Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Az a durva, hogy Teddynek geci jó számai vannak, miközben meccsenként TD-ket hagy a pályán, drive-okat herél ki azzal, hogy a full üres elkapókat nem veszi észre.
Moore TD-jénél is, Samuel yardokkal a CB előtt, de nem dobta meg. Nyilván jó volt így is, de lesznek meccsek, ahol ezek a dobáasok kellenének.

A fél D lehalt, remélem nem komoly, mert DJ, Burns és Gross-Matos is ledöglött, ha jól emlékszem. Viszont Pride komoly snapeket kap DJ maródisága miatt, nem baj, van lehetősége fejlődni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Tény, hogy balfasz csapat a Falcons, de attól még ez egy újabb lépés volt a jó irányba.

Perception is reality.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Mi sztem eddig a négy meccs alapján kiegyensúlyozottak vagyunk, a kilengéseink abból adódnak, hogy a játékoskeret azért továbbra is bottom5, Teddy se lett világmegváltó csak megfelelő rendszerbe van berakva.
gabokocka
Nem tudom, azért nagy ingadozások vannak pl RZ offense-ben, D-ben is persze az szerencsére inkább folyamatosan javuló tendenciát mutat, de senki nem lenne meglepve, ha párszor még szétfutnának majd minket a szezonban. De a bottom5 rostert már nem mondanám, mert a fiatalok javulgatnak szépen a védelemben, az offense-ben meg van egy pár jó skill player.
Jakehomer
Èn se hiszem, hogy bottom 5 lennénk, illetve ahol azoknak tütünk SEC az egész rendbe van többek közt Rasulnak köszönhetően, és Burris Chinn se lógnak ki lefelé az elmúlt évek SS-eiből. A LB sor meg simán bottom 5 nek nézett ki Shaq Tahir Carter-rel. De azért így hogy Shaq meg Chinn van fent legtöbbet vállalható.

Az O meg szerintem év elején nevek alapján is jónak tűnt. Aztán persze lehet neked a legjobb kasznid ha nincs benne motor, de Teddy egyenlőre működik. Szerintem nem sok csapat veszi fel a versenyt velünk 4 legjobb célpontba: Moore Robby Samuel CMC.

Apropó Samuel. Nehez tudom elképzelni hogy megtartjuk. Próbálkozunk futónak is berakni meg slotnak használjuk stb. Igaziból Anderson elveszi a kenyerét és nagypénzt nem ér az amire használjuk.
több mint 3 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Mi sztem eddig a négy meccs alapján kiegyensúlyozottak vagyunk, a kilengéseink abból adódnak, hogy a játékoskeret azért továbbra is bottom5, Teddy se lett világmegváltó csak megfelelő rendszerbe van berakva.
gabokocka
Nem tudom, azért nagy ingadozások vannak pl RZ offense-ben, D-ben is persze az szerencsére inkább folyamatosan javuló tendenciát mutat, de senki nem lenne meglepve, ha párszor még szétfutnának majd minket a szezonban. De a bottom5 rostert már nem mondanám, mert a fiatalok javulgatnak szépen a védelemben, az offense-ben meg van egy pár jó skill player.

Perception is reality.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
HA nyernénk vasárnap, holtversenyben vezetnénk a csoportot 5 hét után 🤣🤣🤣🤣

Priceless

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Mi sztem eddig a négy meccs alapján kiegyensúlyozottak vagyunk, a kilengéseink abból adódnak, hogy a játékoskeret azért továbbra is bottom5, Teddy se lett világmegváltó csak megfelelő rendszerbe van berakva.

Érdekes lesz ez a Falcons meccs, nehezen hiszem, hogy Quinn túlélne egy haza buktát ellenünk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Kiváncsi leszek hogy alakul a helyzet, de nem bánnám ha idén pár fordulóba nyomás alatt is megnézhetnénk a stábot.

10. Hétről simán eljöhetünk egy 5-5 el az meg annyira nem rossz, tekintve hogy Lions Broncos Washington csak utánna jön.
TSzabi
Igen, eddig ugye kényelmes underdog szerepben voltunk, semmi nyomás, eredménykényszer. Igazából most sincs, de tényleg jó a coaching, úgyhogy mivel sok a gyengus csapat, van keresnivalónk.

Aztán simán beleszaladhatunk a késbe Atlantában, mi sem vagyunk valami kiegyensúlyozottak.

Perception is reality.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Én mérlegben még nem gondolozom, fejlődjünk mint csapat, lépjenek előre a játékosok, aztán meglátjuk mi lesz.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
És akkor egy Tahir rekord.

A valaha volt legrosszabb LB PFF grade büszke tulajdonosa.

Gratulálunk neki
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Kiváncsi leszek hogy alakul a helyzet, de nem bánnám ha idén pár fordulóba nyomás alatt is megnézhetnénk a stábot.

10. Hétről simán eljöhetünk egy 5-5 el az meg annyira nem rossz, tekintve hogy Lions Broncos Washington csak utánna jön.
több mint 3 éve
SrBandi Carolina Panthers 377
Az mekkora lenne, ha Atlantában edzőt buktatnánk? 😊
gabokocka
Nem az van hogy mi szoktuk kirángatni a gödörből a csapatokat, meg megmenteni Dan Quinnt?
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Az mekkora lenne, ha Atlantában edzőt buktatnánk? 😊
gabokocka
Lécci lécci lécci



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Az mekkora lenne, ha Atlantában edzőt buktatnánk? 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
A DL javulgat szépen, a két rookie egyre több játékot csinál, Burns is sokszor veri az emberét. Az offense meg csak simán fasza, Brady nagy húzás volt, mióta CMC lement, sokkal kreatívabbak is vagyunk...
Jakehomer
Nem tudom CMC vel lehet e annyira jól játszani amennyire Ő jó.
több mint 3 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
A DL javulgat szépen, a két rookie egyre több játékot csinál, Burns is sokszor veri az emberét. Az offense meg csak simán fasza, Brady nagy húzás volt, mióta CMC lement, sokkal kreatívabbak is vagyunk...

Perception is reality.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Falcons ellen lehet folytatni. Ellenük akkor se kell beszarni ha 0-30 6 perccel a vége előtt.

Aztán ha az ilyen 2 kimeneteles meccseket hozzuk ki tudja
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Újabb győzelem, ez már sikersorozat 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Okung inaktív ☹️
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Igen ezt láttam én is, de aztán Scott is hasonló szinten teljesített. Okunggal hosszabbítani kell.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
 twitter.com/i/status/1310729496346189835
nemtomi
Amikor a futó jobb blokkot ad

Perception is reality.
több mint 3 éve
nemtomi Carolina Panthers 126
 twitter.com/i/status/1310729496346189835
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 334 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
A védelem átjáró ház volt ugyan úgy, csak a Chargers nem hagyta hogy kikapjunk. Herbert különösen hasznos volt a csapatunknak.

Nem történt itt semmi amit eddig ne láttunk volna kivéve a Sack!
Burns zseniálisan kerüli kívülről az emberét, viszont futás ellen továbbra is katasztrófa, jó lenne ha nem egy 3.downos speedrusher lenne csak.
TSzabi
Nyilván alacsonyan van a léc, és jobb csapat felrakott volna most is 30-at, de nem futottak szét minket a RZ-ban, volt pass rush, csináltunk néhány stopot, szereztünk labdákat, ezeket olyan sokat eddig nem láttuk.

Perception is reality.