Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Vissza kell még nézzem, de sztem Teddy tegnap kifejezetten jó volt. Azt viszont fenntartom, hogy a D szar. És itt most elővenném Rhule-t és Snowt, mert ennyi harmadik és hosszút beszopni nem lehet. Egyszer buktunk stopot zászló miatt, de abból a drive-ból jött Burns stripsackje, szóval nem mondanám mérvadónak, különben mindig megcsinálták. Volt 3 véleményes labdaletétel, ahol sztem nem volt meg a 1st down, de ebből 2 tuti olyan helyen, hogy nekimentek volna és sztem meg is csinálják. Cserébe kaptunk egy kamu OPI zászlót, aminek 4 pontot köszönhetünk, szóval a necces döntések tegnap nagyjából kiegyenlítették egymást.

Az meg, hogy másfél perc alatt TD-t szopunk az első félidő végén, az qrvagáz, egész meccsen nem működött a zónánk, ezért sem értettem a FG kísérletet a végén, még ha be is megy, 0% esélyt láttam volna a stopra a D-től.

Bradyt is megkérdezném, a végén az a screenjáték mi volt Davisre? Ott bukott el a driveunk, a sack már csak hab volt a tortán.

Mindegy, az összképet tekintve nem volt ez rossz, csütörtökön a Falconst meg kéne verni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Szerintem Teddy most korrekt volt, pár nagy meneküléssel, ami bravúr volt. Jó hát a meccset tegnap se nyerte meg ahogy idén egyszer se.
Az nagy dolog, hogy a győzelemért tàmadtunk a végén.

Az O falba a végén így nézett ki:
Little Reed Paradis Scott Moton
Na hát lehet még jól is jártunk hogy Mike Davisre jutott Davenport.

Samuel úgy játszott amire azt mondom érdemes perkálni.
A futóink kifújtak, Davis frissen egész fasza volt, de már egy egyetemi CB a cseréje, egyszerűen sok a snap Davisnek.


A védelmet máshogy látom.
Rengeteg 3downt erőszakoltak ki.
És volt 3-4 alkalom amikor centiken múlott vagy ha meg volt a stop dobtak egy sárgát,

Burns kiváló volt, a szélső futásokat összeségében az egész csapat jól fogta. Nagy futások mentek el egyéni hibákon Boston Pride Shaqnak is volt csúnya elnézése.

A passz játékot szerintem annyira fogtuk amennyire 4 körös meg UDFA rookieval meg lehet. Ez szerintem vállalható. 1-2 stopot ide is ítéltettek volna és akkor zacsiba a Saints náluk, utána meg ez egy win seasson .

Az ST király volt punt coverage adta.
Slye is király-20centi volt.

Nekem tetszett ez a verség. A Gyűrűre hajtó Saints vért izzadt ellenünk, úgy hogy mindenhol voltak sérültek.

Egy meccs nyerő QB-t megnéznék már a csapatban, hamar ide értünk hogy ez a legnagyobb baj.

A fal közepét rendbe kell rakni. Itt nem riadnék el egy cserétől se
Billy Price vagy hasonló csávó ahol talent van, de balfasz a stáb.

Boston ki is játszotta magát nálam a kezdőből. Ahogy kb az összes veterán. Sam Franklin már nem igen fog vissza menni a padra.

A Guard szerzést lehet megpróbálnám idén ilyen 4-7. Körért . Aztán a draftnak úgy kezdhetnénk neki hogy tudjuk mennyire nagy lyuk van ott. A többi poszt nálam így fest.
Ha nem lesz érkező ez a fontossági sorrend.

QB
OG
LB
DT
S
TE

Szerkesztette: TSzabi
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Hát, ma a védelem nem nézett ki túl jól, de így is meccsben voltunk, de van még munka bőven. Jó volna egy olyan meccset összetrakni, amikor mindegyik csapatrész kvázi kihozza magából a maximumot.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Samuel, DJ és Apple is aktív, ellenben John Miller nem.
gabokocka
Fasza lesz a fal!
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Samuel, DJ és Apple is aktív, ellenben John Miller nem.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Fair play is van a világon, a Saintsnel Thomas es Sanders out 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Rasul Covid IR Djax kerdőjeles 😅
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Lassan a teljes fal covidos, nem túl megnyugtató. Boston és Whitehead nem tudná elkapni?

