Carolina Panthers

33 feliratkozó

több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Ezért futnak szét minket, sokszor már nem is kell dupláznia a falnak középen, a guardok egy az egyben verik a két DT-t (itt Cole-t és Start, aki ugyancsak MIA, Short játszik csak jól), és a center már blokkolja is Keeket, és még így is neki kellett lelassítani a futót (a tackle végrehajtásához nem tudta időben lerázni a centert magáról), mert Blackburn szar, a többiek meg csak 10 yardon tudják megcsinálni a tackle-t.



ht to Igo

Perception is reality.
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 795 — Keep pounding
Én is kedvelem Gettlemant, tetszik amilyen irányban építi a csapatot, de sztem a Smitty kérdésben hibázott. Ő is ember benne van, és lesz még hibája más ügyből kifolyólag is. Viszont most ahogy állnak a dolgok, Riverának és Shulának is változtatnia kell az offense felfogásán. Az nem megy, hogy égünk 20 ponttal, megsérült minden értelmes futónk, de mi még futunk középre 0 yardért. Igenis vállalni kell, hogy passzol Cam 40-szer, abból lesz öt sack, de azért megmutatta a csapat, hogy képes 3&longokat is megoldani, megvannak a célpontok, szóval gyerünk nyomulni előre, amíg a védelem az előre hozott téli álmát alussza és képtelen egy nyomorult stopra, hogy labdaszerzésről ne is álmodjunk. Az már már kérdés, hogy mitől tud ennyire összeomlani egy liga szinten is elit egység, aminek következtében már bizonyított játékosok össze vissza szaladgálnak, mint akik be vannak baszva. Szerncsére a csoport a South Park GYP versenyére hajaz, a Saints is hozzánk hasonló ámokfutásban, a Bucs szimplán szar (de még így is nyertel Pittsburghben) a Falcons sztem hozza amit tud, 8-8 körül lesznek a nagy pontháborúkból kb 50%-kal kijőve. Ami jelen állás szerint kb elég is lehet nekik 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000402931/article/rivera-panthers-looking-for-veteran-help-at-rb?campaign=Twitter_atl

#KeepPounding
több mint 9 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
Hát ez a csoport elsőség tényleg vicc 😀

#KeepPounding
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Ezt én nehezen hiszem, de az igazat úgysem tudjuk meg soha.gabokocka
Annyi biztos, hisz még meg is hallgattam annak idején a rádióinterjút, amiben ezt világosan elárulta, hogy a paycutot a leghatározottabban visszautasította. Konkrétan röhögött a felvetésen. Nyilván nem esett jól neki, hogy megkérdőjelezték, "értékelték" a pozícióját, de hát ez egy GM dolga, innentől kezdve meg már nem olyan nehéz elképzelni, hogyan mérgesedett el a helyzet a két fél között fokozatosan.

Mindegy is már, most a Ravens elleni meccs jó apropó Gettleman fikázására, de most is kiállok amellett, hogy ez a WR sor sokkal jobb, mint a tavalyi, Benjamin fejlődésében pedig óriási jelentősége van, hogy Smitty nem szívja el a levegőt előle, átvitt értelemben és szó szerint se 😊 Smitty mindig az egyik kedvencünk marad, én tudok örülni neki Ravenként is, viszont lássuk be, ő egy szar csapattárs volt, de ő így működik, többek között az egoizmusa miatt olyan jó.

Mennek már összeesküvés-elméletek a CH-n 😊 De az egy érdekes felvetés, hogy a D szabotálja a játékot amiatt, ahogy Hardy mögül kihátrált a franchise. Ez így ebben a formában nyilván erős, profi játékosokról van szó, akik a jövőjükért játszanak, mindenesetre tény, hogy azóta a védelem árnyéka önmagának, és néha úgy érzi az ember, hogy bedobták a törülközőt, egyértelmű, hogy nagyon durván negatív hatása volt a többiekre és a csapatszellemre. Így pedig megyünk a levesbe, mert az egész csapat indentitásának, stratégiájának az elit D az alapja.

