Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 4 éve
SrBandi Carolina Panthers 377
Nincs arca a franchisenak, már tavaly is mondogatták hogy ez már nem Cam csapata, hanem CMC-é, ami vagy így van vagy nem, de kell a narratíva, kell egy arc, ennek CMC tökéletes - szerintem ez is bőven benne van az árban. Van kockázat a szerződésében - az okok fel lettek sorolva, de amikor mondjuk Cam vagy Kuechly szerződését aláírták, abba pont nem annyira látta bele az ember a kockázatot, aztán mégis mi lett a vége. Szerintem inkább egy ilyen játékos esetén kell kockáztatni, és inkább arra figyelni a jövőben, hogy ne legyenek Matt Kalil féle szerződések, azok jobban lábon lövik a csapatot.

Már csak az kéne egyébként, hogy a koncepció amiről olyan sokat álmodoztak CMC draftolásakor, hogy ő is meg Samuel is egyszerre elkapó is meg futó is, aztán jött Moore a kiemelkedő YAC-csel, hogy úristen mik lesznek itt, feláll a 2 (aztán 3) srác és senki nem fogja tudni ki merre fut majd, szóval jó lenne ha ebből lenne is valami, akkor talán túl is éli a srác a szerződését.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Ngakoue pont egy évvel korábban lett draftolva, mint McCaffrey, tehát ha idén nem kapott volna CMC szerződést, jövőre akár pont ugyanott is állhatnánk, mint a Jax. És az olyan qrva jó.
gabokocka
Csak a benga fekák hisztiznek egy fehér csávó a Stanfordról nem fog. Ő ingyen is játszana szívesen, szóval balekok vagyunk.

Szerkesztette: TSzabi
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Van még aspektusa a dolognak.
Felvered a nem ennyire jó futók árat, az NFC be van pár.

A szurkolókat is etetni kell, megkell nyugtatni őket hogy érdemes 22 es Mezt venni hosszútávra.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Lol.

több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Ngakoue pont egy évvel korábban lett draftolva, mint McCaffrey, tehát ha idén nem kapott volna CMC szerződést, jövőre akár pont ugyanott is állhatnánk, mint a Jax. És az olyan qrva jó.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
A ket jatekos peldaja koszonoviszonyban sincs CMCevel. Az emlitett esetekben a csapat konkretan szopatta es semmibe vette a jatekosokat, meg direkt tagelte tobbszor is, a kerese ellenere. Koze sincs a jelenlegi helyzethez, egyik pelda sem allja meg a helyet.
Stez
Szerinted. Szerintem meg igen.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A ket jatekos peldaja koszonoviszonyban sincs CMCevel. Az emlitett esetekben a csapat konkretan szopatta es semmibe vette a jatekosokat, meg direkt tagelte tobbszor is, a kerese ellenere. Koze sincs a jelenlegi helyzethez, egyik pelda sem allja meg a helyet.

több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Vagy, ne hosszabbítsunk senkivel, mert bárki megsérülhet. Nyilván, a futók rizikósabb témakör, de aki szerint CMC egyszerű futó, az nem nézett 3 éve focit. Ennyi kockázat nálam bőven belefér, inkább, mint azt kockáztatni, hogy egy elit tehetség máshol játsszon.
gabokocka
Latom, tovabbra sem sikerult megerteni a mondandom, es nem sikerul elmozdulni a pontrol, amikor csak annyit erzekelsz, hogy a kedvenced fikazza valaki, aki amugy nem is fikazta, max a szerzodes elsieteset es rossz idopontjat hozta fel.

Hagyjuk is. Tokeletes huzas volt, ennyi.
Stez
Pont annyira értettem meg, mint amennyire te Bell és Ngakoue példáját. Ezért éri meg elémenni, hogy elégedetlen legyen a játékos.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Vagy, ne hosszabbítsunk senkivel, mert bárki megsérülhet. Nyilván, a futók rizikósabb témakör, de aki szerint CMC egyszerű futó, az nem nézett 3 éve focit. Ennyi kockázat nálam bőven belefér, inkább, mint azt kockáztatni, hogy egy elit tehetség máshol játsszon.
gabokocka
Latom, tovabbra sem sikerult megerteni a mondandom, es nem sikerul elmozdulni a pontrol, amikor csak annyit erzekelsz, hogy a kedvenced fikazza valaki, aki amugy nem is fikazta, max a szerzodes elsieteset es rossz idopontjat hozta fel.

