Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 747 — Keep pounding
Gross még elfért volna, de király kép 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
😊 együtt a csapat
 twitter.com/89SteveSmith/status/855804256510758914

#KeepPounding
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 693 — Scream and scout
Friscóba megyünk az első fordulóban, ennek nem annyira örülök...
gabokocka
Nem akartál egy 5. előszezonmeccset?
Wyatt
A Niners az elmúlt két idényben az első héten játszotta a legjobb meccsét.
empty taxi
Azért, ha valamit szeretne ebben a szezonban a Panthers, akkor tök mindegy, mekkora meccset játszik most ez a 49ers
Wyatt
Igaz, de azért '15-ben a 11-5-tel végző Vikings is egy szolid 20-3-as zakóba szaladt bele.
empty taxi
Mondjuk szerintem ahhoz képes is jelentős visszaesés volt a 49ersnél tavaly. Persze a Panthersnél is, de ha komoly tényező akar lenni valóban ez a csapat, akkor azért ezt illene hozni (igen, utána is lesz lehetőség megszerezni azt a 11 győzelmet, ami elég a csoportgyőzelemhez, de azért talán nem bottom 2-es csapat ellen kellene az egyik L-t behúzni)
Wyatt
Egyetértek.
Mindenesetre | h offoljunk egy kicsit 😀 | az azért sztem jogos elvárás már Shanny első évében, hogy minimum a tavaly előtti szintre tornázza fel a Friscot 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Friscóba megyünk az első fordulóban, ennek nem annyira örülök...
gabokocka
Nem akartál egy 5. előszezonmeccset?
Wyatt
A Niners az elmúlt két idényben az első héten játszotta a legjobb meccsét.
empty taxi
Azért, ha valamit szeretne ebben a szezonban a Panthers, akkor tök mindegy, mekkora meccset játszik most ez a 49ers
Wyatt
Igaz, de azért '15-ben a 11-5-tel végző Vikings is egy szolid 20-3-as zakóba szaladt bele.
empty taxi
Mondjuk szerintem ahhoz képes is jelentős visszaesés volt a 49ersnél tavaly. Persze a Panthersnél is, de ha komoly tényező akar lenni valóban ez a csapat, akkor azért ezt illene hozni (igen, utána is lesz lehetőség megszerezni azt a 11 győzelmet, ami elég a csoportgyőzelemhez, de azért talán nem bottom 2-es csapat ellen kellene az egyik L-t behúzni)

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 693 — Scream and scout
Friscóba megyünk az első fordulóban, ennek nem annyira örülök...
gabokocka
Nem akartál egy 5. előszezonmeccset?
Wyatt
A Niners az elmúlt két idényben az első héten játszotta a legjobb meccsét.
empty taxi
Azért, ha valamit szeretne ebben a szezonban a Panthers, akkor tök mindegy, mekkora meccset játszik most ez a 49ers
Wyatt
Igaz, de azért '15-ben a 11-5-tel végző Vikings is egy szolid 20-3-as zakóba szaladt bele.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Friscóba megyünk az első fordulóban, ennek nem annyira örülök...
gabokocka
Nem akartál egy 5. előszezonmeccset?
Wyatt
A Niners az elmúlt két idényben az első héten játszotta a legjobb meccsét.
empty taxi
Azért, ha valamit szeretne ebben a szezonban a Panthers, akkor tök mindegy, mekkora meccset játszik most ez a 49ers

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 693 — Scream and scout
Friscóba megyünk az első fordulóban, ennek nem annyira örülök...
gabokocka
Nem akartál egy 5. előszezonmeccset?
Wyatt
A Niners az elmúlt két idényben az első héten játszotta a legjobb meccsét.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az idei Panthers menetrend:
 twitter.com/Panthers/status/855209601729519617
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Friscóba megyünk az első fordulóban, ennek nem annyira örülök...
gabokocka
Nem akartál egy 5. előszezonmeccset?

több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 747 — Keep pounding
Friscóba megyünk az első fordulóban, ennek nem annyira örülök...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
black & dekkes Carolina Panthers 5
Hosszú évek óta napi rendszerességgel ránézek a Panthers fórumra és gyakran egyetértek az itt leírtakkal, néha megmosolyogtat, amit olvasok, de most kivételesen időm is van reagálni. 😊

Másfél nap múlva megismerjük a menetrendet, éljen 😊
Egy hét múlva draft, az is faszaság, aztán edzéskék, nyáron tábor közeleg a szezon 😊

Most vhogy azt érzem, Fournette jön a draftról, örülnék neki, bár ritkán szoktuk azt húzni, akit én kinézek/szeretnék, és aztán Gmannek az esetek többségében igaza van.
gabokocka
Fournette az én kívánságlistámnak is a tetején van, de nem hiszem, hogy eljutna hozzánk. Véleményem szerint az első körben jön a szokásos BPA, ami nagy valószínűséggel egy DE-t jelent, így a front7 még évekig bika lesz. Szerintem ezt a picket készítette elő az is, hogy az Ealy trade során hagytuk magunkat kiraboltatni a Pats által. Amúgy isten ments, hogy igazam legyen, de a cserébe kapott cetlivel feltradelünk majd egy abszolút szükségtelen LB-re vagy DT-re. 😞