Perception is reality.
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Még év elején arról volt szó hogy tőlünk szeretne visszavonulniJUNIOR46
A meccs előtt is elmondta szerdán vagy csütörtökön, hogy amikor eljön az idő, akkor egynapos szerződéssel tőlünk fog visszavonulni. Ahogy annak lennie is kell.

Perception is reality.
több mint 9 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 333 — El Tigre Grande
Még év elején arról volt szó hogy tőlünk szeretne visszavonulni

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 795 — Keep pounding
Ezt én nehezen hiszem, de az igazat úgysem tudjuk meg soha.
Azért nagyon remélem, hogy a visszavonulás Panthers mezben fog megtörténni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
És hogy tényleg mi vagyunk szarok, nem pedig az ellenfelek jók, a full vak Tampa most veri a minket legázoló Steelerst....gabokocka
Jó, hát ezt mi tudtuk, az ellenfelek szurkolóinak kellemetlen meglepetés csak, a Ravens is ki fog szopni jövő héten 😊

Ha ez a riport igaz, akkor a Smittys vitát le is lehet zárni.
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000401524/article/steve-smith-asked-for-release-from-panthers?campaign=Twitter_atl

Perception is reality.
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 795 — Keep pounding
És hogy tényleg mi vagyunk szarok, nem pedig az ellenfelek jók, a full vak Tampa most veri a minket legázoló Steelerst....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 795 — Keep pounding
Hát így el tudom már képzelni, mi történt a múlt héten...
Ennyire szarul Rivera első évében játszott a védelem. Nem tudom miként lehet ebből a fosból kijönni, de valamit ki kell találni, mert ha nem 2-8 lesz a mérleg, mire körülnézünk.
Pedig a támadók annyira nem is szarok, mint a szerzett pontok mutatják, nyilván ott is vannak faszságok, de képesek vagyunk haladni, annak ellenére, hogy az ötödik meg a hatodik számú futó van a pályán.
Nem tudom mi lesz, de jó pénzzel meg merném most tenni a Bearst ellenünk a jövő héten.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Van benne mazochizmus, de valahol örülök ennek a hullámvölgynek (persze ebben benne van, hogy alapból átmeneti szezonként kezelem az ideit), az mutatja meg egy csapat és az edzők karakterét, hogyan tudnak kijönni ezekből. Nyilvánvaló, hogy sokkal jobb a D annál, amit az elmúlt hat negyedben produkált, de az is nyilvánvaló, hogy itt valami mély mentális probléma van

Perception is reality.
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 795 — Keep pounding
Na most már itthon vagyok, végre látok is meccset 😊
A Steelers előtt féltem a pofára eséstől, ami be is következett, most vmi miatt pozitív előérzetem van. Jó a Ravens, de nem verhetetlen, idegenben nyilván ők az esélyesebbek, de érzem, hogy nyerhetünk, még egyszer annyira fosok nem lehetünk, mint legutóbb. Ami rossz hír, hogy Davis nem lesz, illetve Smitty gondolom 200%-on fog pörögni, amiből az ellenfelek ritkán szoktak jól kijönni. Ellenben a másik oldalon Monroe és Pitta nem lesz, remélem ki tudjuk használni a hiányukat, CJ-nek lehetne végre egy értékelhető meccse. Hurstre kíváncsi leszek LT-ben odaát, nálam sleeper franchise LT volt a draft előtt, aztán UDFA-ként került a Ravenshez, akkor mérges voltam, hogy legalább a draft végén nem ruháztunk be rá. Meglátjuk milyen játékot tud mutatni éles helyzetben.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Alapvetően a két legfontosabb fronton lettünk agyonverve, mind az OL, mind a DL kereste csak magát. Az OL kapitulációja volt a látványosabb, és nem arról volt szó, hogy talált a Steelers egy gyenge pontot, mindenkit megvertek, kezdve az ászunkkal, Kalillal, akit ilyen fogalmatlanul szerintem még nem láttam játszani.Jakehomer
Akartam is írni még a meccs előtt, hogy ellenfélként jó indikátora a Steelers annak, h mennyire fizikális egy csapat a LoS-en. A minőségi smashmouth focira képes csapatok fel tudják törölni velünk a padlót, a'la Ravens.
A preseason meccs már mutatott a Panthers OL szemszögéből aggasztó jeleket, mert a kezdő DL-ünk plusz a két OLB egyedül ott volt képes értékelhető játékokra egy kezdő OL ellen. Ugyanaz megismétlődött, csak egy teljes meccsre ráhúzva. A két OT elég gyenge, Turner rookie, nem áll még biztosan a lábán, nincs ereje. Ennyi is elég lenne, de Kalil tényleg pocsék napot fogott ki pass blokkban. Amit el lehetett volna kerülni, mert tényleg csak futni kellett volna ellenünk izomból, erre volt talán 10 futásotok @) ? Pedig a védőfalunk (és a front7) játékosállománya nem lett jobb, ez látszott azon kevés futóplaynél. Keisel és Heyward megint borzasztó volt futás ellen.
Passzblokkban gyenge fal ellen mindig lesz 3-4 jó játékuk egy meccsen az atletikusságuk miatt, és slusszpassz, ennyit tudnak.

