Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 731 — Keep pounding
21-7-nél amikor Gould nekifutott, ez a meccs el volt bukva szép magyarsággal.
Aztán történt vmi, megtáltosodtunk, a D lehúzta a rolót, Az O néha jó néha szar volt, de voltak nagy játékok, villanások és -14-ről nem nagyon szoktunk nyerni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Érdekes meccs lesz abból a szempontból, mennyire nyúl bele Rivera az eddigi játékstílusba, öt elkapó és három TE is aktív, úgyhogy könnyen lehet, hogy agresszívebb O-t látunk majd (remélhetőleg eredményesebbet is 😊 ), az is elég kérdéses, hogy melyik futó kapja a legtöbb feladatot, Reaves igazság szerint kurva szar volt eddig, szóval Fozzy és Ogbonnaya előtt is nyitva az ajtó.

De persze a DL a kulcsa az egész játékunknak.

Perception is reality.
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 731 — Keep pounding
Kíváncsi leszek sikerült-e bármi jellegű változást elérni, ha nem akkor igen jó esély kínálkozik rá, hogy pár hét alatt teljesen elszálljunk, mivel az @CIN, @GB, SEA hármasból simán 0-3 lesz.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 685 — tracker ember
Állítólag edzésen 3-4-es felállásokat próbálgat a D - van értelme, mert DE-ben lepkefingok vagyunk jelenleg, így meg Short/Dwan/Star 3-4 DE-ként akár erősség is lehet (más kérdés, hogy Cole NT-ként súlytalan)Jakehomer
Nem tartom kizártnak hogyha így lesz akk Star is fog NT snapeket kapni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 731 — Keep pounding
Valamit variálni kell, mert az elmúlt két meccs alapján tényleg no sansz.
Shula nyilatkozta, hogy Newton továbbra sem fog még futni, még nem teljesen egészséges és csak akkor hívnak majd rá több futójátékot, ha nem bajlódik sérüléssel. Nem is feltétlenül az ő futásait hiányolom, hanem a bátrabb, kreatívabb passzjátékot. Pl. van egy Webbünk, meg lehetne vele próbálni meccsenként egy két playt vmilyen módon. Mondjuk persze úgy nehéz, ha inaktív.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Ezek után felteszem a szokásos kérdéseim. Ti mit vártok a meccstől?Kiktől/mitől tartotok a legjobban? Mi lehet a legnagyobb fegyveretek ellenünk?Tomcsik
A Panthers DL-en múlik minden, ha megint szét leszünk fent blokkolva, akkor Forte fut 200 yardot és finito. Ha le tudjuk lassítani a játékot, akkor nyerhetünk (onnantól kezdve a RZ Offense a kérdés).

Állítólag edzésen 3-4-es felállásokat próbálgat a D - van értelme, mert DE-ben lepkefingok vagyunk jelenleg, így meg Short/Dwan/Star 3-4 DE-ként akár erősség is lehet (más kérdés, hogy Cole NT-ként súlytalan), Addison speed rusher, neki abszolút fekszik a 3-4 OLB poszt, hát a másik OLB nagy kérdés, bár CJ állítólag játszani fog, más kérdés, hogy lesz-e benne köszönet. Keek és Davis úgyis bejátsszák az egész pályát, őket nem féltem.

Nyilván nem full átállásról lenne szó, de fel kell készülni arra, hogy szükség lehet kicsit megkeverni a kártyákat.

Perception is reality.
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 731 — Keep pounding
Mi ilyen meccset biztosan nem fogunk nyerni. Szóval a tippem nektek harminc plusz nekünk húsz minusz. Ha vmi csoda folytán magunkra találnànk, lenne passrush, akkor lenne esély, de egyelőre kevéssé hiszem.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 965
Hát skacok meglátjuk ki bírja jobban a pisztolypárbajt mivel védelmek nem lesznek...Most olvastam konkrétan Bostic az egyetlen épp LB az amúgy sem túl acélis LB sorunkban. Briggs (knee) DJ Williams (neck) úgy néz ki nem játszanak. McClelin kéztörés...Allennek nem tudom milyen tüdőgyszija volt de 15 kilót fogyott egy hét alatt még ha meg is gyógyult tuti le van gyengülve szóval questionable...Secondary amúgy is megtizedelt. Conte ( shoulder) bla bla inkàbb nem is írom mert több a beteg, mint az épp. Ratliff sem biztos hogy kezd az agyrázkódása után...O oldalon Marshall még mindig nem 100% ami látszott is az eddigi meccsein. Slausson legalább lehet visszatérhet....
Ezek után felteszem a szokásos kérdéseim. Ti mit vártok a meccstől?Kiktől/mitől tartotok a legjobban? Mi lehet a legnagyobb fegyveretek ellenünk?

