Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Bosszantó vereség Cam az idei egyik legrosszabb játékát hozta, Atlantában gyakran betlizik. Turner nagyon kell vissza, Silatolu borzalmas. CAP és Byrd se élt a lehetőséggel, főleg előbbi játszotta el minden esélyét egy érdemi szerepre, Byrdnek legalább volt egy-két jó playe is.

Azt lehetett tudni, hogy a Rams feladja a mai meccset, úgyhogy jó esély volt rá, hogy hozzájuk megyünk, de persze az utolsó pillanatban a Saints is kikapott, úgyhogy mehetünk a dome-ba, a legrosszabb matchup számunkra, nehéz hinni a győzelemben, mert kb az az egyetlen érv mellettünk, hogy nehéz egy csapatot háromszor is megverni ugyanabban a szezonban...

Szerkesztette: Jakehomer

Perception is reality.
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Stew és Coleman out, utóbbinak különösen örülök, Byrd hátha kiszorítja a kezdőből.

Perception is reality.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 761 — Keep pounding
Turner nem ment át a protokoll utolsó tesztjén ismét kimarad. Silatolu helyén csak megnézném Motont, elvégre jó meccset játszunk számunkra eget rengető tét nélkül, jó tapasztalat lenne. Coleman is nyűglődik, őt pihentetném, jöjjön teljesen rendbe jövő hétre.

Amúgy nagyon fasza lehetőség ez a meccs, félig élesben félig gyakorlásképp próbálgathatjuk az "elkapósorunkat". Megmondom őszintén megnéznék egy pass heavy game plant, hátha kisül valami jó, ha nem akkor a playoffban amúgy is játszhatjuk az eredeti játékunkat.

CAP-et szeretnén látni, ha ő kapna CMC futásaiból, utóbbi többet állhatna fel elkapóként, és javíthatná a nem túl acélos felhozatalt.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 557
Ron poloi egyre jobbak
több mint 6 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Hát megmondom őszintén, én inkább mennék LA, Philly ágra, mint a Saints, Vikes pároshoz, de ez nem kívánságműsor, másfelől ebbena szezonban már minden meccsen underdogok leszünk.

Shulának kell megtalálnia a megfelelő arányt a readoption és a passzjáték között, illetve a védelemben biztosan szerelni, és lehetőséget adni a D-linenak nagy playekre minél több 3&long kiharcolásával.

Nem mi vagyunk a top favoritok a playoffban, de már megvan a megfelelő rutin, megvannak a playmakerek, egy kis mák kell, meg az hogy kihozzuk magunkból a maximumot.
gabokocka
Igazából nem nagyon van topp favorit az NFC-ben a PO-ban, talán a Philit lehetett volna mondani amíg Wentz játszott, de így se rossz csapat.
Az eddig PO bejutott csapat közzűl nem sok csapatnak van nagy PO tapasztalata, ebben Ti álltok a legjobban, így szerintem az esélyeség meg van. A legkiegyensúlyozottabb a Viks lehet. Aztán talán Mi, de hát kėrdés az újoncok mire lesznek képesek ebben a kávéházban. A Ramset sem lehet leírni. Tehát nagyjából megjósolhatatlan az egész PO alakulása az NFC-ben, ezen még az sem könnyíthet hogy ha az Atlanta vagy a Seattle jut be. Az Atlantában ott van a potenciál/sajnos😁/. A Seattle pedig mindíg veszélyes...
Én mondjuk velük szeretném az első meccset, tartozunk nekik...
Én az eddig látott rájátszások közzűl a legizgalmasabbak közzé várom, sőt szerintem a legizgalmasabbak lesz, de ezt egy hónap múlva mondható biztosra 😁
Fattyu
ÓÓ nem kell tőlünk idén félni, feltéve ha bejutunk.. Bevell és a remek playbookja tesz róla hogy gatya legyen 😀
több mint 6 éve
b /\ L i N T Carolina Panthers 197
En a Phillytol tartok a legkevesbe es nem azert mert nincs Wentz, szoval jo lenne azaz ag, felteve ha elotte atverekednenk magunkat az 1. meccsen. En sztem nagyokat fogunk iden makolni 😀 ami kell is mert ezzel az Oval alapesetben nem sokra mennenk. Clayben es Bersinben elobb hiszek mint Shepardben.
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 828
Hát megmondom őszintén, én inkább mennék LA, Philly ágra, mint a Saints, Vikes pároshoz, de ez nem kívánságműsor, másfelől ebbena szezonban már minden meccsen underdogok leszünk.