A meglepetés a Panthers védőfal volt, különösen a széleken. Charles Johnson már egy ideje láthatatlan 😕, sajnos most is hozta magát. Ha valakit Gilbert futójátéknál képes elzárni (odébbrakni senkit sem tud), akkor ott baj van...
Beachummal együtt egy gyenge passprotector párost alkotnak a széleken, elég a meccs elején megnézni, hogy tolták őket egymás hátának 😀. De Tomlin jól meccselt, teljesen kivette az ilyen játékszituációkat azzal, hogy meglepetésre szinte végig 3 TE-es felállást használtunk (bár a 2. premeccsen végig ezt tesztelték), miközben eddig a #2 TE sem kapott talán tucatnyi snapet sem 2 meccsen, a #3 meg asszem semennyit. Ehhez jött az abnormális mennyiségű bubble screen a WR-ekre, viszonylag kevés sikerrel, és kész is az OT-ket a passzjátékból kiíró playbook :-8 :

Hát nem Big Ben erősségeire lett szabva, de abból kell főzni, ami a konyhában van. Annyiban működött, h nem ment el a passzblokkolási képességeken a meccs...

A futójáték azért ült, mert ahogy írtad, a duplablokkokat jó ütemben osztotta ki a belső hármas. Kifejezetten rosszul jött nektek, h Foster kidőlt LG-ban, mert Wallace sokkal jobb OG, főleg run blokkban. Méretileg, alkatilag és játékstílust figyelembe véve is jobban illik a mellette állók közé. Nagyon jó ütemben, a többiekkel együtt lép bele a páros blokkokba. Kicsit olyan volt a fal belseje, mint a tavalyi Pats interior OL. Közepes, vagy jó játékosok, de jól össze vannak szokva, alkatilag hasonló tulajdonságokkal. Colin Cole-t és Edwards-ot is megették az ilyen duplablokkok.
Ilyenkor nincs mit tenni a D-nek, a LB-ekben kell bízni, őket tesztelik igazán a ZBS falak. Küsli pont jó erre a remek ösztöneivel, de ő is ember, a 80 yardosnál rossz gapet választott.
Rossz meccsetek volt, nincs mit ragozni rajta. A Lions ellen sokkal jobb volt.

A továbbiakra nagyon össze kell szednie magát az edzőknek playcall terén, a DE párosnak, h ismét kjó legyen a D, de a sikeres szezonhoz az OL-nek kell a legnagyobbat javulni. Nem tudom mit lehet kezdeni velük, de nagyon gyorsan el kell kezdeni, mert a mi front7-ünknél csak jobbak jönnek majd szembe.
(Egyébként lehet h egyedül vagyok vele, de nekem is, Steelers fanként is b@szott idegesítő volt, h sikeres játékaink után tömegesen örülő Steelers fanokat látni mindenhol.)

Ja, és Benjamin eddig fantasztikus, ahogy vártam. Az előző meccsen volt pár dropja contested catcheknél, de amúgy király. Kifejezetten vékony, aminek örülök. Az over the shoulder mélységi elkapásoknál pedig... Elég az uccsó TD-t megnézni 😀.
(Kuechly DRoY és DPoy duplaéve után most jön egy ORoY és OPoY páros? 😀 Remélem.)