több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 731 — Keep pounding
Nyilván, ez egyértelmű, ezért írtam, hogy lesz 😊
Persze a legjobb az lenne, ha tévednék 😊

Közben arról elfelejtettünk megemlékezni, hogy Norman lesz a kezdő White helyett. Utóbbi sztem semmivel nem jétszik rosszabbul, mint tavaly, annyi a különbség, hogy idén elfogyott előle a front seven és így jobban kijönnek a secondary hiányosságai. Nem hiszem hogy ettől a váltástól bármi érdemi előrelépést várhatnánk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Ealyt majd akkor írjuk le, ha semmit nem fejlődik, CJ és Hardy pont ugyanennyire volt súlytalan rookieként.

Perception is reality.
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 731 — Keep pounding
DE poszton nem is lennénk vékonyak, ha a játékosok a képességeikhez mérten teljesítenének. CJ nulla idén - hogy ez a sèrülés, vagy mi miatt van azt istense tudja - Ealy semmit nem tud hozzátenni egyelőre, annak ellenére, hogy BPA alapon hoztuk el a második körben - róla továbbra is fenntartom a véleményem, hogy bust lesz - a többiek pedig kiegészítő emberek.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
A mi Josh Gordonunk, csak fele olyan tehetséges.

Micsoda iróniája a sorsnak, hogy a DE és RB posztokon lettünk a legvékonyabbak.

Perception is reality.
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 731 — Keep pounding
Most olvastam, no comment....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Alexandertől én sokat vártam volna, ha egy jó védelembe tér vissza, de így egészen más a helyzet, nehezen hihető, hogy ő lesz a megváltó.gabokocka
Főleg miután újabb szabályszegés miatt eltiltották őt a következő 10 meccsről.
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 685 — tracker ember
Nonszensz az egész, semmi következetesség, vagy logika nincs benne.gabokocka
Welcome to Goodell-world.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 731 — Keep pounding
Alexandertől én sokat vártam volna, ha egy jó védelembe tér vissza, de így egészen más a helyzet, nehezen hihető, hogy ő lesz a megváltó.

Elvileg Fozzy is játékra jelentkezik, Stew sem esélytelen, meglátjuk kik lesznek a futók. Mindenesetre nem rajtuk fog múlni.

Hardy kapcsán az a nevetséges, hogy míg ő nem játszhat, addig McDonald a 49ersben vígan szaladgál a pályán. Ha meg később esetleg az lesz az ítélet, hogy nem bűnös, akkor mi afaszért nem játszhatott?
Nonszensz az egész, semmi következetesség, vagy logika nincs benne.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Hardy-ról van valami hír? Van remény, hogy idén pályára lép még?Pari
A liga exempt listára tette, ami amolyan fizetett szabadság, de rosterhelyet nem foglal (ez volt az eltiltás alternatívája, nekünk mindenképp szopás, Hardy legalább hülyére keresi magát otthon ülve, de egy zsíros, hosszú távú szerződés szempontjából neki se ideális a helyzet). Valamikor november közepére van kiírva a tárgyalása, de már lehetett olyan véleményeket olvasni, hogy a bíróság túlterheltsége miatt csak jövőre tudják megtartani.

Szóval remény van, valószínűsége nincs.

Alexander visszatérhet, és leigazoltuk Ogbonnayát, retteghet a Bears.

Perception is reality.
több mint 9 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 621 — Rise My Nation!
Hardy-ról van valami hír? Van remény, hogy idén pályára lép még?
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Azt értem én, hogy nem arra van kitalálva a csapat, hogy passzoljunk 50-szer egy meccsen, de ha a mérkőzés már olyan mederbe került változtatni kell a terveken. Ennyi erővel 20 pont hátrányban akár térdelhetünk is hármat és puntolhatunk. Enfem ez baszott fel leginkább a hétvégén a szokásos szarokon túl.gabokocka
Úgy tűnik, ez kicsit szubjektív dolog, mert szerintem egyáltalán nem futottunk sokat, miután hátrányba kerültünk. A futásaink fele (most csak az RB-ket néztem) 0-0-nál lett hívva, vagyis az első két drive-ban. A Steelers ellen meg az volt a baj, hogy korán feladtuk a futást (az se volt igaz, de mindegy).

