Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 6 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
igen, mégis csak 3 lett sajnos

#KeepPounding
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Nincs több meccs, nem megyünk 😕

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Igen, látom már kering a twitteren egy verzió az 5 meccsről. Nem tudom mi igaz belőle, ott szeptember 30. a Panthers vs. Steelers
Gorro
Az kamu elvileg. De nézd össze a három fixet, ha stimmel akkor jók vagyunk 😊

szerk.: Na egy meccs egyezik a háromból, szóval az nem úgy lesz ahogy ott van.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
Igen, látom már kering a twitteren egy verzió az 5 meccsről. Nem tudom mi igaz belőle, ott szeptember 30. a Panthers vs. Steelers

#KeepPounding
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Legalábbis úgy rémlik, de ennél a háromnál biztos több. hiszen a Rams-nek is van hazai meccse. mondjuk velük pont nem játszunk 😕

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
Jaa, akkor ok

#KeepPounding
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Ez még csak három meccs, öt lesz összesen.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
Úgy néz ki idén sem lesz meccsünk Londonban

#KeepPounding
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Norv egy klasszikus Coryell edző, aminek játszatására nem biztos, hogy ez a keret tökéletesen alkalmas (mint ahogy a Vikingsé sem volt igazán, mondjuk ott Bridgewater nem volt alkalmas erre, itt a qb megvan), Shula minden hibája ellenére igyekezett valamiféle hibriddé tenni az O-t, pl az elég sokszínű option játékokkal - ezeket nem kéne kigyomlálni szerintem. Az FA igazolások és a draft sok mindent el fognak majd árulni, nincs nagyon más választásunk, mint bízni az öregben...

Perception is reality.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Meglátjuk mi lesz, az ugye Ron a sajtótájékoztatóján azt mondta, minden marad a régiben, az offense továbbra is ugyanazt a szemléletet követi majd, csak nyilván jobb kivitelezésben szeretnénk megvalósítani. Az nyilvánvaló, hogy Norv nagyobb elme, mint Shula, meglátjuk képes-e még megújulni, legutóbb a Vikingsnál elég tragikus volt a dolog. Az is érdekes kérdés, hogy mennyire ragaszkodik majd Norv a mélységi passzjátékhoz cula elkapókkal, mert abból egyelőre egyedül FunFun van, ráadásul Matt-tel LT-ben nem biztos, hogy zseniális elgondolás. Szóval akadnak kérdések, abban biztos vagyok, hogy Camnek jól jön majd az új impulzus, illetve hogy Turner azért elég komoly offense guru, más kérdés, hogy képes-e ezt a jelenlegi NFL-ben pályára tenni, utolsó sikerei talán a Chargers-nél voltak, azóta nem nagyon sikerült kivirágoznia sehol, és fiatalabb ő se lesz. Érdekes offseason elé nézünk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 874 — No es importante
Norv Turner az új OC, grat! | LOL |


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Igen, de első éves koordinátorrol beszélünk. Osztom amiket írsz, de azért a fejlődés látszott, nekem pl tetszett a gameplan, amit vasárnapra összerakott. Elvettük a futókat, és hiába passzolt szét minket Brees, a végén kétszer is az O kezébe került a labda, hogy megnyerjük a meccset.

Szóval én is kettősséget érzek vele kapcsolatban, egyfelől tetszik az agresszivitása, illetve hogy kulcspillanatokban rendre előlépett a D, ugyanakkor baromira zavar, hogy sokszor nem a megfelelő személyi állományt használjuk, emiatt olyan pozícióba kerülnek játékosok, hogy esélyük sincs megcsinálni a játékokat (legtöbbször Shaqet szopattuk)

Illetve amikor a D számait nézzük, ne felejtsük el milyen QB-k ellen játszottunk idén. Brees 2x, Ryan 2x, Winston 2x, Brady, Stafford, Wentz, Cutler jó állapotában, Rodgers igaz ő dögrovásból éppen vissza, Keenum. Miközben a csapatok majd felénél nincs normális QB, mi nekünk az ellenfelek hetvenöt százalékánál elég jó irányító játszott....

