Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 824 — Keep pounding
Amúgy CMC sztem 2-3 héten belül visszajön, Horn sérülése lesz hosszadalmasabb. McCaffrey befejezte a futást, besétált, nem hiszem hogy szakadt volna bármi, sztem csak meghúzódott, de hogy mennyire az kérdéses.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Robby tegnap vakon volt és egy idő után Darnold már nem is kereste, ez egy ilyen meccs volt, tulajdonképpen nem volt szükség a mély passzokra, de fontos lesz még majd az ő szerepe később. A következő néhány meccs sokat el fog mondani, mennyire sikerül alkalmazkodnia az O-nak ehhez a helyzethez, remélhetőleg kiszámíthatatlanabb lesz, és nem erőltetjük a labdákat DJ-nek

Perception is reality.
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 824 — Keep pounding
A ST ma nem is volt tragikus, Gonzalez mindent bevert, volt TB is kickoffból, egyszer 15 yardon stoppoltuk le a kick returnt. Egy nagyobb kickoff visszahordás volt, illerve Charlton puntjai aggasztóan rövidek.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
onDier Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 688
Csak erre valószínű az okosok is rájönnek hogy Robby csak decoy kb. viszont a TE játékot én is támogatom, főleg ha már 2 elkapó TE játékosunk is van. A Special team még ezeket a karaktereket sem érdemli meg h leírtuk róluk 😀
több mint 2 éve
Gela90 Carolina Panthers 166
Szerintem egy nem túl jól játszó oline mellett hosszú passzra ne számítsunk sokat, nekem is tetszett, hogy TE játék végre éledezik, ennyi pozitívuma van CMC sérülésének. Az jó ha Robby elfut hátra esetleg elviszi a cov felét és még több hely marad középen dj-nek meg a TE-eknek. De az is lehet, ha Darnold szerez még több XP-t akkor nagyobb nyomások alatt is rá fog fanyalodni, hogy elengedje hátra. Viszont a special teammel durván kezdeni kéne valamit mert a labda mindkét oldalán botrányos eddig idén.

Keep pounding!
több mint 2 éve
onDier Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 688
Eddig, ami meglep negatívan, az Anderson. Kevés labda megy felé, ami megy az nem mindig pontos, illetve, pl ezen a meccsen az 1. htban volt pár alkalom amikor üresen volt, vagy meg volt az előnye, hogy egy hosszabb játék legyen, de csak Mooret kereste Darnold.
b /\ L i N T
Részben szerintem azért sem játszatjuk, mert mire megfutja a játékát és dobná neki Darnold addigra megjönne a sack. Viszont volt olyan játék is ahol nem 1* ha nem is TD-re futott volna de sok yardot hozott volna ha Andersonnak megy, mert sikerült elhagyni a védőt, viszont inkább ment a labda Moorenak. Én remélem azért hogy még Robby képességeit is kitudjuk használni idén is.
több mint 2 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
CMC sérülés nagyon nem nézett ki jól, sokáig volt a sátorban de azonnal mondták, hogy out, meg amiket nyilatkoznak, hogy talán még idén játszhat... Horn is non contact törés, kibaszott peches dolog, állítólag műfüvön ez sokkal gyakoribb, kicsit pyrrhosi volt ez a győzelem így.

De Darnold szerintem is most játszott legjobban, egyértelműen neki kellett a hátára venni a csapatot és egy csomó fontos 3rd downt megcsinált, nem pánikolt, pedig a Texans ki tudta használni a fal gyengeségeit, majdnem végig komoly nyomást raktak rá.

A D hozta az elvártat, egyedül az első félidő végén az uptempo ellen volt egy kis gond, ott ment talán három passz is egymás után Cooksnak, amiken lehetett volna jobban védekezni, a TD szép play volt, nyilván ennyi benne van.

Perception is reality.
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 21 027 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Tommy Tremble-nek grat a TD-hez 😁

Ráadásul a legfiatalabb TE lett ezzel, aki futott td-t szerzett.

Szerkesztette: warr_b


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
b /\ L i N T Carolina Panthers 197
Nekem az tetszik, hogy mindig van, aki előlép a TEk közül is. Arnold tök jó volt múlthéten, most Tremblet is használta a csapat.

