Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 6 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
 twitter.com/KelseyRiggsWCNC/status/887383757388492800

#KeepPounding
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Jó hír srácok! DeAngelo Williams immár hajlandó visszatérni a Panthershöz! (Mázlisták...) 😛

 twitter.com/DeAngeloRB/status/886999001345740800

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 794 — Keep pounding
Csak egy számonra elfogadható magyarázatot tudok elfogadni erre a háttérinfók ismerete nélkül.
gabokocka
 www.carolinahuddle.com/boards/topic/139560-steve-smith-coming-back/
Nem tudom van-e valóságtartalma, de én erre gondoltam.

szerk.: közben kijött, hogy kamu

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 794 — Keep pounding
Kicsit olyan érzésem van, hogy Gman kirángatta caphellből a csapatot, majd mondták neki, köszi mehetsz. Nyilván a veteránokkal való dolgokat több esetben igen szarul kezelte, volt aki lenyelte (Gross), volt aki nem olyan természet és igencsak megorrolt (Smitty, DeWill). Kíváncsi vagyok megtudjuk-e valaha, mi volt az igazi ok, vagy csak találgatni fogunk. Hurney mellé kéne egy pénztáros, aki fogja a kezét, mert tehetség kutatásban nem marad el sztem Gmantől, egyedül az anyagiak kezelésével és az irreális szerződések megkötésével adódott problémája. Már persze ha ő jön vissza mint interim GM.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
 twitter.com/Panthers2020/status/887104582769405952

#KeepPounding
több mint 6 éve
nemtomi Carolina Panthers 126
TD sírásával csordulhatott túl a pohár.
Az mondjuk kérdéses, hogy kapott-e egyáltalán ajánlatot, vagy az új szerződés hossza és/vagy a kínált pénz verte ki a biztosítékot. Az asszony már egy hónapja törlésre ítéltetett tweeteket tolt. Szóval DG nem siette el. Évi 8 millió $-t mondjuk én se hosszabbítanék vele, (félre értés ne essék, maradnia kell, szobrot kap, meg minden) de itt DG csak akkor hibázott szerintem, ha egyáltalán nem akarta itt tartani, mert TD vélhetően nem akart bankot robbantani.

Greg Olsen 2015-ös esete meg DG legjobb igazolása volt, nem lejáróként egy kiemelkedő szezonra hosszabbított vele,
- KB sérülése miatt is - jött 2 újabb kiemelkedő szezon, most panaszkodik is Olsen, miközben még 2 éve van hátra a szerződéséből. Ezt számon kérni DG-en, abszurd.

Szóval ha Olsen és TD "sajtó hadjárata" volt a kiváltó, akkor ez korántsem egyértelmű ok DG kirúgására, max. nem volt kompatibilis a tulaj által meghatározott iránnyal (hagyaték vs. győzelem mindenáron). S akkor tényleg mennie kell, de akkor minek igazolta le 4 éve. Vagy miért nem küldte el januárban?

Eddig csupán az elnök, a gm, az assistant gm és a dc távozott.
Azért remélem, nem Marty Hurney érkezik.

4 év, 3 divízió győzelem. Impresszív.
Gettlemagic, köszönjük.

Illetve mit üzen ez a döntés az edzői stábnak?
több mint 6 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
Hát ebben is van igazság
 www.charlotteobserver.com/sports/spt-columns-blogs/scott-fowler/article161835378.html

#KeepPounding
több mint 6 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
Én Olsen és/vagy TD körüli ügyet gondolom utolsó cseppnek. Pont most és ilyen hirtelen ezt sejteti.

Szerkesztette: Gorro

#KeepPounding
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 556 — Így remélem megfelelek nektek.....
Leigazoljátok Dorseyt, rosszabbul nem jártok sztem.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Az komoly. Lehet tényleg ebből lett elege hogy gondolkodás nélkül elküld jó játékosokat akikbe még van. Deangelo, Smithy, Norman. Lehet hogy TD is tervbe volt és itt lett elege. Már a Boston Ealy dolog is kicsit fura volt tekintve hogy olcsok és nincsenek teljesen homályba. Minden esetre az időzítés azt sejteti van valami konkrét dolog. Mert mondjuk Norman elvesztése vagy a szezon után értem is a dolgot mert tavaly botrány free agencyt-t tolt. Idén azért tolbert ginn brown remmers klein boston ealy ugrott. Kalil Adams Peppers jött ami szerintem minőségbe okés váltás kockázatos 2 37 éves játékos meg zsákbamacska. Azért fura mert teljesen azt éreztem hogy bíznak benne.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 794 — Keep pounding
Csak egy számonra elfogadható magyarázatot tudok elfogadni erre a háttérinfók ismerete nélkül.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 875 — No es importante
A KC után most ez, mi a fene?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Albert Breer‏ @AlbertBreer
The Panthers have fired GM Dave Gettleman.