Perception is reality.
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 731 — Keep pounding
Azt értem én, hogy nem arra van kitalálva a csapat, hogy passzoljunk 50-szer egy meccsen, de ha a mérkőzés már olyan mederbe került változtatni kell a terveken. Ennyi erővel 20 pont hátrányban akár térdelhetünk is hármat és puntolhatunk. Enfem ez baszott fel leginkább a hétvégén a szokásos szarokon túl.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Viszont most ahogy állnak a dolgok, Riverának és Shulának is változtatnia kell az offense felfogásán. Az nem megy, hogy égünk 20 ponttal, megsérült minden értelmes futónk, de mi még futunk középre 0 yardért. Igenis vállalni kell, hogy passzol Cam 40-szer, abból lesz öt sack, de azért megmutatta a csapat, hogy képes 3&longokat is megoldani, megvannak a célpontok, szóval gyerünk nyomulni előre, amíg a védelem az előre hozott téli álmát alussza és képtelen egy nyomorult stopra, hogy labdaszerzésről ne is álmodjunk. gabokocka
Ja még erre is akartam írni, hogy ez azért nehéz kérdés, mert abszolút nem erre lett építve az O, ráadásul Shula minden eddigi ismeretünk alapján alkalmatlan egy dinamikus O vezérlésére (ezzel együtt a ball controlt teljesen korrektül játszatja a csapattal, szóval egyelőre nem basztatnám). Ami gond, hogy míg tavaly jók voltunk a RZ-ban, addig idén konkrétan tök utolsókká avanzsáltunk, és ez megközelítően akkora probléma, mint a D leolvadása. Mert még ha a D össze is szedi magát, akkor gyakran azon fognak múlni a meccsek, hogy az O mennyire hatékony a RZ-ban...

Az meg, hogy a RZ-ban ennyire visszaestünk, szerintem a fal miatt van alapvetően (persze egy ilyen statnál az OC felelőssége is feltétlenül felmerül). Ezért joggal lehet kritizálni Gmant, ugyanakkor meg azt is be kell látnunk, hogy nem lehet egyik szezonról a másikra renoválni egy OL-t, Gross pótlására egyszerűen nem volt "erőforrás" (pénz vagy pick). Az OL összességében továbbra is megüti az átlagos szintet, de futásblokkolás nincs, és a RZ-ban kisebb területen a passzvédekezés könnyebb - főleg, ha első (és/vagy második downra) még futunk is egy nullásat. Két 20 yard alatti passzolt TD-nk van (ebből igazából egy tényleges go to goal szitu) és négy afeletti.

Szóval itt azt kell mérlegelni, hogy mire van jobb kilátás: a D helyrepofozására, vagy arra, hogy tudunk egy olyan O-ra váltani, ahol a nagyobb kockázatvállalás mellett nem válunk turnovergyárrá. Aztán persze lehet, hogy gyorsan eljutunk arra a pontra, amikor nem lesz más választásunk.

Perception is reality.
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 731 — Keep pounding
Sőt teszem azt még örülhetünk is valahol, hogy szárnyal, talán jobb esélye lesz HoF taggá válni még 2-3 ilyen szezonnal, mintha itt maradt volna. Mondjuk ez még elég messze van.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 731 — Keep pounding
Lehet félreérthető voltam. Nem az elkapósorból hiányzik, ami sztem is jobb, mint a tavalyi, hanem az, hogy az egész pályafutását itt nyomja le, egybenőtt a neve a csapattal, erre most máshol játszik. Ez volt anno a bajom a Kasay cuttal is. Nem feltétlen az, hogy akik anno jöttek a helyére fogalmatlanok voltak, hanem hogy nem méltón jártunk el olyan játékossal, aki szinte egybeforrt a franchisezal.

Mert az nyilvánvaló, hogy nem amiatt vagyunk most szarban, mert ő nincs már itt.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Én is kedvelem Gettlemant, tetszik amilyen irányban építi a csapatot, de sztem a Smitty kérdésben hibázott. Ő is ember benne van, és lesz még hibája más ügyből kifolyólag is. gabokocka
Amíg nyertünk, addig keveseknek hiányzott Smitty, most rögtön ő a missing link... Nyilván képtelenség pontosan megmondani, hogy mi lett volna, ha, de ha a múlt és a mostani WR játék elég indikáció, akkor nehéz belekötni Gettleman döntésébe.Ezen nem változtat az a tény sem, hogy Smitty karrierje is új lendületet kapott (ami nálunk nem lett volna meg) és most megint csinál egy csomó nagy playt, ami nálunk az elmúlt két évben már borzasztó ritkán jött össze neki.

Perception is reality.
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Ezért futnak szét minket, sokszor már nem is kell dupláznia a falnak középen, a guardok egy az egyben verik a két DT-t (itt Cole-t és Start, aki ugyancsak MIA, Short játszik csak jól), és a center már blokkolja is Keeket, és még így is neki kellett lelassítani a futót (a tackle végrehajtásához nem tudta időben lerázni a centert magáról), mert Blackburn szar, a többiek meg csak 10 yardon tudják megcsinálni a tackle-t.



ht to Igo

Perception is reality.