Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Kicsit olyan volt ez a meccs, mint az egész szezon, sok fejvakarós play, néhány rövid kiemelkedő periódus mindkét csapatrésztől, de összességében kicsit kevés a nagy dolgok eléréséhez.

Azért bosszantó, mert ez a mai Saints (nyilván elsősorban a defense) egyáltalán nem tűnt nekem olyan jónak... Félek, hogy a Falcons tényleg becsúszik valahogy a Superbowlba.

Perception is reality.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 735 — Keep pounding
Azt hiszem csak méltók voltunk a playoff részvételre 😊
Jó meccs volt, az első félidei redzone bénázáson múlt igazából.

Mondjuk remélem azért a bírói stábot elzavarják a sóbányába.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 551
Szünetbe Írók. Elhagyta egy " na ha ezt meg berugja leszopom" mondat a számat. Szóval Gano megyek.

Komolyra fordítva a szót és rövidre. 1v1 be nem oldunk meg semmit ami passz játék, legyen az védekezés vagy támadás, nincs meg a minőseg.
több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 100 — playoffs???
Turner átment a protokollon, játszhat holnap.
gabokocka
Küldtem pm-et gabo, nézd meg kérlek.



több mint 6 éve
b /\ L i N T Carolina Panthers 197
Rivera további 2 évre 15,5 millióért hosszabított.
kapitnono
Halisten, na mar csak Shulat kene kivagni 😊
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 071 — WHO DAT!!!!
Rivera további 2 évre 15,5 millióért hosszabított.


több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 735 — Keep pounding
Turner átment a protokollon, játszhat holnap.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
petibá Carolina Panthers 41
Sziasztok ismét!
...régen írtam már ide, de végig figyelemmel követtem a fórumot (meccsnézés közben még az eredménykövetőt is 😊 ) Köszönet mindenkinek a hozzászólásokért, szakértői véleményekért!
Akinek szüksége van még egy kis hype-ra a hétvégére, bátran ajánlom ezt, én is most láttam :
...nem emlékszem láttam -e valaha hasonló jót. Talán a Sam Mills-es tetszett utoljára ennyire. Óriási respekt Pepnek, - nagyon odatette magát!
Jó szurkolást!
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 551
PFF nél 3 első csapatos ALL pronk van Luke,Norwell és dob pergés Darly Williams. Azt is irták hogy sokkolni fogja az embereket ez az utolsó név. Feltűnt nekem is hogy nem tűnt fel a meccseken. Meg tudjuk PFF ami elég érdekesen értékelni a fal embereket, de megsüvegelendő. 2. Csapatos lett Short.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 551
Full fehérbe játszunk, ahogy az várható volt.
b /\ L i N T
Ja hát az nem zavar hogy csúnya ha nyerünk 😀
több mint 6 éve
b /\ L i N T Carolina Panthers 197
Full fehérbe játszunk, ahogy az várható volt.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Sztem nem megy el Wilks. Hívja a Lions, ahol 99%, hogy Patricia lesz a HC, a Giants, ahol régi motorost keresnek, meg a Bears, ahol Trubisky mellé keresnek offensive minded HC-t. Szóval bár sok helyre hìvják interjúzni, meglepne, ha valahol tényleg őt választanák.
gabokocka
Az tuti, hogy nálunk nem csak Rooney Rule jelölt mert azt Austin-nal letudtuk.
Szerintem ha esetleg Patricia nem jönne akkor 51-49%, hogy Vrabel vagy Wilks lesz a HC.
Vrabel a Pats kötődés miatt esélyes inkább.

több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 735 — Keep pounding
Manhertz IR, Ron elmondása szerint Armah nagyobb szerepet fog kapni. Ebből rosszul nem jöhetünk ki.
Az a halálom, amikor I formationben Dickson a FB, felkészülhetünk a mínusz 2 yardra, olyan ügyesen blokkol, mint én.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 822
Én egyelőre nem foglalkozom a következő szezonnal, szerencsések vagyunk, hogy még láthatjuk a fiúkat a PO-ban, ráérünk ezen akkor lamentálni, ha már vége az idénynek részünkről is. Mondjuk ha úgy játszunk, mint a legutóbbi két meccsen, akkor sok öröm nem lesz benne....

Igazából tény, hogy elég ótvar matchup ez nekünk, de sztem rajtunk fog múlni, mit sikerül alkotni. Az nyilvánvaló, hogy az elkapóink sok sót nem fognak megenni Lattimore és társai ellen, szóval futni kéne sokat és jól. Erre azért lehet esély, nem a Saints D a liga legjobbja a futás ellen. Persze a nem létező passzjáték miatt nyilván ők is arra készülnek, hogy a futást megállítsák. Sok QB draw, option játékok, bootlegek, rövid passzok Olsen és CMC felé a LB-ek zónáiba, ott a leginkább sebezhető a védelmük. Ezek után egy-egy mélyebb passz talán Clay felé, illetve jump ballok FunFun irányába. Hosszú drive-okat vezetve, a vörös zónában hatékonyan játszva lehet bármiféle esély. Az se zavar, ha Cam fut 15-ször, 20-szor, ha ez kell a sikerhez akkor nyomjuk. Nyilván nem szabad elbaszott tossokat nyomatni Stewnak, aki lassú, mint a tököm, és kretén büntiket beszedni, amivel 3. és hosszú irányába tereljük magunkat. És örülnék, ha látnánk egy kis no huddlet, sokkal több esélyünk lenne, ha pörögne az O, Newton is jobban elkapja a ritmust, és a védelemnek is nehezebb lereagálni, mi a fene jöhet.