Tekintve, hogy ez az év is a fejlődésről szól, valahol "jó", hogy most 1-2 kezdő meg sérültek, mert így meg lehet nézni a többieket. Kíváncsi leszek Hubbardra mit tud hozni. Hornt illetően, gondolom Bouye lesz a kezdő, de Keith Taylorra is kíváncsi lennék.
Akire meg nagyon kiváncsi vagyok már az Deonte Brown, vele kapcsolatban van valami hír, mikor debütálhat?

Ha el is menne a kedvem csöppet, mindig ott van, hogy azok a csapatok, akik elkezdték hasonló időszakban a rebuildet, vagy már sokadjára próbálják ők hol tartanak, meg mi.

Eddig, ami meglep negatívan, az Anderson. Kevés labda megy felé, ami megy az nem mindig pontos, illetve, pl ezen a meccsen az 1. htban volt pár alkalom amikor üresen volt, vagy meg volt az előnye, hogy egy hosszab játék legyen, de csak Mooret kereste Darnold.

Mindenesre eddig tök fasza szerintem minden (nem csak a mérleg miatt), a várthoz képest pláne.
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 824 — Keep pounding
Igen, Darnold kifejezetten jól olvas, kereei a célpontokat, megy végig a pályán ha van ideje, kimozog a zsebből ha kell, nyilván a fal korlátolt, nem lehet kinyitni a teljes playbookot. Harmadikra nagy clutch megoldásai vannak, a Marshallnak odanyomott passz miközben két védő gyalulta a földbe zseniális volt.

Azt, hogy előrébb vagyunk vele mint Teddyvel még nem jelenteném ki határozottan, jobbnak tűnik, de majd az egy labdás meccseken derül ki, hogy ez győzelmekben is manifesztálódik-e.
Ha nem, akkor ott vagyunk, ahol a part szakad. De az biztos, hogy a csapat fejlődik, ez a második félidő tetszett a labda mindkét oldalán, érezni lehetett, hogy a sérülések okozta zavart sikerült kezelni.

Másfél hét pihi és megyünk Dallasba, ott azért ki fog derülni mit érnek egy normális offense ellen a védelem számai.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Brusztolós meccs volt.
Én szeretem ha ilyet nyer a csapat.

Texans jól játszott, nem lettek megverve a falaknál úgy ahogy azt sokan gondolták. Nem éreztem hogy Mills aránytalanul nagyobb nyomás alatt lenne mint Darnold.

Azért megoldottuk CMC Matos meg Horn nélkül is, ami pozitiv.

Futás továbbra se megy a tackleök közt.

Darnold rohadt jól játszik, tők jól reagál a nyomásra nem tököl.
Nekem ez nagy meglepetés, nem azt érzem mint tavaly hogy Brady kreativitása és checkdownok miatt halad az O hanem Darnold rendesen megoldja az alap playeket bedobja a szűk ablakokba keresi a hosszút is.
Azt hittem ilyen Teddy szintet elmenedzseli és talán képes lezárni/megnyerni meccset, de sokkal több van a játékába mint Teddynek.

Tartom magam hozzá hogy vannak meccsek ahol jóval konzervatívabban játszik az O meg a D is, és akkor húzunk elő valamit amikor fontos.

Ami nem tetszik az a fistdown/Td vonal előtti playek. 3x biztos megállítottak minket a redzonba 1 yardon. Esetek nagy részébe az van hogy az előző playbe ott kapta el a lasztit az elkapó, rengeteg ilyen van, és a belső futásokkal aztán ez megoldhatatlan.

Kellet egy ilyen meccs látszott hogy senkinek sincs kedve hozzá tőlünk, a sérülések azok gondot jelentenek de hoztuk amit kellet.
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 824 — Keep pounding
Nyertünk, Darnold jó volt, meglatjuk mi lesz Hornnal és McCaffreyvel

Utalom a TNF-t.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 824 — Keep pounding
Alapból utálom a csütörtöki meccseket.
Ez így ebben a leosztásban olyan meccs amin csak veszthetünk.
Le kell hozni nagyobb hiba nélkül a támadóknak és a ST-nek, a védelemnek pedig az eddigi teljesítmény közelében produkálni.
De azért fázom eléggé, idegenben, főműsoridőben, esélyesként, brrrr