A Jets kiárusít, ha Quinnen Williams 3. kör környékéért mozdítható lenne rámennék.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Slye és Scott covid ir
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Érdekességképpen: a ligaban jelenleg 19 volt Temple játékos van( az 53 fős keretbe) abból 7 db nálunk.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
És pletykálnak róla hogy Samuel menne newyorkba Engramért
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Jött egy kis erősítés a Templeről....
Sean Chandler safety
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Njoku megint cserét kér, valami olcsóságot adnék érte. Jó lenne bekapcsolni valahogy Thomast is a játékba, nem vagyok benne teljesen biztos hogy csak Teddy hibája hogy ennyire limitált.

Igaziból lassan Colin Thompson is több snapet kap mint Thomas, Manhetrz meg lényegébe kezdő.

Szerkesztette: TSzabi
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Az egész csapat kezd megfogyni.
Ami szerintem nem olyan rossz, Kerr kifejezetten biztató volt Short kiválása előtt is. Jelenleg Reed cseréje Little lenne akit megint nem bánnék ha meg néznénk LG ba.

Aztán jöhetnek új arcok is ami szerintem a legjobb amit ilyen alibi évbe tehetünk.

Az 5. Szamú futó játszott vasárnap a meccs végén. És a most Aktívált Krikwood is kapott lasztit.

Mondjuk Scofield nem nagy veszteség a falba, ha Reed performansza után meg se próbáltuk őt.

Sam Franklin nem volt ciki és nekem vessző paripám hogy egy safety legyen magas, most Chinn meg Franklin kielégíti ezen elvárásaim.

Carter nem tudom amúgy miért nem kap lehetőséget. A meccs elején Tahir padozott. Ahogy néztem Shaq volt a MIKE Chinn a WILL Taylor a SAM. Aztán váltottunk és bejött Tahir középre.

Szerintem a többi kártyát jól kavarja Snow, de ezzel a LB helyzettel egyenlőre nem végez jó munkát.
Carter fejlődhetne elvárások nélkül kutyát nem izgatná ha 1-1x be néz valamit.

Douglas Djax meg Elder is elvárások felett teljesít. Robinson jó lenne ha megérkezne most már igaziból a ligába. Eltudom képzelni hogy egy veszélyes FS legyen.

Az se semmi hogy kitudnánk az ucsó pár meccsre így állni hogy.

Matos Roy Brown Burns

Elder/Carter Shaq Chinn

Djax Franklin Robinson Rasul.

Szerintem a valaha volt legfiatalabb védelem lenne.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Larsen után Schofield is covidos lett, kezd elfogyni a falunk.
Amúgy a szarabb teljesítménybe az is belejátszhat hogy nem tudtunk rendesen készülni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Beütött a Covid, van meg nem erősített pozitiv tesztünk.

Burris bordasérülés miatt kioffolódott, Franklin révén még egy újonc a csapatban és sztem felhozhatjuk Robinsont a PS-böl.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Mondjuk azt azért elvárom majd, ha matematikailag is elúszik a PO, próbaljuk ki Griert/Walkert.
gabokocka
Én úgy emlékszem tavaly kipróbáltátok Griert(Baggio "nagy reménységét" )vagy nem ? Javítsatok ki ha rosszúl tudom !
Rózsa Sándor (betyár)
Kipróbáltuk, de azért történtek apró változások
TSzabi
Én úgy emlékszem teljesen kilátástalan volt 🤔
Rózsa Sándor (betyár)
Igen de, idén rosszabbak a védelmek papíron mint tavaly
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Mondjuk azt azért elvárom majd, ha matematikailag is elúszik a PO, próbaljuk ki Griert/Walkert.
gabokocka
Én úgy emlékszem tavaly kipróbáltátok Griert(Baggio "nagy reménységét" )vagy nem ? Javítsatok ki ha rosszúl tudom !
Rózsa Sándor (betyár)
Kipróbáltuk, de azért történtek apró változások
TSzabi
Én úgy emlékszem teljesen kilátástalan volt 🤔
Mint ha ezt írtátok volna
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Mondjuk azt azért elvárom majd, ha matematikailag is elúszik a PO, próbaljuk ki Griert/Walkert.
gabokocka
Én úgy emlékszem tavaly kipróbáltátok Griert(Baggio "nagy reménységét" )vagy nem ? Javítsatok ki ha rosszúl tudom !
Rózsa Sándor (betyár)
Kipróbáltuk, de azért történtek apró változások
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Mondjuk azt azért elvárom majd, ha matematikailag is elúszik a PO, próbaljuk ki Griert/Walkert.
gabokocka
Én úgy emlékszem tavaly kipróbáltátok Griert(Baggio "nagy reménységét" )vagy nem ? Javítsatok ki ha rosszúl tudom !
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Mondjuk azt azért elvárom majd, ha matematikailag is elúszik a PO, próbaljuk ki Griert/Walkert.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Ebben egyetértünk, én is a hátam a közepére kívánom Bridgewatert, de most ez van, azért így is bőven lehet találni pozitívumot.