A védelemnek a futást fogni kell keményen (a Falcons ellen ezzel nem volt gond), ne basszunk egy futásonként 5 szerelést Kamarán és lehetőleg tudjunk négy emberrel nyomást gyakorolni. Mert az tök jó, hogy Wilks blitzel orrba szájba, csak az átlag feletti QB-k dobálják is blitz mögé a labdát. És hát Brees mintha átlag feletti lenne.... Illetve ne legyünk fenn indokolatlanul sokat base felállásban, a tököm eldurran, amikor a LB-ek kergetik a WR-eket, nincs is jobb matchup ennél. És a lényeg, nem baj, ha tudnak haladni, csak ne engedjünk nagy játékokat és a redzone-ban basszunk oda keményen, továbbá nyilvánvalóan kelleni fognak a turnoverek úgy nehéz lenne nyerni, ha nem nyerjük meg a turnover csatát.

Szóval nem lesz egyszerű, nem nekünk áll a zászló, de hátha nyomunk egy upsetet.
gabokocka
Érdekes meccs lesz az biztos...
A Red zone helyzeteken fog múlni!

Szerkesztette: Fattyu

több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 735 — Keep pounding
Sztem nem megy el Wilks. Hívja a Lions, ahol 99%, hogy Patricia lesz a HC, a Giants, ahol régi motorost keresnek, meg a Bears, ahol Trubisky mellé keresnek offensive minded HC-t. Szóval bár sok helyre hìvják interjúzni, meglepne, ha valahol tényleg őt választanák.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 551
Ha Wilks megy Holcombot vagy Washingtont látnátok a helyén szívesebben?
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Kiváncsi vagyok hogy alakul makd a stáb. Új GM biztos lesz ha elkelt a csapat , aztán meglátjuk kit visznek el tőlünk DC OC tőlem mehet bár lehetne szarabb is náluk sokkal. ST viszont idén nagyon szép munkát végzett főleg ahhoz amihez szoktunk, ezt nem csak az 1-1 vissza hordott TD mondatja velem Palardy és Gano is jó döntés volt stabil jó teljesitményt hoztak.

Nem mondom hogy innen minden meccs ajándék de ha túl jutunk a Saintsen elégedettek lehetünk.
Turóczi Szabolcs
Ez a csapateladás dolog simán elhúzódhat, úgyhogy jelenleg arra tippelnék, hogy Hurneymagickel megyünk neki a következő szezonnak... Wilks annyi helyre megy interjúzni, hogy valahova valószínűleg elviszik HC-nak, de a védelem miatt annyira nem izgulok, Ron biztosan megoldja az utánpótlást. Shula a tökéletes bűnbak, és bár védeni szoktam, mert irracionálisan sok fikát kap, de ha tudnánk upgrade-elni, az nem ártana. Csak mivel minden bizonnyal Rivera kéri ezt a lassú O-t (ami ideális esetben a RZ-ban hatékony), így egy esetleges utódnak se lenne könnyű dolga, pláne ezzel a skill pozíciós állománnyal. Márpedig ezeket a dolgokat gyorsan el kell dönteni, mert nyilván a teljes offseason stratégiát meghatározza, hogy milyen rendszerhez kéne játékosokat hozni. Gyanítom, Rivera helye atombiztos, úgyhogy nem lesz szemléletváltás.

Eddig én is amellett voltam, hogy nem is kell, de ez az idei szezon azért elgondolkodtatott, tök jó a 11W, tényleg várakozáson felüli, de nem kényeskedésből finnyáskodtunk annyit, a játékunk sokkal inkább egy 7-8 győzelmes csapatét idézte a szezon nagy részében. Nem vagyok különösebben optimista a közeljövőt illetően (aztán hátha kifogunk egy jó tulajt, mint a Jax), persze egy vasárnapi W gyógyír lenne a sebekre 😊

Perception is reality.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 735 — Keep pounding
Én egyelőre nem foglalkozom a következő szezonnal, szerencsések vagyunk, hogy még láthatjuk a fiúkat a PO-ban, ráérünk ezen akkor lamentálni, ha már vége az idénynek részünkről is. Mondjuk ha úgy játszunk, mint a legutóbbi két meccsen, akkor sok öröm nem lesz benne....