WTF?
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 794 — Keep pounding
The Charlotte Observer's Joe Person reports Panthers GM Dave Gettleman's "first order of business" is getting an extension done with walk-year LB Thomas Davis.
Davis has said he hopes to get an extension done before training camp, and it sounds like the front office is on the same page. It is somewhat surprising considering Davis turned 34 in March and Gettleman has been willing to let veterans and even franchise cornerstones walk during his tenure, most notably Steve Smith. If the two sides get something done, it should be a short extension with little guaranteed money.

Na azért.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Nekem jobban fájna, ha Davis játszana máshol. Nyilván biznisz, de ő lifetime Panther, ő gyakorlatilag mindent megtestesít, amiről ez a franchise szól, rohadtul nem tudnám máshol elképzelni. Nagyon bízom benne, hogy sikerül olyan megoldást találni, ami neki is megfelel, és a csapatnak is. Persze ez rajta is múlik, ideálisan ő azért már nem kéne minden snapben a pályán legyen Luke és Shaq mellett, de ezt el is kell fogadja.
gabokocka
Vonuljon vissza 1-2 éven belül a Super Bowl győzelem után😊 neki is tetszeni fog és a csapatnak is meg nekem is
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 794 — Keep pounding
Nekem jobban fájna, ha Davis játszana máshol. Nyilván biznisz, de ő lifetime Panther, ő gyakorlatilag mindent megtestesít, amiről ez a franchise szól, rohadtul nem tudnám máshol elképzelni. Nagyon bízom benne, hogy sikerül olyan megoldást találni, ami neki is megfelel, és a csapatnak is. Persze ez rajta is múlik, ideálisan ő azért már nem kéne minden snapben a pályán legyen Luke és Shaq mellett, de ezt el is kell fogadja.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Olsen fizuemelést szeretne (nem indokolatlanul), TD pedig hosszabbítani (jövőre lejár a szerződése). Utóbbi érdekes lesz, hiszen Shaq már két éve ül mögötte, mint első körös, viszont TD olyan ember, akit nagyon nem szeretnék más csapat mezében látni. Remélem találunk megoldást.
gabokocka
Shaq trade? 😀
empty taxi
Ja bebaszna inkább Davist tudom elképzelni
Turóczi Szabolcs
emotikon...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Olsen fizuemelést szeretne (nem indokolatlanul), TD pedig hosszabbítani (jövőre lejár a szerződése). Utóbbi érdekes lesz, hiszen Shaq már két éve ül mögötte, mint első körös, viszont TD olyan ember, akit nagyon nem szeretnék más csapat mezében látni. Remélem találunk megoldást.
gabokocka
Shaq trade? 😀
empty taxi
Ja bebaszna inkább Davist tudom elképzelni
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Olsen fizuemelést szeretne (nem indokolatlanul), TD pedig hosszabbítani (jövőre lejár a szerződése). Utóbbi érdekes lesz, hiszen Shaq már két éve ül mögötte, mint első körös, viszont TD olyan ember, akit nagyon nem szeretnék más csapat mezében látni. Remélem találunk megoldást.
gabokocka
Shaq trade? 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 794 — Keep pounding
Olsen fizuemelést szeretne (nem indokolatlanul), TD pedig hosszabbítani (jövőre lejár a szerződése). Utóbbi érdekes lesz, hiszen Shaq már két éve ül mögötte, mint első körös, viszont TD olyan ember, akit nagyon nem szeretnék más csapat mezében látni. Remélem találunk megoldást.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
Rich Eisen Show ✔ @RichEisenShow
"It's really not on my radar today. If it comes about, I'll think about it." -@89SteveSmith on signing 1-day contract with #Panthers

Szerkesztette: Gorro

#KeepPounding
több mint 6 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
 twitter.com/AB84/status/877989805971218432

Szerkesztette: Gorro

#KeepPounding
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Oher az elobb pakolt fel instara egy kepet, tiz doboz kulonfele gyogyszert szed az agyara. Mar torolte. Szerintem hamarosan repul, nem nezek mar ki hosszu karriert neki a tovabbiakban, nincs rendben.

több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 794 — Keep pounding
Na cserélni, azt biztos nem fogunk, kis lóvéért se igazolnánk sztem, nem hogy ilyen horribilis összegért. Sztem Gman most úgy van, bizonyítsanak a korai draftpickek, azért a Benji, FunFun, Samuel hármasba két második és egy első kör van áldozva, szóval ideje villantaniuk (nyilván Samuel csak most fog tudni, de a másik kettőnek azért össze kell kapnia magát).

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Igazából egyik se jön 😊
gabokocka
Ha tradeltek sima ügy. 😀
Más tészta, hogy nemtom melyik csapat vállalja át a 7.25M és 7.5M-es fizuját majd. 😊