Az évek múlva megejtett újabb hozzászólásomig aktív fóruméletet kívánok mindenkinek, illetve, hogy jövőre trade nélkül a miénk legyen az 1/32!!! 😉
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 747 — Keep pounding
Másfél nap múlva megismerjük a menetrendet, éljen 😊
Egy hét múlva draft, az is faszaság, aztán edzéskék, nyáron tábor közeleg a szezon 😊

Most vhogy azt érzem, Fournette jön a draftról, örülnék neki, bár ritkán szoktuk azt húzni, akit én kinézek/szeretnék, és aztán Gmannek az esetek többségében igaza van.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
nemtomi Carolina Panthers 126
Andrew Norwell, Tyler Larsen és Michael Palardy is aláírt.
Star Lotulelei pedig élete szezonjára készülhet.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 747 — Keep pounding
Hurrá! 😊

Ahogy nézem KK is engedett az igényeiből, Gman is emelt az ajánlatán, középúton pedig találkoztak a felek.

Jó látni, hogy Gman tanul a hibáiból, nem lett Norman ügy 2.0, a játékosok pedig szeretnek itt játszani, mert valljuk meg, Short sztem a piacon ennél tudott volna több pénzt kaszálni jövőre.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 160 — LIGHTS OUT!
Egy kis izgalom Kaiwan Short 5 év 80 millió 16 per év hosszabítás. Egészségére!
dande
 twitter.com/AlbertBreer/status/853975583746908160
 twitter.com/RapSheet/status/853974793770631168

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egy kis izgalom Kaiwan Short 5 év 80 millió 16 per év hosszabítás. Egészségére!
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 747 — Keep pounding
Kijött a preseason schedule, AFC South meccsekkel hangolunk a szokásos Steelers elleni zárómeccs mellett.

HOU, @TEN, @JAX, PIT

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 747 — Keep pounding


Tudom, hogy nagy geciség meg minden, de ezen visítottam 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Szurkolói Mock draft játékon a Carolinán a sor! A 8. pickkel, kérlek vegyetek részt aktívan a játékban !😊 Szeretném, ha a következő 24 órában le tudnánk zárni a 8. picket!

Link:
 docs.google.com/spreadsheets/d/13n6uiiOzULms9WRsBIPM08I5slfdxWHd9iqpW9BSy2E/edit?usp=sharing
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 747 — Keep pounding
Stew szerződését meghosszabbítottuk, amivel jelentősen csökkent az idei fizuja, Benjire meg le fogjuk hívni az ötödik éves opciót. Mindkettő jó döntés sztem.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Remélem IRL több QB-t kivisznek előttünk 😊

Amúgy ahogy közeledik a draft egyre bizonytalanabb vagyok kit kéne vinni. Garrett nyilván kimegy, Fournette jöhetne, a két safety, Adams és Hooker is bejövős nekem, CB-nek annyira nem örülnék a tavaly triplázás után. Jonathan Allent sztem tudnánk erős oldali DE-nek használni, így ő is jöhetne, illetve Howard érdekes lehet, mondjuk nem tudom, egy TE mennyire ér 1/8-at.
gabokocka
Allennek izületi gyulladása van (volt?) mindkét vállában, ami nem olyan dolog, ami teljesen/végleg elmúlna, sőt. Egyetemen is fájdalmai voltak játék közben. Van olyan csapat akinek lekerült a boardjáról, sztem benne van, hogy csúszik...

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 747 — Keep pounding
Remélem IRL több QB-t kivisznek előttünk 😊

Amúgy ahogy közeledik a draft egyre bizonytalanabb vagyok kit kéne vinni. Garrett nyilván kimegy, Fournette jöhetne, a két safety, Adams és Hooker is bejövős nekem, CB-nek annyira nem örülnék a tavaly triplázás után. Jonathan Allent sztem tudnánk erős oldali DE-nek használni, így ő is jöhetne, illetve Howard érdekes lehet, mondjuk nem tudom, egy TE mennyire ér 1/8-at.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Szurkolói Mock draft játék, körülbelül szombaton kerül sor a Carolinára, készüljetek majd 😛

Link:
docs.google.com/spreadsheets/d/13n6uiiOzULms9WRsBIPM08I5slfdxWHd9iqpW9BSy2E/edit?usp=sharing
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 747 — Keep pounding
Nyilván Cam akart játszani, de azért van edző, orvosi stáb, GM, tulaj, hogy tudassa vele, többet árt, mint használ.

Annyi számomra mindenképp pozitív a szezon előtt, hogy szépen visszatérünk az underdog, radar alatti szerepünkhöz, ami jól megy nekünk. Reméljük ez most sem lesz másként.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Nem tudhatjuk, Camet ismerve, lehet, hogy ő akart mindenképp játszani. Akárhogy is nem volt okos dolog.

Perception is reality.