Hagyjuk is. Tokeletes huzas volt, ennyi.

több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Ha annyira jól fog menni a passzjáték CMC azt is tudja kamatoztatni. Azt kell vele szemben elfogadni, hogy nem csak TOP futó hanem ha annak akarod használni TOP elkapó is.

Képzeljük egy el pillanatra, hogy ha Rivera ennyit használta elkapóként mennyit fogja Joe Brady. Már az szopatás ha pályán van nem kell handoffot kapnia.

Tavaly kapott 1000 snapet
volt 140 targetje és 280x futott.

Dalvin Cook 660 snap 63 target 250x futott.

A snapszám nem egyenlő azzal hogy mennyire használják el. Egyszerűen az embert passzívan is pályán kell hagyni.

Erick Dickerson 11 szezont hozott le abból 2 be volt 4 yardos átlag alatt 29 éves koráig workhorse terhelèsen volt 380-400 futás/ év.

Én CMC től semmilyen tekintetben nem várok kevesebbet!!!

Elfér benne mèg 2000 futás az “agyon használva” is 7-8 év 😀
TSzabi
Ez nagyon szuper. Barcsak ilyen egyszeru lenne minden, es nem maddenben gondolkoznank. De igazad van, ha Dickerson birta, birni fogja az osszes tobbi futo is, elvegre a peldak pont ezt mutatjak. Meg minden elkapo is jatszik majd 15+ evet, mint Rice, es minden iranyito jatszik elit szinten legalabb 42 eves koraig ezekszerint, mert ugye a peldak ezeket is csak megerositik.
Stez
A lényeget leírtam CMC nem gondolom “minden futónak” szerintem a Curtis Martin, Tomlinson Sanders AP Dickerson dimenzióba lehet majd róla beszélni minden téren és a szerződése azt mutatja hogy legalább 1 csapat is így gondolja.

De ha feltételezzük hogy 2-3 év múlva kipukkad ahogy a Te példáid mutatják akkor még nagyobb deal ez. Akkor a legnagyobb mert a srác nem fog aláírni 1-2 évre sehova 25 évesen. Akkor éppen az egyetlen és utolsó mega szerződésére hajt.

Így itt lesz 29 éves koráig a fizetése nagy részét pedig meg kapja Mire betölti a 26-ot. Utána ez gyakorlatilag 3 év olcsó opció a csapatnak.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Vagy, ne hosszabbítsunk senkivel, mert bárki megsérülhet. Nyilván, a futók rizikósabb témakör, de aki szerint CMC egyszerű futó, az nem nézett 3 éve focit. Ennyi kockázat nálam bőven belefér, inkább, mint azt kockáztatni, hogy egy elit tehetség máshol játsszon.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha annyira jól fog menni a passzjáték CMC azt is tudja kamatoztatni. Azt kell vele szemben elfogadni, hogy nem csak TOP futó hanem ha annak akarod használni TOP elkapó is.

Képzeljük egy el pillanatra, hogy ha Rivera ennyit használta elkapóként mennyit fogja Joe Brady. Már az szopatás ha pályán van nem kell handoffot kapnia.

Tavaly kapott 1000 snapet
volt 140 targetje és 280x futott.

Dalvin Cook 660 snap 63 target 250x futott.

A snapszám nem egyenlő azzal hogy mennyire használják el. Egyszerűen az embert passzívan is pályán kell hagyni.

Erick Dickerson 11 szezont hozott le abból 2 be volt 4 yardos átlag alatt 29 éves koráig workhorse terhelèsen volt 380-400 futás/ év.

Én CMC től semmilyen tekintetben nem várok kevesebbet!!!

Elfér benne mèg 2000 futás az “agyon használva” is 7-8 év 😀
TSzabi
Ez nagyon szuper. Barcsak ilyen egyszeru lenne minden, es nem maddenben gondolkoznank. De igazad van, ha Dickerson birta, birni fogja az osszes tobbi futo is, elvegre a peldak pont ezt mutatjak. Meg minden elkapo is jatszik majd 15+ evet, mint Rice, es minden iranyito jatszik elit szinten legalabb 42 eves koraig ezekszerint, mert ugye a peldak ezeket is csak megerositik.

több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Illetve pályája végén fenn tudod hagyni 800 yardos slot elkapónak...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Ha annyira jól fog menni a passzjáték CMC azt is tudja kamatoztatni. Azt kell vele szemben elfogadni, hogy nem csak TOP futó hanem ha annak akarod használni TOP elkapó is.

