Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Ez rosszabb volt, mint a Jets, hogy ezt meg tudtuk nyerni az a világ nyolcadik csodája....
gabokocka
Á, az sokkal rosszabb volt, itt a D ugyan sok nagy playt engedett, de TD-t csak egyet, ott meg mákunk volt, hogy nem lett még plusz kettő. Nem volt ez annyira rossz meccs, persze lehetett volna kevesebb hibával is játszani, de a passzjátékunk eleve nem különösebben veszélyes, Byrd kiesése tovább rontott a helyzeten (a peches pick nagy momentum changer volt), a fő gond nálunk is a RZ-ban volt, az első két esélyből egyet be kellett volna vinni, és akkor valszeg nem ilyen szoros alapból az egész, mert a DL eléggé dominált.

A lényeg, hogy amikor kellett, fellépett a csapat és beküzdöttük a TD-t.

Perception is reality.
több mint 6 éve
Atik15 Carolina Panthers LSU Tigers 195
Hát igen, de valahogy azért sikerült.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 725 — Keep pounding
Ez rosszabb volt, mint a Jets, hogy ezt meg tudtuk nyerni az a világ nyolcadik csodája....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 725 — Keep pounding
W-t és playoffot a fa alá 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
b /\ L i N T Carolina Panthers 197
Boldog karacsonyt a parducoknak ! 😊 a fa ala marcsak egy szep nagy W kell 😊
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 539
Colin remélem elveszi Mayo Snapjeit. Hálátlan dolog manapság LB nek lenni. Vagy Elite vagy lecserelnek egy DB re.

Nekem tetszik a 3 Safety-s felállás. Semmi létjogosultsága nincs már 3 LB a pályán nálunk meg főleg nincs ahol a fal és MLB is korrektül helyt áll futásnál
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 725 — Keep pounding
Shaq két edzést lenyomott, úgy tűnik rendben lesz, így sztem Luke-kak ketten lesznek full-time linebackerek. Colin és Munnerlyn szerepére kíváncsi leszek.

A fél Bucs lehalt hétfőn, ennek ellenére jól tartották magukat a Falcons ellen. Remélem nem fogunk balfaszkodni, az elején el kéne menni és egy nyugodt meccsel bebiztosítani a playoff szereplést.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 725 — Keep pounding
Ja, egy nap alatt megdupláztuk a probowlereinket 😊

Kalilék tesója fogja énekelni a himnuszt, valamivel csinosabb, mint Ryanék 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
b /\ L i N T Carolina Panthers 197
Gano ugrana be Zuerlein helyére a Pro Bowlon? Egyébként tényleg jól teljesít idén, főleg a tavalyihoz képest...
több mint 6 éve
b /\ L i N T Carolina Panthers 197
Shaq játszani fog, kérdés milyen állapotban lesz.

Ron pólója a sajtótájékoztatón? 😀
gabokocka
Hatalmas forma 😀 És az a kis ravaszdi mosoly a sajtótájékoztató elején 😀
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 725 — Keep pounding
Shaq játszani fog, kérdés milyen állapotban lesz.

Ron pólója a sajtótájékoztatón? 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Ha nem lesz Shaq es Td, akkor hogy lesz a line up Tampa ellen?
b /\ L i N T
Luke, Mayo, Colin - caucasian invasion 😊

Perception is reality.
több mint 6 éve
b /\ L i N T Carolina Panthers 197
Ha nem lesz Shaq es Td, akkor hogy lesz a line up Tampa ellen?
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 725 — Keep pounding
Davis egy meccs lett végül, Luke pedig a csapat egyetlen probowlere. Reméljük ő se lesz ott 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 725 — Keep pounding
Amúgy a meccsre visszatérve, jó látni, hogy végre nem tart fél napig felállni az O-nak, van idő átnézni védelmet, áthívni a playt, működik is a támadósor elég jól. Nyilván a Packers D-nél jobbakkal is fogunk találkozni, de látszik a fejlődés, Kalil, Olsen és Byrd visszatérésével azért az állomány is jobban néz ki. A D-ben pedig úgy tűnik megtaláltuk mindenki helyét, Worley is végignyomta a meccset, Mayo pályára se került, Colin pedig nem tudott hibázni 😀 Remélem Shaq felépül, Captainre pedig jó hatással lesz a padoztatás és egy jó szériával a hátunk mögött megyünk be a PO-ba.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 725 — Keep pounding
Én egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy csökkentik TD eltiltását, indult egy kisebb hadjárat ellene, simán lehet, hogy rajta statuálnak példát. Nyilván teljesen aránytalan ahhoz képest, hogy JuJu egy meccs, Gronk egy meccs, most arról nem is beszélek, hogy azok mennyit kaptak, akik Cam fejére vadásztak, de nem a következetességéről ismert a liga.
Jakehomer
Igazából a két meccsel se dől össze a világ, a Tampát megverve meg van a PO, a Falcons meccs meg jó eséllyel csak arról dönt, melyik csapat lesz ötödik és melyik hatodik kiemelt.

