Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Igazából egyik se jön 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Decker jobban érdekel
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Maclin?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
A csapat legújabb tackle-je:
 scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t31.0-8/18671821_10154359205031431_9204303567993341090_o.jpg?oh=50e5e8ab6866b7429203b6ebaf965cc0&oe=59BF1B6E

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Beane ment Buffalóba McDermott után, meglátjuk mire mennek, én szurkolok nekik, amúgy is szimpi csapat.
Mondjuk a második héten azért még ne hasítsanak 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Engem az zavar, hogy volt egy ilyen mély class safetyk (és TE-ek) terén, ignoráltuk ezerrel
gabokocka
Szerintem árnyaltabb a kép. McCaffreyt többre taksálták, mint Howardot. A 2/8 előtt kiment a Top3 TE és 5 S. A 2/4 és a 2/7 nem segített, de az is lehet, hogy Samuelt amúgy is többre tartottuk.

A 2/32 előtt pedig már 5TE és 9 S kelt el. 2/24 és 2/27 után eldőlt a kérdés.
A 6-ik TE 3/36-ra, a 10-ik S pedig 3/27-re lett kiválasztva, ebből is látszik, 2/32-re nem jöhetett sem TE, sem S, mert hatalmas reach lett volna.

Ezt követően jött a feltrade.
Az 5-ik körös választásig meg 16 S és 10TE ment ki. Ennyire meg nem lehetett mély a draft class.

Tehát S és TE posztra 1/8 és a 2/8 esetében draftolhattunk volna, később már nem jöhetett szóba.
nemtomi
Így van, az első és második kört lehetett volna másként csinálni (én pl a letrade-et preferáltam volna, ha már fel nem mentünk), utána már nemigen volt olyan S vagy TE, aki instant javítana a helyzeten (papírforma szerint).

Barnidge, remélem, jön, mindig bírtam, kár, hogy nem nálunk teljesedett ki a karrierje.

DB-kkel valszeg sokat fogunk kísérletezni, nem lepne meg, ha majd preseasonben a többi csapat cutjai között találnánk meg a backup safety(jei)nket.

Perception is reality.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Ott dőlt el a dolog, hogy McCaffrey nagyon kellett. Ha ő hozzá nem ragaszkodunk, elfogadunk egy trade ajánlatot, akkor a plusz pickekből kb mindenhova jutott volna ember. Igazából minden pick védhető, kellett oda játékos, ahova húztunk, baszott nagy reach sincsen köztük, a 6-7. körös FB/K pedig már nem oszt, nem szoroz, ha ott húzol valakit, azt nem kezdőnek/minőségi cserének húzod, vagy lesz belőle valami csoda, vagy nem. A draftunkat CMC fogja meghatározni, ha a segítségével viszontlátjuk a 2015-ös offense-t akkor királyság, ha nem akkor egy igen elbaszott pick volt és azt hiszen Shulának is megköszönjük a részvételt (minimum).

Egyébként Shulának most nem lesz pardon, ezzel az anyaggal virítani kell, hátha még Barnidge is jönne (vizitre hivatalos). Azért egy Stew, CMC, Benji, Olsen, Samuel felállással tolva a no huddle-t, DC legyen a talpán, aki megmondja milyen játék jön. És ez lesz számomra nagy kérdés, mennyire lesz elengedve az O, maradunk ennél a tötymörgő, órát ölő, védelmet pihentető játéknál, vagy hagy szóljon, rohanjunk át az ellenen. Ugye a védelemnek ez szarabb lenne, de ahogy olvasgatom jóval agresszívebb D hívás várható, ahhoz pedig passzolna egy ilyen O.

Ami még érdekes lehet, hogy Cam nem ezeknek a rövid passzoknak a mestere, mennyire fogunk tudni átállni játékhívás és végrehajtás terén. Mindenesetre izgalmas nyár elé nézünk, várom már az edzéseket is, ott azért ki fog derülni, hogy mit tervezünk, Benji mennyire dagadék, és egyéb nyalánkságok. Legalább nem dögunalom az offseason 😊

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
nemtomi Carolina Panthers 126
Engem az zavar, hogy volt egy ilyen mély class safetyk (és TE-ek) terén, ignoráltuk ezerrel
gabokocka
Szerintem árnyaltabb a kép. McCaffreyt többre taksálták, mint Howardot. A 2/8 előtt kiment a Top3 TE és 5 S. A 2/4 és a 2/7 nem segített, de az is lehet, hogy Samuelt amúgy is többre tartottuk.

A 2/32 előtt pedig már 5TE és 9 S kelt el. 2/24 és 2/27 után eldőlt a kérdés.
A 6-ik TE 3/36-ra, a 10-ik S pedig 3/27-re lett kiválasztva, ebből is látszik, 2/32-re nem jöhetett sem TE, sem S, mert hatalmas reach lett volna.

Ezt követően jött a feltrade.
Az 5-ik körös választásig meg 16 S és 10TE ment ki. Ennyire meg nem lehetett mély a draft class.