Képzeljük egy el pillanatra, hogy ha Rivera ennyit használta elkapóként mennyit fogja Joe Brady. Már az szopatás ha pályán van nem kell handoffot kapnia.

Tavaly kapott 1000 snapet
volt 140 targetje és 280x futott.

Dalvin Cook 660 snap 63 target 250x futott.

A snapszám nem egyenlő azzal hogy mennyire használják el. Egyszerűen az embert passzívan is pályán kell hagyni.

Erick Dickerson 11 szezont hozott le abból 2 be volt 4 yardos átlag alatt 29 éves koráig workhorse terhelèsen volt 380-400 futás/ év.

Én CMC től semmilyen tekintetben nem várok kevesebbet!!!

Elfér benne mèg 2000 futás az “agyon használva” is 7-8 év 😀
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Idén jár le az újonc szerződés, jövőre 5. éves opció, utána jön a 4 év, amit most aláirtak. Addigra a cap sztem alsó hangon 250millió lesz, tehát kb 6%-át fogná le, ha nem benne aláírási pénz, ami előrehozva biztosan csökkenteni fogja az akkori capszámot. Magyarul CMC szerződése a cap kb 5%-át fogja kitenni. Borzasztó caphellbe kerülünk miatta.

És nem egy példa van most is az NFL-ben, hogy a játékos berág a csapatra és fordítva, aztán lófasz lesz, nem hosszabbítás. Ngakoue ugyebár szarik a Jags fejére, Bell esetében a csapat és a játékos is rábaszott, szóval időnként megéri előre gondolkodni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Talan van Kamara, de evi 15-16nal tobbet o sem fog kapni. Lett volna benne evi 1 millios felar maximum, ha nem most, hanem egy ev mulva fizetik ki CMC-t. A bajom nekem ezzel a reszevel van.
Stez
Kamara az elmúlt év évben összeszedett vagy 4 agyrázkódást, én őszintén szólva örülök, ha az 5. éves opciót le tudjuk hívni, úgy hogy legyen is értelme, nem hogy még évi 16 milliót keressen. Meg lehet nézni a tavalyi idényt, ahol szerintem kb. 12 hetet fél-sérülten játszott végig, és hogy milyen számokat tudott hozni.

Nyilván emberileg a legjobbakat kívánom CMC-nek, de azt gondolom, hogy a 3000 yardos idényt jósolni finoman szólva is vágyvezérelt gondolkodás.
Gyurma Pappa
Egyreszt, masreszt mondjuk neki korabban volt egy jo tarsa, akivel oket rotalva allat es sokoldalu volt Peyton rendszere. Ott volt eleg helye is.

CMC-nek egyelore lekopogom, de nem tudunk sulyos vagy maradando seruleserol, de azert en tovabbra is amiatt huzom a szam, hogy ket evre elore kapta a penzt, es a sulyos szamok eletbe sem lepnek 2022ig, egy futonal meg ket ev az vegkepp nagyon hosszu idoszak, ha a seruleseket nem is nezem, ezen a poszton boven szimplan kimerulhet a tank, foleg valakinek, akit mondjuk ilyen szinten szethasznalnak.

Nyilvan amugy ez olyan szerzodes lesz, amibol ket ev utan mar siman kilephet a Panthers, szoval nem lesz szar, nem lotte tokon vele magat a csapat, szimplan csak szerintem minimum egy evet varni kellett volna ezzel. Az meg baromsag, hogy ha egy ev mulva adod neki, akkor aggodni kellett volna a legjobb jatekosod szerzodese miatt, mert nem kellett volna. Meg akkor is egy ev maradt volna az ujoncszerzodesebol. Es ha esetleg CMC visszaesik 2022re, akkor a Car ott van, hogy tokon lotte magat a semmiert, mert ezt egyaltalan nem volt most muszaj.

több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Talan van Kamara, de evi 15-16nal tobbet o sem fog kapni. Lett volna benne evi 1 millios felar maximum, ha nem most, hanem egy ev mulva fizetik ki CMC-t. A bajom nekem ezzel a reszevel van.
Stez
Kamara az elmúlt év évben összeszedett vagy 4 agyrázkódást, én őszintén szólva örülök, ha az 5. éves opciót le tudjuk hívni, úgy hogy legyen is értelme, nem hogy még évi 16 milliót keressen. Meg lehet nézni a tavalyi idényt, ahol szerintem kb. 12 hetet fél-sérülten játszott végig, és hogy milyen számokat tudott hozni.