Shulának kell megtalálnia a megfelelő arányt a readoption és a passzjáték között, illetve a védelemben biztosan szerelni, és lehetőséget adni a D-linenak nagy playekre minél több 3&long kiharcolásával.

Nem mi vagyunk a top favoritok a playoffban, de már megvan a megfelelő rutin, megvannak a playmakerek, egy kis mák kell, meg az hogy kihozzuk magunkból a maximumot.
gabokocka
Igazából nem nagyon van topp favorit az NFC-ben a PO-ban, talán a Philit lehetett volna mondani amíg Wentz játszott, de így se rossz csapat.
Az eddig PO bejutott csapat közzűl nem sok csapatnak van nagy PO tapasztalata, ebben Ti álltok a legjobban, így szerintem az esélyeség meg van. A legkiegyensúlyozottabb a Viks lehet. Aztán talán Mi, de hát kėrdés az újoncok mire lesznek képesek ebben a kávéházban. A Ramset sem lehet leírni. Tehát nagyjából megjósolhatatlan az egész PO alakulása az NFC-ben, ezen még az sem könnyíthet hogy ha az Atlanta vagy a Seattle jut be. Az Atlantában ott van a potenciál/sajnos😁/. A Seattle pedig mindíg veszélyes...
Én mondjuk velük szeretném az első meccset, tartozunk nekik...
Én az eddig látott rájátszások közzűl a legizgalmasabbak közzé várom, sőt szerintem a legizgalmasabbak lesz, de ezt egy hónap múlva mondható biztosra 😁

több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 761 — Keep pounding
Üdv szerintetek mennyire fogjátok tolni Atlanta ellen? Bár csak elvakultság beszél belőlem jó lenne még egy P.O. meccset nézni a hawkstól, hiszen ha be is jutunk sanszos hogy az első meccsen el is kalapálnak minket 😀
Oszi
Nem létezik, hogy a Falcons ellen ne akarnánk nyerni. Pláne úgy, hogy minimális esély még a csoportgyőzelemre is van.

Byrd sérülése után vicces lesz majd Shepard, Bersin meg Clay harca a nr2 elkapó posztért. Legalábbis az ellenfelek jól fognak szórakozni. Gondolom, ebben az offseasonben se fogunk normális wr-t hozni.
Jakehomer
CAP és Fozzy kaphat több szerepet, CMC pedig tobzódhat slotban vagy a szélen. Olsent és FunFunt ki kell maxolni, egy-egy mély passz Clay felé, esetleg Phillyt visszahozni (bár ha eddig nem tettük, sztem eztán se fogjuk). Nem tudom mi volna jó, ennyire ergya skillplaya felhozatallal nagyon nehéz lesz....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 761 — Keep pounding
Smittyt még mindig lehetne aktiválni, Roger Dornnal is bejött 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Üdv szerintetek mennyire fogjátok tolni Atlanta ellen? Bár csak elvakultság beszél belőlem jó lenne még egy P.O. meccset nézni a hawkstól, hiszen ha be is jutunk sanszos hogy az első meccsen el is kalapálnak minket 😀
Oszi
Nem létezik, hogy a Falcons ellen ne akarnánk nyerni. Pláne úgy, hogy minimális esély még a csoportgyőzelemre is van.

Byrd sérülése után vicces lesz majd Shepard, Bersin meg Clay harca a nr2 elkapó posztért. Legalábbis az ellenfelek jól fognak szórakozni. Gondolom, ebben az offseasonben se fogunk normális wr-t hozni.

Perception is reality.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 761 — Keep pounding
Azzal ne számolj, hogy mi innentől hasítano fogunk O szinten, vagy a D nullázni fogja az ellent. A redzoneban kell villogni és a turnover csatàt megnyerni. Ez lesz a recept a playoffra.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 557
Amúgy Fun latvanyosan keveset volt keresve ahogy Olsen is. Legkellemesebb csalodásom lenne ha nem használnunk teljes playbookot. Az ügye teljesen egyértelmű hogy a Saints ellen valami más kell mint amit 2x megpróbáltunk, és valószínű hogy oda megyünk majd WCba. Valami olyasmi meglepetést kéne mint mikor Dicksont játékba vontuk, vagy mikor Samuelt. De ide tartozik Bryd is az elmúlt 1,5 meccsen. Egy váratlant kell húzni vagy Kamarát szerelni nem csak oda érni. Abba is kiegyezek ha mindegyik csak félig sikerül.