További sok sikert!


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Kicsit visszakerülünk a földre, nem baj ez egyáltalán. Nem lettünk emiatt a vereség miatt rosszabb csapat, csak jobban felszínre kerültek a gyengeségek, meg tényleg olyan elbaszott meccs volt, amikor mindent elbénáztunk. Az első félidőben is szarul játszottunk, érezni lehetett a sok apró hibából, hogy nem vagyunk jól felkészülve és nem vagyunk élesek, na a sok apró hibából a második félidőre sok kapitális baklövés lett

Alapvetően a két legfontosabb fronton lettünk agyonverve, mind az OL, mind a DL kereste csak magát. Az OL kapitulációja volt a látványosabb, és nem arról volt szó, hogy talált a Steelers egy gyenge pontot, mindenkit megvertek, kezdve az ászunkkal, Kalillal, akit ilyen fogalmatlanul szerintem még nem láttam játszani. A futásblokkolás már tavaly november óta nemlétező fogalom nálunk, és most a passzblokk is ezen a szinten volt, ehhez képest a skill playerek teljesítménye egészen szépnek mondható.

A DL-ben meg a két DT-t gyakran megduplázták, és középen tök üresen maradtak a futósávok, azt mondjuk nem tudom megérteni, hogy nem tudtuk tömni a boxot, de ez a futás elleni D kilátástalan volt a második félidőben (oké hozzájárult, hogy sokat volt pályán a D). CJ értékelhetetlen sajnos, ez aggaszt a legjobban, meg Philly punt return fumblija, jól játszott a srác, de önbizalmát vesztheti, és nyilván az edzőknél se jó pont egy ilyen hiba.

A másik ST faszkodás egy nagyon jellemző jelenet volt, amikor a turnover után kivédekeztük a short fieldet, erre az FG kísérletnél offside, aztán rögtön egy klasszis TD, na ott vált végleg egyértelművé, hogy bevéshetjük az L-t.

Legalább négy évre megint letudtuk a Steelerst

Perception is reality.
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Vmi ilyesmire számítottam, amikor írtam hogy annyira nekünk áll a meccs, így tutira beüt a szar.
Ezt jobb hogy nem láttam ellenben a Lions ellenivel.
Remélem csak egyszeri összeomlás volt, és Rivera összeszedi a brigádot.
Azért az aggasztó, hpgabokocka
Bár gondolom nem vigasztal, de valóban szépen eltaláltad és jött is a szar bőven. Bár megmondom őszintén nem tudom mikor láttam ennyire jónak és összeszedettnek a Steelers-t. Remélem, hogy ez tényleg csak egyszeri kisiklás volt tőletek. Nehéznek tűnik az a csoport, úgyhogy gondolom nagyon nem jött jól ez a pofon, bár még annyira az elején vagyunk, hogy jobb ilyenkor kapni.
Talán ami pech volt, hogy nem tudtatok futni és Cam se volt egészséges, így igazán nem lehetett reális képet kapni a támadójátékról. Azért Benjamin egy állat, azt ismét megállapítottam. Elképesztő elkapó, ráadásul fiatal, szép jövő előtt áll. A védelem most nem karcolt, mint szokott, egyébként szokásától eltérően az egész Steelers OL nagyon összeszedett volt. Sokat szidtuk idén őket, de egy nagyszerű edző keze alatt dolgoznak és ezt most lehetett első alkalommal észrevenni. Volt futásblokkolás (hihetetlen) és még Big Bennek is annyi időt tudtak adni, hogy komfortosan ellegyen a zsebben. Ő azért szereti ha a végén megütik.
Úgyhogy ez nekünk nagyon kijött.
Most a lényeg, hogy gyógyuljanak a sérültek, aztán hétvégén már irány a győzelem 😉
több mint 9 éve
hrubi Carolina Panthers 150
Összefoglaló alapján hihetetlen mennyi egyéni hiba volt. Másfél negyedig néztem, addig pedig még ment a játék, jó volt nézni, igaz egy 3 és pár yardnál KB13 droppolt egy csúnyát, de a statisztikáját látva ez megbocsátható. Bár lehetett volna az is egy kulcsszitu, mert red zone közelében voltunk. Több hibáról nem tudok írni sajnos. Newton sérülése mennyire súlyos amúgy? Már az első negyedben is kapta rendesen az ütéseket, sántikált is sokszor sajnos.
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 795 — Keep pounding
Vmi ilyesmire számítottam, amikor írtam hogy annyira nekünk áll a meccs, így tutira beüt a szar.
Ezt jobb hogy nem láttam ellenben a Lions ellenivel.
Remélem csak egyszeri összeomlás volt, és Rivera összeszedi a brigádot.
Azért az aggasztó, hp