Nyilván emberileg a legjobbakat kívánom CMC-nek, de azt gondolom, hogy a 3000 yardos idényt jósolni finoman szólva is vágyvezérelt gondolkodás.

több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 888 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Gurley fekete, CMC fehér!
Jó h nem ugyan az a kettő!
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Még semmit nem láttunk a szerződésből, csak egy éves átlagot tudunk, hogy 2022 és 2025 között évi 16 millió lesz. Hogy ebből mennyi a garantált nem tudjuk. Hogy mikor lehet kiszállni nem tudjuk. Nyilván van aláírási pénz, amit már most megkap, tehát nem arra a 4 évre oszlik el.
Idén mi szarok leszünk, meglepne ha nem.
Ha esetleg jól alakulnak a dolgok, akkor egy, de inkább két év múlva lehet itt bármi. És teljesen jó, hogy a legjobb játékosoddal nem akkor kell baszakodni szerződésről, amikor a legfontosabb lenne, hogy pályán legyen.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jujj, azért nagyon gyorsan tudnak felejteni az emberek, ha Gurleyt már így sikerült kukázni. Csak nehogy megsérüljön McCaffrey

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ahogy olvasom, az új szerződés 2022-ben lép életbe, addigra a cap brutálisat fog emelkedni az új CBA-nak köszönhetően, nem fog egyáltalán soknak tűnni ez az évi 16 millió. Mellesleg ennyibe fáj egy 1000 yardos elkapó, a futott yardok ingyen vannak 😊
gabokocka
Azért, ha lesz olyan QB, aki biztonsággal ellát/dob 10 yardon túlra, ez az 1000 yard nem 1000 lesz. A tavalyi rekord évben volt azért jelentős szerepe a kényszernek is. Nyilván ez nem kisebbíti, hogy jó játékos, csak megjegyeztem.
Gyurma Pappa
Ugyanakkor, ha lesz értelmes offense, normális edző, akkor meg növekedhet. Moore így QB nélkül is 1000 yard felett volt. Idén ez még sztem nem fog kiderülni 😀 Bridgewaternél nagyobb checkdown mester nincs a ligában, és a stábról se tudunk semmit. Ugyanakkor, ha 2-3 év múlva kiderül, hogy az edzők értelmesek, rendes QB-t is sikerül találni, engem egy 2500, talán 3000 scrimmage yardos szezon se lepne meg tőle.
gabokocka
Azert azon is gondolkozz, hogy a szerzodes ket ev mulva, CMC mindjart 24 eves. Es tavaly ugy szarra hasznaltak, hogy a vegen mar azert kellett fosni, nehogy leseruljon. Ha a tempo hasonlo lesz, akkor CMC tankja kiurul harom ev mulva. Es akkor meg csak egy evnel jar majd a gigaszerzodesbol.

Mindenki lenezi Gurleyt, de o is asszem 23 eves volt, amikor kapta az uj szerzodest, neki raadasul hamarabb lepett eletbe, es o is hasonloan dominans volt, nem is egy evig. Ot is jol szethasznaltak, annyiban masabb a helyzete, hogy o nem szazszazalekos terddel erkezett a ligaba. Amikor o megkapta a szerzodeset, nem ment annyira a huledezes egyaltalan, most pedig a Rams kol beszopta. David Johnsonnal hasonlo, o evi 13 milliot kapott. Bell szinten kaka volt.

Nagyon szep es jo, hogy CMC mekkora kiraly, de egy futonak olyan gigaszerzodest adni, ami evek mulva lep eletbe, egyszeruen faszsag. Ha itt AP lenne mindenki, es garantaltan lenne tiz korrekt ideny a karrierjeben, semmi gond nem lenne, igy viszont abszolut wtf szetfizetni egy futot, amikor a poszton az atlagkarrier lehet ot ideny, CMC ebbol mar letudott harmat, otnel jar majd, amikor egyaltalan eletbe lep a szerzodes.

Azt meg halkan jegyzem meg, hogy a valoban baszottul elmebeteg idenyt hozo, es brutalisan dominans CMC meg pont arra volt eleg, hogy a Panthers osszekaparjon 5 w-t. Arra mutogathatunk, hogy ha bezzeg jobb kube lesz. Csak epp bezzeg ha jobb kube lesz, CMC joval kevesebbet fut majd, joval kisebb szamai lesznek, es ha a kube tud majd passzolni is, nem abbol all a playbool, hogy checkdown, checkdown, incomplete, akkor CMC-nek az elkapasai is visszaesnek. Es ha kevesebb labdaja es lehetosege lesz, akkor kevesbe lehet dominans is. Ez valojaban nem sokkal masabb, mint a Gurley-effektus.

