NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Davist két meccsre tiltották el. Ez azért a korábbi eltiltások mértéke ismeretében eléggé WTF...

Ha egy meccs lett volna azt mondom ne is fellebbezzünk, mert megérdemli, de így azért ez gáz. És ezzel nem felmenteni akarom, mert tényleg jogos az eltiltás, de olyat aki ugyanazt csinálja, majd még tauntingol is egy olyan meccsen, ahol a csapattársát mentő vitte el egy meccsre tiltanak el, TD pedig kettőt kap, az nehezen magyarázható.
gabokocka
Trevathan is 2vel kezde ugyan ugy Adams kiütéséért, majd fellebezes után 1re csökentették.
De akkor legalabb Adamsnél volt a labda. Én látnám benne a következetességet. (Szigorúan ebben a két esetben) ha az 1 ez 2, de ugy is 1re lesz csökkentve fellebezés után.

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 752 — Keep pounding
Davist két meccsre tiltották el. Ez azért a korábbi eltiltások mértéke ismeretében eléggé WTF...

Ha egy meccs lett volna azt mondom ne is fellebbezzünk, mert megérdemli, de így azért ez gáz. És ezzel nem felmenteni akarom, mert tényleg jogos az eltiltás, de olyat aki ugyanazt csinálja, majd még tauntingol is egy olyan meccsen, ahol a csapattársát mentő vitte el egy meccsre tiltanak el, TD pedig kettőt kap, az nehezen magyarázható.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
Luke viszont sokat kolbászol a pályán már előző meccsen se volt meggyőző.
steelwolf
Már több mérkőzés óta kifejezettem őt figyelem, sajnos elég sokat kolbászol, mármint magához képest persze. Nem jól olvas, könnyen kiveszik a játékból...

#KeepPounding
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 752 — Keep pounding
Mellesleg tökéletes lezárása lenne a franchise első korszakának egy Pats elleni SB győzelem 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 752 — Keep pounding
Plusz a legutóbbi költözéseket nehéz sikertörténetnek aposztrofálni, tehát sztem ezt a liga se nagyon támogatná.
gabokocka
Yep.
Max ha olyan városba lenne a költözés (St. Louis, Oakland, San Diego), ahonnan nemrég vittek el franchise-t.
empty taxi
Csak innen meg azért költöztek el, mert nincs stadion. Ördögi kör. Sztem most egy darabig nem lesz költözés, elég volt ez a három.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
Plusz a legutóbbi költözéseket nehéz sikertörténetnek aposztrofálni, tehát sztem ezt a liga se nagyon támogatná.
gabokocka
Yep.
Max ha olyan városba lenne a költözés (St. Louis, Oakland, San Diego), ahonnan nemrég vittek el franchise-t.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 752 — Keep pounding
Plusz a legutóbbi költözéseket nehéz sikertörténetnek aposztrofálni, tehát sztem ezt a liga se nagyon támogatná.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 628 — Egyéb témák lakó
Mondjuk ez az egész eladás kérdés kemény, mert egy vevő akár azt is mondhatja, hogy viszlát Charlotte. Volt már erre példa, más sportágban, ugyebár.

Amikor azt mondtam a TNF-en, hogy szerintem ez még nem a csúcsa az idei NFC érdekességeknek, nem pont erre gondoltam 😀
Gyurma Pappa
Viszont én erre gondoltam, hogy olyannak biztos nem fogja eladni, aki nem ad garanciát arra, hogy itt maradjon a csapat. Mellesleg hülyeség is lenne elmenni, faszán felújított stadion, ami mindig tele, nagyon komoly hagyományokkal bíró egyetemi csapatok a két államban, tehát a bázis is megvan.
gabokocka
Egyetértek. Meg a csoport is eléggé egyben van, már hogy földrajzilag is 😊

Csak tudod, az a kérdés, hogy mennyire lesz lehetősége válogatni a vevők közül... Én személy szerint sajnálnám, ha valami idióta kezébe kerülne a csapat, nem hiányzik valami médiafüggő tulajdonos senkinek a NFC S-on belül sem.

több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 752 — Keep pounding
Mondjuk ez az egész eladás kérdés kemény, mert egy vevő akár azt is mondhatja, hogy viszlát Charlotte. Volt már erre példa, más sportágban, ugyebár.