Pl Felhozni Armahot aztán CMC,t totál betolni elkaponak egész meccsre. Armahot beprobalni pár passzal de Fozzy is ott van. Valamit előkellene húzni 1-2 megmozdulas kell. Keves olyam meccs volt amit erőből toltunk le az ellen torkán. Fumble re meg INTekre nem kéne alapozni a meccset.

Talán év eleje volt az a pár meccs amiket momentum nélkül nyomtunk le és behuztuk.
49ers Bills Buccs1 talán még a Pats. Többit mind az ellenfél bénázta elvagy nálunk volt 1-2 klasszis megmozdulás vagy mind2
több mint 6 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Üdv szerintetek mennyire fogjátok tolni Atlanta ellen? Bár csak elvakultság beszél belőlem jó lenne még egy P.O. meccset nézni a hawkstól, hiszen ha be is jutunk sanszos hogy az első meccsen el is kalapálnak minket 😀
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 557
Nem sok valoban WR maradt. Bersin Fun Clay. TE sokat mozogtak ki Elkaponak és CMC is rendben van ezen a téren csak hát na 😀. PS elkapok, miközben elkéna adni a 3optiont
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 761 — Keep pounding
Byrd IR.....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 761 — Keep pounding
Hát megmondom őszintén, én inkább mennék LA, Philly ágra, mint a Saints, Vikes pároshoz, de ez nem kívánságműsor, másfelől ebbena szezonban már minden meccsen underdogok leszünk.

Shulának kell megtalálnia a megfelelő arányt a readoption és a passzjáték között, illetve a védelemben biztosan szerelni, és lehetőséget adni a D-linenak nagy playekre minél több 3&long kiharcolásával.

Nem mi vagyunk a top favoritok a playoffban, de már megvan a megfelelő rutin, megvannak a playmakerek, egy kis mák kell, meg az hogy kihozzuk magunkból a maximumot.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó
Így nem akkora poén kiütni a Falconst a playoffból, hogy a Hawks juthat be helyettük...
Lions monnyon le 😕
gabokocka
Ha választani kell, én most a Hawks-ot választom, bár amíg Julio Jones piros-fehérben nyomja, ez standard választás lesz egy, a kezdőit elvesztett csapattal szemben.
Szilveszterkor eldönthetitek hogy LA-be vagy NO- ba mennétek inkább 🙄 bár ahogy nézem olyan 99 % a NO 😎
Keano
Egyszerre játszunk, szóval minden bizonnyal fullon fogja tolni a Panthers, főleg hogy majdnem megégtek ők is Tampában.

több mint 6 éve
b /\ L i N T Carolina Panthers 197
Byrdról van esetleg vmi hír ?
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Igazán kikaphattatok volna 😕 Azért boldog karácsonyt 😊
Gyurma Pappa
Megpróbáltuk 😊 Nektek is!

Remélhetőleg jövő héten is legalább ekkora intenzitással nyomja majd a Bucs 😊

Szilveszterkor eldönthetitek hogy LA-be vagy NO- ba mennétek inkább 🙄 bár ahogy nézem olyan 99 % a NO 😎
Keano
Ha választani lehetne, akkor no brainer, hogy LA, nem mintha ott akkora favoritok lennénk, de amíg Goff elsősorban abból él, hogy McVay tollba mondja neki a játékokat, inkább el tudom képzelni, hogy őket ki tudjuk venni a ritmusukból.

Perception is reality.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 761 — Keep pounding
Messze nem rajtunk múlik, az biztos, ha wildcard, akkor 5. helyen megyünk be.

Meg kell nézzem a teljes meccset, mert kicsit olyan érzésem volt, mintha Shula a fél playbookot kivágta volna...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Szilveszterkor eldönthetitek hogy LA-be vagy NO- ba mennétek inkább 🙄 bár ahogy nézem olyan 99 % a NO 😎

Szerkesztette: Keano


több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 761 — Keep pounding
Így nem akkora poén kiütni a Falconst a playoffból, hogy a Hawks juthat be helyettük...
Lions monnyon le 😕

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó
Igazán kikaphattatok volna 😕 Azért boldog karácsonyt 😊

több mint 6 éve
b /\ L i N T Carolina Panthers 197
Elegge szaggatva lattam a 2.halfot, de orultem h Clay jatszott, Byrd fontos lenne, ha lenne, a DEF tenyleg nagyon kitett magaert 😊 En POban leginkabb a Saintstol felek, ha oket megvernenk vhogy sztem be is juthatunk az SBbe
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 761 — Keep pounding
 www.espn.com/espn/now?nowId=21-0736704472645900566-4

Cukk 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.