Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Ahogy olvasom, az új szerződés 2022-ben lép életbe, addigra a cap brutálisat fog emelkedni az új CBA-nak köszönhetően, nem fog egyáltalán soknak tűnni ez az évi 16 millió. Mellesleg ennyibe fáj egy 1000 yardos elkapó, a futott yardok ingyen vannak 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Csere meg megbánjuk 😀. Ezen a kettőn akadtam csak fen.TSzabi
Arra utaltam, hogy ha nem cserélik el hülyeség lett volna nem megadni neki a nagy pénzt, mert különben se CMC, se pickek, tehát várható volt csak az időpont volt kérdés.

Ő nem csak RB hanem egyben WR is nem is rossz elkapo a fizuja is ezt tükrözi.
Próbáld innen nézniRózsa Sándor (betyár)
Mindamellett, hogy szerintem CMC megéri, Gurley is fokozatosan fejlődött karrierje során elkapásokban, és az alkata sokoldalúbb játékhívásokra is lehetőséget adott. Gurley hasonlóan domináns játékos volt a sérülése előtt, mint most McCaffrey, az hogy azóta tompább lett semmit nem ront az akkori teljesítményén, ahogy ezzel CMC sérülésének esélye sem nő.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
 twitter.com/AdamSchefter/status/1249790515140231169

Hogy mennyi?
Bazzani
Amilyen irányba a futójáték megy az NFL-ben, 2 év múlva már lehet, hogy átkozni fogják ezt a dealt.
Kampman
Remek játékos, meg egyszerre RB és WR de akkor sem tudom.
Bazzani
Gurleyből illett volna tanulni
Amadeus
Ő nem csak RB hanem egyben WR is nem is rossz elkapo a fizuja is ezt tükrözi.
Próbáld innen nézni 😉

+1 Szinte egyszemélyben ő Panthersz támadó alakulata!Így kit fizessenek meg na nem őt.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Csere meg megbánjuk 😀. Ezen a kettőn akadtam csak fen. Van idén 32 M DM akkor elfogjuk bírni ezt is örökre. Annyit keres mint Andy Dalton. Daltonnál Goff, Kirk, Wentz és Prescott 16 al többet keres.

Bármikor előbb választanám a CMC+ Daltont, mint bármelyiket. A 4 évből meg 3 at újonc QB mellet fog játszani szóval főleg belefér.
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
 twitter.com/AdamSchefter/status/1249790515140231169

Hogy mennyi?
Bazzani
Amilyen irányba a futójáték megy az NFL-ben, 2 év múlva már lehet, hogy átkozni fogják ezt a dealt.
Kampman
Remek játékos, meg egyszerre RB és WR de akkor sem tudom.
Bazzani
Gurleyből illett volna tanulni
Amadeus
Ég és föld a két játékos sztem....
dande
hát szerintem is.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
 twitter.com/AdamSchefter/status/1249790515140231169

Hogy mennyi?
Bazzani
Amilyen irányba a futójáték megy az NFL-ben, 2 év múlva már lehet, hogy átkozni fogják ezt a dealt.
Kampman
Remek játékos, meg egyszerre RB és WR de akkor sem tudom.
Bazzani
Gurleyből illett volna tanulni
Amadeus
Ég és föld a két játékos sztem....
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
De sajnáltam, mikor kivéttétek előttünk..... Sajnos Barnett, akit kvázi helyette vittünk még nem tudta így kinőni magát..... remélem Sanders esetleg eljut hasonló szintre s akkor kicsit kevésbé irígykedek 😛
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
 twitter.com/AdamSchefter/status/1249790515140231169

Hogy mennyi?
Bazzani
Amilyen irányba a futójáték megy az NFL-ben, 2 év múlva már lehet, hogy átkozni fogják ezt a dealt.
Kampman
Remek játékos, meg egyszerre RB és WR de akkor sem tudom.
Bazzani
Gurleyből illett volna tanulni

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Ha már nem cserélték el, ez volt a logikus megoldás. Elég fura lett volna, ha egyik sem történik meg. Szerintem jól döntöttek.
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 twitter.com/AdamSchefter/status/1249790515140231169

Hogy mennyi?
Bazzani
Amilyen irányba a futójáték megy az NFL-ben, 2 év múlva már lehet, hogy átkozni fogják ezt a dealt.
Kampman
Remek játékos, meg egyszerre RB és WR de akkor sem tudom.

több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 419
 twitter.com/AdamSchefter/status/1249790515140231169

Hogy mennyi?
Bazzani
Amilyen irányba a futójáték megy az NFL-ben, 2 év múlva már lehet, hogy átkozni fogják ezt a dealt.
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
 twitter.com/AdamSchefter/status/1249790515140231169

Hogy mennyi?
Bazzani
Ejha Dalvin Cooknak lesz hova mutogatnia

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 twitter.com/AdamSchefter/status/1249790515140231169

Hogy mennyi?

több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Nagyon remélem az analitika kidobja, hogy a top10ben nem éri meg runstuffer DT-t húzni. Kéne egy letrade, 20. hely körül is elvihető lesz Kinlaw, ha minden áron a fal közepébe akarunk húzni....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
 youtu.be/Avmt9BVdsGQ
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
"Ott a játèkosok bemószerolták DG-t aminek a vége az lett hogy júliusban kibaszták."
ez mit jelentett a gyakorlatban?
ozibozi
Thomas Davis és Olsen is szerződése utolsó évébe lépett. DG nem akart velük hosszabbítani ahogy tette azt Deangelo William és Steve Smith esetében is. Az ő kapcsolatuk e-miatt eléggé megromlott a FR al.

