Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 769 — Keep pounding
Bár nagyon negatívnak tűntünk eddig, de a Falcons zakója azért adott egy kis értéket ennek a döntetlennek, van másfél meccs fór velük szemben.
Illetve említsük meg, hogy a támadófal nagyon csöcs volt, ha volt nyomás Cam faszán kezelte, még futni is tudtunk, szóval a védelem tényleg elkeserítő, de az offense bizakodásra ad okot, két meccset is lehoztunk zakó nélkül, hogy pontháborúba kényszerültünk, ezt azért a szezon előtt nem nagyon gondoltuk. Benji javított a múlt héthez képest (bár ha nem csinál buta OPI-t sanszosan nyerünk), Olsen stabilan király, Cotchery száz évente egy labdát ejt el (persze azt most kellett...), Avant, Brown és még Bersin is használható, szóval vannak jó dolgok, csak nem ilyen csapatra gondoltunk az év elején. Szóval tényleg nehéz hova tenni ezt a döntetlent, de vannak pozitívumok is, nem csak a D bénázását kell nézni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 769 — Keep pounding
Ugye ez a franchise történetének első döntetlenje, arra mindenképp jó volt, hogy a csoport élén maradjunk.

Rivera elmondása szerint azért nem ment neki, mert túl nagynak tűnt a távolság a first downig.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
hrubi Carolina Panthers 150
Az a 98yardos visszahordás se esett valami jól. De Gano szerintem is kulcsszituációban hagyta ki az fg-t, sokféleképpen alakulhatott volna ez a meccs, döntetlenre azért nem számítottam, pláne az utolsó Bengals drive hosszú játékainál.
De Newtont öröm volt végre látni futni, méghozzá ilyen hatékonyan. 😊
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
A Bengals hibázott utoljára, és most Nugentről szól minden, de Gano nála is rosszabb volt, két olyan pillanatban hibázott hatalmasat, amikor nálunk volt a momentum és úgy nézett ki, hogy kontroll alá vehetjük a meccset.

A D az első félidőben nulla volt, a harmadik negyedben jól nyomták a srácok, aztán a kihagyott FG után megint siralmas volt az egész, ez a Bengals O Green és Jones nélkül közel sem ilyen jó, mint amilyennek ma látszott. Alapvetően azt szoktam mondani, hogy inkább egy hosszú futást nyeljünk be, mint sok 4-5 yardosat, és ezzel önmagában ma se volt baj, de azért, hogy majd' minden meccsen eljátsszuk ezt, az már kicsit sok.

Cam és az O teljesen rendben vannak, rajtuk aztán rohadtul nem múlt semmi, a három abszolút kényszerhelyzetben csinált scoring drive önmagáért beszél. A hosszabbításban Cotchery elejtette a TD passzt, az fájó volt, meg szerintem is neki kellett volna menni negyediknek, Cam megfutotta volna, de ha nem, inkább úgy hasaljunk el, mint egy ilyen mákos döntetlen.

Ja és ennyi fújást igazán illett volna győzelemmel megköszönni a bíróknak...

Perception is reality.
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 769 — Keep pounding
Idegenben jó az X 😀
A védelem az kilátástalan, pedig a futást igazából sztem Gio ezeryardos TD-jét leszámítva kivettük.
Az offense Cam futásaival szintet lépett, ráadásul sokat fejlődött azáltal is, hogy a sérülés miatt a zsebben kellett maradnia minden áron.
Nem vagyunk jók, de vmi miatt mégsem kaptunk ki, és ez a Bengals nyert zsinórban 11-et otthon.
Szóval tököm tudja, nem tudom hova rakni magunkat.
Rivera hibázott a végén, én nekimentem volna, persze akkor lehet kikapunk, de ettől függetlenül a véleményem szerint az lett volna a jó megoldás, mert a védelem az képtelen volt a stopra, azzal nem lehet kalkulálni, hogy Nugent Lions kickert játszik.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 631 — Egyéb témák lakó
Nem tudtátok döntésre vinni, hogy melyik nagymacska a nagyobb choker. Átérzek mindent...

több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 769 — Keep pounding
Stew nincs, a többiek lesznek. Először aktív Boston, meglátjuk mennyit lesz fenn.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
A Bengals kemény, jó csapat, de nem olyan rossz matchup szerintem (legalább nem 3-4 D-t játszanak 😊 ), még Greennel sem, pláne esetleg nélküle... A DL-jük nem hasít úgy nekik se, mint azt várni lehetett - az edge rushereiktől természetesen tartok, ott simán elbukhatjuk a meccset, mert megint pass happy O-ra számíthatunk. Azért nem lenne baj mondjuk 3-as átlag fölött futni, csak hogy ne rakjam túl magasra a lécet 😛

Persze megint a D-n fog múlni, mindenekelőtt a rush D-n, ha szétfutnak minket, akkor nem lesz miről beszélni. Papíron baromi egyszerű a dolog, tömni a gapeket, nem félve felhozni Harpert is a boxba, így megfogni a futást, aztán 3&longoknál lehet vegzálni Daltont, aki ha kiveszik a komfortzónájából, nagyon visszaesik.