Én bízom benne, hogy visszajön és a hibákból tanulva, a secondarybe playmakereket begyűjtve top5 egységet rak össze.

Ha elmegy nem is az a fő gond, hogy belülről valakit megint elő kell léptetni, hanem hogy, esetleg visz magával néhány arcot, és akkor lassan teljesen új D stábot kéne kiépíteni. Szóval mindent egybevetve én inkább örülnék, ha maradna.
gabokocka
Szerintem kicsit reachelsz ezzel a qb dologgal. Cutler, Winston? Egyáltalán nem voltak jók. Rodgers ellenünk nyilvánvalóan csak azért játszott, mert utolsó esély volt, érződött is a játékán, nagyon szar pickeket dobott. Ryannek se volt valami félelmetes szezonja, Wentz pedig ellenünk kimondottan középszerű volt, ha ott nem Shaq védekezik Agholoron... Ellenben pl a McCown vezette Jets pass O ellenszerét nem sikerült megtalálni (és ha ASF nem ejt el két TD-t is, ki is szopunk simán).

Persze nem Wilks hibája, hogy ilyen gyenge a secondary, Adams volt a legjobb, és ehhez kis túlzással elég volt a rutint hoznia. Coleman reménytelen, mióta Norman elment, Bradberry semmit nem fejlődött, Worley - akivel egyébként kezdek kicsit megbarátkozni - még nem kezdő szint. Szóval érteni vélem, hogy miért blitzeltünk ennyit, más kérdés, hogy nem feltétlenül voltak jók a blitz sémáink, illetve egy idő után kiismerték őket az ellenfelek. A legnagyobb gondom, hogy Luke nem egyszer tűnt átlagos lb-nek, ami gyanús, hogy inkább a rendszer hibája, mint a játékosé. Ebből a szempontból nem hiányozna Wilks, viszont a folytonosság se mellékes, és persze Washington elvesztése (bár nem tudom, hogy ez mennyire hihető pletyka) nagy érvágás lenne.

A Gettleman "bustokról": Shaqet teljesen egyértelműen azért draftolta, hogy átvegye TD szerepét, nem véletlen voltak nyáron a pletykák, hogy nem akarja meghosszabbítani a szerződését. Ez nyilván nem egy népszerű dolog, de így kéne működnie egy hatékony franchise-nak, ugye inkább egy évvel hamarabb rúgj ki valakit az ideálisnál, mint egy évvel később. Shaq teljesen alkalmas arra, hogy TD helyén játsszon, csak meg kell adni neki a lehetőséget, amikor TD nem játszott (vagy sérülés miatt keveset), azok voltak Shaq legjobb meccsei.

Butler tényleg reachnek bizonyult, de vele is az a helyzet, hogy játékidő kell neki és akkor jobb lesz, azért mióta bekerült a rotációba, az is kiderült, hogy nem egy rossz játékos, még ha sokkal jobbat is lehetett volna húzni helyette. Star nagyon fontos láncszeme a DL-nek, teljesen logikus a részéről, hogy tesztelni akarja a piacot, alighanem túl is fognak licitálni minket.

Ami az OL-t illeti, én nem látom olyan egyértelműen kötelezőnek Norwell megtartását, nem jó ómen két guardnak is top pénzt fizetni, márpedig Norwell drága lesz. Hozzávéve ehhez a két Kalil szerződését, ez egy irgalmatlan drága fal lenne (ár-érték arányban meg pláne), és bár a szezon végére összeálltak, de dominánsnak azért nem lehetne nevezni. Egy guardot a legkönnyebb mindig kukázni (Norwell is udfa volt), ráadásul Motonban komoly potenciál van, akár T-ként, akár G-ként akarjuk használni. R Kalil nehéz ügy, mert az előző két szezonban már többet volt sérült, mint egészséges, így meg azért luxus ennyit fizetni neki. Viszont amikor játszik, akkor még mindig nagyon jó, szóval az ő kirúgása nem valószínű, pedig azzal sokat lehetne spórolni. M Kalil kurva szarul kezdte a szezont, de a végére azért feljött és hozott egy tisztességes átlagos teljesítményt, neki a következő szezonban dől el a sorsa, mert azt hiszem, utána már ki lehet vágni nagyobb dead money nélkül.

