Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Látom jól sikerült Hendo bemutatkozó interjúja.

Ja nem ide.
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 824 — Keep pounding
Henderson 15-ös mezben csapatja.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 824 — Keep pounding
Azért a Cowboys offense ellen egyszerre a pályán Chandler és Franklin fájó pillanatokat okozhat.

Fura, hogy Kenny Robinson ennyire körön kívül van, mondjuk hátha a meccsnapin beemeljük az aktív rosterre.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 824 — Keep pounding
Horn és Burris IR
Melvin és Tecklenburg került fel az aktív keretbe.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 824 — Keep pounding
Igen, teljesen nyilvánvaló milyen karaktereket keresnek Rhule-ék, ha nekik beleillett a profilba akkor azért megvan a bizodalmam a projekt irányába.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Egyértelműen olyan CB mint akiket keresünk, ha bejön akkor a cap is nagyon örülni fog neki. Gyakorlatilag lesz 5 cb újonc szerződés alatt.

Persze rá kell még bírni hogy focizzon, azért jelentősen jobban az esélyek rá mint Jacksonvilleben.
Nem tennék rá sok pénzt, de fiatal felfelé szálló csapat, szárnyait bontogató védelemmel.
A csapattársai se fogják hagyni ,hogy lébecoljon.
Szerintem szárazon meglesz kurva a jelenlegi öltözői hangulatok alapján ha trogerkedik.
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 824 — Keep pounding
A tehetség egyértműen megvan, Rhule remek pedagógus és nevelőedző az látszik, szóval egy harmadik kör közepét és Arnoldot röhögve megérte a kockázat. 3 évig lófaszt se keres, utána is ott van még egy év opció, Olsen trade szagot érzek.

Jó lesz ez a Cowboys meccs, kiderül mire leszünk képesek egy ténylegesen elit támadósor ellen.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Albert Breer a Hendo cseréről Panthers szemszögből nézve.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A scoutjaitok gondolom jókat írtak róla: great control, size and speed combo, big skillset, csak kár, hogy ezek CS-ezés közben igazak, nem a pályán.
Willie Parker
Rühelltem, amikor kihúztuk 1/9-re. Csoda, hogy kaptunk érte egy 3. kör (valószínűleg végét) meg egy nálunk elitnek számító TE-t. Kíváncsi vagyok, ő vagy a szintén ex-Jags CB, (de nálunk valamit az asztalra le is tevő) Bouye lesz itt majd a jobb. Bouyenak szerintem lefőtt már a kávé, de benne még mindig többet látok, mint Hendoban a mentális dolgai miatt. Bouye legalább fejben rendben van.

Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 810
Djax tutti nem marad.
Elég látni milyen típusú Cornereket igazoltunk draftolunk, itt volt olcsó volt nem volt rossz de nem fogjuk megfizetni.
TSzabi
Igen, nagyon úgy tűnik, de aztán mindig alakulhatnak a dolgok. Ez a Henderson trade nagyon jó, low risk high reward, és már nyáron ki akartuk menekíteni Jacksonville-ből.
Jakehomer
Őt kb saját ma
Djax tutti nem marad.
Elég látni milyen típusú Cornereket igazoltunk draftolunk, itt volt olcsó volt nem volt rossz de nem fogjuk megfizetni.
TSzabi
Igen, nagyon úgy tűnik, de aztán mindig alakulhatnak a dolgok. Ez a Henderson trade nagyon jó, low risk high reward, és már nyáron ki akartuk menekíteni Jacksonville-ből.
Jakehomer
Őt elsősorban saját magától kell megmenteni. Amikor Meyernek meg Charlie Strongnak személyesen kellett elmenni a házába, hogy ránézzen mi van vele, mert nem jelent meg az edzésen, azt mindent elmond, hogy milyen mentális állapotban volt..
Ez se hangzik túl biztatóan.

Sok sikert neki, de mentálisan rendet kell tenni a fejében és nem csak azért, mert nálunk játszik. És figyeljenek arra, hogy alszik-e rendesen. Tavaly bevallottan 2-3 órákat aludt. Ezért is csúfolták nálunk Sleepynek. Meellesleg kb 1 jó meccse volt eddig a profik között (a legelső) azóta 117 ratinggel dobálnak rá. Tegnap konkrétan a legjobb meccsét hozta le a D - nélküle.
iktriad
A scoutjaitok gondolom jókat írtak róla: great control, size and speed combo, big skillset, csak kár, hogy ezek CS-ezés közben igazak, nem a pályán.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Djax tutti nem marad.
Elég látni milyen típusú Cornereket igazoltunk draftolunk, itt volt olcsó volt nem volt rossz de nem fogjuk megfizetni.
TSzabi
Igen, nagyon úgy tűnik, de aztán mindig alakulhatnak a dolgok. Ez a Henderson trade nagyon jó, low risk high reward, és már nyáron ki akartuk menekíteni Jacksonville-ből.
Jakehomer
Őt kb saját ma
Djax tutti nem marad.
Elég látni milyen típusú Cornereket igazoltunk draftolunk, itt volt olcsó volt nem volt rossz de nem fogjuk megfizetni.
TSzabi
Igen, nagyon úgy tűnik, de aztán mindig alakulhatnak a dolgok. Ez a Henderson trade nagyon jó, low risk high reward, és már nyáron ki akartuk menekíteni Jacksonville-ből.
Jakehomer
Őt elsősorban saját magától kell megmenteni. Amikor Meyernek meg Charlie Strongnak személyesen kellett elmenni a házába, hogy ránézzen mi van vele, mert nem jelent meg az edzésen, azt mindent elmond, hogy milyen mentális állapotban volt..
Ez se hangzik túl biztatóan.