Valószínűleg nem lesz sok pont, így a ST-ekre különösen nagy szerep hárulhat, nem is vagyok nyugodt Philly miatt. Gyanítom, még egy fumble és kiveszi Rivera - és igaza is lenne. Mondjuk hogy kit tennénk a helyére, az is jó kérdés.

Perception is reality.
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 769 — Keep pounding
Stew game time decision, már ez is előrelépés, ha most nem, majd a Packers talán már játszik.
Azt eddig meg sem említettük, hogy Lukenak ez hazai meccs lesz, Cinciben nőtt fel, odajárt középiskolába, sőt, Marvin Lewis fiával együtt lacrosse-ozott. Már vmi 144 jegyet igényeltek a rokonok, barátok, remélem extra motivált lesz és megmutatja mit tud 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 769 — Keep pounding
Reaves ma már edzett, sőt még Stewart is, bár sztem utóbbi ettől függetlenül nem fog játszani. Egyedül Olsen az aki ma sem edz a tegnapi hiányzók közül, de Rivera szerint neki sincs veszélyben a játéka. Ugye neki a bokája sérült meg, de vissza tudott jönni a Bears ellen és nem látszott a mozgásán a bibi, szóval tényleg bizakodóak lehetünk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 769 — Keep pounding
Nem volt elég sérült futónk, Reaves is nyűglődik, maradt Ogbonnaya és Fozzy. Kemény. Elég sokan nem edzettek tegnap, a többség sztem csak pihenőnapot kapott, ma meglátjuk mi lesz a helyzet.
A Bengalsnál AJ Green rásérült a korábbi sérülésére edzésen, feltehetően nem lesz vasárnap.
Hasonló lesz a gamplan mint a Bearsnél sztem, Gio minden mennyiségben, remélem most nem az első félidei szerencétlenkedést, hanem a második félidei zúzást vesszük elő egész meccsre.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 769 — Keep pounding
Amúgy azzal, hogy nyomatjuk a no huddle-t, nem feltétlenül mondunk le a ToP irányításáról, elvégre ha felállsz a snaphez 15 mp után, még bőven van lehetőség várni az elindításával, persze akkor a D is jobban felkészülhet a playre. Meglátjuk, de szembetűnő volt, hogy mennyire ült, amikor elővettük. És azért a negyedik negyedben sikerült két olyan 3&outot produkálni, ami a meccsbe is kerülhetett volna, ha a D nem szerez még egyszer labdát. az a 3&3-as playhívás pedig no comment volt, mondjuk Cam is borzasztót passzolt szóval ott tényleg agyfaszt kaptam.

Közben Brockel IR és jött vissza Dockery, tehát egyfelől Norman és Benwikere állapota egyelőre nem olyan jó, kell a CB, másfelől tényleg tolódunk a passzjáték irányába, hiszen Brockel volt Tolbert első számú helyettese és más nem is nagyon van aki képes pótolni (Brockel sem tudta).

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Feltétlenül kell a no huddle, mert tényleg elég jól csináljuk, kedvez Camnek és az OL-nek is, majd az offenzív géniuszunk megtalálja a legjobb pillanatokat, amikor be lehet vetni 😊

A Hardy ügyet szerintem senki nem tudja... A múltkor Gettleman annyit mondott, hogy a liga kvázi felajánlotta ezt az exempt listás dolgot, amit Hardy elfogadott (kvázi utalt arra, hogy eltiltás lett volna, ha nem megy bele). Abból a szempontból mindegy, hogy nem játszhat, és roster helyet se foglal, de így megkapja a fizuját, úgy meg nem - jó kérdés, hogy ha kiüli a hat meccset, visszatérhet-e (őszintén szólva meglepne, gondolom, az az alku, hogy amíg nincs ítélet, nem játszhatsz, de megkapod a pénzed). Ha bűnösnek vallja magát, megússza egy ejnyebejnyével és a hetedik héten már játszhatna (ennyit az igazságszolgáltatásról meg a liga erkölcsösségéről). Érdekesebb kérdés az, hogy mi történik, ha ártatlannak találják...

Perception is reality.
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 769 — Keep pounding
Ugye most kezdjük a sorsolás brutálrészét, ha a @CIN, @GB, SEA, NO, @PHI, ATL sorozatból ki tudnánk jönni 3-3-mal, azt látatlanban aláírnám, feltéve, ha benne van a két hazai csoportmeccs. És valljuk meg, jelenleg ez a kettő tűnik a legkönnyebben hozhatónak is...

