Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 2 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Kamara 5 yard futás 25 elkapás.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 554 — Így remélem megfelelek nektek.....
Eddig nem úgy tűnik, hogy csupán Darnolddal volt a baj, a new-yorki levegő ugye 😛
több mint 2 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Majd a végén attól kell fosni, hogy Snowt elviszik, nem Bradyt baszod 😊
129 yard....
gabokocka
Az a jó hogy ő nem akar főedző lenni.
több mint 2 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Told y'all.

Gondoltam, hogy Winstonból nem lett hirtelen egy fegyelmezett, hibátlan game manager és kijönnek majd a hibák, ha a D nyomást tesz rá (amiben nagyon jók vagyunk), a Saints D-ből meg fontos játékosok hiányoztak, plusz ezek a covidos edzők, megvolt a perfect storm.

Perception is reality.
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Majd a végén attól kell fosni, hogy Snowt elviszik, nem Bradyt baszod 😊
129 yard....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Simán nyerünk, nem kell izgulni 😊

Perception is reality.
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Nem tudom mit várjak a holnapitól.
Ha úgy tudnánk játszani mint a Jets ellen az első félidőben és a redzone gyökérkedést is hanyagolnánk bőven lenne sanszunk. Ha úgy jàtszunk mint a második félidőben, akkor legalább olyan verést kapunk, mint tavaly.

Persze a Saints se fog még egy olyan kb hibátlan meccset hozni, mint a Packers ellen, a sérülések is basztatják őket, a fél stábot megbaszta a covid, szóval tényleg fasz se tudja.

Jó volna egy komplett produktumot lerakni az asztalra, aztán ha a fos fal miatt kikapunk azt mondom ok, ezt tudtuk. De ne lőjük lábon magunkat minden drive-ban.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
A csapatépítős posztodra reagálva akartam írni, hogy 2 olyan szabadügynökünk lesz, akivel meg kell egyezni. Reddick és Jackson. Moore az aki még új szerződést kaphat, de ő 5. éves opció alatt van, tehát úgyse megy sehova.

A védelemre nem mondom azt hogy kész, mert vannak lyukak és projektek, de nagyjából egyben van, két draft alatt telepakoltuk. Nyilván jó volna egy fasza ILB, vagy egy elit FS, de akik most játszanak is megoldják és itt még jelentős fejlődés kellene hogy jöjjön, mert első másod harmadéves a kezdő fele.

A támadóknál a skill pozíció több, mint jó, magyarul a támadófal és a QB poszt amit rendbe kell rakni. Utóbbi Darnold függő, előbbibe egyedül Moton a biztos pont, meg valószínű Christensennel valahol számolunk hosszú tavon, de 3 kezdő akkor is kell meg.

Szóval eléggé egyértelmű mi kell majd élvezze a prioritást a következő offseasonban.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Brown még a padon se, pedig Miller ugye covidos is volt. Mindezt úgy hogy a belső harom falembert rendszeresen hülyére verik...
gabokocka
Jövőre ha bejön Darnold ha nem úgy kéne kezdeni az FA-t draftot, hogy 2 kezdőnk megvan.
Millerért se kapkodtunk maradék volt az FA-n és kezdő lett, ez azért mutatja mennyire vagyunk oda mi is a keretért.
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Brown még a padon se, pedig Miller ugye covidos is volt. Mindezt úgy hogy a belső harom falembert rendszeresen hülyére verik...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Paradisnak 14 “rossz” futás blokkja volt a meccsen. Mondjuk Elfleint is amennyiszer néztem annyiszor csak nyúlkált az embere után a 2. szinten.
Christensen meg ül a padon faszom.
Ő legalább tudna fejlődni.

Középen kurva nagy a baj, pedig Darnodnak most kéne, hogy fussunk, meg kellenének az egyszerű TD-k a RZ ba..