Tehát S és TE posztra 1/8 és a 2/8 esetében draftolhattunk volna, később már nem jöhetett szóba.
több mint 7 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Nehogy azon drámázzunk már, hogy honnan fogunk szerezni egy Tré Boston szintű backup safetyt...
Jakehomer
Engem az zavar, hogy volt egy ilyen mély class safetyk (és TE-ek) terén, mindkettő hiányposztnak nevezhető (ha nem is a kezdők, de a mélység tekintetében), ignoráltuk ezerrel, majd az egyetlen olyan játékost kivágjuk utána, aki a cserék közül már látott pályát.
gabokocka
Nehogy azon drámázzunk már, hogy honnan fogunk szerezni egy Tré Boston szintű backup safetyt...
Jakehomer
Engem az zavar, hogy volt egy ilyen mély class safetyk (és TE-ek) terén, mindkettő hiányposztnak nevezhető (ha nem is a kezdők, de a mélység tekintetében), ignoráltuk ezerrel, majd az egyetlen olyan játékost kivágjuk utána, aki a cserék közül már látott pályát.
gabokocka
Pontosan!! Én tavaly év elején már szidtam Bostont hogy nem lehetne kezdő. Viszont ha tudom hogy kibaszom akkor nem hagyom bent az össze safetyt drafton! Hooker is jöhetett volna 1/8 on , ok azt elfogadtam 2 kör WR OT DE elfogadtam 5. Kör CB oké Kicker Fullback oké nem draftoltunk Safetyt. Erre kibaszni a tavalyi kezdőt, mintha draftoltunk volna 2őt. Ő se volt sztár de akik most vannak együtt nem érnek ennyit
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Barnidge neve felmerülhetne, sztem egy próbát megérne, most a Billsnél vizitál.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Nehogy azon drámázzunk már, hogy honnan fogunk szerezni egy Tré Boston szintű backup safetyt...
Jakehomer
Engem az zavar, hogy volt egy ilyen mély class safetyk (és TE-ek) terén, mindkettő hiányposztnak nevezhető (ha nem is a kezdők, de a mélység tekintetében), ignoráltuk ezerrel, majd az egyetlen olyan játékost kivágjuk utána, aki a cserék közül már látott pályát.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Nehogy azon drámázzunk már, hogy honnan fogunk szerezni egy Tré Boston szintű backup safetyt...

Perception is reality.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Marlowe, Dixon, Colin Jones, Southward és Belchen a depth, parádés.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Most akkor megint fosba vagyunk safetyvel. Jó hogy nem draftoltunk
több mint 7 éve
hrubi Carolina Panthers 150
Boston nem volt egy kezdő kaliber, de én kedveltem, egy korrekt cserének jó lett volna.
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Boston repült, good riddance...
Sajnos Lou Young is 😊

Perception is reality.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Állítólag Benji megint dagadék, remek hírek.
gabokocka
Valahol olvastam, hogy 280-nal mérlegelt. Derék fiú, nem kíméli az ízületeit.
tomi-tomi
Állítólag az túlzás, de valóban van rajta felesleg, hogy mennyi azt fedje jótékony homály.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Állítólag Benji megint dagadék, remek hírek.
gabokocka
Valahol olvastam, hogy 280-nal mérlegelt. Derék fiú, nem kíméli az ízületeit.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Állítólag Benji megint dagadék, remek hírek.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Öt UDFA jött:

LB Ben Boulware 6-0 238 Clemson
DE Bryan Cox 6-3 265 Florida
WR Austin Duke 5-9 170 Charlotte
CB Cole Luke 5-11 198 Notre Dame
WR Fred Ross 6-1 213 Mississippi State

Elég kevés, de meglehetősen telített volt a roster FA után, nem is volt várható sok játékos érkezése.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
GM Dave Gettleman confirmed that the #Panthers signed @ClemsonFB LB Ben Boulware (@benboulware7) as an undrafted free agent.
 twitter.com/Panthers/status/858466781131833346

Szerkesztette: Gorro

#KeepPounding
több mint 7 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
Safety-t nagyon vártam

#KeepPounding
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Fullback, kicker, van itt minden 😊
Remélem, az új rúgó nem lesz szar és kibaszhatjuk végre Ganót.

Perception is reality.
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Megkaptuk a várt DE prospectet, sokaknak tetszik, sokaknak nem, mindenesetre Pepp és Big Money mögött sokat fog tudni tanulni, remélhetőleg, megvan benne a kellő tehetség.

Motonról meg azt mondják, akár első naptól harcban lehet a kezdő RT posztért, meglátjuk, depthnek mindenképp jónak tűnik.

Perception is reality.
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Függetlenül attól, hogy McCaffrey és Samuel mit fog produkálni élesben, önmagában is érdekes, hogy mennyire ráállt Gman, hogy életet leheljen a tavalyra stagnált O-ba, Ginn volt az egyetlen, aki sebességet vitt a pályára, de ő meg teljesen inkonzisztens, megbízhatatlan játékos. Bár BPA párti vagyok, de kétségtelen, hogy óriási szükség volt egy ilyen vérfrissítésre, most tényleg benne van a pakliban, hogy újra izgalmas, erős támadósorunk lesz.

Perception is reality.