Amikor azt mondtam a TNF-en, hogy szerintem ez még nem a csúcsa az idei NFC érdekességeknek, nem pont erre gondoltam 😀
Gyurma Pappa
Viszont én erre gondoltam, hogy olyannak biztos nem fogja eladni, aki nem ad garanciát arra, hogy itt maradjon a csapat. Mellesleg hülyeség is lenne elmenni, faszán felújított stadion, ami mindig tele, nagyon komoly hagyományokkal bíró egyetemi csapatok a két államban, tehát a bázis is megvan.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 628 — Egyéb témák lakó
Mondjuk ez az egész eladás kérdés kemény, mert egy vevő akár azt is mondhatja, hogy viszlát Charlotte. Volt már erre példa, más sportágban, ugyebár.

Amikor azt mondtam a TNF-en, hogy szerintem ez még nem a csúcsa az idei NFC érdekességeknek, nem pont erre gondoltam 😀

több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 752 — Keep pounding
Meg kell kövessem Ront, jól kezelte ezt a Munnerlyn dolgot, és jól is sült el. Ettől függetlenül tartom, hogy baromság olyan sok snapet base felállásban játszani, mint ahogy tesszük. Remélem az egésznek az lesz a következménye, hogy Captain a tökeit elhagyva melózik, hogy pályán lehessen.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 752 — Keep pounding
Nehéz kérdés. Nyilván Teréz anya nem lesz dollármilliomos, ahhoz azért kellőképp gátlástalannak és parasztnak kell lenni. Nem tudom mi ez az ügy, állítólag valamelyik korábbi játékosmegfigyelővel van kapcsolatban, de simán benne van a pakliban, hogy a liga jelezte, jobb lenne túladni a csapaton. Nem tudom hogy megy ez az eladás, de sztem neki fontos, hogy olyan kezekbe kerüljön a csapat, akinek azért a 25 év alatt felépített értékek fontosak, és olyan emberek kerüljenek a franchise-hoz, akiket példaképként lehet kezelni.

De sztem ez most másodlagos, a csapat jól reagált, hozták amit kell, ezen az úton kell menni tovább. Nem látom azt az ellenfelet ligaszinten, aki ellen ne lenne reális esélyünk. Más kérdés, hogy aztán sikerül-e megcsinálni a fontos játékokat a kellő pillanatban, de kezdeti balfaszkodások után kezdenek felénk pattogni a labdák, most már sikerült nullára kihozni a turnover mutatót 😊 Pep meg 10 sack, wow, álmomban nem gondoltam volna, hogy így tér vissza.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 555
Nickel kérdéskörre térve.
Cap fogja be szerintem a száját, egyetlen jobb meccse a Vikes ellen volt idén. Konstans persze hogy jobb mint Colin nem vita téma de az a gyerek most ezen az 1 meccsen többet mutatotott mint az előző 12-ön Cap. Múlt héten is jól játszott Colin, Cap es Shaq jobb játékos de ideje kiszállniuk a fotelbol mert most látszik ki dolgozik keményebben. Lehet hogy kövi meccsen hatalmasakat ég Colin de azért elkéne gondolkozniuk hogy miért tud egy ST játékos letenni ilyen teljesítményt az asztalra és ők miért nem tudtak eddig.

Colin teljesen jól mozog a sűrűbben találtunk neki egy használható helyet. Előző meccsen is mondtam hogy tetszett Nickelben ez most látványos is volt.

Remélem felébrednek a nagy tehetségeink lassan hogy teperni kell.

Egyelőre jobban élnek a neve nincs emberek a snapszámokkal mint a valakik.

Horton>CJ
Love>Butler
Colin>Cap
Colin>Shaq

Ja es sok 6 DB felállásunk volt a meccs végén, ez piros pont végre.

Luke viszont sokat kolbászol a pályán már előző meccsen se volt meggyőző.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 555
81 éves szerintem bele se akar menni ebbe az ügybe és azt gondolom ez a helyes. Ha volt valami geciség az jó ha nem a csapat kárára derül ki, ha nem volt semmi akkor meg épp azért viselné meg jobban az egészségét. Reméljük ha volt sértett akkor "színfalak mögött" igazság tétetik. Ezeknek a zaklatásos rasszistázos szövegekkel meg annyian élnek vissza mostanában,hogy sajnos nem kapom rá fel a fejem.
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Viszont TD hitje Adamsen nagyon csúnya volt, nem szólhatnánk egy szót se, ha eltiltanák egy meccsre. Sőt, igazából el is kéne 😕
gabokocka
Szerintem most jópáran azért csalódtak benne...
ThundersNFL
Ha valakinek akkor neki szokott ilyen lenni, nem szándékosan de az egyik legtűzesebb játékos. Nála csúszik bele a leggyakrabban ilyen, vagy szájalás vagy kakaskodás.
Turóczi Szabolcs
TD mindig is szerette büntetni a támadókat és a hard hittingbe belecsúsznak szabálytalanságok, főleg mióta jobban védik az elkapókat, de az a blokk, amit tegnap kiosztott nem jellemző rá, érezte is egyből, hogy átlépte a határt.