A Hardy ügy kapcsán ami még bennem felmerült. Meglesz az ítélet bűnös, ami elvileg hatmeccses eltiltást eredményez, miközben idén már kihagy 15 meccset, ha nem változik semmi. Ez mi a tököm?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 769 — Keep pounding
Ahhoz, hogy uraljuk a ToP-t, a 3&out elég kevés 😊 Tény, hogy nem szabad végig no huddle nyomni, de alkalmanként meglephető vele az ellenfél. Meg kell találni a megfelelő egyensúlyt, mindenesetre Camnek nagyon feküdt, 8/11 volt a mutatója ekkor és a legjobb futójátékaink is ebben az időszakban jöttek.

A Bengalsos dolog engem is aggaszt, bár mondjuk nekünk is két és fél meccsig tartott az ámokfutás (reméljük véget ért 😊 )
Illetve az olyan jellegű focit nem szeressük, amit ők játszanak. Nálam ez papírforma L, ahol max meglepit okozunk. Nyilván a futást kell fogni és Daltonra nagy nyomást helyezni, de náluk jóval acélosabb a támadófal, mint nálunk, nem beszélve az egészséges futók tehetségbeli különbségéről, ami nem a mi javunkra billenti a mérleg nyelvét.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
A no huddle is kétélű fegyver, tegnap is majdnem visszaütött, mert két jó drive után már nem okozott problémát a Bears D-nek a hurry up O és gyorsan leparancsoltak minket a pályáról, szóval meg kell találni a helyét, egyébként se vagyok nagy híve annak, hogy így feladjuk a ToP-t.

Cason mekkora playeket csinált 😊 Nemcsak a forced fumble miatt, ő szedte össze Philly punt return fumbliját, pedig a Bearsesek sokkal jobb pozícióban voltak.

Nem örülök annak, hogy a Bengals így lebőgött az éjszaka, jó csapatok ilyenkor általában a következő meccsen nagyon pörögnek.

Perception is reality.
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 769 — Keep pounding
A védelem akkor javult fel, amikor a védőfal önmagában képes volt értelmes játékra passrush valamint futás ellen, nem kellett ész nélkül blitzelni. Érdekes, hogy Harper minden snap során a pályán volt, nickelben is maradt fenn végig.
A támadók pedig akkor támadtak fel, amikor elkezdtünk no huddle üzemmódban haladni, lehet kéne ezt erőltetni többet, valamint a trükkös playeket Brownnal, mindkettő ült eléggé. Olsent basztatták korábban, hogy puhapöcs, most bokasérülése után jött vissza és büntette is a Macikat szépen. A fal javult, ez egyértelmű, de arra nem leszünk jók, hogy fussunk első szándékból, ha megtölti az ellenfél a boxot, sansztalanok vagyunk még mindig. Egyértelmű, hogy a passzal kell megnyitni az utat a futójáték felé, amikor ültek a passzok, jöttek is utána a 7-8 yardos futások. És tényleg elismerés Shuláéknak, meghúzták a váltást és sztem nem is volt rossz az offense, elbírtuk Benji terített betlijét is.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Nem irigylem a Bears szimpatizánsokat, ez a kegyetlen, amikor egy csomó mindent jól csinált a csapat, uralja egy ideig a játékot, aztán végül mégis hagyja, hogy kicsússzon a kezéből a meccs. Ilyen zakókkal nálunk is tele volt a padlás Rivera első két évében. Épp azon gondolkoztam, hogy a Bills elleni lebőgés óta gyakorlatilag az összes ilyen utolsó drive-ban eldőlős meccset megnyertük. Nagy fegyvertény, hogy a D megtanulta megőrizni az előnyt.

Összességében azért ha csak a játék színvonalát nézem, legalább annyi negatívum volt, mint pozitívum, de a legfontosabb, hogy nem lengettük be a fehér zászlót, amikor igazából minden okunk meglett volna rá, hanem küzdöttünk utolsó vérig, és ha részben az ellenfél segítségével is, de csak felálltunk a padlóról.

A padlóra ezúttal az O küldte a csapatot, ami valahol törvényszerű volt, hiszen másfél évig építettük ezt a ball control stílust, nem lehet csak úgy egyik pillanatról a másikra átállni egy sokkal agresszívebb pass heavy játékra. Illetve lehet, de az turnoverekkel jár, és persze a legrosszabb helyen, saját RZ-ban vesztettük el a labdát. A jó hír, hogy a két fumble benne van a pakliban kategória volt (Benjinek még szerencséje se volt, ha nem keveredik alá az egyik Bears védő, akkor hamarabb leér a térde, persze nem kellett volna három védő gyűrűjében emberkedni), Cam fumblijánál élőben úgy éreztem, túl sokáig tartotta a labdát, de visszanézve, meg kell követnem, esélye sem volt szabadulni a labdától, Bell és Amini is teljesen leblokkolt, úgy szlalomozott el közöttük Young, mintha ott se lettek volna.