A TE poszt. Vajon Olsen meddig húzza? A Saints elleni meccsen újra a réginek tűnt, de fontos megjegyezni, hogy különösen jó volt a matchup, a jobb linebackerek ellen idén már gyakran szenvedett, Deion Jones konkrétan leradírozta a pályáról egy héttel korábban. Biztos nem segített a lábtörés, mindenesetre az idei offseasonben gondoskodni kellene az utánpótlásról.

RB. Azt a részét kiveséztük, kell egy fiatal workhorse, a drafton jó néhány jelölt lesz, az se lepne meg, ha már az első körben ide húznánk. A kérdés, hogy mit kezdünk McCaffreyvel, rakunk rá izmot és megpróbáljuk mégis futóként használni, vagy elfogadjuk, hogy elsősorban elkapásokra használható? Az új OC-nak az egyik legfontosabb feladata lesz McCaffrey szerepét belőni, én ehhez kevés vagyok 😊

WR. Funchess sokat fejlődött, de még nem mondanám igazi nr 1 X-nek, szóval megint kérdés, hogy bízunk-e abban, hogy belenő a szerepbe, vagy hozunk akár FA-n, akár drafton valakit. Azért Samuellel és Byrddel kiegészülve ez nem olyan rossz egység, és még Clay is rászolgált a roster spotra szerintem.

Perception is reality.
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Én beírjam hozzátok Shulát? 😊
gabokocka
hááááát 😊 komoly fingfűrészelést indítana. 😀
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Nem volt rossz az év de extrát se nyújtott a D. Ettől az ember anyagtól várható több. Viszont lehet hogy baromi jó HC lesz mert olyan képességei vannak. Nem rossz edző jó ha marad viszont nem ájultam el tőlle.

Amit sajnálnék abba hogy elmegy az az hogy Washington nem marad a helyén. Tehát vagy viszi vagy DC lesz. Amit egy Love Horton Addisonnal eltudott érni az szép munka, hogy csak az elmúlt 1-2 évet mondjam.
Turóczi Szabolcs
Igen, nekem is ezzel lenne a bajom, 2 év alatt két koordinátor elvesztése, ráadásul előbb utóbbi biztos visznek magukkal pozíciós edzőket is. Szóval inkább most még ússzuk meg, maradjon egy évet Wilks, fejlődjön tovább, és legyen HC egy év múlva.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Én beírjam hozzátok Shulát? 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Darell Bevell?
Valójában csak dicsekszem. 😊
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Nem volt rossz az év de extrát se nyújtott a D. Ettől az ember anyagtól várható több. Viszont lehet hogy baromi jó HC lesz mert olyan képességei vannak. Nem rossz edző jó ha marad viszont nem ájultam el tőlle.

Amit sajnálnék abba hogy elmegy az az hogy Washington nem marad a helyén. Tehát vagy viszi vagy DC lesz. Amit egy Love Horton Addisonnal eltudott érni az szép munka, hogy csak az elmúlt 1-2 évet mondjam.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Igen, de első éves koordinátorrol beszélünk. Osztom amiket írsz, de azért a fejlődés látszott, nekem pl tetszett a gameplan, amit vasárnapra összerakott. Elvettük a futókat, és hiába passzolt szét minket Brees, a végén kétszer is az O kezébe került a labda, hogy megnyerjük a meccset.

Szóval én is kettősséget érzek vele kapcsolatban, egyfelől tetszik az agresszivitása, illetve hogy kulcspillanatokban rendre előlépett a D, ugyanakkor baromira zavar, hogy sokszor nem a megfelelő személyi állományt használjuk, emiatt olyan pozícióba kerülnek játékosok, hogy esélyük sincs megcsinálni a játékokat (legtöbbször Shaqet szopattuk)

Illetve amikor a D számait nézzük, ne felejtsük el milyen QB-k ellen játszottunk idén. Brees 2x, Ryan 2x, Winston 2x, Brady, Stafford, Wentz, Cutler jó állapotában, Rodgers igaz ő dögrovásból éppen vissza, Keenum. Miközben a csapatok majd felénél nincs normális QB, mi nekünk az ellenfelek hetvenöt százalékánál elég jó irányító játszott....