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 333 — El Tigre Grande
Mi a tökömet csináltak ezek este hogy több int 250 yardot futnak ellenünk????? Nem láttam a meccset de ezek után kedvem sincs megnézni még az összefoglalót sem... 😕 😕 😕

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Anderson akcióba lépett a jegyeladás ellen twitteren, és sztem azért most, hogy jóval erősebb csapatunk van, nem lesz sárga a fél stadion. gabokocka
Számít, hogy most jó a csapat, de alapvetően nagyon sok eredeti PSL tulaj befektetésként vette a helyét a stadionban, és leszarja a Pantherst, mert ilyenkor óriásit tud kaszálni. Ötszörös áron egy hazai drukker nem fog jegyet venni, viszont egy Steelers fan igen, mert ötévente egyszer belefér neki.

A divízión belüli erőviszonyok még biztos alakulni fognak, majd úgy öt-hat meccs után lehet kicsit pontosabban belőni, hogy ki mire is számíthat. Persze a Bucs csütörtöki produkciója után aligha lesz faktor, az a csapat egyszerűen felkészületlenül, motiválatlanul ment ki a pályára, komolytalan volt az egész.

Perception is reality.
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Cam bocsánatot kért egyébként a Donkey Kongért (bár ez tőle dicséret volt, mert Donkey Kong egy badass 😊 )

Gettleman teljesen ki volt a Hardys sajtótájékoztatón, kvázi el is ismerte, hogy ha Hardy nem megy "önként" exempt listre, akkor a liga eltiltotta volna, de az is érződött nála és Riveránál is, hogy a franchise hisz neki, de nagy volt a nyomás felülről. Tesztelni fogja a depthünket a tartós kiesése, főleg úgy, hogy Big Money eddigi két meccsén sok nyomást nem tudott az irányítókra helyezni, valahogy nem az igazi.

A Steelers meccs papíron nagyon nekünk áll, de ilyenkor szokott valami közbejönni. Mi még nem adtuk el a labdát, ők még nem csináltak turnovert, tuti, hogy egyszerre fog megszakadni a két sorozat, ST balfaszkodás is régen volt már, meg egyébként is utálom a Pittsburgh elleni meccseket, a fél stadion sárgában lesz a sok köcsög odavándorolt divatdrukker miatt.Jakehomer
Ez egymás elleni meccsről lévén szó, nem annyira bátor jóslat. 😊somoskovig
Jogos 😊 Szerencsétlenül fogalmaztam, a lényeg, hogy szerintem a Steelers D ellenünk összeszedi magát (ráadásul Camnek eddig a 3-4-es védelmek okozták a legtöbb problémát), és ha jó field pozíciókat tudnak adni az O-nak, akkor TD-(ke)t is fognak csinálni. Egy szó mint száz nagyon nehéz meccsre számítok.

Perception is reality.
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 795 — Keep pounding
Amúgy az érdekelne, ha majd Hardyt elmeszelik, akkor ezek a meccsek beleszámítanak?
A következő két meccs lesz nehéz Hardy nélkül, utána Alexander legalább visszatér, Rivera nagyon dícsérte a nyáron. Tőle már tavaly vártam drasztikus előrelépést, idén is megteszi, egye fene 😀 CJ tényleg mutathatna vmit, eddig a fal belseje rombol inkább, ideje lenne neki is előlépni.