Osszessegeben, nekem nem lenne gondom a szerzodessel alapesetben, az a problemam igy, hogy alapbol csak evek mulva lep eletbe, mig egy futonal alapbol ketyeg az ora. Pont ezen a poszton vagyok ugy, hogy ertelmetlen az elso adando alkalommal odaadni a nagy penzt, CMCnel legalabb ki kellett volna futtatni az elso negy evet, aztan meg az otodik eves opcios elott hosszabbitani vele. Egy futonal ez az egy ev fontos, mert ezen a poszton honapok alatt esnek szet a jo jatekosok. Ezert vartam volna ki plusz egy evet, hogy lassam, CMC mennyire birja a gyurodest, a teste egyaltalan mennyire birja, mert Teddyvel ez az ev is olyan lesz, hogy nana szetfuttatjak CMC-t. Ha meg egy ev mulva kap penzt, akkor sem kellett volna evi 16nal tobbet fizetni. Erre is lehetett volna gondolni, a liga jelenlegi legjobb futoinak nagy szerzodese van, igy ebben az egy evben senki sem fogja nagyon megdobni egy esetleges tulfizetessel a poszt atlagfizeteset. Talan van Kamara, de evi 15-16nal tobbet o sem fog kapni. Lett volna benne evi 1 millios felar maximum, ha nem most, hanem egy ev mulva fizetik ki CMC-t. A bajom nekem ezzel a reszevel van.

több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Ahogy olvasom, az új szerződés 2022-ben lép életbe, addigra a cap brutálisat fog emelkedni az új CBA-nak köszönhetően, nem fog egyáltalán soknak tűnni ez az évi 16 millió. Mellesleg ennyibe fáj egy 1000 yardos elkapó, a futott yardok ingyen vannak 😊
gabokocka
Azért, ha lesz olyan QB, aki biztonsággal ellát/dob 10 yardon túlra, ez az 1000 yard nem 1000 lesz. A tavalyi rekord évben volt azért jelentős szerepe a kényszernek is. Nyilván ez nem kisebbíti, hogy jó játékos, csak megjegyeztem.
Gyurma Pappa
Ugyanakkor, ha lesz értelmes offense, normális edző, akkor meg növekedhet. Moore így QB nélkül is 1000 yard felett volt. Idén ez még sztem nem fog kiderülni 😀 Bridgewaternél nagyobb checkdown mester nincs a ligában, és a stábról se tudunk semmit. Ugyanakkor, ha 2-3 év múlva kiderül, hogy az edzők értelmesek, rendes QB-t is sikerül találni, engem egy 2500, talán 3000 scrimmage yardos szezon se lepne meg tőle.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Cubehor Los Angeles Rams 310
 twitter.com/AdamSchefter/status/1249790515140231169

Hogy mennyi?
Bazzani
Szerintem is jóval többet ér 16/-nél RunCMC.

Minden évben ugrik felfelé a cap. Ha őt nem éri meg megfizetni, akkor van olyan NFL-játékos, akit igen ?
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Ahogy olvasom, az új szerződés 2022-ben lép életbe, addigra a cap brutálisat fog emelkedni az új CBA-nak köszönhetően, nem fog egyáltalán soknak tűnni ez az évi 16 millió. Mellesleg ennyibe fáj egy 1000 yardos elkapó, a futott yardok ingyen vannak 😊
gabokocka
Azért, ha lesz olyan QB, aki biztonsággal ellát/dob 10 yardon túlra, ez az 1000 yard nem 1000 lesz. A tavalyi rekord évben volt azért jelentős szerepe a kényszernek is. Nyilván ez nem kisebbíti, hogy jó játékos, csak megjegyeztem.

több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Mindamellett, hogy szerintem CMC megéri, Gurley is fokozatosan fejlődött karrierje során elkapásokban, és az alkata sokoldalúbb játékhívásokra is lehetőséget adott. Gurley hasonlóan domináns játékos volt a sérülése előtt, mint most McCaffrey, az hogy azóta tompább lett semmit nem ront az akkori teljesítményén, ahogy ezzel CMC sérülésének esélye sem nő.
Cruyffista
Gurley 5 év alatt 218 elkapásból 2090 yard
CMC tavaly 116 elkapásból 1005 yard
Úgy, hogy az egyiknek McVay volt a HC, a másiknak Rivera...
Teljesen más kávéház a két játékos.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.