TD elvileg nagyon jó kapcsolatot ápol Jerry Richardsonnal, és hivatalosan is kifejezték nem tetszésüket.Ami biztos, hogy Olsen TD panaszkodtak amibe beszállt a médiába Smithy és Dwill, hogy igen igen ez az ember egy köcsög.

JR valószínűleg elmondta mi lesz DG pedig mondta hogy ő ezt nem csinálja.

Aztán jött Hurney aki JR haverja és ez az első dolga az volt hogy TD és Olsen szerződést kapott.

Még hozzá tartozik hogy Dwill és Smithy is trolkodott a kirúgás után a neten, hogy végre megkapta és hogy ez milyen jó a FR-nak. Utánna Smithy elkezdett csapat eseményeken megjelenni ami az előtt elképzelhetetlen volt.

Szerkesztette: TSzabi
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 434
"Ott a játèkosok bemószerolták DG-t aminek a vége az lett hogy júliusban kibaszták."
ez mit jelentett a gyakorlatban?
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Nem sírom vissza, nem mintha számítana. Ott a játèkosok bemószerolták DG-t aminek a vége az lett hogy júliusban kibaszták. JR ideiglenesen kinevezi Hurneyt aki ugyan jó játékosokat igazolt de semmi koncepciója. Aztán decemberbe jött a balhé Hurneyt állandóra rakták jött a tulaj csere, megtartották, mint komornyik.

Szóval soha senkivel nem versenyzett meg a helyért és soha nem is volt igazán alkalmas a feladatra, egy biztonsági opció volt ideiglenes GM-nek és valahogy azóta rajtunk ragadt.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Azért Gettlemant ne sírjuk vissza, volt egy szinte kész rosterünk, és egyetlen move-val sikerült szétbaszni mindent. Az sem kis bravúr. És most a Giatnsnél se varázsol, hogy finoman fogalmazzak.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Azért ez a saga nálam Hurney kibaszásával lesz lezárva. Nagy szopás volt hogy még Tepper érkezésre előtt visszahozta őt Richardson. Vicces hogy azért vágták ki anno DG-t mert nem akart hosszabbítani Olsennel meg TD-vel, akiket aztán elengedtünk/ kirúgtunk plusz Camet is. Kiváncsi lettem volna DG IR-re teszi-e Camet akkor amikor kell. Ez a dolog most Breeland miatt futott át rajtam akivel egy kagyló vágás miatt nem írt alá végül Hurney, most meg fele pénzért top corner KC-ban és SB győztes. Valószínűleg az a kedvenc sebhelye..
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Én most már a kérdéseinket se hiszem el.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Rhule tartott egy oline tájékoztatót amin elhangzott, hogy elégedett az FA tevékenységgel, de vannak még lyukak ahova jöhet pár srác.

Bridgewatert nagyon akarták Bradyvel mind2en. A LT többre tartják mint a RG ot ugyhogy az Okung cserével úgy érzi jól jártak.
Littleről úgy gondolják elég sok oldalú hogy bárhol játszon a falba.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
 twitter.com/Panthers/status/1247950995755278337?s=19

😀 imadom
Borbinho
A tyúk az tyúk
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/Panthers/status/1247950995755278337?s=19

😀 imadom

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Most kb úgy állunk hogy első 4 pickkel nem is húznék az O-ba senkit.

Okung Reed Paradis Miller Moton

Fal elvileg rendbe van LG még alakulhat. Little Daley Larsen van még ide Guard jöhetne a draftról.

Bridgewater, Walker, Grier, ezt se basztatnám Grier nem oszt nem szoroz, ugyanúgy adnék neki esélyt mint Littlenek Daleynek, ha akkora O guruk hozzanak ki belőlük valamit.

WR draftot se erőltetném van 3 korrekt kezdő. Aztán még Roberts Kirkwood és Cooper, ennél több szerintem nem kell egy elfogadható O-hoz.

Thomas Devalve és egyenlőre Manhertz a rosteren. Egy elkapni is tudó TE még kell, nagyon adja magát Thadeus Moss, bár szerintem őt nagyon reachelni fogják mások.

CMC, Mike Davis, Bonnafon, Scarlett Armah részleget is felesleges basztatni. Ha Davist itt hagyták használni akarják, Scarlettől felesleges megszabadulni, FB nem baj ha van, Bonnafon meg nem volt elvesztve tavaly se.

Max egy Tightendet tudnék elfogadni 3-4 pickkel a többit full feleslegesnek érzem.

A D be mindenhova lehet húzni.

Edge: Burns Weathearly.
Miller, Haynes, Efe, Smith ide nem húznék idén, hagynám ezt a szériát kifutni, a draft nem erős a poszton, 1/7 es tehetség nincs is igazán.

IDL: Short, Kerr, Hamilton,
Ide illene 2 embert draftolni.
Lassan már nem is szipogok a Brown mockokon.

LB: most itt elv Whitehead lesz a Mike, Shaq a Will a többi mindegy.
Ha ezt komolyan gondoljuk hagyjuk a posztot a francba majd udfa kukázgatunk.

Safety: Burris Boston kezd, aztán van egy Blanding, és Jamerson ilyen CB/S arc. Ide húznék egyet aki 1-2 éven belül kezdő lehet, addig csere.

Corner: Djax, Elder, Hatfield.
Ezt már láttuk, kösz nem, 2 Corner is jöhetne. Okuda ha leesik hozzánk alap.

1 kör lemozgás+3 kör DT
2 CB
3 S
3 DT
4 TE
5 OG