Sok sikert neki, de mentálisan rendet kell tenni a fejében és nem csak azért, mert nálunk játszik. És figyeljenek arra, hogy alszik-e rendesen. Tavaly bevallottan 2-3 órákat aludt. Ezért is csúfolták nálunk Sleepynek. Meellesleg kb 1 jó meccse volt eddig a profik között (a legelső) azóta 117 ratinggel dobálnak rá. Tegnap konkrétan a legjobb meccsét hozta le a D - nélküle.
több mint 2 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Djax tutti nem marad.
Elég látni milyen típusú Cornereket igazoltunk draftolunk, itt volt olcsó volt nem volt rossz de nem fogjuk megfizetni.
TSzabi
Igen, nagyon úgy tűnik, de aztán mindig alakulhatnak a dolgok. Ez a Henderson trade nagyon jó, low risk high reward, és már nyáron ki akartuk menekíteni Jacksonville-ből.

Perception is reality.
több mint 2 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Djax tutti nem marad.
Elég látni milyen típusú Cornereket igazoltunk draftolunk, itt volt olcsó volt nem volt rossz de nem fogjuk megfizetni.
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 173
Jó trade, nem is értem EDC ezt , hogy nem látta.
Jó kis csapat lesz a jövőben a Panthers, bár szerintem nem az éven.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Nem semmi.
Komolyan gondoljuk az évet, de amúgy tényleg felesleges 3 használható TE.
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 824 — Keep pounding
Kb másfél körös csere lesz ez lefelé, annyi bőven belefér. Thomas idén egész jó Tremblet pedig elkezdjük használni.

Így viszont meglepne Jackson hosszabbítása.

Arnoldot szegényt sajnálom, arrafelé most nem sok jó történik....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
Csere, CJ Henderson és egy 5. körös jött, Dan Arnold és egy 3. körös pick ment

Tremble felé nagy a bizalom


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Ilyen csapatok vannak 3-0 val mint a
Raiders, a Broncos, a Cardinals meg Mi, a Rams talán benne volt a pakliban.

De ugy összességébe is a lesajnált csapatok jobbak a vártnál, aztán a nehéz meccsek majd helyre teszik ezt is.
Azért mi is vártunk egy 2-1 et az első 3 meccsen, a Saints meg most az elmúlt évek miatt tűnik nagy skalpnak, de nem jók igazán.
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 824 — Keep pounding
Egész értékes lett az a Saints elleni W 😊
És hát egyedül a csoport élén 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 824 — Keep pounding


Darnold felszopó video

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Andersonért nekem nem fáj a szívem. Marshall szerintem már jövőre egy kedveltebb célpont lesz mint ő.

Persze tud nagyon hasznos lenni meg tavaly is fontos volt, de semmiféle prioritást nem élvez nálam hogy ő labdákat kapjon.
Eddig nekem amúgy is az jött le hogy ő olyan akinek csak ideig óráig lehet jót tenni, valamit mindig talál ami nem tetszik neki.

De szerintem is lesz szitu ahol fontos lesz idén ő, és a Texans ellen ritka fos meccse volt. Nem baj az ha bárkibe benne lehet a 100+ yard egy meccsen, azt kell dobálni akibe benne van az nap.


Skill poziciókba nagyon rendbe vagyunk, és nem csak most hanem ha a jövőbe tekintunk.

Cmc Moore Anderson Arnold most is a legjobbak közt van a ligába.

Marshall Tremble (Smith) pedig adhatnak folytonosságot
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 824 — Keep pounding
Az offense majd teljesen másképp fog szerintem kinézni, ha úgy kell támadni, hogy mindenképp kellenek a pontok, mert hátrányban vagyunk. Teljesen hihetetlen statisztika, hogy három meccs után még csak hátrányban sem voltunk. Látszott is a felfogásunkon, szinte minden meccsen pörgettük az órát, az utolsó utáni pillanatokban indítottuk el a játékokat, futottunk is sokszor, ennek is a következménye Anderson kevés célbavétele, szerintem jövő héten azért másképp fognak alakulni a dolgok.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 824 — Keep pounding
CMC-t nem tervezzük IR-re rakni egyelőre, magyarul 3 hétnél hamarabb rendbe jöhet ha minden igaz. Remek volna.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Nekem Darnolddal kapcsolatban az tetszett, mikor mosolygott. Elvezte a jatekot, nemcsak pillanatokra, egy jo passz utan. Az elso par Jets mecscen lattam ilyet kabe utoljara rajta. Csak gondoltam beirom.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 824 — Keep pounding
A PO runra visszatér 😁

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.