Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 3 éve
SrBandi Carolina Panthers 377
Jobb QB játékkal is nyerhettünk volna némelyik meccsen, de azért nem lehet szó nélkül elmenni a védelem mellett. Gyakorlatilag nem puntolnak ellenünk, lassan több sikeres fake puntunk van mint sima punt az ellenfélnél. Az a csoda, hogy ilyen védelemmel egyáltalán meccsben vagyunk, de valahogy annak ellenére, hogy kés a vajon mennek át a D-n mégse kapunk rettenet sok pontot általában. Mindkettőben javulni kell, a D-ben én jobban bízok, mert ahhoz képest amilyen a keret, ahhoz képest egész jó még ez is. Gyakorlatilag Burns elit, a többiek akik jól teljesítenek vagy rookiek, vagy utcáról utolsó pillanatban lettek behozva. Ne felejtsük el, Tahir neccesen lenne akár csak csere is máshol, Corn Elderről már rég lemondtunk hogy bármire is jó lesz, most meg rendszeresen pályán van, és csak kicsit szar.
több mint 3 éve
b /\ L i N T Carolina Panthers 197
Jó Qbval ez minimum 5-4 de a 6-3 is meglehetett volna. Nagyon jó lenne, ha valahogy Lancre lenne esély a drafton, mert a kövi évet is Teddyvel nézni nehéz lesz. Na meg ha eszembe jut, a fizuja....... iszonyat idegesítő, amit "passz játék" alatt csinál.

Persze egy Parsonsnak is örülnék, de nyilván messze van még a draft. Kivi leszek a Vikings és a Lions ellen mire megyünk.
több mint 3 éve
onDier Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 682
Én azért büszke voltam a srácokra, a 3. negyed mondjuk nagyon elment. Teddy hullámzó játékán és vakságán kell javítani, és még ő is lehet jó lesz ide, most a fal áttöréseknél sem volt rossz döntései/dobásai, sőt. Én kíváncsi vagyok, hogy fognak dönteni draftkor, de ahhoz képest hogy az elején mennyire le volt írva a csapat, a nagyok ellen sem adjuk ingyen a győzelmet!
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Kéne egy QB, aki nem balfasz.

Teddy aranyos gyerek, meg ha ég a ház remekül hősködik, de konstansan dobálja a buzi checkdownokat ha van értelme, ha nincs. Azt ha nagy ritkán eldobja mélyre a labdát, csodálkozunk hogy az elkapók vagy CMC elkapja.

Burns elit.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Nagyszeru meccs volt! A Panthers azt tette, amit kell. kockaztattak, vegig tokosek voltak. Ha bejon a vegen az onside kick, nyernek. Vagy ha egy passz sikerul, es kozelebbrol rugnak. Mindenesetre igy kell jo focit jatszani egy erosebb csapat ellen.
CMC pedig ugy tert vissza, ahogy vartuk.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
Chinn sajnos nem lesz ma 😕

#KeepPounding
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Chiefs puntok száma over/under 0,5?

Amúgy annyira sztem nem lesz gáz, nekik ez nem olyan fontos meccs, csak vhogy nyerjék meg, mi meg vesztenivaló nélkül jatszhatunk.

Aztán lehet lesz közte 30, fene tudja.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Ma jön a meccs amit csak nézzünk
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Pettist felszedném
TSzabi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Devalve jött vissza a PS be.

Pettist felszedném
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Nagyjából az egész csapat egészséges lesz
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Desmond Kingtől viszont nem zárkóznék el.
TSzabi
Ez hamar elment, meg Know Alexander is
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Desmond Kingtől viszont nem zárkóznék el.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Igaziból nincs opció linebackert szerezni akinek teljesen kuka a szezon és gyűjtik a pickeket az a Pats Jets, Bengals, Texans, Jags, Chargers Vikings.

Náluk meg nem nagyon van első szerződéses potenciállal bíró LB.

Fizetni meg ne fizessünk senkit amíg Shaq itt van.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
A Bostonért kapható 7. Kör nem biztos hogy megéri a papírmunkát.

Én most már megtartanám Shaqot.
Legalább valami van. Ő teljesen jó arra hogy húzunk valami nagyon jó rookiet és mikor azt meg kell fizetni küldjük el Shaqot.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
En inkább elfele cserélnék, Shaq vagy Boston nyugodtan mehetne.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Állítólag próbálunk szerezni egy fiatal tehetséget a front7-be, határidő előtt. Leginkább MLB-t
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Pride gázabb volt Ryan TD-jénél.
Mondjuk ott Burnsön ocsmány nagy block in the back volt, de hátez van, nem mindent vesznek észre a sasszemű zebrák (hülye állatok) 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Hát ment a futójáték mentek a hosszúpasszok aztán mi toltuk a screeneket -1-1yardért.

Pride tegnap ritka szar volt 4-5x elcsúszott.

Jó hogy nemrég elmondtam jobb Olinera számítottam évekején mert tegnap sikerült rosszabbnak lenni mint átlag, ehhez hozzá tett Scott mint LT is de se Moton se Paradis nem volt jó.

Paradis és Teddy rengeteget dumálnak a snap előtt, és rengetegszer jön át valaki blokkolás nélkül rajtunk. Nem tudom összefügg e de tegnap kifejezetten fájdalmas volt nézni.

Tegnap szerintem nagyon elnézte Brady a meccset, de hát inkább most 16 ot mint a PO-ban egyszer egyet.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Érdekes volt ez a mai, a D-ben sztem volt olyan, 5-6 újonc volt egyszerre a pályán, nyeltük is a yardokat, de még se miattuk kaptunk ki, hanem mert az offense a második félidőben semmit nem tett hozzá, illetve 2x is elbasztuk a negyedik kísérletet...

Amúgy csak számomra volt a legizgibb része a meccsnek amikor Walker feljött a pályára?

Úgy érzem kicsit kezdünk kipukkadni, akik eddig felülteljesítettek, azok kezdenek lejjebb ereszkedni és ezzel szemben másoktól nem jön extra.

Jól jön most a mini bye, kár, hogy a Chiefshez utazunk utána.

Az első 8 forduló alatt mindegyik alkalommal meccsben voltunk, ha ez megmarad a szezon második felére elégedettek lehetünk. Lesz 4 meccs, amelyeken nehezen tudom elképzelni, hogy nyerjünk (Chiefs, Bucs, Packers, Saints), és 4 másik, amelyek közül 1-2-t meg kéne nyerni (Broncos, Lions, Vikings és Washington).

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Ez volt a legszarabb edzői teljesítmény amit idén láttam
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Chinn a hónap újonc védője, hurrá

CMC most még nem, majd a Chiefs ellen.
Nagyon helyes, semmi értelme erőltetni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Megnyugtató, hogy Poe nem csak nálunk volt értékelhetetlen
Jakehomer
Attól nem féltem hogy pont dallasba lesz jó. Egy rotációra még jó mindig, arra itt is rendbe volt.
több mint 3 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Megnyugtató, hogy Poe nem csak nálunk volt értékelhetetlen

Perception is reality.