Nehéz lenne ezt alul múlni. Szóval bárki jöhet aki nem Jetses volt (hello Elflein) múlthéten.
több mint 2 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Millert aktiváltuk.
Meglátjuk jobb lesz-e a fal, bár a Saints ellen a jobb is szarabbul fog kinézni
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Nyilván ha Fututre HoF kicker lenne szarnánk a hetedik körre, de elbaszott egy extrát, illetve az edzéseken se lehetett nagy májer ha az 50 yardos FG-hoz nem mertük odaállítani.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla
Santoso repült
TSzabi
Ennyire nem jött be vagy csak a 7.kör miatt?!?!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Én csapatépítésileg látok érdekes lehetőségeket most. Ott tartunk hogy Christensen menjen Guardba, ha kell, csak legyen valami fejlődesi lehetőség még a falba, a Guard ismétlések is jobbak mint a semmi ha beakarjuk tenni LT be majd.

Miller se nagy zsákbamacska jó lenne erőltetni Brownt, Daley helyén.

Védelem megint érdekes szerintem nagyon csecse ez a Reddick Burns Haynes Luvu 4 es.
Matos helyét kéne megtalálni, nagyon szituációs játékos. DT nek nem rakod be alap játékba mert kicsi , szélre meg nem rakod fel ha passzjátékra készülsz ha ott van Burns meg Reddick. Marad a DT szerep egyértelmű passz esetén és a DE első downra.

Fox-ot egy felesleges igazolásnak gondolom épp ezért. DQ viszont szépen pusztított


Ami nekem érdekes lesz Djax sérülésekor mi lesz a helyzet.
Ez a stáb mindig teljesen más típusú CB eket keres szélre mint Jackson.
Nickelbe meg képtelenek voltunk betenni. Én úgy látom neki itt nem lesz maradása, egy trade esetleg érdekes lehet a 6. Hét után úgyis isérült.

ST be nehéz bármi folytonosságot meg fényes jövőt bele látni.
Fletcher meg Elerbe nekem mondjuk tetszene.
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
És Zane Gonzalez a megváltó.
Latin amerikai vonalon mozgunk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Helyes, ezt el is felejtettem.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Santoso repült
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Na, visszanéztem a meccset a game pass coach film formátumában.

Darnold nagy általánosságban sztem jó volt, tetszett ahogy mozgott a zsebben, jók voltak a döntései, néhány kivételt leszámítva pontosan, jó helyre passzolt, akár mélyen a számokon kívülre is. Bírta a nyomást, több alkalommal is az utolsó utáni pillanatban engedte el a labdát és lett sikeres a passz. Amikor necces volt okosan kidobta oldalra. Ami nem tetszett, az a Thomas overthrow az endzoneban, a Marshallnak szélesen dobott passz szintén az endzoneban. A fumbli hát tököm tudja, Rhule azt mondta Darnoldnak kellett volna kevésbé szélesen adnia a handoffot. Biztos így van akkor. Viszont ami a fő baj, ezek mind a redzoneban jöttek, magyarul kb ott vagyunk mint Teddyvel, tán annyi a pozitívum, hogy harmadikra nem rémlik olyan kísérlet, ahol epic balfasz módon 3&10-re a Los-re dobjuk a védővel a nyakán álló embernek. Igazából a lényegi dolgok majd akkor dőlnek el, ha a győzelemért kell támadni a meccs végén, akkor le tudjuk-e vetkőzni a balfaszkodást.

CMC extraklasszis, nincs rá más szó. Ahogy Robby TD-jénél megtartotta a falembert aki Daleyről leforgott, wow. Soknak tűnik a 30 labdaérintés, leginkább a futások számából vennék el, az elkapásoknál remekül működött biztonsági opcióként, illetve a felrajzolt játékok is remekül működtek.

Az elkapók közül DJ emelkedett ki, bár neki is volt egy dropja az elején, de utána jött két extra elkapás is. Marshall is droppolt egyet, bár a nyakán volt a védő, de behúzhatta volna, ezzel állt meg az első drive. Robby felé két passz ment, jobban be kéne vonni.

A TE-ek közül Arnold csalódás, passzjátékban nem nagyon kerestük, blokkolásra alkalmatlan. Thomas egész jó volt, egy elbaszott blokkja szúrt szemet, ugyanakkor több futáshoz is szépen hozzátett, közte pl a meccset lezáró futáshoz is. Tremble alig kapott szerepet, belőle több kéne, a meccs alapján azt mondom őt és Thomast kéne használni, mert Arnold ebben a formában teljesen haszontalan.

