogas. Azok a dolgok, amiket csinalt, vagy legalabb a huzasai legalabb fele nem indokolhato azzal, hogy hany eves.

Az meg, hogy az OC... Hat basszus, egy OC is teljesen be van korlatozva egy jatekossal, aki ennyi mindent, koztuk alap dolgokat, utempasszokat nem tud megcsinalni.

több mint 4 éve
gedam 5 700
Allen fiatal. Teljesen megszeppent arcot vagott, foleg mikor neki kellett volna nyerni egy NFL PO meccset. Ez neki meg sok volt. De nem varrnam egyedul az o nyakaba.
ulpianus
elég igazságtalanok vele szerintem, nem volt ez egy rossz meccse, inkább a játékhívásokkal volt gondva második félidőben, indokolatlanul sokat dobatták. egy greg romannel simán lehozta volna a meccset a bills és allen. én inkább az oc-t venném elő. allenre lehet építeni, bőven.

Szerkesztette: gedam
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Allen fiatal. Teljesen megszeppent arcot vagott, foleg mikor neki kellett volna nyerni egy NFL PO meccset. Ez neki meg sok volt. De nem varrnam egyedul az o nyakaba.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez McDermotté volt, a meccs végén, meg a hosszabbitasban nyomott egy kis Shannyt, sztem azt se tudta mi a fasz történik. 4&27-re nekimenni punt vagy FG attempt helyett? A hosszabbitaaban minden playben empty backfield, miközben Singletary az offense legjobb játékosa? Komoly choke job volt...
gabokocka
Ez Allene volt.
Hiaba hangoztattak a magyar kozvetitesben, hogy igazabol egy hibaja volt a meccsen, maximum akkor volt egy hibaja, ha azt megszorozzuk tizzel. Es ezek a hibak oruletesen nagyok voltak, az elkepeszto butasagbol fakadnak.

Mint irtam kovetoben, Allennel az a baj, hogy segghulye ehhez a jatekhoz, es ezt velhetoen o is sejti, az intelligenciajat es a hianyossagait pedig orult huzasokkal igyekszik egyensulyba hozni. Csak ezek az elmebeteg huzasai tizbol hatszor nem bosszuljak meg magukat, mint ahogy a Texans ellen is elbirta a csapat 3 negyeden at, de aztán o maga toszta hatulrol a tarsakat. Ami baj, hogy ezekre a wtf huzasokra nem lehet azt mondani, hogy rookie mistake, ez a srac fejben nem tud iranyitot jatszani. Nem tud vedelmet olvasni, teljesen alap passzokat keptelen megdobni, 4-5 yardos checkdown labdakat teljesen pontatlanul dobal a futonak, 6-7 yardos labdaknal nem talalja el az ures celpontot ugy, hogy nem is siettetik es a kozelebe sincs vedo.

Es ez a Bills az ejjel meg egy game manager iranyitoval is nyerni tudott volna, mert megkapta a kello supportot a tarsaitol, a vedelem is kivaloan hatastalanitotta Watsont es a Houstont.

Rossz hivasok? Nezd meg, hogy hany drive volt, amikor Allen butasaga miatt kerult nehez helyzetbe az offense, vagy epp jott ki FG-tavbol, meg haladt rendre hatrafele. A tamadofal meg megis mit kezdjen egy olyan sraccal, aki megkapja a labdat, es a rahivott passzjatek ellenere egy masodpercnel tovabb nem nez celpontot, hanem egybol bekakal, majd kimozog oldalra? Es figyeltem, nem a direktben rahivott futasoknal mukdoott igy Allen, hanem szinte minden passzjateknal is.

