Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 2 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Elég fura így Slye kivágása, őt legalább az 50+ FG-hez oda lehetett állítani, aztán lehet, hogy majd Santoso is javulni fog, de nehéz elhinni, hogy jobb opció jelenleg, mint Slye.

Perception is reality.
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Ja, majd elfelejtettem, Santosot kibaszni.
Kihagyott egy extrát, nem merjük odaküldeni egy 50 yardos FG-hoz, miközben ha még egy meccset rosteren lesz, bukunk egy draftcetlit.
No brainer cut, jöjjön vmi bohóc bárhonnan ingyé, ezt tudja ő is.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
A Védelemben engem is Shaq teljesítménye lepett meg és az volt a plusz.
Az várható volt hogy ha Burns mellé Reddick érkezik gyengébb nem lesz a passzrush, de Brown, Jones Matos Haynes is tetszetős volt.

A Sec is csak jobb lehetett mert van újra DJax, érkezett Horn, és a legjobb játékosunk Safety lett.

Én azt hittem hogy futásokkal meg rövid passzokkal középen majd haladnak, de Shaq meg Carter ezt megnehezítette most.

A SEC nem igazán lett letesztelve, Jövőhéten le lesz.
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Ja, és Shaq tegnap úgy játszott, mint aki megérdemli a szerződést amit kapott. Leütött passzok 20 yard mélyen, sack, pick, minden volt, ha ezt fenn tudná tartani egész szezonban az könnyeket csalna a szemembe.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Az a baj, hogy nehezen látom bele ebbe a stábba, hogy mi itt nagy meccseket nyerünk, hogy merészebb célokról ne is álmodozzak. Az látszik, hogy játékosokat fel tudunk építeni, a D nagyon szépen alakul, de valahogy balfaszok vagyunk. Hogy ez a Jets meccsben volt velünk az vmi szégyen, és nem őket megbántva, de az első félidőben annyi lehetőségből ami nekünk volt közel 30 pontot be kellett volna verni. A végén meg a körmünket rághattuk.

Még Snow tetszik a legjobban, kifejezetten jól variálta a dolgokat, nyilván a második félidőben kétszer végigmentek, de végig volt nyomás, jó passzvédekezések, én elégedett voltam ezzel a részével.

Jövő héten okosabbak leszünk, a Saints már rendes értékfelmérő lesz.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
8 leütött passzt nem tudom mikor láttam utoljára a Def-től.
több mint 2 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
Biztatóan indult, de az összkép gyenkécske lett. A D pont annyival mutatott jobb képet az O-nál, mint vártam. Az O olyan gyenge volt, mint vártam, Darnold olyan semmilyen, mint vártam. Pedig az ellenfél egy első NFL meccsét játszó rookie QB egy nem túl acélos kerettel. Na de ne vonjunk le messzemenő következtetést egy mérkőzésből, reméljük lesz ez jobb is.
Jacksont megtanították ésszel focizni?

#KeepPounding
több mint 2 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Nehéz ezt értékelni, a DLine dominanciáját jó volt nézni, de tartok tőle, hogy a Jets O nem csak ellenünk fog szenvedni. A legmeglepőbb, hogy az O fal mennyire kompetensnek tűnt, az ellenfél elvileg nem ennyire kutyaütő társaság, meglátjuk, jobb csapatok ellen, hogy fog kinézni. Darnold hozott egy jó Teddy szintet, nekem nem tetszik, hogy ennyire CMC centrikus az O, a jó csapatok ellen ezzel nem lehet nyerni szerintem

Perception is reality.
több mint 2 éve
b /\ L i N T Carolina Panthers 197
A D meg CMC megérdemelte a Wt, de hát többre számítottam az Otól.. na mindegy minden meccs más 😊
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Hát, nem győztk meg a srácok, hogy ez idén gecijó lesz...
De legalább nyertünk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Elég komoly.
több mint 2 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Jó szurkolást!
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Shi Smith lesz az egyetlen hiányzó, Alex Erickson a PS-ből lesz felhozva returnernek.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
onDier Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 682

Hypera fel! 😉
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
McCaffrey nagyban van, előbb vásárolt kürtős kalácsot a Nyugati pályaudvar előtt

több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Panthers name their captains: LB Shaq Thompson, RB Christian McCaffrey, CB Donte Jackson, DE Brian Burns, QB Sam Darnold, C Matt Paradis, RT Taylor Moton, LS J.J. Jansen.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Szezonba még nem mennék előre mit várok.
6 meccset adnék Darnoldnak, meg úgy mindenkinek, hogy ezt összerázzuk, ha ott nem negatív a mérleg akkor boldog leszek. Ha mondanom kell valamit 22-15 között vagyunk erősorrendbe.