A fal nem volt ótvar, jó se, erős közepest hoztak. Leginkább belül vannak gondok, az egyetlen sacknél is Daleyt és Elfleint nyomták hátra. Erőből 1 yardokat megfutni nem fogunk, ezért is voltam mégres a fumblis játéknál, harmadikra és negyedikre is azt akartuk csinálni, ami nem megy.

A védőfal brutál volt, Snow remekül keverte a lapokat, jöttek a blitzek, edge-ek léptek vissza zónazni, nehéz volt kiszámítani honnan jön a nyomás, ez is megzavarhatta Wilsont és a falat. Volt néhány eset amikor lecsúsztunk Wilsonról, Burnsben és Reddickben is maradt sack. A futást remekül fogtuk, egy két olyan játék volt ahol normális yardmennyiség jött össze. Több YGM-t szeretnék, nagyon tetszik a játéka, de tényleg mindenki hozzátette a magáét.

Shaq elit volt, Carter is ok, egyedül az utolsó driveban éreztem elveszve, mondjuk ott sztem feleslegesen volt a pályán, elkelt volna a 6 DB.

A secondary is rendben volt, külön öröm volt nézni ahogy felléptünk futasokra, Jackson és Horn is szerelt szépen, Burris is jó volt a Los környékén. Chinn megoldotta hátul, volt szép passzvédekezése is, de az első TD az övé volt, elveszett a kanyarban.

A meccs alatt es közvetlen utána mérges voltam Bradyre és Rhule-ra, de visszanézve nem hivtak sok baromságot. A 4&6-os punt a 33 yardoson gyalázat volt, vagy menjünk neki vagy rúgjuk rá, de ez a 18 yardos punt vmi förtelmesen szánalmas volt. Utána se tűntünk vmi hatarozottnak hogy nekimenjünk-e negyedikre, rúgjunk, mi fasz legyen, meg is lett az eredménye. Azt már írtam, hogy ott a két futás sztem faszság volt. A másik két RZ stop nem volt tragikus, nem volt jó a végrehajtas, persze lehettün k volna kreatívabbak, de remélem javulni fog.

A második félidőben se éreztem hogy alibiznénk és csak legyen vége a meccsnek, egyszerűen csak nem klappoltak a dolgok. A második drive pl 3 passz utáni 3&out volt.

Snowt dícsertem fentebb, tényleg jó meccset hívott, egyedül a meccs végén éreztem hogy ott indokolatlan a 2 ILB, Carter helyett jöhetett volna egy DB.

Meg volt az esélyünk az első félidőben, hogy gála legyen, nem lett az, de azért olyan nagyon így se forgott veszélyben a győzelem, ki tudtuk térdelni a végén. A Saints más kávéház mindkét csapategységnek, ha játszunk egy jó meccset nem mondom hogy elégedett leszek, mert pont az ilyen meccsek megnyerése volna fontos, de legalább látnánk, hogy nem volt fluke az első félidei teljesítmény.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Hartsfield konkrétan jó volt, nagyon sajnáltam ő is ilyen Nickel/ Safety hibrid.
TSzabi
Így nehezebben jön össze a 17-0, de ahol Corn Elderek szaladgálnak a PS-ben, ott nem lehet gond a depthtel

Perception is reality.
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
8-12 hetet írnak, a PO runra visszatér (lol)

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Hartsfield konkrétan jó volt, nagyon sajnáltam ő is ilyen Nickel/ Safety hibrid.
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Hartsfield IR, Erickson került a helyére és Elder jött a PS-be, őt gondolom felhozzuk a hétvégére.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Hartsfield néhány hétre kidőlt.
Amúgy vicces, de meg is látszott, kiváncsi vagyok kivel tervezzük pótolni.
Bouye a harmadik héten már lesz, szóval a Saints ellen jöhet vmi backup plan.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Az egész ST balfasz volt.
2 meccsenként pronálkozhatunk a Német meg a Kanadai ligából valakivel