Ez ugyanaz, mint Watsonnal, mindenki a szar falra mutogat, holott minden meccsen van tiz hit, amit Watson a maga butasaga miatt nyel be, es a sackek felet is az idiota mozgasa es tul pocsolos stilusa miatt kapja. Allen ugyanez, csak amig Watson sokaig nezelodik, tul sokaig is, addig Allen nem sokaig nezelodik, hanem nala egybol jon a panikreakcio, hogy kifut oldalra a zsebbol, es ott acsorog, megprobalja visszadobni a labdat. Csakhogy ezt a harakirit az OL keptelen lekovetni, nem veletlen, hogy Allen nyakaban allandoan ott vannak a vedok, pedig ez a fal egyaltalan nem szar. A srac nem tud nyomast kezelni, nem is erzi igazan a zsebet, a viselkedesevel meg lehet, hogy jonnek futasok, amik szepek, de tizbol hatszor-hetszer viszont nem tudja, es nem is fogja tudni megoldani, aztan jon a tok folosleges utes, meg a halott jatekok.

Nehezen jovok ra amugy a dolgokra, mert en prospectkent nem egy ilyan jatekosra emlekszem, mig ezzel szemben most hatarozottan azt latom, hogy Allennek a karja sincs meg ahhoz, hogy franchise iranyito legyen. A dobasaiban nem erzem az erot, holott anno peldaul ezt kiemeltek nala, a legnagyobb bibi viszont az abszolut pontatlansagaban van. Egy dolog, hogy nem tud olvasni es nem latja meg az uresen allo celpontot, de amikor netan meglatja, rengetegszer akkor sem talalja el. Tuzel, mint egy eszeveseszett orult, de a target kozelebe sem tudja odatenni a labdat.

Viszont az a gaz, hogy egy ilyan jatekosnal az OC is meg van love, es baromi nehez helyzetben van, mert a direkt futasokon kivul nemigen vannak playek, amik kifejezetten menthetik Allent. Slanteket nem dobja meg utemben, keresztezeseket csomoszor nem talalja el, 6-8 yardra ember moge dobja, hol tul alacsony a labdaja, hol tul magas, egy sima checdown passzt a futonak 4 yardra a jatekos ele es tul magasan odavag. Comeback utvonalak meglove, egy utemmel kesobb dobja el a labdat, mint kene, de addigra a WR mar nem tiszta.

Hat ez igy tiszta szopas. Szopas Allennek, szopas a tamadofalnak, szopas az elkapoknak, a HC-nek, de igazabol a teljes stabnak is, mert erre igy nem tud felepiteni egy biztos rendszert.

Es akkor a korlatoltsagara jon az, hogy irtozatosan buta es orult dolgokat csinal a palyan...

több mint 4 éve
Ati78 Buffalo Bills California Golden Bears 37
Sorry, Texans lenne az a Titans...
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 876 — StuG Life
Akkor kezdem én.
Nem szeretnék vitatkozni az előttem szólókkal, de véleményem szerint sajnos kijött hogy ez az offense nem PO szintű.
3 negyenden keresztül a D takarított, field goal-ig sem jutott el a a Titans offense ( a mi egyébként ugyanolyan hulladék mint a miénk-elnézést a Titans fanoktól ). Az első negyeden kívül egyszerűen értékelhetetlen volt az offense-de nem értem hogy mi történt? Daboll nem látta a kakasülőről, hogy hol lehetne megszivatni a Titans-t? Nem volt egy épelméjű ötlete, hogyan menjünk végig a pályán? Ha Singletary nem tudott futni, akkor vagy Allen próbált futni, vagy dobálta a labdákat a picsába. Miért nem voltak 8-10 yardos passzok a fal mögé, keresztmozgásokra? Amikor megkapta a labdát és nem volt célpont, Allen összefosta magát és próbált menekülni. 7 pont után csak Hauska szerzett pontot. Nem lehet igaz, hogy egy Titans D ellen csak erre vagyunk képesek. Ez kurvára nem elég. A D végig robotolta a szezont és egyszerűen a O a Dallas meccsen kívül, egy normális csakap ellen nem tudott dominálni..Ez szerintem kurva gáz. Nem nincs elég WR célpontunk, a TE Knox-ot sem lehetne jobban játszatni? Nem értem, hogy kurva 10 yarokat nem lehet 3 próbálkozásból átmenni.
Ha a vezetők leülnek a szezont kiérékelni, akkor vajon valaki észre fogja vanni hogy a 90 guriga cap space-ből az O-ra kellene majd jelentősen költeni? az abaj, hogy a D az tök jó, és amég egyben vannak kellene egy offense is, mert ez a jelenlegi csak erre elég, hogy a D hárán bevánszorogjon a PO-ba, ott meg az első meccsen kiessünk. Ha a Chiefs-Ravens Pats vonallal versenyezni akarunk a következő években, szerintem nagyon meg kell erősíteni az O-t.