Én bízom benne, hogy visszajön és a hibákból tanulva, a secondarybe playmakereket begyűjtve top5 egységet rak össze.

Ha elmegy nem is az a fő gond, hogy belülről valakit megint elő kell léptetni, hanem hogy, esetleg visz magával néhány arcot, és akkor lassan teljesen új D stábot kéne kiépíteni. Szóval mindent egybevetve én inkább örülnék, ha maradna.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Amúgy Wilks elég komoly felszopást kap mindenhonnan, pedig azért nem teljesített nagyott.

Kapott egy a Dline ba 1 HOF DE-t 2 első körös DT-t, egy All pro szintű DT. És egész korrekt DE még.

Megkapta a liga legjobb 4-3 as LB csoportját. 3 első körös 2 ebből All pro/ Pro bowler szint vagy volt.

Kapott 2 szintén valaha Pro bowler Safety-t
Volt 2 CB 2-3 kör akik tavalyi rookie évükben elkezdtek fejlődni idén tovább kellet volna.
Nickelnek meg kapta az egyik legjobbat tavalyról.
(tavaly még ő volt a pozíciós edzőjük)

A D-linenak vannak érdemeil.

Linebackerek biztos fejlődtek mert egész évbe vagy blizeltek vagy Elkapot kergettek.

A "ball hawk" Coleman nem hogy a labdát nem tudta hol van de az emberét se.

A cornerek nem fejlődtek tavalyi év végéhez képest. Munnerly középszer volt.

Passz ellen liga vége , futás ellen elejének a vége. Labda szerzésekbe liga vége védelem
A D line és Luke mentette ezt a védelmet amit nem tulajdonítok az ő érdemének

Összességében egy Top5 védelemből, kihozott egy TOP10-et.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Hát Norvot olvasni, nem tudom, én vki fiatal arccal próbálkoznék.

A sajtótájékoztató alapján maradni fog ez az óraölő offense, de ha az első játék után nem kell időt kérni, mert nem sikerült felállni, már előreléptünk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
hrubi Carolina Panthers 150
Remélem felesleges a kezdetleges aggódásom. 😊 Kíváncsi vagyok ki lesz az új OC, és hogy ő mit fog kihozni Camből. Kezdődhetne már az új szezon!

Szerkesztette: hrubi
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Alakul a dolog

Star ugy beszél mint aki tudja hogy nem fog itt annyit kapni mint amit elképzel. Stew elővette a van még a tankban dumát. TD elővette a nem zavar ha kevesebb snapet kapokot.

Shula Repült

Willksről ugy beszélnek mint aki menni fog. És Washington-t kicsit dicsérték.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Ejjj ooooo miiiiii hoooogyan?????
Kihültem. Kajak kirugják azt aki nem teljesít jól? Figyeljétek meg Stew Dickson Coleman is repül és a Giant ra rá sozzuk Shaqet és Butlert 2-3 körért hogy Gettleman egy meg amit főzött
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
McCoy érkezik esetleg?
gabokocka
Norv Turner?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
A jövő évi ellenfelek a csoportmeccseken kívül:

Otthon:
Dallas Cowboys
New York Giants
Baltimore Ravens
Cincinnati Bengals
Seattle Seahawks

Away:
Philadelphia Eagles
Washington Redskins
Cleveland Browns
Pittsburgh Steelers
Detroit Lions

Csütörtökön lesznek bejelentve a londoni meccsek, nagyon kinéz már nekünk egy túra.
gabokocka
Nagy valószínűséggel a Steelers elleni hazaitok jön át a Wembleybe 09.30-án. Persze ez not confirmed, de ha csütörtökön ez jön ki akkor nagyon kell majd teperni a jegyekért.
Szipeter
Elvileg ez fake info.
Nehezen tudom elképzelni, hogy a Steelers hazai meccsét vinnék át, kint a Seahawks elleni hazait pedzegetik.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.