Védelembe egyenlőre igéretek vannak meg Burns.
Ha Horn nagyon jó lesz akkor DJax is jobb lesz de egy maga nem volt olyan nagy szám. Chinn is egyenlőre egy jó éven van túl és egy a FS lét amit szánnak neki nagyon fog fájni. Burris tők jó 5. ember lenne elit secben.
Shaq kitömése továbbra is rejtély, Carternek meg Shaq a plafon.

A fal az rendbe lesz csak túl fiatal.

Snow szerintem jól kavart tavaly a fel állásokban, ezzel a kerettel az emberezés öngyilkosság még mindig. Viszont nem nagyon ugrik be olyan csapat ahol ennyi játékos lenne aki mindent is tud játszani, pálya közepe lehet egy rémálom.

Luvu Reddick de Burns is hátra tud létni és elmenni egy TE-el ha muszáj.
Chinn bármi lehet. A falban Matos,Fox is kavarhat rendesen.
Burris tavaly a PFF szerint kokrétan a legjobb nickel volt ha odá ált.

Ez szép meg jó.
Elégedettek Burnsel, Brownal, Chinnel lehetünk csak, és elvileg van 2 jó Cornerünk.
Ez ennyi azért sokat nem kell várni jelenlegi tudásunk szerint.

Támadoktól ennyit se várok, szerintem szar lesz. Ha Christensen kezdene és nem ilyen kiéget faszokat hoztunk volna erősíteni akkor még reménykednék.

Paradis Szar. Moton meg kapta a zsét lehet az lesz mint Turnerrel. Elflein Miller Daley Erving kurvára nem lehet előre lépés ilyenek vagy pont ők voltak eddig is.

Az elkapók meg CMC parédés csak nem tudom hogy az anyámra jut hozzájuk majd a labda a los előtt.

Szerintem Fasza 2 draftunk volt de az FA az nagyon gyenge volt mint 2 esetben.
Robby se egy nagy fogás ha figyelembe veszem hogy tavaly minden elkapó meg csinálta ugyanazokat a számókat mint ő.

Ez lesz az az év hogy belátja Rhule ő nem BB, de azért Brady-t majd viszik évvégén.
több mint 2 éve
b /\ L i N T Carolina Panthers 197
Ha megnézem az első 4 meccset, nagyon elvakultan és optimistán 3-1et várok 😀 A Jets Texans párost hozni kell (bármelyik vereség csalódás lenne) és a NO Dallas párosból 1et megcsíphetnénk. Sose gondoltam volna, hogy a DEF miatt fogom várni a meccset. Az engem is idegesít, hogy mennyire lenézik a csapatot.

Amit a szezontól várok számokban, nyilván sérülést nem lehet bele kalkulálni.

Burns 10 + sack
Anderson Moore Marshall fejenként 1000y
DEF 10+ INT tavaly ez annyira nem ropogott
TOP 10 D a szezon végére

+ Mind2 oldalon sok fejlődést és .... Pozitív mérleget 😊
több mint 2 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
A védelem tényleg kezd jól kinézni, de ez a Darnold+fos fal kombó nem a siker receptje 😊

Perception is reality.
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Néhány gondolat a Jets meccs elé, meg amúgy a szezonnal kapcsolatos elvárásokról.

Eléggé le vagyunk írva, amivel kapcsolatban furcsa kettősség van bennem, mert egyfelől nem nehéz belelátni a Darnold projektbe a terített betlit, ugyanakkor ez a roster már nem olyan ótvar, mint azoké a csapatoké, akikkel egy polcra raknak minket. Nagyon sok tehetséges játékosunk van, akik idén sokat léphetnek előre és adott esetben, ha a jó öreg Sammy besül, sztem jövőre mondjuk egy Rodgers-szel konkrétan az NFC legerősebb csapatai között találnánk magunkat.