Anderson akcióba lépett a jegyeladás ellen twitteren, és sztem azért most, hogy jóval erősebb csapatunk van, nem lesz sárga a fél stadion. Persze én is fosok ettől a meccstől, ilyenkor szoktunk magunkkal kibaszni vmilyen úton módon. Cotchery sztem nem lesz, ami azért érzékeny veszteség lehet, nagyon megbízható célpont. De a futást kéne igazából rendesen öszerakni, DeWill remélem játszik, és ezt a nem túl acélos Steelers falat végre el tudjuk nyomni.

Kell a W mert aztán csak nehezebb meccsek jönnek, és a Falcons erősnek tűnik, illetve sztem a Saints is össze fog állni. A Tampa úgy néz ki idén még nem rúg labdába.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Cam bocsánatot kért egyébként a Donkey Kongért (bár ez tőle dicséret volt, mert Donkey Kong egy badass 😊 )

Gettleman teljesen ki volt a Hardys sajtótájékoztatón, kvázi el is ismerte, hogy ha Hardy nem megy "önként" exempt listre, akkor a liga eltiltotta volna, de az is érződött nála és Riveránál is, hogy a franchise hisz neki, de nagy volt a nyomás felülről. Tesztelni fogja a depthünket a tartós kiesése, főleg úgy, hogy Big Money eddigi két meccsén sok nyomást nem tudott az irányítókra helyezni, valahogy nem az igazi.

A Steelers meccs papíron nagyon nekünk áll, de ilyenkor szokott valami közbejönni. Mi még nem adtuk el a labdát, ők még nem csináltak turnovert, tuti, hogy egyszerre fog megszakadni a két sorozat, ST balfaszkodás is régen volt már, meg egyébként is utálom a Pittsburgh elleni meccseket, a fél stadion sárgában lesz a sok köcsög odavándorolt divatdrukker miatt.Jakehomer
Ez egymás elleni meccsről lévén szó, nem annyira bátor jóslat. 😊

több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
 www.youtube.com/watch?v=F5ymJ0UDosc
Ez nektek nyilván nagyobb élmény.
A vasárnapi meccs lassított verziója.Bazzani
Mondjuk itt csak a Lions jó playeit lassították ki, nem is értem, hogy nyertünk 😊
Az OL vs DL küzdelmet érdemes ezeken figyelni, a ti OL-etek sokkal jobban dolgozott, amíg egál körüli volt a meccs.Jakehomer
Igen, általában azokat szokták lassítani.
Gondoltam abból is tudtok elemezni valamit.Bazzani
Persze, láttam, hogy Lionsos account, tényleg jó volt (Y)

Perception is reality.
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Cam bocsánatot kért egyébként a Donkey Kongért (bár ez tőle dicséret volt, mert Donkey Kong egy badass 😊 )

Gettleman teljesen ki volt a Hardys sajtótájékoztatón, kvázi el is ismerte, hogy ha Hardy nem megy "önként" exempt listre, akkor a liga eltiltotta volna, de az is érződött nála és Riveránál is, hogy a franchise hisz neki, de nagy volt a nyomás felülről. Tesztelni fogja a depthünket a tartós kiesése, főleg úgy, hogy Big Money eddigi két meccsén sok nyomást nem tudott az irányítókra helyezni, valahogy nem az igazi.

A Steelers meccs papíron nagyon nekünk áll, de ilyenkor szokott valami közbejönni. Mi még nem adtuk el a labdát, ők még nem csináltak turnovert, tuti, hogy egyszerre fog megszakadni a két sorozat, ST balfaszkodás is régen volt már, meg egyébként is utálom a Pittsburgh elleni meccseket, a fél stadion sárgában lesz a sok köcsög odavándorolt divatdrukker miatt.Jakehomer
" odavándorolt divatdrukker" ha-ha-ha 😀
Tele van az USA Steelers szurkolókkal, úgyhogy mindenhol otthon érezzük magunka...nem is bántjuk a hazai csapatokat, úgyhogy túl sok jót most sem várok magunktól...Klaci79
Mindenhol vannak Steelers drukkerek, de közel nem annyi, mint nálunk: Charlotte lakosságának nagy része északi transplant, és persze mindegyik Steelers fan - vagy Skins, Ravens vagy Pats, ha épp ők jönnek 😛

Nem kell az óvatoskodás, teljesen nyílt meccs lesz.

Perception is reality.