Ellenben tökéletes muníció lenne a Panthers a liga elleni PO hadjárathoz, szeretem ha felbasszák a csapat igazságérzetét, abból jól szoktunk kijönni 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Én egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy csökkentik TD eltiltását, indult egy kisebb hadjárat ellene, simán lehet, hogy rajta statuálnak példát. Nyilván teljesen aránytalan ahhoz képest, hogy JuJu egy meccs, Gronk egy meccs, most arról nem is beszélek, hogy azok mennyit kaptak, akik Cam fejére vadásztak, de nem a következetességéről ismert a liga.

Perception is reality.
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Mellesleg tökéletes lezárása lenne a franchise első korszakának egy Pats elleni SB győzelem 😊
gabokocka
Egy nigger irányítóval. (Bocsi, magas labda volt)
Amadeus
Off:
Máskor osztod az észt politikai, vallási, társadalmi kérdésekben, most meg ilyen kifejezést használsz. Gratulálok!
Zolika
OFF: Irónia volt szerintem, mivel a tulaj nem csak szexuális, hanem rasszista sztorikba is keveredett, ha jól sejtem. 😊

több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 248 — a new hope (again)
Ha úgy játszik a Bucs, mint ma, akkor nem lesz egyszerű dolgunk, rendesen röfögött a Falcons. Ettől függetlenül ha cigánygyerekek potyognak az égből, akkor is nyerni kell és akkor utána jöhet fasza meccs Atlantában.
gabokocka
Winston rendszerint valamelyik közös meccsünkön hozza a szezon legjobb játékát mióta a ligában van, szóval én azért nem tojnám össze magamat a tampától a helyetekben. Meg amúgy is ez egy sima meccs lett volna ha sark nem kezdi el fullban tolni a kretént a második félidőben.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 863
Mellesleg tökéletes lezárása lenne a franchise első korszakának egy Pats elleni SB győzelem 😊
gabokocka
Egy nigger irányítóval. (Bocsi, magas labda volt)
Amadeus
Off:
Máskor osztod az észt politikai, vallási, társadalmi kérdésekben, most meg ilyen kifejezést használsz. Gratulálok!

több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 539
 index.hu/sport/amerikaifutball/2017/12/18/nfl_carolina_panthers_jerry_richardson_zaklatasi_ugy/
Gorro
Pont olyannak tűnik mint gondoltam egy gazdag öreg bácsi poénkodik kicsit disznó módon, de persze senki nem mer szólni neki hogy tumács,biztos még nevetnek is rajta, aztán elszalad vele a ló. A második felét meg hozzá költik akik nem kaptak pénzt hogy kusoljanak.
Baukó Évát idézve " engem sajnos nem zaklatott senki" ugyhogy kitalálok valamit hogy megkapjam én is a pénzem.

Biztos volt valami ami átlépett egy határt de nem hiszem hogy melleket fogdosott meg azért ment be az irodába hogy seggeket nézegesen. Olyan nőt vesz magának és azt csinál vele amit akar, logikátlan hogy pont azokkal szorakozzon akik neki dolgoznak és azon poénkodik hogy nagy a segguk.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 725 — Keep pounding
Ha úgy játszik a Bucs, mint ma, akkor nem lesz egyszerű dolgunk, rendesen röfögött a Falcons. Ettől függetlenül ha cigánygyerekek potyognak az égből, akkor is nyerni kell és akkor utána jöhet fasza meccs Atlantában.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
 index.hu/sport/amerikaifutball/2017/12/18/nfl_carolina_panthers_jerry_richardson_zaklatasi_ugy/

#KeepPounding
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 956
Mellesleg tökéletes lezárása lenne a franchise első korszakának egy Pats elleni SB győzelem 😊
gabokocka
Egy nigger irányítóval. (Bocsi, magas labda volt)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 539
Luke viszont sokat kolbászol a pályán már előző meccsen se volt meggyőző.
steelwolf
Már több mérkőzés óta kifejezettem őt figyelem, sajnos elég sokat kolbászol, mármint magához képest persze. Nem jól olvas, könnyen kiveszik a játékból...
Gorro
Nyilván külön készülnek arra hogy őt lekössék valami felesleges dologgal. A feladat köré is megnőtt most Shaq, Cap nélkül. Elég sok playt lehetett látni Vikes Packers ellen is ami külön arra van hogy Lukeot hintáztasák. TD vissza esése is ki hat rá, de szerintem végül Luke lesz az okosabb.