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Ennek komoly trap game feelingje van, TNF idegenben, nyeretlen újonc qb, kicsit lesajnált ellenfél. Na de a defense travels, szóval le kell simázni ezt is

Perception is reality.
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 824 — Keep pounding
Gross-Matos bokasérülés miatt kihagyja a Texans elleni meccset, mindenki más harcra kész

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 824 — Keep pounding
Jelen állás szerint 100 millióval költhetünk többet jövőre mint ti és sztem nekünk szerződésmódosítások terén nagyobb mozgásterünk van, mint nektek.
gabokocka
És nyertünk szombaton!!
TSzabi
Az hagyján, de még vasárnap is 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Jelen állás szerint 100 millióval költhetünk többet jövőre mint ti és sztem nekünk szerződésmódosítások terén nagyobb mozgásterünk van, mint nektek.
gabokocka
És nyertünk szombaton!!
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 824 — Keep pounding
Hajrá sok sikert, csak fogynak a szerződések, amiket át lehet struktruálni, csomó olyan voidos szerződés van amivel már nem lehet mit kezdeni (például ha Armsteaddel nem hosszabbítotok jövőre 12 millió dead money figyel be utána, Taysom Hill esetében ez a szám 8,9M, Winstonnál 3M), QB nincs szerződés alatt, szóval értem én hogy minden lóvét tolunk előre, csak egyszer utolérjük azt az előrét. Másfelől amíg nincs QB addig teljesen felesleges feladni a jövőt, szóval ha Winston legalább közepes szinten beválik őt kell megfizetni, ha nem akkor nincs QB és minek feláldozni a következő évek építkezési lehetőségét folyamatos átstrukturálásokkal.

Jelen állás szerint 100 millióval költhetünk többet jövőre mint ti és sztem nekünk szerződésmódosítások terén nagyobb mozgásterünk van, mint nektek.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 108 — WHO DAT!!!!
Nézem az érdekesebb szabadügynököket a szezon után, a Saintsnél érdemes lesz szétnézni, Armstead és Marcus Williams is UFA lesz, mindkettő nagy erősítés volna, és nem hiszem, hogy lesz helyük mindkettőre (sztem egyikre se)
gabokocka
Ezt már idén is mondták, aztán csak beférünk meg egy Williams FR tag is😁, a cap túlértékelt, ha akarjuk be fog férni.

Armsteadre írták hogy kiengedjük a piacra, mert elég sérülékeny, és nem akarunk neki top OL pénzt adni neki emiatt, max ha maradna kicsit kevesebbért, meglátjuk.
Williamsre viszont sokan írják, hogy mindenképpen szeretnénk megtartani.


több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 824 — Keep pounding
Elflein IR
3 meccsre tutira off
Jó volna ha utána vissza se kerülne a csapatba

Nézem az érdekesebb szabadügynököket a szezon után, a Saintsnél érdemes lesz szétnézni, Armstead és Marcus Williams is UFA lesz, mindkettő nagy erősítés volna, és nem hiszem, hogy lesz helyük mindkettőre (sztem egyikre se)

Norwell és Scherff két olyan guard, aki azonnali segítséget nyújtana, és ha már csere, akkor inkább Norwellért cserélnék, a Jags ismét esélytelen a PO-ra, Norwell szerződése lejár, minden pick jól jön nekik az építkezéshez.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Remélem Elflein lehalásával Brown végre aktív lesz. Amúgy Miller nem volt akkora fos, és Paradis is jobb volt, mint az első héten. Christensen viszont nem guard, őt tackle poszton kell majd egyszer megnézni.

Amúgy visszanézve azért ült picsára mert Erving rálépett a lábára.
gabokocka
Igen Millert én is néztem másodjára hogy szépen fogta az emberét 1v1 is.
Ettől függetlenül futáshoz fos, Daley ahhoz meg még szarabb.

Erving viszont meglepetés nekem, valószínűleg Christensennel is ezért nem tudunk mit kezdeni egyenlőre Erving jobb, és ahogy írod, Guardnak nem jó.
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 824 — Keep pounding
 thedraftnetwork.com/articles/sam-darnold-break-down-carolina-panthers-2021-season

Darnold téma igen faszán körüljárva.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 824 — Keep pounding
Hivatalos, hogy Mills kezd ellenünk.
Eléggé nyerni kéne...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.