Amikor sokat passzolsz, olyankor ilyen playek jobb OL-ekkel is megtörténnek, összességében azonban elégedett voltam az OL-lel, nem volt konstans nyomás Camen, később nekem nem is rémlik, hogy blitz nélkül odaértek volna. Időnként még futósávokat is tudtunk nyitni, volt pár jó cipelés, de egyik RB se volt valami meggyőző. Szóval kellett egy kis idő, mire az O belelendült, de már a pickkel zárult drive-ban is szépen mozgattuk a labdát (aztán Cam kétszer is laposan passzolt, a második belenyúlást már nem úsztuk meg), a 2 min drive meg kimondottan sima volt. Shulát rengeteget fikázzák, de szerintem jól vizsgázott ebben a stílusban is, voltak hívások, amik nem tetszettek (kicsit túlerőltettük Benjit, amikor már egyértelmű volt, hogy ez nem az ő napja, meg Camre én nem hívnék futást, max a RZ-ban - nemcsak most, amikor még fáj neki itt-ott, egyáltalán sem, szokjon csak hozzá, hogy zseb QB.

A D-t a két short field TD eléggé demoralizálta, a harmadik Bears TD drive gyötrelem volt, az a Ravens elleni szopást idézte... A screeneket kegyetlen zabáltuk, mindkét TD passznál támadtuk Cutlert, aki kényelmesen odadobta az emberének, aki díszkíséretben besétált az EZ-ba... A nagy Davis missed tackle után viszont teljesen lezártuk a széleket, a DE-k nem játszották túl a playeket, Keek meg azonnal ott volt megcsinálni a tackle-t, ha próbálkoztak screennel vagy rövid passzal a fal mögé. Ez volt a kulcs, mert sikerült belekényszeríteni őket 3rd&longokba, ahol már megint működött a pass rush, szerencsére hibáztak is, Cutler dobott egy elég homály picket DeCoudnak, a végén meg már kimondottan dominált a DL, persze abban a szituációban már sokkal könnyebb volt.

Meglátjuk, hogy ez a második félidő csak egy fellángolás volt-e vagy tényleg képesek vagyunk így játszani konzisztensen, mert akkor azért megint nem lesz könnyű megverni minket.

Perception is reality.
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 769 — Keep pounding
Hát ja, ritka furcsa egy meccs volt, az elején mi akartuk magunkat megveretni, de aztán nem hagytátok magatokat 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Hratulálok nektek. Igaz inkább mi vertük meg magunkat, de nállunk ez megszokott...Az hogy vezetésnél 5 perccel a vége előtt 2x odaadjuk a lasztit a saját 20 yardunkon ....

több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 769 — Keep pounding
Érdekes szitu volt, sztem azért kapott bele, mert azt hitte, hogy a csapattárs lábához pattant a zsuga, és így szabaddá vált a labda.
Mindenestre sztem Brown nem megoldás, a TD-nél mákja volt, mert amúgy nem jelzett fair catchet, pedig látszott hogy telibe fogják verni, utána pedig kétszer is bénázott rendesen. Ellenben támadó oldalon hasznos kis játékos, használhatnánk többet is.

Sokkal jobb így a hétfő, hogy van remény, hogy visszatérünk a sikeres útra 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Ginn is muffolt egyet, csak a megnyugtatásunk kedvéért 😀

Perception is reality.
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 769 — Keep pounding
Short nagyot játszott, fel-feltűnt a fal szélén is, ő pótolhatja vmennyire Hardyt talán.
Luke amit lenyomott az no comment, TD-nek volt egy csúnya hibája Forte hosszú futásánál, aztán a második félidőben már ő is remek volt. Illetve CJ elkezdett focizni az ötödik meccsen...
Az offense pedig akkor haladt igazán, amikor no huddleben nyomtuk. Futás is javult vmit, de arra nem elég, hogy azzal haladjunk, de szintet léptünk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Ja, őrült meccs volt, nagyon sok durva hibával mindkét oldalon, ami a legfontosabb, hogy a második félidei D már a régi volt.

Perception is reality.
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 769 — Keep pounding
21-7-nél amikor Gould nekifutott, ez a meccs el volt bukva szép magyarsággal.
Aztán történt vmi, megtáltosodtunk, a D lehúzta a rolót, Az O néha jó néha szar volt, de voltak nagy játékok, villanások és -14-ről nem nagyon szoktunk nyerni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.