Elnézést a kifakadásért, de elég szar volt ezt végigszenvedni.
Ati78
texans

több mint 4 éve
Ati78 Buffalo Bills California Golden Bears 37
Akkor kezdem én.
Nem szeretnék vitatkozni az előttem szólókkal, de véleményem szerint sajnos kijött hogy ez az offense nem PO szintű.
3 negyenden keresztül a D takarított, field goal-ig sem jutott el a a Titans offense ( a mi egyébként ugyanolyan hulladék mint a miénk-elnézést a Titans fanoktól ). Az első negyeden kívül egyszerűen értékelhetetlen volt az offense-de nem értem hogy mi történt? Daboll nem látta a kakasülőről, hogy hol lehetne megszivatni a Titans-t? Nem volt egy épelméjű ötlete, hogyan menjünk végig a pályán? Ha Singletary nem tudott futni, akkor vagy Allen próbált futni, vagy dobálta a labdákat a picsába. Miért nem voltak 8-10 yardos passzok a fal mögé, keresztmozgásokra? Amikor megkapta a labdát és nem volt célpont, Allen összefosta magát és próbált menekülni. 7 pont után csak Hauska szerzett pontot. Nem lehet igaz, hogy egy Titans D ellen csak erre vagyunk képesek. Ez kurvára nem elég. A D végig robotolta a szezont és egyszerűen a O a Dallas meccsen kívül, egy normális csakap ellen nem tudott dominálni..Ez szerintem kurva gáz. Nem nincs elég WR célpontunk, a TE Knox-ot sem lehetne jobban játszatni? Nem értem, hogy kurva 10 yarokat nem lehet 3 próbálkozásból átmenni.
Ha a vezetők leülnek a szezont kiérékelni, akkor vajon valaki észre fogja vanni hogy a 90 guriga cap space-ből az O-ra kellene majd jelentősen költeni? az abaj, hogy a D az tök jó, és amég egyben vannak kellene egy offense is, mert ez a jelenlegi csak erre elég, hogy a D hárán bevánszorogjon a PO-ba, ott meg az első meccsen kiessünk. Ha a Chiefs-Ravens Pats vonallal versenyezni akarunk a következő években, szerintem nagyon meg kell erősíteni az O-t.

Elnézést a kifakadásért, de elég szar volt ezt végigszenvedni.
több mint 4 éve
Albee Dallas Cowboys 24
Nagyon sajnálom.
Nagyon szurkoltam a Billsnek.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Ez McDermotté volt, a meccs végén, meg a hosszabbitasban nyomott egy kis Shannyt, sztem azt se tudta mi a fasz történik. 4&27-re nekimenni punt vagy FG attempt helyett? A hosszabbitaaban minden playben empty backfield, miközben Singletary az offense legjobb játékosa? Komoly choke job volt...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Eddig ez a meccs sima. Nem látom a Texans offenseben, hogy feltörje ezt a masszív védelmet. Látszik az edzők közti minőségi különbség
Hightower94
Eljinxelted nem kicsit...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
na, erről most már tényleg leírom majd a véleményem

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Eddig ez a meccs sima. Nem látom a Texans offenseben, hogy feltörje ezt a masszív védelmet. Látszik az edzők közti minőségi különbség
Hightower94
Van eredmenykoveto (ott legfelul).


Állat vagyok, ami enni kér...