Igazából tény, hogy elég ótvar matchup ez nekünk, de sztem rajtunk fog múlni, mit sikerül alkotni. Az nyilvánvaló, hogy az elkapóink sok sót nem fognak megenni Lattimore és társai ellen, szóval futni kéne sokat és jól. Erre azért lehet esély, nem a Saints D a liga legjobbja a futás ellen. Persze a nem létező passzjáték miatt nyilván ők is arra készülnek, hogy a futást megállítsák. Sok QB draw, option játékok, bootlegek, rövid passzok Olsen és CMC felé a LB-ek zónáiba, ott a leginkább sebezhető a védelmük. Ezek után egy-egy mélyebb passz talán Clay felé, illetve jump ballok FunFun irányába. Hosszú drive-okat vezetve, a vörös zónában hatékonyan játszva lehet bármiféle esély. Az se zavar, ha Cam fut 15-ször, 20-szor, ha ez kell a sikerhez akkor nyomjuk. Nyilván nem szabad elbaszott tossokat nyomatni Stewnak, aki lassú, mint a tököm, és kretén büntiket beszedni, amivel 3. és hosszú irányába tereljük magunkat. És örülnék, ha látnánk egy kis no huddlet, sokkal több esélyünk lenne, ha pörögne az O, Newton is jobban elkapja a ritmust, és a védelemnek is nehezebb lereagálni, mi a fene jöhet.

A védelemnek a futást fogni kell keményen (a Falcons ellen ezzel nem volt gond), ne basszunk egy futásonként 5 szerelést Kamarán és lehetőleg tudjunk négy emberrel nyomást gyakorolni. Mert az tök jó, hogy Wilks blitzel orrba szájba, csak az átlag feletti QB-k dobálják is blitz mögé a labdát. És hát Brees mintha átlag feletti lenne.... Illetve ne legyünk fenn indokolatlanul sokat base felállásban, a tököm eldurran, amikor a LB-ek kergetik a WR-eket, nincs is jobb matchup ennél. És a lényeg, nem baj, ha tudnak haladni, csak ne engedjünk nagy játékokat és a redzone-ban basszunk oda keményen, továbbá nyilvánvalóan kelleni fognak a turnoverek úgy nehéz lenne nyerni, ha nem nyerjük meg a turnover csatát.

Szóval nem lesz egyszerű, nem nekünk áll a zászló, de hátha nyomunk egy upsetet.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 551
Kiváncsi vagyok hogy alakul makd a stáb. Új GM biztos lesz ha elkelt a csapat , aztán meglátjuk kit visznek el tőlünk DC OC tőlem mehet bár lehetne szarabb is náluk sokkal. ST viszont idén nagyon szép munkát végzett főleg ahhoz amihez szoktunk, ezt nem csak az 1-1 vissza hordott TD mondatja velem Palardy és Gano is jó döntés volt stabil jó teljesitményt hoztak.

Nem mondom hogy innen minden meccs ajándék de ha túl jutunk a Saintsen elégedettek lehetünk.
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Biztos, hogy nem csak a Rooney rule miatt ilyen népszerű HC jelölt? 😊
Nem mondanám, hogy olyan felejthetetlen munkát végzett volna DC-ként, persze attól még lehet belőle kiváló HC.

Perception is reality.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
 twitter.com/RapSheet/status/947841836521017344


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 735 — Keep pounding
Utsó wildcard meccs lett a mienk. Egyébként wildcard meccset még nem vesztettünk soha, gyűlnek a pozitív előjelek, egy már van 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 735 — Keep pounding
Amennyit láttam belőle ma nem voltunk ügyesek...

Mehetünk NO-ba, igen komoly turnaround kell a támadóoldalon, hogy normális meccs legyen.

De amúgy ez a keret jelen állapotában ennyit tud, a 11 győzelem ebben az NFC-ben korrekt eredmény, az előrelépéshez playmakerek kellenek a secondarybe, illetve leginkább a támadóoldalra.

De ez még odébb van, egy hét múlva bízhatunk a csodában.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Bosszantó vereség Cam az idei egyik legrosszabb játékát hozta, Atlantában gyakran betlizik. Turner nagyon kell vissza, Silatolu borzalmas. CAP és Byrd se élt a lehetőséggel, főleg előbbi játszotta el minden esélyét egy érdemi szerepre, Byrdnek legalább volt egy-két jó playe is.

Azt lehetett tudni, hogy a Rams feladja a mai meccset, úgyhogy jó esély volt rá, hogy hozzájuk megyünk, de persze az utolsó pillanatban a Saints is kikapott, úgyhogy mehetünk a dome-ba, a legrosszabb matchup számunkra, nehéz hinni a győzelemben, mert kb az az egyetlen érv mellettünk, hogy nehéz egy csapatot háromszor is megverni ugyanabban a szezonban...

Szerkesztette: Jakehomer

Perception is reality.
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Stew és Coleman out, utóbbinak különösen örülök, Byrd hátha kiszorítja a kezdőből.

Perception is reality.