De ne menjünk ennyire előre, jöjjön először a Jets. Mókás párosítás így a Darnold éra első meccsére, de szerintem ezzel szerencsénk van, jobb most játszani velük, mint mondjuk lenne a szezon vége felé, amikor Wilson már érettebb lesz és Saleh is nagyobb tapasztalattal bír majd. Jelenleg, ha bármi célunk is van, elég rendesen el kéne kenni a szájukat.

A támadóktól sok gyors passzjátékot szeretnék látni, juttassuk minél többször a playmakerek kezébe a labdát, mindegyik elkapónk sokkal tehetségesebb bármelyik Jets CB-nél, és akkor még CMC-t elő se vettük. A falunk ellenben szar, miközben a Jets D-line azért erős, tehát 3&1-re ne futtassuk neki CMC-t a falnak, mert az garantált szopó lesz. Nagyon nagy passzjátékokat se várok, mert sok ideje nem lesz Darnoldnak, láttuk milyen csodákra képes a fal pass protection terén is, ne nagyon haszjoljuk bele hülyeségekbe Samet, mert hajlamos becsülettel elbalfaszkodni a dolgokat. Legyünk türelmesek, ne szopassuk le saját magunkat, ne adjuk el a labdát, pláne ne szar helyen, inkább puntoljunk, mint 3&10+ra szétsackeltetjük Darnoldot, mert mindenáron meg akarjuk csinálni a 1st downt. Hosszú a meccs, nem kell minden drive-ból TD. Nagyon sokat szeretném egyszerre fenn látni a Moore, Anderson, Marshall, CMC, Arnold ötöst.

Remélem a védelem jóval agresszívebb lesz mint tavaly, most azért már sokkal jobban néz ki az állomány, jöhetnek a blitzek ezerrel, Reddick és Luvu is remekelhet ezen a téren, Burns alapból gyalázni fogja a vele szemben állókat, sokat várok ettől az egységtől, nem lepne meg ha év végére odaérnénk a top10 környékére. Csak ugye ehhez kell Snow is, és nem tudom mit várjak tőle, emberanyagra ez már kezd normális védelemnek tűnni. Horn kiválasztása után adná magát, hogy nekiállunk emberezni és hanyagoljuk a buzi soft zónát, nagyon bízom abban, hogy nem kell csalódjak és nem azt kell nézni, hogy a DB-k 10 yardra állnak fel a LoS-től. Chinn visszamegy FS-be, Carter és Shaq lesz a két off ball LB, Reddick/Luvu akik esetleg blitzelnek vagy visszalépnek, Brown és Jones gyilkolják a futást a falban, mondom, ez már nem tűnik rossznak, alapjáraton nincs olyan ember a kezdőben akinek ajándék minden pályán töltött snap egy NFL meccsen.

Visszahordónk egyelőre nincs, punter poszton megvagyunk, a FG kísérleteknél meg mehet az imádkozás, szóval a ST csak ne bassza el a meccset, akkor már boldog leszek, egyelőre hozzáadott értéket nem várok.

Szóval ezt a meccset meg kéne nyerni, adott esetben magabiztosan, hogy kis önbizalmat is tudjunk meríteni, és lássuk azt, hogy megfelelően használjuk az embereinket a labda mindkét oldalán.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Sam Tecklenburg jött a PS-ből az aktív rosterre Miller helyére.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Na már csak egy Elflein sérülésre vagyunk Brown pályára kerülésétől.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout



Az ESPN szezon szimulációjában egyébként ti lettetek az 1/1.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Royce Freeman felszedtük waiverről, Cannon repült. Így van 3 rendes futó.

Morgan megérkezett a PS-ba, továbbá Aaron Parker elkapó is, ő tavaly a Cowboys PS-ben volt.

Melvint cserébe elengedtük, így 13 hely foglalt a 16-ból.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
Ma éjszaka is lesz itt egy meccs a szombati csúcsrangadó előtt



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal