Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Webb kirúgása nem olyan meglepő, ST miatt volt csak csapatban, oda jöttek most emberek, akik talán máshol is használhatók (pl Armah). A gond az, hogy DA egy ideje erős lejtmenetben van, és az előszezonban se mutatott semmit, ami alapján bizakodhatnánk akár a legszarabb csapatok ellen is, ha Cam nem tud játszani. De nem volt opciónk backup qb posztra, úgyhogy maradt ő.

Az, hogy Fozzy és CAP is rosteren maradt, nehezen érthető, de hát Hurney. Az egyik helyett Crume-ot kellett volna megtartani... A WR for CB csere viszont tetszett, bár valszeg Clay volt a legjobb returnerünk (PR mindenképp), de a corner poszt fontosabb.

Ward után nem sírok, sose volt ő igazán jó safety, csak egy lelkes hentes, más kérdés, hogy valszeg így is upgrade lett volna Adams fölött.

Ja és igen, a Lee cut értelmezhetetlen, még csak pénzt se spórolunk, az meg, attól tartok, wishful thinking, hogy valamelyik kickerért kapunk valamit. Ganót ki kellett volna baszni.

Szerkesztette: Jakehomer

Perception is reality.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Kevon Seymour CB jött Clayért cserébe. Kár, hogy Wardot buktuk, nagyon kellett volna... Pláne, hogy Tampába ment.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
Ward a Tampáé

#KeepPounding
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
- Ez Lee cut Palardy megtartás igen meglepő....
- Ellenben Armah megcsinálta, annak örülök.
- Ha Ganóért kapnánk bármit és Butker mellett döntetnénk, megbocsátanám a punter választást.
- Clayt közben elcseréltük Buffalóba, így maradt öt WR.
- 3 safety van a keretben, ebből az egyik Colin Jones, hát oda tuti jön valaki (Wardot kivágta a Broncos, meg is kerestük állítólag).

QB: Cam, DA
RB: Stew, CMC, Fozzy, CAP
FB: Armah
WR: Benji, Funfun, Shepard, Samuel, Byrd, Clay (ő elvileg már elcserélve Buffalóba)
TE: Olsen, Dickson, Manhertz
OL: Kalilx2, Williams, Turner, Norwell, Moton, Silatolu, Larsen, Van Roten
DE: Addison, Pep, CJ, Horton, Hall
DT: Star, KK, Butler, Love
LB: Luke, TD, Shaq, Cash, Norris, Mayo, Jacobs
CB: Bradberry, Worley, Captain, Elder, Luke
S: Adams, Coleman, Jones
K: Butker, Gano
P: Palardy
LS: Jansen

Itt tartunk most S és CB sztem még jön.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
Webb-et kivágták 😯

#KeepPounding
több mint 6 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
 twitter.com/SteveReedAP/status/904048856647819265
 car.247sports.com/Bolt/Report-Panthers-showing-interest-in-TJ-Ward-106810937

Szerkesztette: Gorro

#KeepPounding
több mint 6 éve
nemtomi Carolina Panthers 126
Remélem annyi értelme volt a ma hajnali meccsnek, hogy Ganót elküldjük.
gabokocka
Ennél nagyobb értéket tulajdonítunk neki. 😊

Lee kivágását sajnálom (parádés volt a sérülése előtt, illetve a személyes háttere is végtelenül szimpatikus), a többi szóra se érdemes. Hacsak 15 yards penalty #21 nem ér meg egy, nem.

A további igazolások és esetleges cserék miatt még ez a 8 nap is érdekes lehet.
Colin Jones a csere S. Ez mindent elmond a keret véglegességéről.
De ha így épül egy győztes franchise ...
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Remélem annyi értelme volt a ma hajnali meccsnek, hogy Ganót elküldjük.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
Greg Olsen kap 2 millát extrába
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Ealyt kivágta a pecc, asszem ez egy jó csere volt 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Én pont ugyanúgy nem látok bele Ron fejébe, mint Te. Mellesleg simán lehet, hogy csak épp másfelé néz a QB. Ráadásul a preseason meccseken kb 3x annyi WR játszik, mint egy rendes meccsen, ergo harmadannyi snap jut. Sztem az 5. WR posztért van harcban, magyarul az uccsó meccsen villoghat.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Byrd miért van ennyire mellőzve?
Az első pre meccs sztárja volt azóta kb passz se megy felé ha (nagy HA) éppn játszik.

több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
A támadófal most állt össze először, Kalil, Norwell, Kalil, Turner, Williams formációban, igen tetszetősen működött, a futásokat is faszán segítették az első drive-ban, Camnek sem okozott gondot passzolni abban a két játékban. Az első számú helyettesek sem rosszak, Moton elég hamar jött, Kalil sem volt fent többet sztem, mint Newton, Amini is biztató, szóval ha nem üt be az injury bug, idén kafa lehet ez az egység. Benji megbízható egyelőre, ami a környékére jön, behúzza, azzal a testtel pedig nem egyszerű levinni. Samuelből sokat nem láttunk, leginkább rövid játékoknál használtuk. FunFun sztem kevés lesz, nem úgy tűnik, hogy szintet tud lépni. Részfeladatokra jó lesz, de stabil no2 nem lesz belőle. Olsen az Olsen, a futók is remekül kiegészítik egymást (mellesleg én Fozzy helyett simán CAP-et tartanám meg, előbbi CMC draftolásával sztem full feleslegessé vált).

A védelemben a front7 nagyon jó lesz, Addison villant, mellette Pep és CJ rotálhat, belül Star és KK gyilkos. A LB-sorra kíváncsi leszek, hogyan oszlik meg majd a snapek száma Shaq és TD között. Amúgy nyilván elit egység. Worleynek tegnap nem volt nagy napja, de ő még mindig fejlődőképes, nem aggódom, Bradberry és Captain pedig több, mint jók. Safety kell, mert a kezdők is inkább stopgap játékosok, a depth meg konkrétan nulla.

A speciális egység a szokásos gyalázat, a tegnapi alapján Gano marad, Lee persze stud, de ha a többiek gyökérkednek sokat nem érünk vele. Állandó büntetések, benézett fake játék (mondjuk az mekkora facepalm, hogy annyira fos a Jags offense, hogy a preseasonben az első negyedben fake punt kell a saját térfélen, hogy egy nyomorult első kísérletet összehozz....) dadogó labda a visszahordásnál, fog még emiatt fájni a fejünk.

A jövő héten a kezdők közül senkit nem szeretnék a pályán látni, küzdjenek a vakok az utolsó helyekért.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Cam csinált egy TD driveot, majd leült. A védelem is jó, egy benézett fake puntból szoptunk egy TD-t (mondjuk utána sikerült egy 3rd&longot facemask büntivel megoldani...) különben a védelem is pofás.

Mondjuk ez a Jaguars megint bottom5 csapat lesz, szóval ebből se vonnék le sok következtetést.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Elvileg Cam és Samuel is játszik holnap.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Cam tegnap elég sokat hajigált, meglátjuk játszik-e csütörtökön. Én nem erőltetném, pihenjen csak a válla.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Nem tudom, én a fal kinézetének jobban örülök, mint amennyire aggaszt, hogy a Cam nélküli O egy negyed alatt eladott két labdát a saját redzoneban. Puff neki, van ilyen. A front is jól tartotta magát amíg lehetett Luke nélkül. TD aggaszt kicsit, kezdem azt érezni, hogy az idő rajta sem múlik el nyomtalanul. Ellenben Pep még mindig tényezőnek tűnik. CMC ha ezt hozza a végén még mezt is rendelek. Ja és Butker továbbra sem ront, remélem Gano kotródik.

Szóval persze csúnyán nézett ki az eleje, de ebből messzemenő következtetést nem vonnék le.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Semmit nem jelent, de ez nagyon gyenge eresztés volt. Az egyetlen pozitívum, hogy az OL eddig egész jónak tűnik

Perception is reality.
több mint 6 éve
Béczkó 1 264
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/nebxe608dfrbewrertor
Thomas Davis signs contract extension with Panthers
Thomas Davis will be under contract with the Carolina Panthers for at least another year. The veteran linebacker has signed a one-year extension with the team, the Panthers announced Tuesday.
több mint 6 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
Készülnek a fiúka szezonra, OMG 😀
 twitter.com/ryankalil/status/896564369764560896

Szerkesztette: Gorro

#KeepPounding
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Sziasztok
Végig néztem az egész meccset, ha nem haragszotok meg a 3-4. Vonalra annyira nem térek ki.
QB: Anderson semmi extrát nem vállalt csinálta a dolgát amit évek óta egyik legmegbízhatóbb backup.
Webb: ő már más téma igazi vezérként mozog, de a kvalitásai nem nőttek fel az igyekezetéhez, felnéznek rá követik, főleg a ST srácok, remek 3. számú irányító.

Center: Larsen volt lényegébe pályán, Gradkowsky,Kalil. Apró sérülés úgyhogy hagyták őket. Nem mutatott ordas nagy hibákat nem adta fel rosszul snapet.

OG: Norwell Turner kezdett , kiosztottak pár nagy blokkot, szépen fogták Wattékat. Nyugodtak lehetünk velük. Moton, Scott volt a 2. Sor Moton ugynézki Guardként kezdi zavarba volt többször megverték futásnál passznál egyaránt sokat fog fejlődni elit guard duonk van szóval nem tud beleszólni , Scott is előtte van egyenlőre.

OT: Kalil , Williams kezdett. Gyengék voltak Turner többször segítette ki Williamst. Kalil pedig a futásokra nem ért oda, hiányzott sokszor az ő blokkja. Silatolu játszott Kalil helyén a 2. Sorral ugyan azt a játékot hozta csak több hibával. Amúgy nagy égést nem mutattak srácok.

TE: Olsent hagyjuk zseniális. Manhetz jól játszott blokkban elkapásban itt lehet verseny Dicksonnal, de 3. Mindenképp.

HB: CMC nem erőltették 1-2 elszakadást mutatott. Stewnak volt 2 snapje. Fozzy remek 3. Számú . CAP , Jalem Simons volt még szerintem nem érik meg az 53 at. Fullbackek Young hát finoman szólva szar, csak elhibázott blokkja volt. Armahot nem is láttam a pályán, lehet ott volt.

WR: Fun,Shepard láthatatlan volt sok esélyt nem is kaptak. Viszont Benji Bryd mutatta magát Benji nagyon harcos volt reméljük nem tűnik el meccsekre megmarad ez. Bryd szerintem behuzta magát 4. Helyre, Samuelnek van mit behoznia. A többiek nem NFL szinten vannak. Bersin ezzel sérüléssel szopo ágra kerülhet. Fred Rosst meglátjuk.

DT: Short jó meccseit idézte kiváló megérdemelte a pént Star szerintem jó játékos kell oda, nem látványos amit csinál de mindig ott van remélem olcson hosszabbítunk vele, és teperni fog ezért. Butler megsérült ez nála kezd aggasztó lenni nem tudjuk mit tud ugy igazán nagy a bizonytalanság hogy ő vagy Star legyen később a favorit. Mass Crume ugrott be később szépem dolgoztak de 3. Számú játékosok ellen ők nem szólnak bele semmibe.

DE: Addison Webster Hall Moore Horton akiket említeni kell, Peppers CJ nem volt pályán. Webstert futásnál szét szivatták... Hall sokszor odaért tetszett a játéka Moorenak mutatni kell valamit Horton meg Hallal lesz mecsben a rotációs helyért Moore is bele szólhat talán.

Linebacker: a kezdő 3asunk legjobb a ligában. Utána azért gondolkozni kell. Mayo Norris Cash Biggers jöhet szóba. Mayoba olyan nagy upgrade nincsen már Coveragebe nagyon égett, Norrisnak vannak fizikai korlátai egyszerűen nemért oda a játékhoz. Cashben minden megvan ami kell de sok hibával játszik elnézi a playt de mindenhol ott volt jók az ösztönei nyers a játéka. Szerintem ő lehet a befutó később magas a plafonja coverage képességei legjobbak innen sebessége is megvan rutin kell neki. Biggers mutatott egy Sacket a 4. Csapat ellen , kovi meccsen meglátjuk

CB Badberry Worley jók lesznek Munnerly szintén ha egészségessek nincs nagy égés. Nézzük mi van utánnuk. Sanchez szörnyű kicsi gyenge és cserébe buta is lepattan elpattan nem ér oda megverik hagyjuk a gyereket. Luke Cole-t szénné égették futáshoz ugy lép fel mint egy bólya vakok mind2en. Teddy Williams nagyon igyekszik és ő mutatta egyedül azt hogy pályára lehet küldeni futásokra is többször odaért sokszor tapadt az emberére, sebessegből nehéz megverni jó játékot mutatott.

Safety: na itt sincs akkora szar vagy nem ott ahol gondoltuk. Coleman Adams nem fog minket cserben hagyni. Colin Jones vakon játszott volt pár jó is azért , leseggeltették párszor szög választásai is szarok benne ennyi van. A kellemes meglepetés Southward sokat volt pályán főleg SS ben. Magas Gyors srác mindig ott volt van benne potenciál nyers játékos de tud fejlődni csere szintet tud hozni és van benne nagyjáték jó rugói vannak kel. Egy ilyen játékos 2 törpe kezdővel meg Munnerlyvel a nickellbe. Szerintem most ez alapján ő a legjobb cserénk többiek gyenge játékot mutattak.

Összességében Offense nem mutatta megmagát csak Bryd azért nyertünk ő megragadta a lehetőséget. Védelembe kerestük a 2. Vonalas embereket. Kiváncsi leszek Teddy Southward Cash Hall 4esre mennyit fognak 2. Meccsen játszani és mit mutatnak.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Közben az "ex"-ek hozzák magukat Remmerst gyalázták rendesen, Ginn meg ismét a páncélmellényt vette fel....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na első PS meccsen túl vagyunk, nem volt rossz, kezdő D két 3&out, kezdő OL impozáns, nem rossz. Ha jól néztem csak Vernon Butler és Bersin szedett össze sérülést.
gabokocka
Byrd milyen volt? Statok alapján ígéretes.
Bazzani
Vágottat néztem, mondom milyen jó kis forma csak behúzom. Erre látom, hogy nálad... 😀

több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Na első PS meccsen túl vagyunk, nem volt rossz, kezdő D két 3&out, kezdő OL impozáns, nem rossz. Ha jól néztem csak Vernon Butler és Bersin szedett össze sérülést.
gabokocka
Nagyon tetszett a csapat 😊

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Sztem jó, de sztem korábban is jó volt, meglátjuk kap-e esélyt, Benji, Funfun, Samuel tuti előtte van, sztem Sheppard is, de Bersin sérülése és az ő jó játéka alapján az ötödik WR pozi meglehet neki.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.