Ez a csapateladás elég gyanús, hogy most jött fel, JR ügye elég gáz lehet... Nehéz dolog ez, mert nélküle nincs Panthers, és sokáig egy normális embernek tűnt, de a CBA tárgyalásoknál azért kibújt a szög a zsákból. Alapvetően nem bánnám, hogy eladja a csapatot, de simán lehet, hogy egy nála is nagyobb geci veszi meg...

Perception is reality.
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 876 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/24511356_10154872042016431_6816757262242021376_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=596eb7&_nc_ohc=Qmo8g6GdAC0Q7kNvgGNAmr8&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfD6RSfG7ZfSSVoL_a0ljer8mzmJ_habypLLLjjeYZQTeA&oe=6631899D
Hát ez valami hatalmas párbeszéd volt: Clay: A wheel route-ra figyelj, a wheel route-ra! Newton: Figyeltél a meccselemzéseken, mi? Clay: Aha. Newton: Az... | By Fűzővel kifelé!Facebook
Hát ez valami hatalmas párbeszéd volt: Clay: A wheel route-ra figyelj, a wheel route-ra! Newton: Figyeltél a meccselemzéseken, mi? Clay: Aha. Newton: Az...
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 555
Annak nagyon örülök hogy eladják a csapatot méltósággal tud távozni az alapító és meglehet neki köszönni. Egy jó csapatot hagy itt de ezzel a felfogással (Hurney) nem tudunk tovább fejlődni.
Addig is itt ez az idény és egy győzelemmel bent vagyunk a PO-ban
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 555
Viszont TD hitje Adamsen nagyon csúnya volt, nem szólhatnánk egy szót se, ha eltiltanák egy meccsre. Sőt, igazából el is kéne 😕
gabokocka
Szerintem most jópáran azért csalódtak benne...
ThundersNFL
Ha valakinek akkor neki szokott ilyen lenni, nem szándékosan de az egyik legtűzesebb játékos. Nála csúszik bele a leggyakrabban ilyen, vagy szájalás vagy kakaskodás.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 752 — Keep pounding
Nem gondolom, hogy sérülést akart okozni, legalábbis utána nagyon úgy tűnt, hogy megbánta. Pillanatnyi rövidzárlat, vagy nem is tudom, mi történhetett.

A Tampát nélküle is verni kell.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 801 — !SuPeR6BoWL!
Viszont TD hitje Adamsen nagyon csúnya volt, nem szólhatnánk egy szót se, ha eltiltanák egy meccsre. Sőt, igazából el is kéne 😕
gabokocka
Szerintem most jópáran azért csalódtak benne...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 021 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Felkészül Mészáros Lőrinc
petey
Vagy a helyi Tiborc, jared Kushner. 😊
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 904 — Csodabogár
Felkészül Mészáros Lőrinc

több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 752 — Keep pounding
Állítólag minden irányú visszaélés miatt folyik nyomozás (szexuális és kisebbségi dolgok miatt is).
A nyomozást pedig átvette a liga. Továbbra sem tudom hova tenni, kíváncsi vagyok kinek fogja eladni Jerry a csapatot.

De megmondom őszintén ez most annyira nem is izgat, még hat meccset kell nyerni, és kezdünk összeállni. Olsen újra itt, Byrd megjött, CMC használva, passrush van, CB-k csinálják a playeket, tetszik, tetszik...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 021 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Breaking News: Jerry Richardson el fogja adni a csapatot a szezon után.

itt a hivatalos nyilatkozat is.
 twitter.com/AdamSchefter/status/942559680693497856

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
b /\ L i N T Carolina Panthers 197
Rem Funchessnak nem komoly azaz utkozes utani kisebb serulese :/, Olsen ugy szedte le 1kezzel a lasztikat mint en a kortet, CMC tdjenel az paros blokkja...2.halfos Offense nagyon tetszett 😊) belehuztunk a labdaszerzesekbe is 😉 Amibe jo lenne javulni, hogy elkapasok utan ne engedjunk + yardokat, mert nagyon sok elrontott szerelesunk van. De orulok, hogy ilyen sorsolas mellett ( 2saints, idegenben Lions, pats, vikings, eagles, packers, falcons) 10-4 😊))