Az baszna fel, ha nem QB-t húznánk az első körben.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Értjük a koncepciót meg van is benne logika. Szerintem nem kérdés. Viszont rossz nézni Teddyt. Ez tegnap egy negatív kilengés volt részéről és a support se volt toppon, de azért a legjobbja se sokkal jobb.

Nem arról van szó hogy ne működhetne hogy most Teddy aztán majd jön valaki.

Szar nézni, hogy 3 pontos rövid passzon múlik egy meccs. Szar lesz ,hogy Samuel elmegy a Chiefsbe és nyugdijba küldi Tyrek Hill-t, mert amúgy sose derült itt ki róla hogy mit tud. Èn személy szerint inkább szórakoznék ebben a pár átmeneti évben és egy Fitzmagic szórakoztató egy Josh Allen is az. Teddyt viszont fáj nézni panthers mezben, nem kevésbé mint Tahirt.

Szerkesztette: TSzabi
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Ami tegnap egyébként a legjobban bosszantott, az a Robby Anderson diving catch után a 20 yard tolatás nettó hülyeségek miatt...
SrBandi
Az megint egy olyan játék volt, ha pontos a passz, Andersont sose érik utol. És nekünk kellenének ezek a hosszú TD-k, mert a redzoneban megint csak szenvedünk, újfent csak Teddy miatt....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
SrBandi Carolina Panthers 377
Azért valahol örömteli, hogy azon fanyalgunk, hogy miért nem nyertünk négyet zsinórban, miközben a szezon előtt attól fostunk nehogy 0-16 legyünk.
gabokocka
Tegnap pont azt éreztem a meccs elején, hogy a picsába, úgy indult az év hogy halál nyugodtan leültem, mert minden jó megmozdulás ajándék, rendesen elöntötte a melegség a szívem amikor nem ejtettük el az első puntot... most meg így 3 nyert meccs után elvárásaim voltak, hogy azért csak oda kéne baszni, végülis "csak" egy 4-1-es csapat jött ide az egyik top DL-lel, hogyne kéne elpicsázni őket 😀

Aludva egyet a meccsre, Teddyt máshogy látom ma már azért. Ha ez a meccs 3 évvel ezelőtt egy egészséges Cammel megy, lehet ugyanez a vége, láttuk mi van, amikor Camet zaklatják, Teddyt is eléggé tudták, csak 3 éve ilyenkor azon őrjöngtem volna hogy miért nem bírunk már egy falat Cam elé rakni. Annyi lenne kb a különbség, hogy 1-2 first downt megfutott volna, egy TD-t is, de tuti eladott volna mégegy lasztit.

Amit TSzabi írt, valszeg azt gondolja a FO is, hogy kicsi az esély drafton megtalálni a jövő QB-ját, ezért vannak szerintem úgy, hogy építsük a csapatot, legyen az jó, draftoljunk jó játékosokat, és akkor majd pénzért egy kipróbált QB-t idehozunk. Nem tudom Teddytől mennyire könnyű megszabadulni - egyébként Matt Kalilnek még idén is fizetünk? - és azt sem hogy kit lehet majd kifizetni aki egy SB-t is elmenedzsel, de láttuk, hogy egy jó csapat egy Peyton Manning kabalafigurával, vagy Nick Foles-szal is tud nyerni.

Ami tegnap egyébként a legjobban bosszantott, az a Robby Anderson diving catch után a 20 yard tolatás nettó hülyeségek miatt...